I co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 09:40   #1
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507

I co dalej?


Cześć. Mam nadzieje ,że ktoś mi pomoże.
Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku w Boże Narodzenie bardzo się pokłóciliśmy i proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić. Zacznę od początku....w Boże Narodzenie mój chłopak przyjechał do mnie na święta i wszystko było ok, miał odebrać swojego brata od dziewczyny. Ja i ona nie lubimy się ponieważ była taka sytuacja że ona dała numer mojego chłopaka swojej koleżance żeby do niego pisała i może by coś z tego było. Mój tż oczywiście mi o tym powiedział ze ktoś do niego pisze i jak się okazało dostała właśnie numer od niej, ale to nie wszystko robiła domówke w domu i przy mnie i przy tż zaprosiła cala jego rodzinę na imprezę tylko nie nas oczywiście nic sobie z tego nie robie ,ale mogla pomyślec jak to wygląda przy ich rodzinie no ale kij jej w oko bo jej nie lubie. Wracając do kłótni tż pojechać odebrać swojego brata od niej i zaprosiła go na kawę ponieważ mnie nie było to go zaprosiła (tak mi się wydaje) i mnie to wkurzyło bo dzwonie do tż po godzinie czy dojechał do domu a on ze jest u A... i pije kawę i tak bardzo mnie to wkurzyło ,że nie odbierałam telefonów od niego. Przeprosiłam za swoje zachowanie bo to trochę głupie było miałam okres i ciężko przechodzę te dni jestem zła itd. Powiedział ,że nie wie czy chce się pogodzić bo ostatnio często się kłócimy i nie wiem czy to ma dalej sens ale zapewnił ,że mnie kocha tylko ma dosyć moich fochów. Umówiliśmy się dzisiaj na spotkanie żeby spokojnie porozmawiać ale nie wiem co mu powiedzieć jak do niego przemówić ponieważ to bezsensu się rozstawać jak ja go kocham a on kocha mnie
Pomóżcie!
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:00   #2
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Cześć. Mam nadzieje ,że ktoś mi pomoże.
Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku w Boże Narodzenie bardzo się pokłóciliśmy i proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić. Zacznę od początku....w Boże Narodzenie mój chłopak przyjechał do mnie na święta i wszystko było ok, miał odebrać swojego brata od dziewczyny. Ja i ona nie lubimy się ponieważ była taka sytuacja że ona dała numer mojego chłopaka swojej koleżance żeby do niego pisała i może by coś z tego było. Mój tż oczywiście mi o tym powiedział ze ktoś do niego pisze i jak się okazało dostała właśnie numer od niej, ale to nie wszystko robiła domówke w domu i przy mnie i przy tż zaprosiła cala jego rodzinę na imprezę tylko nie nas oczywiście nic sobie z tego nie robie ,ale mogla pomyślec jak to wygląda przy ich rodzinie no ale kij jej w oko bo jej nie lubie. Wracając do kłótni tż pojechać odebrać swojego brata od niej i zaprosiła go na kawę ponieważ mnie nie było to go zaprosiła (tak mi się wydaje) i mnie to wkurzyło bo dzwonie do tż po godzinie czy dojechał do domu a on ze jest u A... i pije kawę i tak bardzo mnie to wkurzyło ,że nie odbierałam telefonów od niego. Przeprosiłam za swoje zachowanie bo to trochę głupie było miałam okres i ciężko przechodzę te dni jestem zła itd. Powiedział ,że nie wie czy chce się pogodzić bo ostatnio często się kłócimy i nie wiem czy to ma dalej sens ale zapewnił ,że mnie kocha tylko ma dosyć moich fochów. Umówiliśmy się dzisiaj na spotkanie żeby spokojnie porozmawiać ale nie wiem co mu powiedzieć jak do niego przemówić ponieważ to bezsensu się rozstawać jak ja go kocham a on kocha mnie
Pomóżcie!
Nie uprzedzaj faktów. Prawdopodobnie on chciał Ci uświadomić, że ma dość Twoich fochów i że mimo okresu, ciężkich chwil itp. powinnaś powstrzymywać swój gniew. Poczekaj na rozmowę i nie pisz czarnych scenariuszy.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:01   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Cześć. Mam nadzieje ,że ktoś mi pomoże.
Jestem ze swoim chłopakiem 2,5 roku w Boże Narodzenie bardzo się pokłóciliśmy i proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić. Zacznę od początku....w Boże Narodzenie mój chłopak przyjechał do mnie na święta i wszystko było ok, miał odebrać swojego brata od dziewczyny. Ja i ona nie lubimy się ponieważ była taka sytuacja że ona dała numer mojego chłopaka swojej koleżance żeby do niego pisała i może by coś z tego było. Mój tż oczywiście mi o tym powiedział ze ktoś do niego pisze i jak się okazało dostała właśnie numer od niej, ale to nie wszystko robiła domówke w domu i przy mnie i przy tż zaprosiła cala jego rodzinę na imprezę tylko nie nas oczywiście nic sobie z tego nie robie ,ale mogla pomyślec jak to wygląda przy ich rodzinie no ale kij jej w oko bo jej nie lubie. Wracając do kłótni tż pojechać odebrać swojego brata od niej i zaprosiła go na kawę ponieważ mnie nie było to go zaprosiła (tak mi się wydaje) i mnie to wkurzyło bo dzwonie do tż po godzinie czy dojechał do domu a on ze jest u A... i pije kawę i tak bardzo mnie to wkurzyło ,że nie odbierałam telefonów od niego. Przeprosiłam za swoje zachowanie bo to trochę głupie było miałam okres i ciężko przechodzę te dni jestem zła itd. Powiedział ,że nie wie czy chce się pogodzić bo ostatnio często się kłócimy i nie wiem czy to ma dalej sens ale zapewnił ,że mnie kocha tylko ma dosyć moich fochów. Umówiliśmy się dzisiaj na spotkanie żeby spokojnie porozmawiać ale nie wiem co mu powiedzieć jak do niego przemówić ponieważ to bezsensu się rozstawać jak ja go kocham a on kocha mnie
Pomóżcie!
Jesli rzeczywiście ostatnio strzelasz fochy o nic... no to cóż, nie tylko jemu by nerwy puściły. Miłość to nie wszystko.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:08   #4
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez Salomeasoul Pokaż wiadomość
Nie uprzedzaj faktów. Prawdopodobnie on chciał Ci uświadomić, że ma dość Twoich fochów i że mimo okresu, ciężkich chwil itp. powinnaś powstrzymywać swój gniew. Poczekaj na rozmowę i nie pisz czarnych scenariuszy.

