a może nowe forum o perfumach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem potrzebujemy nowego forum o perfumach?
Oczywiście, że tak! 21 52,50%
Niekoniecznie, przecież możemy rozmawiać o tym na Plotkowym... 7 17,50%
Nowe forum uważam za zbędne. 12 30,00%
Głosujący: 40. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-15, 11:48   #1
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Lightbulb

a może nowe forum o perfumach?


odwiedzilam wczoraj kilka anglojezycznych forow o perfumach plus forum na gazeta.pl (dziekuje, Olu!) i pomyslalam sobie, ze skoro makijaze i robotki reczne maja swoje forum, to czy nasza perfumowa pasja nie moglaby zostac uhonorowana wlasnym forum? moglybysmy rozmawiac o kochanych i nielubianych zapachach, pomagac sobie w wyszukiwaniu perfum podobnych do tych, ktore lubimy, analizowac nuty w perfumach, czy nie byloby fajnie?
zapraszam do sondy
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)

Edytowane przez martiene
Czas edycji: 2005-05-15 o 11:53 Powód: bledy
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 12:46   #2
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Myślę , ze to dobry pomysl, zwlaszcza, ze nie lubie chodzic do perfumerii z powodu nekajacych mnie tam dusznosci. Czesto bywa tak , ze przy wyborze perfum dla siebie, kieruje sie opinia innych albo po prostu pytam co to za perfum jesli spodoba mi sie zapach na kims
Pomysl z forum o perfumach , uwazam za rewelacyjny, po co zasmiecac forum plotkowe
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 14:33   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Ja jestem jak najbardziej za, każde forum tu ma swoją specyfikę, nie obraziłabym sie gdyby było ich więcej i więceja to o perfumach naprawdę dobry pomysł, każda przecież czyms się psika ma ulubione zapachy a także takie , których nie lubi .
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 14:48   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Martuś, dłobiazg prawdziwy widzę że już zajrzałaś na gazetę

Mimo iż jestem prawdziwym miłośnikiem zapachów, zastanawiam się czy takie forum ma sens? Powiem szczerze że już nie chciałabym aby na wizażu pojawiało się więcej for - gubię się już trochę i ciężko mi tu sie poruszać...

No i jest jeszcze jeden, bardzo smutny powód - prawdziwe ekspertki w tej materii już zniknęły z wizażu i się tu nei wypowiadają Myślę że cięzko byłoby znaleźć osoby mogące poprowadzić takie forum - nie ma tu już tak wielkich osób jak Elve, Coralin czy Madllen. Niestety. Ciekawe, kto miałby moderować?
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 14:57   #5
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Ja wiem kto. Ty Smoczyco.

Ale tak naprawdę to masz rację. Chociaż nie ukrywam, że chciałabym widzieć tu takie forum.Brakuje mi takiego działu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 15:54   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez koko
Ja wiem kto. Ty Smoczyco.

Ale tak naprawdę to masz rację. Chociaż nie ukrywam, że chciałabym widzieć tu takie forum.Brakuje mi takiego działu.
Kajaku najmilszy, dziękuję Ci za słowa mile łechtające smoczą próżność, ale ja to naprawdę mały leszczyk jestem w porównaniu z niektórymi. Miałam okazję poznać prawdziwych ekspertów, ach jaki się człowiek przy nich mały wydaje...
Ja to mogę co najwyżej głos zabierać w wątkach o podkładach, zmarszczkach, kwasach

Całusy - dzięki za list odpiszę niebawem!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 16:10   #7
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Red face Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Kajaku najmilszy, dziękuję Ci za słowa mile łechtające smoczą próżność, ale ja to naprawdę mały leszczyk jestem w porównaniu z niektórymi. Miałam okazję poznać prawdziwych ekspertów, ach jaki się człowiek przy nich mały wydaje...
Ja to mogę co najwyżej głos zabierać w wątkach o podkładach, zmarszczkach, kwasach

Całusy - dzięki za list odpiszę niebawem!
Smoczyco, to moze ja do Ciebie bezposrednio "uderze"..sorki Martiene, ze sie w watek wcinam, ale sprawa nie daje mi spokoju.
Smoczyco, ile Twoim zdaniem wazne sa perfumy? Tzn jak długo mozna ich uzywac?
I druga rzecz..przeczytałam w Twojej recenzji Organzy Indecence, ze ja wycofuja..Juz od dawna szukałam jej w perfumeriach, i myslalam ze nigdzie jej nie ma, bo zapach nie jest popularny..Az mnie zatkało..przeciez ta wersja jest najpiekniejsza ze wszystkich Organz
Wiesz moze gdzie mozna jeszcze kupic ten zapach?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-17, 15:00   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Smoczyco, to moze ja do Ciebie bezposrednio "uderze"..sorki Martiene, ze sie w watek wcinam, ale sprawa nie daje mi spokoju.
Smoczyco, ile Twoim zdaniem wazne sa perfumy? Tzn jak długo mozna ich uzywac?
I druga rzecz..przeczytałam w Twojej recenzji Organzy Indecence, ze ja wycofuja..Juz od dawna szukałam jej w perfumeriach, i myslalam ze nigdzie jej nie ma, bo zapach nie jest popularny..Az mnie zatkało..przeciez ta wersja jest najpiekniejsza ze wszystkich Organz
Wiesz moze gdzie mozna jeszcze kupic ten zapach?
Marylin,

