stylowe butki-pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 13:30   #1
Paulinka18
Rozeznanie
 
Avatar Paulinka18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 611

stylowe butki-pytanie


hej dziewczyny mam pytanie czy zamawial ktos z was buty ze strony stylowebutki.pl?bo mam pewien problem to znaczy zamowilam tam wczoraj buty i jeszcze nie wplacilam kasy ale okazalo sie ze pomylilam rozmiary
buty sa sprowadzane z usa mozna je odeslac lub wymienic ale nie chce ponosic dodatkowych kosztow bo wiem ze rozmiar bedzie zly.pisalam juz do nich czy mozna zrobic zmiany w zamowieniu ale mi nie odpisali

jak myslicie czy jesli po prostu nie wplace pieniedzy to nic sie nie stanie?

Edytowane przez Paulinka18
Czas edycji: 2011-01-28 o 13:31
Paulinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:09   #2
Kaora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 45
Dot.: stylowe butki-pytanie

Jeśli ci zależy na tych butach, to najlepiej tam zadzwoń. Maila mogą nie zauważyć.
__________________
woooooaaaaah!

I'm all lost in the supermarket, I can no longer shop happily
I came in here for that special offer, a guaranteed personality


56 -> 54,2 -> 50
Kaora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 18:29   #3
Paulinka18
Rozeznanie
 
Avatar Paulinka18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 611
Dot.: stylowe butki-pytanie

no tylko ze na ich stronie nie ma nr telefonu tylko same maile...
Paulinka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 18:52   #4
Kiniusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 191
Dot.: stylowe butki-pytanie

nie ma żadnego innego kontaktu oprócz maila?? Poszukaj dokładnie, może coś takiego jak: o nas, kontakt .. ? albo np na dole strony ??

o co do nie wysyłania pieniędzy.. - nie wiem czy to dobry pomysł. sama nigdy tak nie robiłam, ale wydaje mi się że nie jest to dobre wyjście... pozdrawiam
Kiniusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 19:22   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: stylowe butki-pytanie

Warto byloby zapoznac się z zasadami zakupów ,jak byk jest napisane :
"wymiana i zwrot na adres w polsce "

Sklep www.StyloweButki.pl prowadzony jest przez firmę KAMALI - A. Piórkowska z siedzibą w Bochni mieszczącą się przy: ul. Św. Jana 8/17 32-700 Bochnia, tel: 48504 118400
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2011-01-28 o 19:23
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 21:35   #6
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: stylowe butki-pytanie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Warto byloby zapoznac się z zasadami zakupów ,jak byk jest napisane :
"wymiana i zwrot na adres w polsce "

Sklep www.StyloweButki.pl prowadzony jest przez firmę KAMALI - A. Piórkowska z siedzibą w Bochni mieszczącą się przy: ul. Św. Jana 8/17 32-700 Bochnia, tel: 48504 118400
Ale i tak musi ponieść w takim układzie koszty przesyłki Autorka chce raczej anulować zamówienie i złożyć nowe, kupując od razu dobry rozmiar, a nie zły tylko po to, żeby odesłać.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 21:53   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: stylowe butki-pytanie

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Ale i tak musi ponieść w takim układzie koszty przesyłki Autorka chce raczej anulować zamówienie i złożyć nowe, kupując od razu dobry rozmiar, a nie zły tylko po to, żeby odesłać.
no to podałam nr tel cokolwiek chce zrobić
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 22:03   #8
margaretas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 000
Dot.: stylowe butki-pytanie

jest jakis wątek o butach z tego sklepu? z real fotkami? opiniami?
margaretas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:00   #9
makoosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: stylowe butki-pytanie

