Tanie kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 20:50   #1
huda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5

Tanie kosmetyki


Witam wszystkich!
Postanowiłam się do Was odezwać gdyż chciałam zrobić małe rozeznanie;-) Chciałabym otworzyć mały sklepik, a reczej nie mały tylko wirtualny ;-), z kosmetykami znanych marek-p. max factor, loreal. Chciałam sprzedawać tusze do rzęs, pudry, cienie, pomadki itp. Moim atutem byłaby bardzo dobra cena i oczywiście wysoka jakość wszystkich sprzedawanych produktów. Chciałam się dowiedzieć czy myślicie, że taki pomysł ma szansę powodzenia? Ja sama dość dużo kasy wydawałam na kosmetyki, nie można z nich zrezygnować ;-) ale jeżeli byłaby szansa aby zaoszczędzić? czy wolicie iść do sklepu stacjonarnego i widzieć co kupujecie, czy kupić w necie i zaoszczędzić np. 20 czy 30 zł. Czy byłybyście ewentualnie zainteresowane? Proszę Was o opinię, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!
huda777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:13   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tanie kosmetyki

Jeśli byłaby to oszczędnośc rzędu 20-30 zł to gwarantuję sukces ,pytanie czy masz szansę na takie ceny ?
kosmetyki mozna ustrzelić na allegro ale czasami sa to podróbki lub przeterminowane jednoczesnie nie sądzę aby można bylo je kupić 30 zł taniej niż w sklepie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:52   #3
huda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tanie kosmetyki

dzięki za odpowiedź! O allegro też myślałam- ale nie mam zbytnio zaufania nawet do sprzedawców, którzy mają po 100 sprzedaży dziennie- łatwo wtedy paść ofiarą swego sukcesu, tyle razy miałam już kłopoty z otrzymaniem towaru: a to dostane nie to co trzeba, a to ktoś zapomni w ogóle wysłać, poza tym ciężko powiedzieć skąd oni to mają. Ja chciałam sprowadzać w legalny sposób kosmetyki z USA- tam są naprawdę znacznie tańsze niż w Polsce, poza tym kupowałabym je w większej ilości- dlatego mogę zaproponować ceny np.25-30 zł za tusze loreal. Jedyną ich wadą mogłoby być, np. zagięty blister, ale mam nadzieję, że ich cena sprawi, że będą atrakcyjne. Marzy mi się taki fajny sklepik, gdzie można kupić różne ciekawe kosmetyki, czasem takie, co są u nas niedostępne, nabyć coś dobrego w naprawdę konkurencyjnej cenie.
huda777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:00   #4
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Tanie kosmetyki

a ja myślę wręcz przeciwnie, takie coś ma spore szanse na powodzenie, jeżeli miałabyś tylko markowe kosmetyki to dziewczyny które znają się na kosmetykach na pewno chętnie kupią, ja np: nigdy w drogerii nie mogłam dobrać podkładu, nawet panie z rossmana taki mi zawsze wciskały który po przyjściu do domu mi nie pasował, albo kolor, albo trwałość, ktoś z nocanka.pl przez gg się ze mną dogadał i jestem ekstra zadowolona. Akurat przywołałam strone którą znalazłam na wizazu: nocanka.pl zawsze z zakupów u nich jestem zadowolona, sama mało się maluję, ale lubię robić kosmetyczne prezenty, cienie maskary- na takich prezentach oszczędzam, ja sama jeszcze zwracam bardzo uwagę na koszty wysyłki, na allegro też jedną osobę mam od której kupuje cienie i maskary i wysyłka jest w miarę niska (do 10zł), często rezygnuję osobiście z zakupów ze względu na cenę wysyłki.
Reasumując: sama korzystam, ale ważne jest dla mnie: dobry kontakt i umiejętna pomoc osoby od której chcę coś kupić, czy mi się opłaca kupić coś, zapłacić za przesyłkę i czekać kilka dni czy na to samo wyjdzie w sklepie, cena wysyłki i szybkość dostarczenia. Drażni mnie kiedy kupuję coś, robię przelew rano o 8, a ktoś wysyła mi produkt następnego dnia popołudniu i tak muszę czekać prawie tydzień na paczkę, szczerze polecam i trzymam kciuki!
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:11   #5
huda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tanie kosmetyki

Moim głównym zamysłem, prócz markowych kosmetyków jest odpowiedni "customer service". Ja też jestem przecież czasem czyjąś klientką i również nienawidzę czekać ;-) Akurat jeżeli chodzi o obsługę to będę wypełniać należycie moje obowiązki ( jeżeli oczywiście coś z tego wyjdzie). Zastanawiam się tylko czy nie będzie to wielki niewypał- jest przecież Allegro, super sprzedawcy, Rossmany itp. Potrzebuję po prostu opinii o tym, czy kupiłybyście kosmetyki z nowego sklepu, tzn chodzi mi o możliwy kredyt zaufania, który mogę dostać od potencjalnych klientek.
huda777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 22:37   #6
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Tanie kosmetyki

