Fryzura ślubna, grzywka...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 16:42   #1
viktooria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
Question

Fryzura ślubna, grzywka...?


Witam Mam pytanie odnośnie fryzury ślubnej... A więc, od niedawna mam cięzką prostą grzywke (mam od czasu do czasu takie napady na grzywke) i znowu ją zrobiłam... Jest bardzo ładnie i mi sie podoba, aleee w czerwcu wychodze za mąż i zastanawiam się czy mam zapuścić grzywke czy zostawić, bo boje się tego, że podczas tańca, gdy sie troche spocę itp (wiadomo jak to jest jeszcze latem) to grzywka bedzie nie ładnie wyglądać, kleić się do szoła i nie ładnie układać to samo na zdjęciach, wiatr zawieje i sie robi z grzywki daszek... Któraś z was miała ciężką prostą grzywke? Jak to wyglądało? moze dziwny problem ale wiem jak to jest gdy teraz ide na impreze a pote widze zdjęcia, więc nie wiem. Ladnie to wygląda tylko jak grzywka jest prosta rozczesana, ale nie bede chodzić z grzebieniem w kieszeni...
__________________
Razem od 05.08.2004
Zaręczeni od 27.12.2009
Ślubować będziemy 18.06.2011
!
viktooria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 16:55   #2
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Cytat:
Napisane przez viktooria Pokaż wiadomość
Witam Mam pytanie odnośnie fryzury ślubnej... A więc, od niedawna mam cięzką prostą grzywke (mam od czasu do czasu takie napady na grzywke) i znowu ją zrobiłam... Jest bardzo ładnie i mi sie podoba, aleee w czerwcu wychodze za mąż i zastanawiam się czy mam zapuścić grzywke czy zostawić, bo boje się tego, że podczas tańca, gdy sie troche spocę itp (wiadomo jak to jest jeszcze latem) to grzywka bedzie nie ładnie wyglądać, kleić się do szoła i nie ładnie układać to samo na zdjęciach, wiatr zawieje i sie robi z grzywki daszek... Któraś z was miała ciężką prostą grzywke? Jak to wyglądało? moze dziwny problem ale wiem jak to jest gdy teraz ide na impreze a pote widze zdjęcia, więc nie wiem. Ladnie to wygląda tylko jak grzywka jest prosta rozczesana, ale nie bede chodzić z grzebieniem w kieszeni...
bardzo dobrze rozumiem Twój problem....
tez mam takie napady raz mi się chce grzywki i ją mam, a potem za pomocą opasek, ukrywam ją i zapuszczam.
wydaje mi się ze lepiej mi w grzywce, ale...własnie nie wiem czy do końca to dobry pomysł, jesli chodzi o ślub te same dylematy niestety.
Ostatnio myslałam, ze na ślub ją zapuszczę, a na plener (mam w inny dzien) obetnę ją i będę miała.
Jakos nie usmiecha mi się miec ją "zwichrowaną" przy wychodzeniu z kościoła czy przyklejonej od potu na czole podczas wesela.

takze nie wiem czy Ci pomoglam z moim pomysłem...
muszę jeszcze dodać, że ja mam kręcone włosy, wiec taką grzywkę muszę prostować..jakakolwiek wilgoć powoduje, że z prostej eleganckiej grzywki robi mi się taki misz-masz ze
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 17:16   #3
viktooria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

No ja moją też prostuje, chociaż nie mam aż tak kręconych włosów, ale idealnie prostych też nie, grzywka wygląda ładnie aleee na wesele chyba sie nie nadaje, mam nadzieje, że wypowie się ktoś kto miał na weselu, a co do pleneru to odpada bo mam w ten sam dzień
__________________
Razem od 05.08.2004
Zaręczeni od 27.12.2009
Ślubować będziemy 18.06.2011
!
viktooria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 21:05   #4
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Też mam taką grzywkę, ale już postanowiłam że na ślub i wesele rozpatruję tylko dwie opcje grzywkę na bok lub zaczesaną do tyłu.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 11:38   #5
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Też mam grzywkę i podobnie jak wy - zastanawiałam się co z nią zrobić. Ale raczej zdecyduje się na jej zapuszczenie, bo faktycznie - klejąca się i mokra grzywka nie wygląda ładnie
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 13:43   #6
viktooria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Tylko ze mam wysokie czoło i lepiej mi w grzywce, aczkolwiek przez większość mojego życia nie miałam.... No ale dalej nie wiem co z nią zrobić, w piątek ide do fryzjera i nie wiem czy ją podciąć znowu czy zapuszczać.... Ehh :P
__________________
Razem od 05.08.2004
Zaręczeni od 27.12.2009
Ślubować będziemy 18.06.2011
!
viktooria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 13:47   #7
aleida
Rozeznanie
 