Odświeżę, ku przestrodze - opinię o sklepie jak i o butach mam co najmniej złą. Zamówiłam dwie pary - dla siebie "zamszowe" szpilki, dla koleżanki botki. Najpierw przyszła paczka, w której były tylko botki. Zdzwiona (bo przelew zrobiłam z góry za dwie pary), napisałam do sklepu co z drugą parą, na co odpowiedzieli tylko, że "wysłane drugą paczką". Botki po wyjęciu z pudełka najpierw poczułyśmy, bo śmierdziały niemiłosiernie chińską tandetą, przed założeniem musiałyby chyba stać na balkonie przez tydzień żeby wywietrzały. Śmierdziała tak cienka pianka w bucie, która miała być ocieplaczem. Buty z wyglądu nie były złe, ale jakość straszna, nawet (albo może zwłaszcza) jak na cenę 139,00. Na drugie dzień przyjechały szpilki, tu już było lepiej bo brak ocieplacza i przynajmniej nie śmierdziały. Koleżanka po zastanowieniu, postanowiła botki odesłać bo nie nadawały się do noszenia. Zgodnie z procedurą wypełniła formularz, który wysłała mailem a potem również razem z butami za pomocą kuriera. Po tygodniu napisałyśmy maila aby upewnić się czy zwrot doszedł bo nie dostałyśmy żadnej info zwrotnej. Pani oddzwoniła, że doszedł ale bez paragonu i trzeba oryginał dosłać (miło by było umieścić taką informację na stronie w dziale zwroty, niektórzy o tym po prostu nie pamiętają). Paragon został odnaleziony, zeskanowany, skan wysłany mailem, w ramach informacji a następnie listem poleconym poszedł oryginał. Dziś mija 2,5 tygodnia od czasu kiedy paragon został wysłany. Pieniędzy oczywiście na koncie nie mam (na zwrot pieniędzy mają 14 dni), na maila wysłanego z prośbą o natychmiastową informację odpowiedzi nie mam, a przez telefon od Pani właścicielki (do której to jest podany jedyny numer tel. na stronie...) usłyszałam, że ona nic nie wiem bo jej nie ma przy komputerze (gratulujemy profesjonalnego podejścia do klienta, rozmowa była conajmniej ciekawa). Czekam do jutro na pieniądze, jakby co sprawę zgłaszam dalej.
Podsumowując - jakość butów: zła, poziom obsługi: poniżej krytyki, kontakt: żaden, absolutnie nie polecam zakupów w tym sklepie.
PS. z moich przyzwoitych szpilek jak się wydawało zaczął wylatywać flek, ponieważ plastikowy jak się okazało obcas zwyczajnie się rozłazi a materiał na bucie pięknie się przeciera i co wygląda mało elegancko (buty noszone tylko w biurze, na dywanie, używane od niespełna 2 miesięcy)
makoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:29   #10
milita23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: stylowe butki-pytanie

Założyłam specjalnie konto na wizażu żeby wyrazić swoja opinię na temat zakupionych butów na portalu stylowebutki.pl.
Przedstawiane buty na tym portalu stwarzają bardzo pozytywne wrażenie, są kobiece i oryginalne...skusiłam się więc na zakup kozaków na koturnie.
Myślałam, że za cenę 169 zł dostanę dobry jakościowo produkt.
Co do przesyłki nie mam zarzutów, buty przyszły szybko. Niestety (podobnie jak koleżankę z wcześniejszego postu) po wyjęciu butów z pudełka poraził mnie zapach chińskiego syfu no ale nic jakoś przebolałam, przymierzyłam je i byłam bardzo zadowolona...rozmiar był w sam raz a buty wyglądały super na moich nogach. W kozakach chodziłam 3 razy...już po pierwszym założeniu zauważyłam, że coś jest nie tak z podeszwą... kamienie powchodziły w nią jak w plastelinę...po 3 razie buty mam zamiar oddać do szewca, żeby mi przykleił porządną podeszwę bo ta tak się zdarła, że zaczął odchodzić mi z tyłu materiał z koturna. Uznałam, że bardziej mi się opłaca oddać je do naprawy niż do reklamacji...bo jeszcze bym musiała dopłacać do tego interesu za przesyłkę. Poza tym podobają mi się te buty.
Szkoda, że klient jest przez ten portal tak oszukiwany...wciska mu się kit, że buty są wysokiej jakości a co się okazuje, że to zwykła chińska tandeta i mimo tego, że buty wyglądają naprawdę super to następnym razem zastanowię się 10 razy zanim dokonam jakiegokolwiek (o ile go dokonam) zakupu na stylowychbutkach.

Edytowane przez milita23
Czas edycji: 2012-01-03 o 13:32
milita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 16:10   #11
mikappp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 15
Thumbs down Dot.: stylowe butki-pytanie

OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! ja zamówiłam buty w rozmiarze 38 otrzymałam 39 i nie chciano mi ich wymienić zasłaniajc sie tym że oni wybierają sami rozmiar sugerujac się długością wkładki. Nie było mowy że sie pomylili w wysyłce, tylko właśnie powód tej wkładki. Brak słów. Poruszyłam niebo i ziemię a raczej użyłam argumentu że oddam sprawę do mediów i w końcu zgodzili się je wymienić,. Zrobiłam wszystko zgodnie z poleceniami i do dziś butów nie mam a mija 3 tygodnie. Kontakt? jaki kontakt???? - olewają moje maile a telefonicznego kontaktu brak Nigdy więcej zakupów w tym sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! a swoją drogą jaki porządny sklep ma tak zbunkrowany kontakt telefoniczny na stronie?!?!?! trzeba sie nieźle naszukać żeby go znaleźć... zresztą żeby jeszcze ktoś odebrał ten telefon trzeba mieć dużo szczęścia.... Nie polecam - zbyt duże ryzyko straty pieniędzy!!
mikappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 07:41   #12
yuuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 51
Dot.: stylowe butki-pytanie

Dziwne , że piszecie aż tak źle. Znajoma kupowała u nich i raczej nie miała zastrzeżeń.
yuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-06 08:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.