Cytat:
Napisane przez huda777 Pokaż wiadomość
Moim głównym zamysłem, prócz markowych kosmetyków jest odpowiedni "customer service". Ja też jestem przecież czasem czyjąś klientką i również nienawidzę czekać ;-) Akurat jeżeli chodzi o obsługę to będę wypełniać należycie moje obowiązki ( jeżeli oczywiście coś z tego wyjdzie). Zastanawiam się tylko czy nie będzie to wielki niewypał- jest przecież Allegro, super sprzedawcy, Rossmany itp. Potrzebuję po prostu opinii o tym, czy kupiłybyście kosmetyki z nowego sklepu, tzn chodzi mi o możliwy kredyt zaufania, który mogę dostać od potencjalnych klientek.
Jeżeli tak miałoby to wyglądać jak napisałaś, to czekam na linka i chętnie skorzystam z Twojej oferty, szczerze mówię. inne sklepy internetowe mają swoje strony i również sprzedają na allegro. Jeżeli znajdziesz dobre dojście do kosmetyków- bo Tobie takie coś musi się opłacać, będziesz miała hurtowe ceny dobre, nie narzucisz kosmicznej prowizji to zawsze się ludzie znajdą, ja jeżeli kupuję z wyprzedzeniem, tj teraz już zaczynam z prezentami świątecznymi, to chętnie kupuję przez internet, bo jak pójdę do douglasa kupić krem mamie do 100zł, a nie znam się, oczekuję, żeby ktoś mi doradził to wychodze z paragonem na 150zł- bo mam problem z asertywnością, więc przez internet jest mi łatwiej zamówić do założonej ceny.
to tylko moje lekkie sugestie.
Pozdrawiam.
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:04   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tanie kosmetyki

Uważam,że dobra cena to podstawa do tego dobre kosmetyki tj. świeże i szybka obsługa to podstawy sukcesu .
Zadbaj tez o odpowiednią stronę jej wyglad i łatwośc poruszania się plus dobre zdjęcia .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 08:53   #8
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Tanie kosmetyki

Ja uwazam ze pomysl sie sprawdzi jezeli zrobisz dobra reklame. Moge Ci cos podpowiedziec jak bedziesz znala juz asortyment i wszystkie inne szczegoly.
No i czekam na linka
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 09:53   #9
huda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tanie kosmetyki

Dziękuje Wam bardzo za wszystkie rady i wskazówki ;-) Wiem, że zacząć jest najtrudniej, zobaczymy co z tego wyjdzie. Niestety nie dysponuje na początek zbyt dużą gotówką- więc muszę zacząć dosłownie od kilku rodzajów produktów. Muszę też zorientować się jak wygląda sprawa ze sklepem internetowym- to są duże koszta, a co będzie jak nie znajdą się klienci- zostanę z zapasem kosmetyków chyba na kolejne 10 lat ;-) No ale może nie będzie tak źle- będę informować na bieżąco, jak już będę miała kosmetyki. Jeżeli macie dla mnie jeszcze jakieś rady/ uwagi to piszcie!!!
huda777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 10:08   #10
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Tanie kosmetyki

Cytat:
Napisane przez huda777 Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam bardzo za wszystkie rady i wskazówki ;-) Wiem, że zacząć jest najtrudniej, zobaczymy co z tego wyjdzie. Niestety nie dysponuje na początek zbyt dużą gotówką- więc muszę zacząć dosłownie od kilku rodzajów produktów. Muszę też zorientować się jak wygląda sprawa ze sklepem internetowym- to są duże koszta, a co będzie jak nie znajdą się klienci- zostanę z zapasem kosmetyków chyba na kolejne 10 lat ;-) No ale może nie będzie tak źle- będę informować na bieżąco, jak już będę miała kosmetyki. Jeżeli macie dla mnie jeszcze jakieś rady/ uwagi to piszcie!!!

jak nie bedziesz miala klientow ( czego Ci oczywiscie nie zycze) to zawsze mozesz wyslac do mnie tekosmetyki chetnie przyjme, zeby u Ciebie nie zalegaly i nie zajmowaly Ci miejsca
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:12   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tanie kosmetyki

Zawsze możesz wystawić za małe pieniądze na allegro ,są tysiące zaufanych sprzedawców ,tylko poczatki trudno bo trzeba sobie wyrobić markę i dobrą opinię.
Do takich sprzedawców sie wraca.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 13:29   #12
bezelooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 142
Dot.: Tanie kosmetyki

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-11-12 o 09:04
bezelooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:21   #13
huda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Tanie kosmetyki

Mam jeszcze jedno pytanko ;-) Jakich kosmetyków najczęściej szukacie w takich sklepach? Jestem teraz na etapie doboru asortymentu i zastanawiam się na czym koncentrować się przede wszystkim. Czy są jakieś kosmetyki, których nigdy nie kupiłybyście w necie? np. pomadka czy lakier do paznokci. Będę wdzięczna za uwagi ;-) Nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie, ale nie mogę się już doczekać jak zacznę "buszować" w tych kosmetykach ;-)
huda777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 09:42   #14
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Tanie kosmetyki

Ja przewaznie kupuje cienie, tusze do rzes , podklady, pudry i kosmetyki mineralne , rzadziej lakiery bo ceny az tak bardzo sie nie roznia i pomadki bo jednak musze sie nia najpierw posmarowac zeby sprawdzic kolor
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 21:25   #15
weronika1983
Przyczajenie
 
Avatar weronika1983
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Tanie kosmetyki

hej pimboLowa ja tez kupuje w nocanka.pljest to jedyna dla mnie firma w internecie gdzie sprzedają markowe kosmetyki i szybko wysyłaja + dzwonisz i od razu masz wrazenie że ktos chce Cię dobrze obsłużyć i mu zalezy i chce Ci dobrze doradzić
__________________
nie ważne jak i gdzie nie marudź tylko jedź
weronika1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.