Avatar aleida
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 597
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Hej dziewczyny też mam grzywkę dłuższą, gęstą i ciężką . Mi problem z grzywką świetnie rozwiązała fryzjerka, raz że miałam ją delikatnie zrobioną na skosik i tak też zaczesaną - spryskała mi ją jakimś fryzjerskim środkiem i troszkę polakierowała. Nie duzo aby nie zrobić jej sztywnej. Powiem Wam, że nic mi się nie kleiło a grzyweczka fajnie wracała na swoje miejsce po tańcach itp. Jeśli więc czujecie się lepiej w grzywkach to absolutnie z nich nie rezygnujcie
Wklejam fotkę mojej grzywki w trakcie oczepin czyli już po kilku ładnych godzinach zabawy i tak samo wyglądała do końca wesela nie była ani posklejana ani jakaś nie fajna
__________________
Wizaż wywołał u mnie zakupoholizm

nic nie jest ważne tak jak zdrowie, nic...
aleida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 17:03   #8
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Witam, tez jestem dumną posiadaczka grzywki nad moim czołem. Co prawda w najbliższym czasie Panną Młodą nie zostanę, ale na ostatnim weselu miałam właśnie fryzurę z grzywką. Razem z fryzjerką doszłyśmy do wniosku, lepiej jej nie zaczesywać i została sobie grzyweczka. Wcale mi nie przeszkadzała, wyglądała świetnie przez całą noc. Dodam że mam prostą grzywkę, więc i ten sam ewentualny problem, co autorka wątku. I do ślubu tak samo zamierzam iść w grzywce - grzywka forever!
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 13:44   #9
natalontko
Zakorzenienie
 
Avatar natalontko
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 826
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Tez mam grzywke od ho ho ho ! I na kazdej imprezie typu studniowka, rozne wesela, moja grzywka trzymala sie niezle! Byla spryskana lakierem i super sie czulam, zero przyklejania itp. Mam wysokie czolo i nie wyobrazam sobie w tym dniu byc bez grzywki. Raczej nie mam takich dylematow
natalontko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 13:59   #10
ultraradiola
Wtajemniczenie
 
Avatar ultraradiola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraina Szczęścia :D
Wiadomości: 2 567
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

ja tez mialam ciezka prosta grzywke w dniu slubu
i powiem ci szczerze ze fryzjerka podczas czesania slubnego natapiruje ci ja i ladnie spryska lakierem ze nie bedzie szans zeby cos sie z nia stalo w moim przypadku tak bylo i jestem zadowolona
__________________
Wiktorek
25.01.2012 godz. 7.05
3 kg - 56 cm szczęścia


14.08.2010 MAŁŻEŃSTWO


ultraradiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 15:48   #11
mrowa0007
Raczkowanie
 
Avatar mrowa0007
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Grzywka niestety nie kazdemu pasuje, ja probowalam cos kombinowac z grzywka, ale ostatecznie zapuszczam do slubu bo wiecej pomyslow fryzur jest jednak na upiecia bez grzywki. A przynajmniej mnie sie takie bardziej podobaja
mrowa0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 10:41   #12
buna_ziua
Przyczajenie
 
Avatar buna_ziua
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Też mam grzywkę, która niestety do mojego ślubu latem nie zdąży odrosnąć do fryzury którą sobie wymarzyłam..... Więc niestety u mnie zostaje zapuścić ją na skos. Jak pójdziesz do dobrego pryzjera to powinien ułożyć Ci grzywkę tak, żeby sie ładnie układała i nie rozwalała. Po to jest pryzura próbna żeby to prawdzić
__________________
psssyyyyytuuul!
buna_ziua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 19:06   #13
mrowa0007
Raczkowanie
 
Avatar mrowa0007
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Cytat:
Napisane przez buna_ziua Pokaż wiadomość
Też mam grzywkę, która niestety do mojego ślubu latem nie zdąży odrosnąć do fryzury którą sobie wymarzyłam..... Więc niestety u mnie zostaje zapuścić ją na skos. Jak pójdziesz do dobrego pryzjera to powinien ułożyć Ci grzywkę tak, żeby sie ładnie układała i nie rozwalała. Po to jest pryzura próbna żeby to prawdzić
Wlasnie jestem na etapie poszukiwania jakiegos fryzjera i na pewno wczesniej cos poprobuje na fryzurach probnych
mrowa0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 13:33   #14
mrowa0007
Raczkowanie
 
Avatar mrowa0007
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

a tak przy okazji jakby ktos kogos mogl polecic to byloby super tylko kogos sprawdzonego
mrowa0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 11:35   #15
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

można w warkocz francuski nad czołem. Super to wygląda.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 10:14   #16
mrowa0007
Raczkowanie
 
Avatar mrowa0007
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
można w warkocz francuski nad czołem. Super to wygląda.
Ja wlasnie mysle nad jakims upieciem z warkoczem, bardzo mi sie podoba taki motyw
mrowa0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 22:23   #17
ZaczarowaneWarkocze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura ślubna, grzywka...?

Cytat:
Napisane przez mrowa0007 Pokaż wiadomość
a tak przy okazji jakby ktos kogos mogl polecic to byloby super tylko kogos sprawdzonego
Jeśli jesteś z Poznania lub okolic to zapraszam - http://zaczarowane-warkocze.pl
ZaczarowaneWarkocze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 23:23:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.