nowa baza GOSH - wypełniacz linii mimicznych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 20:10   #1
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656

nowa baza GOSH - wypełniacz linii mimicznych


Kochane wybaczcie, ale nie znalazłam tu nic o nie tak dawno wypuszczonej na rynek bazie GOSH Velvet Touch Line Perfector. Czy któraś z Was drogie moje wizażanki mogłaby powiedzieć coś na jej temat? jak się sprawdza?
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:12   #2
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: nowa baza GOSH - wypełniacz linii mimicznych

fotka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gosh-velvet-touch-line-perfector.jpg (76,2 KB, 30 załadowań)
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:17   #3
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowa baza GOSH - wypełniacz linii mimicznych

Uuuu to mnie zaintrygowalas Chetnie tez sie dowiem czegos o tej bazie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:23   #4
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: nowa baza GOSH - wypełniacz linii mimicznych

internet nigdzie nie odpowiedział na moje pytanie dlatego piszę w tu, w niezawodnym megamagazynie wiedzy kosmetycznej
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:56   #5
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: nowa baza GOSH - wypełniacz linii mimicznych

o kurczaczki... czyżby jeszcze nikt nie wypróbowywał tego gosha? ok, to ja kupuję a potem zdradzę Wam sekret - czy warty jest swojej ceny

Edytowane przez gavra
Czas edycji: 2011-02-24 o 22:15
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:45   #6
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: nowa baza GOSH - wypełniacz linii mimicznych

Oooo to ja czekam na relacje Tymbardziej ze u mnie w Superdragu jest dosyc tani
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 21:47   #7
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: nowa baza GOSH - wypełniacz linii mimicznych

No więc... nabyłam, testowałam 3 dni i stwierdzam, że baza zła nie jest

Baza, wg producenta, jest wypełniaczem linii mimicznych oraz wyrównywaczem tekstury skóry......

Zawartość słoiczka jest biała, ale nałożona na skórę od razu staje się przejrzysta, no chyba, że nałożymy jej zbyt dużo wtedy widać białe smugi, które trzeba mocniej rozetrzeć (uważam to za plus - niedoświadczona osoba będzie wiedziała, że użyła produktu niepotrzebnie za wiele). Konsystencja jest przemiła w dotyku, ani wodnista, ani żelowa, ani kremowa, no po prostu bardziej utwardzony jedwab. Rewelacja. Zaraz po nałożeniu na skórę, czuć, że robi się ona delikatna. Ale jeśli ktoś szuka bazy która mocno (żeby nie powiedzieć 'sztucznie' lub przesadnie :P) wygładzi twarz tak jak np nasza ogólnodostępna Soraya to raczej na tej bazie Gosha się zawiedzie. Jest naprawdę bardzo delikatna, co akurat mi się niezmiernie podoba i już wyjasniam dlaczego.
Po pierwszym kontakcie, kiedy to zauważyłam, iż po kilku minutach baza dosłownie wtapia się w skórę, zaczynałam obawiać się, czy w ogóle jeszcze na niej jest. Podczas pierwszej próby łączenia bazy z kosmetykami wybrałam podkład mineralny o specjalnie tłustszej konsystencji, korektor pod oczy, delikatną warstwę pudru i różu, oraz cienie - wszystko z tańszych firm których używam na co dzień aby lepiej sprawdzić możliwość bazy Podkład rozprowadzał się po 'nabazowanej' twarzy raczej normalnie, korektor również, to samo reszta kosmetyków. I dopiero po aplikacji tegóż wszystkiego dostrzegłam efekty. Podkład jak podkład, ale korektor wreszcie nie uwydatnił tych cholernych kurzych łapek! Po prostu nie zebrał się w załamaniach skóry bo dzielnie wygładzała je baza (no bo halo! niby taka miała być główna rola tejże właśnie bazy Gosha - wypełnić zmarszczki ). Tak nienaruszony i nieskazitelny efekt zauważałam jeszcze 4 godziny więc ani krótko ani specjalnie długo. Później korektor po prostu zaczął blaknąć. Ale najbardziej zdziwił mnie fakt, że na bazie super długo trzymały się cienie (które również wreszcie nie zbierały się w załamaniu powiek!). Ponadto kolory cieni wyraźnie stały się intensywniejsze jak przy stosowaniu standardowych baz na powieki. Nie dostrzegłam natomiast jakiegoś niesamowitego utrwalenia samego podkładu. Po 5 godzinach, podobnie jak korektor, kolor zaczął blaknąć zupełnie jak wtedy, kiedy baz się nie stosuje. Odniosłam takie zabawne wrażenie jak gdyby baza chciała pozbywać się nadmiaru niepotrzebnej wg niej substancji z twarzy Jednak... Jak wspomniałam wyżej - wykorzystałam podkład tłusty, który stosując bez baz zawsze po prostu się lekko świecił, skóra szybko stawała się potliwa. Po zastosowaniu bazy Gosha nie zauważyłam tego problemu. Baza jakby zmatowiła tłusty podkład. Sympatycznie.
Po umyciu twarzy po 10 godzinach skóra nie wydawała się zmęczona, pory nie były rozrzeszone i tymbardziej zapchane. Podobne efekty zauważyłam wczoraj i dziś. Mnie się osobiście spodobała za lekkość i

Podsumujmy:
+ brak wyraźnego zapachu
+ jedwabista konsystencja
+ wypełnienie zmarszczek
+ iście naturalna, nie przekombinowana gładkość skóry
+ podtrzymanie trwałości i intensyfikacja koloru cieni
+ matowienie podkładu
+ brak zapchanych porów

+/- szybko 'wchłanialna' konsystencja może denerwować osoby, które lubią głaskać gładką przybazowaną skórę

- słabe przedłużenie trwałości koloru podkładu i/lub korektora
- baza na tyle mocno 'przyczepia' do siebie struktury nalożonych kosmetyków, że po 15 minutach niemożne jest poprawienie np przyschniętego korektor. Dlatego trzeba przez chwilę stale kontrolować czy produkt nie zbija się w grudki w okolicach załamań.

Edytowane przez gavra
Czas edycji: 2011-03-10 o 13:16
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.