Rozumiem... tylko nie wiem jak mu to wytłumaczyć
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:12   #5
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: I co dalej?

Wiesz ja też mam ciężki okres, i taki PMS, że wszystko mnie irytuje. Tyle, że nie wrzeszczę i nie czepiam się bogu ducha winnych ludzi.

Ją masz za niewychowaną, ale Twój Tż na zaproszenie na kawę miał tupnąc nóżką i powiedziec: wal się? Nie on się zgodził, posiedział godzinkę 1,5 a wielka księżniczka wyłączyła telefon...

Ma rację, fochasz się o nic i nie dziwię się, że ma dośc. Co możesz zrobic? Obiecac, że będzie w tej kwestii lepiej i FAKTYCZNIE starac się by tak było.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:20   #6
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Wiem,że zrobiłam źle i chce przeprosić ale bez skutku. Poza tym też czasami strzela fochy bez powodu.
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:40   #7
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: I co dalej?

Ja chciałam zapytać - czy ona dała numer Twojego chłopaka innej dziewczynie, kiedy Wy już byliście w związku? O, przepraszam, ale tak się nie robi. Nawet, jeśli tamta dziewczyna była zainteresowana, to dziewczyna chłopaka Twojego brata powinna odmówić z tego powodu, że facet jest już zajęty.

