Jak go zdobyć dyskretnie...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 17:22   #1
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Lightbulb

Jak go zdobyć dyskretnie...?


Drogie Wizażanki, od niedawna pracuję w nowym miejscu, jest tu pewien mężczyzna, który spędza mi sen z powiek. (Nie pracujemy razem, ale w sąsiadujących drzwiami firmach, w jednym budynku.) Okazywał mi swoje zainteresowanie różnymi drobnymi gestami, uśmiechami, zagadywał, a ja za każdym razem się peszyłam. Na ogół nie jestem nieśmiała, ale w tej relacji byłam ewidentnie onieśmielona, chyba z racji tego że nie wierzę w siebie i Jego zainteresowanie wydawało mi się czymś totalnie nieprawdopodobnym, toteż uciekałam. Wzrokiem i sobą.
Teraz zaczynam mocno tego żałować i pluć sobie w brodę za tyle niewykorzystanych szans do nawiązania najzwyklejszej choćby pogawędki. A jego starania jakby osłabły... I chyba nie ma się co dziwić.

I tu moje pytanie do Was, czy raczej prośba o rady. Jedyne co w obecnej sytuacji przychodzi mi do głowy, to subtelne sprowokowanie sytuacji w której wywiąże się jakaś rozmowa, czy choćby znacząca wymiana spojrzeń i uśmiechów (zależy mi po prostu na pokazaniu mu, że jednak jestem zainteresowana). Może to dziecinne, ale chciałabym zrobić coś w stylu upuszczenia przed nim jakiegoś przedmiotu gdy będziemy się mijać, albo spontanicznego udania że jest mi potrzebna jakaś jego pomoc ("przepraszam! niosłam tu przed chwilą pewne dokumenty i brakuje mi jednego pisma, musiało mi wypaść. nie natknąłeś się może na jakąś samotną kartkę gdzieś na korytarzu albo schodach?")

Co o tym myślicie? Macie jakieś swoje triki na subtelne i niby przypadkowe nawiązanie kontaktu, tak żeby wyszło naturalnie i swobodnie? I czy to w ogóle ma sens, czy lepiej sobie odpuścić w przekonaniu, że gdyby naprawdę coś chciał to nie zaprzestałby okazywania swojego zainteresowania?
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:28   #2
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Ja bym jeszcze trochę poczekala na jakiś gest z jego strony ,jesli by nie nadszedl to bym poprostu posłała mu uśmiech.Być moze go to zachęci....
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:48   #3
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Uśmiechaj się do niego, tylko tyle i aż tyle Nie wiem czy mówicie sobie "cześć", ale mozesz zaczać. W końcu znacie sie z widzenia. Okazja do rozmowy prędzej czy później się przydarzy.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 18:22   #4
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Mówimy sobie "cześć", on zaczął. Uśmiechać się zamierzam na pewno, to obecnie moja jedyna bezpieczna broń ech czuję się jak nastolatka.
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:41   #5
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Pokaż wiadomość
Mówimy sobie "cześć", on zaczął. Uśmiechać się zamierzam na pewno, to obecnie moja jedyna bezpieczna broń ech czuję się jak nastolatka.
To chyba dobrze, że się tak czujesz

Uśmiechaj się - to przede wszystkim. Z tymi kartkami pomysł też niezły, może trochę "prymitywny" i taki filmowy, ale tym bardziej może mu się spodoba i podchwyci grę
Powodzenia.
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 08:25   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Rozmowa z kolegą z pracy chyba nie jest niczym niezwykłym Zapytaj go o coś, porozmawiaj przy parzeniu kawy, chyba że u Was w pracy nikt się do siebie nie odzywa Byłby baranem, gdyby pomyślał: "och, spytała, czy lubię zieloną herbatę, zakochała się we mnie!". Rozmawiaj z nim normalnie, jak z innymi. Jeśli jest zainteresowany, to samo wyjdzie.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 11:14   #7
ola280
Raczkowanie
 
Avatar ola280
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 172
GG do ola280
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

przechodząc koło niego spójrz mu tak głęboko w oczy.. uśmiechnij sie dyskretnie.. a potem cicho powiedz "cześć"
to działa
__________________
Nie przejmuj się tym co ludzie powiedzą. Rób to co Ci się tylko podoba, jeśli potem w lustrze będziesz mogła spojrzeć sobie w twarz.





znalazłam idealny sposób na podkreślenie moich loczków! nareszcie! Jesli dalej borykasz sie z niesfornymi włosami pisz. chętnie pomogę
ola280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-05, 11:45   #8
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Historia fajna, ale skoro piszesz, że czujesz się jak nastolatka, to znaczy, że raczej oboje w tym wieku nie jesteście... a do czego zmierzam...

Nie przeciągaj w czasie kokietowania bez końca, dorośli ludzie pozwalają sobie na czekanie w nieskończoność wyłącznie w obliczu konkretnej, prawdziwej i szczerej miłości.

Nikt miesiącami nie będzie czekał na flirt

Ta sfera życia lubi drobne gesty, ale wymaga konkretnego działania. Nieśmiali mogą ganiać się w kółko bez rezultatów.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 13:08   #9
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Macie rację. Schowam swoją nieśmiałość do kieszeni i zacznę działać, przegapiłam odpowiednie momenty z Jego strony, teraz moja kolej. Mam tylko nadzieję, że w ostatniej chwili nie zabraknie mi odwagi albo słów... Trzymajcie kciuki!
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 13:38   #10
deskaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 33
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Trzymamy kciuki w takim razie. Z doświadczenia wiem, że takie uśmieszki i tym podobne bardzo szybko męczą i jak człowiek sie stara, nie znajduje odwzajemnienia, to szybko rezygnuje, a dużo łątwiej by było zagadać tak po prostu, bez jakiś dróg okrężnych. Także glowa do góry i działaj.
__________________
Przedłużanie rzęs to mój sposób na zniewalające spojrzenie. A co tam... matka natura też się czasem myli
deskaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:11   #11
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

pouśmiechaj się do niego. Zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomoże
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-06, 18:27   #12
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Pokaż wiadomość
Macie rację. Schowam swoją nieśmiałość do kieszeni i zacznę działać, przegapiłam odpowiednie momenty z Jego strony, teraz moja kolej. Mam tylko nadzieję, że w ostatniej chwili nie zabraknie mi odwagi albo słów... Trzymajcie kciuki!

będę trzymać i czekać aż opowiesz ciąg dalszy.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:29   #13
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Jak go zdobyć dyskretnie...?

Dzięki dziewczyny
dziś nie byłam w pracy, ale jutro zamierzam pchnąć co nieco do przodu.

Swoją drogą, to dziwne. Zwykle śmiało flirtuję z mężczyznami, nie mam oporów przed wymianą słodkich spojrzeń czy uśmieszków, nie peszą mnie zaloty, a tu...? Może to dlatego, że na tej znajomości wybitnie mi zależy, i boję się cokolwiek zniszczyć na samym początku, źle wypaść, sama nie wiem.
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.