przepraszam że dopiero teraz odpowiadam ale moja wizażowa subskrypcja nie działa tak jak powinna, dostaję tylko część maili z wątków w których się wypowiadam Mnie też zawsze dręczy wizja świeżości perfum - wg ekspertów spokojnie ładnych parę latek mogą poleżeć. Dlatego tak ważne jest ich wlaściwe przechowywanie - nie na słońcu, w suchym i raczej chłodnym miejscu - ale nie w lodówce. Ja mam sporo różnych zapachów i czasem mnie dręczą koszmary pt "otwieram szafke i odkrywam, że wszystkie zapachy się zestarzały" No ale własnie trzymam je w szafce, poukładane w kartonikach. Szybciej psują się te bez atomizera - czyli miniaturki i ekstrakty perfum właśnie. Zawsze kupuję tylko zapachy z psikaczem, no ale ekstrakty są zawsze bez atomizera. Niektóre zapachy lubią z czasem zmienić kolor - vide słynny Angel, który z niebieskiego potrafi zzielenieć, co zresztą nie wpływa w żaden sposób na jakość zapachu! Zreszta nie ma reguł - ja mam ekstrakt perfum Magie Noire Lancome ktorego już się od dawna nie produkuje - to wielki unikat - i ciągle jest to taki zapachowy killer że aż słów brak

Zgadzam się co do Organzy Indecence - najpiękniejsza ze wszystkich. Pojawia sie na pewno na ******* regularnie - wiem że większość osób boi się podróbek, ale ja np kupuję perfumy na ******* od dwóch lat i nie zaliczyłam żadnej wpadki - kupuję od sprawdzonych sprzedawców i nie ulegam magii okazji za 50 zł czy likwidowanym sklepom Swoją Organzę Ind. kupiłam akurat w lokalnej perfumerii - zapach był mocno przeceniony, kupiłam razem z boskim kremem do ciała. U nas w niektórych perfumeriach są jeszcze jakies resztki tej linii - na pewno widziałam wspomniany krem oraz żel pod prysznic. Nie wiem czy jest woda. Jesli Ci zależy, to postaram się sprawdzić (już rozmawiałam na ten temat z przyjacielem i wielkim zapachowym guru w jednej osobie - oboje jestesmy pewni że produkty z linii kąpielowej są jeszcze ale czy woda... nie wiadomo). W Sephorach jej nie znajdziesz, ani w Douglasach - szukaj w perfumeriach niesieciowych, można znaleźć różne skarby (u nas ciągle jeszcze jest np. stara Mania )).

Pozdrawiam - gdyby Ci mocno zależało na kupnie, to ja mogę wybadać sprawę u nas w Trójmieście, kupić i wysłać w paczce, sposób sprawdzony
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 15:46   #9
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

jejku, ale fajowo by było gdyby powstało takie forum o perfumach jestem ich miłośniczką od lat i stale zaopatrzam się w nowe buteleczki dla mnie to byłby prawdziwy rarytas
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 16:37   #10
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez Marilyn
I druga rzecz..przeczytałam w Twojej recenzji Organzy Indecence, ze ja wycofuja..Juz od dawna szukałam jej w perfumeriach, i myslalam ze nigdzie jej nie ma, bo zapach nie jest popularny..Az mnie zatkało..przeciez ta wersja jest najpiekniejsza ze wszystkich Organz

wycofujac perfumy niestety nie kieruja sie pieknem zapachu, a jakimis innymi, niepojetymi dla mnie marketingowymi zabiegami...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 18:00   #11
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

A ja bym byla jednak ZA... I tez bym poprosila szanowna Smoczyce o moderowanie... Bo jesli sie zgodzisz to cie tu zatrzymamy, za skrzydla smocze przywiazemy, bo jak nie to jest strach, ze tez nam odlecisz jak Wizazanki ekspertki o ktorych wspomnialas...