Poza tym zaproszenie całej rodziny oprócz Was to jawne chamstwo, bo w ten sposób dziewczyna mówi wyraźnie - zapraszam wszystkich, oprócz dwóch osób. Nikt nie zwrócił na to uwagi? A brat Twojego chłopaka, dlaczego on Was nie zaprosił? To chyba była ich wspólna impreza, więc czemu nie został zaproszony jego brat i Ty?

W opisanej sytuacji nie dziwię się, że nie znosisz tamtej dziewczyny i wcale się nie dziwię Twojej irytacji na swojego faceta. Jeśli już przyjechał po brata, to powinien zwyczajnie podziękować za kawę - jeśli tak bardzo tamta dziewczyna chciała z nim pogadać, to mogła Was zaprosić na imprezę. Jeśli nie, to trudno, nie ma czasu na kawę, zbieramy się i jedziemy. Nie rzeba tu być niegrzecznym ani się tłumaczyć - po prostu odmówić kawy, bo się spieszy i tyle.

Obawiam się, że temat tamtej dziewczyny może Was poważnie poróżnić. I o ile Twoje "fochy" związane sa z tą osobą i opisanymi sutyacjami, a nie jest to ogólnie czepianie się o wszystko, to nie przepraszaj. I nie pozwól na traktowanie Cię bez szacunku - a z opisanej sytuacji wynika, że jesteś przez tamtą dziewczynę traktowana jako zło konieczne.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 10:46   #8
vodoska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 167
Dot.: I co dalej?

Patrząc na swoje zachowanie...
Czy chciałabyś być z kimś taim jak Ty?
__________________
Nie uzywam tego konta. Nie uzywam zadnego, bo niestety na tym xIx wiecznym forum nie mozna usunac SWOJEGO WLASNEGO, PRYWATNEGO konta. !
vodoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:46   #9
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: I co dalej?

przeprosić, opanować się i liczyć do 10ciu.

i też sobie te rady wezmę do serca, bo mam podobnie ostatnio.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:50   #10
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Mi powiedział ,że nie będzie taki jak ona i głupio mu było odmówić...ale tak mu się spieszyło do domu. Jeszcze dodał ,że wypił szybko kawę i pojechali do domu. On wie jaki ja mam stosunek do niej ale mówi ,że przesadzam. Mnie to poprostu uraziło a on zaraz wielkie halo.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
przeprosić, opanować się i liczyć do 10ciu.

Też ją sobie wezmę do serca jeśli się pogodzimy.

Nie wiem jak się z nim pogodzić bardzo mi na nim zależy.
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:50   #11
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Mi powiedział ,że nie będzie taki jak ona i głupio mu było odmówić
A no wlaśnie, głupio odmówić. A co w tym głupiego, że facet się spieszy albo nie ma ochoty na kawę? Gdyby był taki jak ona, to by dał numer jej faceta swojej koleżance albo olał ja przy wspólnym zaproszeniu na imprezę. To jest totalna głupota, argumentowanie "nie będę taki, jak ona". Czyli jaki? Z tej wypowiedzi wynika, że widzi jej zachowanie. A na niektórych ludzi działa tylko zimny prysznic, czyli pokazanie, że jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 10:52   #12
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja chciałam zapytać - czy ona dała numer Twojego chłopaka innej dziewczynie, kiedy Wy już byliście w związku?
Tak byliśmy już chyba rok razem i od tego czasu udusiłabym ją heh.
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:54   #13
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Tak byliśmy już chyba rok razem i od tego czasu udusiłabym ją heh.
I jaka była Wasza reakcja? Czy Twój facet powiedział jej, że nie życzy sobie podawania jego numeru jakimś obcym dziewczynom?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:56   #14
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A no wlaśnie, głupio odmówić. To jest totalna głupota, argumentowanie "nie będę taki, jak ona". Czyli jaki? Z tej wypowiedzi wynika, że widzi jej zachowanie. A na niektórych ludzi działa tylko zimny prysznic, czyli pokazanie, że jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.
Też tak zapytałam czyli jaki? mi odpowiedział ,że nie jest taki chamski.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
I jaka była Wasza reakcja? Czy Twój facet powiedział jej, że nie życzy sobie podawania jego numeru jakimś obcym dziewczynom?
Powiedział swojemu bratu ,że nie życzy sobie żeby jego dziewczyna rozdawała jego numer po koleżankach i tyle.
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:03   #15
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: I co dalej?

Dziwne ma podejscie ten Twój chłopak, Aggie ma rację.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 13:07   #16
katherine87
Raczkowanie
 
Avatar katherine87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 171
Dot.: I co dalej?

Zgadzam się z Aggie
__________________
Uwierzyć w siebie
katherine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:23   #17
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ja chciałam zapytać - czy ona dała numer Twojego chłopaka innej dziewczynie, kiedy Wy już byliście w związku? O, przepraszam, ale tak się nie robi. Nawet, jeśli tamta dziewczyna była zainteresowana, to dziewczyna chłopaka Twojego brata powinna odmówić z tego powodu, że facet jest już zajęty.
sory ale rozbawiło mnie to układ sił jest chyba troszkę inny
autorko wątku - nie rozumiem w ogóle powodu tego "focha". pojechał po brata, wypił kawę i wrócił do domu. normalne kulturalne zachowanie. mógł wypić, mógł odmówić, ale Twój stosunek do dziewczyny, która go na kawę zaprosiła nie ma tu nic do rzeczy, bo to nie pierwsza lepsza, a dziewczyna brata. a w ogóle to chłopak ma trochę rozsądku w głowie, bo nie zawsze na chamstwo odpowiadać trzeba chamstwem.
nie masz żadnego prawa wymagać od swojego partnera, żeby był niekulturalny, nawet wobec osób, których TY nie lubisz, nie możesz mu ustalać, z kim mu WOLNO pić kawę, z kim piwo a z kim iść do baru. jedynie on sam może sobie takie ograniczenia, z własnej woli, nałożyć i z kontaktów z niektórymi osobami zrezygnować lub je ograniczyć.
jak dla mnie bezsensowna kłótnia, bezsensowny powód i nastawienie do ludzi beznadziejne. nie musicie się lubić z tamtą dziewczyną, ale weźcie obie pod uwagę, że partnerujecie braciom, a relacji między nimi lepiej nie psuć, bo a nuż się okaże, że któryś z braci tą bardziej jędzowatą poświęci, by ocalić więzi rodzinne.
powiedz mu normalnie - nie miałam racji, przepraszam. i postaraj się normalnie patrzeć na świat i z ludźmi normalnie żyć, bo niedługo się okaże, że z każdym masz coś na pieńku (albo Twój chłopak) i będziecie musieli spędzać czas wyłącznie we własnym towarzystwie.
a jeśli fochy strzelasz wyjatkowo często, to nie wiem, czy jest co ratować skoro do tej pory sama nie zauważyłaś swoich błędów, bo nie ma co liczyć na poprawę zachowania, jak się nie wie, co się źle robi.
motyw z zapraszaniem na imprezę z pominięciem Was owszem chamski, ale jak wspominałam, nie zawsze trzeba do chama w jego języku mówić, bo wtedy niczym się od niego nie różnimy...
p.s. czy naprawdę tak fantastyczna była ta impreza, że jest czego żałować i wypominać, że się nie zostało zaproszonym?
nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że jakoś czujesz się gorsza od tamtej. boli Cię, że ona Cię pomija, że izoluje i do tego szuka Twojemu chłopakowi nowej dziewczyny. może te fochy zauważa nie tylko Twój chłopak?
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 08:55   #18
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Wczoraj rozmawialiśmy i mi powiedział ,że już mnie nie kocha i nie chce ze mną być...tylko ,że w święta mówił kocham cię a mówił tylko dlatego żeby nie popsuć mi świąt. Płakaliśmy razem. Powiedział ,że mu się nudzi ze mną. Daliśmy sobie 2 tyg. na przemyślenie;/ Życie...
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:41   #19
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 563
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawialiśmy i mi powiedział ,że już mnie nie kocha i nie chce ze mną być...tylko ,że w święta mówił kocham cię a mówił tylko dlatego żeby nie popsuć mi świąt. Płakaliśmy razem. Powiedział ,że mu się nudzi ze mną. Daliśmy sobie 2 tyg. na przemyślenie;/ Życie...
Skoro Cie nie kocha i skoro mu sie z Toba nudzi to po co te 2 tygodnie "na przemyslenie"? Nie wyszlo to konczyc a nie czas marnowac.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 09:52   #20
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Skoro Cie nie kocha i skoro mu sie z Toba nudzi to po co te 2 tygodnie "na przemyslenie"? Nie wyszlo to konczyc a nie czas marnowac.
Sądzę (ale tylko przypuszczam), że to jej pomysł był. Kobiety zwykle liczą, że zmieni zdanie, że przemyśli i zostawiają mu taką furtkę. No, ale autorka może zdementuje moje przypuszczenie.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:57   #21
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Razem tak stwierdziliśmy....mówił że chce zobaczyć czy zatęskni
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:40   #22
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 563
Dot.: I co dalej?