A tak to Cie tu zatrzymamy przywiazana, oswojona, w zioniach perfumiej pary ze smoczego nosa sie wydobywajacej umroczona... No!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-17, 18:35   #12
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

a ja za smoczyca wyraze swoja watpliwosc, czy takie forum jest nam naprawde niezbedne...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 21:06   #13
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Smile Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
a ja za smoczyca wyraze swoja watpliwosc, czy takie forum jest nam naprawde niezbedne...
Ja też.Zapach jest zapachem i raczej w sieci się nie rozprzestrzenia Zawsze jak ktoś prosi o opisanie perfum to albo ja nie umiem się wyrazić albo nie rozumiem opisu-nie mam zielonego pojęcia jak pachnie bergamotka i jak ją ktoś czuje w danym zapchu Poza tym uważam,że z perfumami jest tak,że albo się coś podoba albo nie.Kazdy sam musi sprawdzić w perfumeri czy ten zapach jest jego,a takie "suche" opisy na forum myślę,że nie pomogłyby w zakupach,a innych celów takiego forum nie widzę,bo jak pisałam każdemu co innego się podoba,a w sieci zapchy się nie roznoszą
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 21:56   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
A ja bym byla jednak ZA... I tez bym poprosila szanowna Smoczyce o moderowanie... Bo jesli sie zgodzisz to cie tu zatrzymamy, za skrzydla smocze przywiazemy, bo jak nie to jest strach, ze tez nam odlecisz jak Wizazanki ekspertki o ktorych wspomnialas...

A tak to Cie tu zatrzymamy przywiazana, oswojona, w zioniach perfumiej pary ze smoczego nosa sie wydobywajacej umroczona... No!
Femme, bardzo schlebiasz Smoczej próżności, ale wierz mi - ja się z wizażem nie rozstanę, szans na to nie ma najmniejszych, jesteście wszystkie na mnie skazane Gdyby takie forum miało powstać byłabym zaszczycona moderowaniem, choć moja wiedza w tej materii zdecydowanie maleńka ))
A tak w ogóle to wyobraziłam sobie siebie w stanie zamroczenia perfumowego, puszczającą kółka wonnej pary z nozdrzy... zaraz pęknę
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 22:05   #15
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky

wycofujac perfumy niestety nie kieruja sie pieknem zapachu, a jakimis innymi, niepojetymi dla mnie marketingowymi zabiegami...
Nie rozumiem takiej polityki..Mogli sobie darowac te nowa, ktora z zadnej strony nie jest "organzowata" albo wycofac ta zwykła
Co ja teraz zrobie? Jeszcze niech mi wycofaja classique ( bo zapach ma juz z 10 lat, staroc przeciez) i bede zrujnowana
no wyzaliłam sie..
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 22:22   #16
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: a może nowe forum o perfumach?

SErio OGranzę wycofują?
Jestem zrujnowana!
Gdzie ja znajdę drugą taką woń jak Organza ??? Toz to mój nr jeden wśród zapachów.

Odnośnie samego Forum o Perfumach...CHOć uwielbiam perfumki, zapaszki, TO mam mieszane uczucia. NIby mogłoby być, a jednak nie jest jakieś niezbędne. Perfumy to kwestia tak bardzo indywidualna. Ja osobiście nie umiem opisać tego jak pachnie np. sok z kaktusa Saguaro, hibiskus albo jakis innny równie skomplikowany składnik.
Wiem, że nie tylko musimy dyskutować o nutach zapachowych. Są też inne kwestie odnośnie perfum, które można przedyskutować na Plotkowym

Jak dla mnie to może być i nie musi...coś koło tego

Ja już momentami gubie się w które forum wejść, taki zapanował urodzaj
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 23:01   #17
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Majka zalezy którą Organzę masz na myśli - klasyczna złota zostaje, zostaje też wypuszczona nie tak dawno temu Organza First Light (i to dopiero wola o pomstę do nieba!). Wycofywana jest tylko Organza Indecence - w mniemaniu wielu osób o wiele piękniejsza od klasycznej. Zaliczam się do fanek, no i mam zapasik O.I.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 23:11   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Majka zalezy którą Organzę masz na myśli - klasyczna złota zostaje, zostaje też wypuszczona nie tak dawno temu Organza First Light (i to dopiero wola o pomstę do nieba!). Wycofywana jest tylko Organza Indecence - w mniemaniu wielu osób o wiele piękniejsza od klasycznej. Zaliczam się do fanek, no i mam zapasik O.I.
Smoczyco dzięki za dobre wieści
Już byłam cała w strachu, że Organze "złotą" także mają zamiar usunąć.
Organza First Light to, rzeczywiście jakaś zemsta Givenchego
Organza Indecence nie miałam, ale myśle, że nie bez powodu ma tyle fanek
Dzięki - Pozdrawiam
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 18:50   #19
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=40
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 18:54   #20
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: a może nowe forum o perfumach?

Cytat:
Napisane przez elisabeth23 Pokaż wiadomość
Witam

jestem za forum o tematyce perfum.Brdzo chetnie wezme w nim udzial.


.
hahaha wątek sprzed 2 lat wygrzebany
elisabeth - forum o perfumach już istnieje:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=40
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.