Acha a wtedy Ty go przyjmiesz z otwartymi ramionami? Kogos kto powiedzial, ze Cie nie kocha i sie z Toba nudzi w zyciu?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:13   #23
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Nie wiem zastanawiam się ale po tym co mi powiedział to dopiero dzisiaj się tak naprawde zastanawiam nad tym wszystkim. Troche mi smutno, dzisiaj już nie płacze wypłakałam się wczoraj i mam nadzieje ,że będzie tylko lepiej Jeśli bycie ze mna mu się znudziło to niestety.....Mam tą świadomość,że będzie mi ciężko, ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni Zobaczę co będzie w ciągu tych dwóch tygodni może sama będę miała na niego wylane....czas pokaże.


Jutro też będzie dzień, na pewno lepszy niż dzisiaj
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:25   #24
hors de prix
Raczkowanie
 
Avatar hors de prix
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 437
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Zobaczę co będzie w ciągu tych dwóch tygodni może sama będę miała na niego wylane....czas pokaże.
no to rzeczywiście wielka miłość z twojej strony...
__________________
Będę Cię kochać do końca życia.
A jeżeli jest coś potem, będę Cię kochać także po śmierci.
Czy mnie rozumiesz?
hors de prix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:47   #25
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 563
Dot.: I co dalej?

Autorko mam wrazenie, ze jestes mloda osoba, czy to mentalnie czy fizycznie. Ja bym sie nie pakowala w zwiazek ani ten ani nastepny tylko popracowala troche nad soba, poswiecila czas i energie na samodoskonalenie. Zeby nie bylo pozniej obrazania sie o glupoty.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2010-12-30 o 14:00
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:45   #26
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: I co dalej?

Kocham go ale co mam czekac az sie wkoncu sie upewnic ze mnie kocha i teskni za mna?? Nie chce z nikim narazie byc poniewaz go kocham i nie mam zamiaru ranic druga osobę. Mam teraz złamane serce ale z czasem wszystko sie pouklada. No trudno jak on mnie nie kocha i nie chce ze mna byc...przeciez nie bede mu sie narzucać swoją miłością. Poczekam te dwa tygodnie i zobacze co będzie.
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:04   #27
Marothel
Raczkowanie
 
Avatar Marothel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 60
Dot.: I co dalej?

Cytat:
Napisane przez vodoska Pokaż wiadomość
Patrząc na swoje zachowanie...
Czy chciałabyś być z kimś taim jak Ty?
Pełne poparcie dla słów koleżanki
W większości związków, gdy występują problemy, obie strony powinny zadać sobie to pytanie.
Marothel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.