Kontakt w związkach... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-08, 05:14   #1
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774

Kontakt w związkach...


Hej dziewczyny, mam pytanie dotyczące kontaktu w związkach(nie chodzi mi o związki na odległość), chciałabym wiedzieć jak to jest z tym u Was?

Czy kontaktujecie się przez cały dzień, czy wystarczy Wam np. raz dziennie? I jak to wyglądało na początku relacji oraz z jej biegiem?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 05:34   #2
esolinka
Zadomowienie
 
Avatar esolinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Washington DC
Wiadomości: 1 045
Dot.: Kontakt w związkach...

Co prawda nie mam dlugiego stazu jesli chodzi o zwiazek (2 miesiace) ale chyba moge odpowiedziec na pytanie ;p
Nie, nie kontaktujemy sie caly czas. Zazwyczaj napiszemy sobie cos rano, albo w poludnie i potem chlopak dzwoni do mnie ok 18 i potem w nocy (lub tylko w nocy) i tyle... Spotykamy sie ok. 3 razy w tygodniu (ze wzgledu na Jego prace i odleglosc) - z tym ze zawsze cala niedziele spedzamy razem.
Jakos mi to wystarcza i uwazam, ze co za duzo to niezdrowo he he... trzeba miec tez czas dla znajomych i dla siebie.
esolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 05:54   #3
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Kontakt w związkach...

My kontaktujemy się różnie. Czasem piszemy od rana cały czas, a czasem napiszemy 1 smsa, wieczorem 1 telefon i tyle. Widzimy się w miarę często, ale bywa że np nie spotkamy się cały tydzień i dopiero w weekend.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 08:12   #4
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kontakt w związkach...

Na pewno jest sms na dzień dobry i dobranoc i parę smsów lub telefonw ciągu dnia - zależy czy TŻ ma dużo pracy, jesli tak, to mało pisze, wiadomo.
Widujemy się codziennie lub co dwa dni.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 08:30   #5
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Kontakt w związkach...

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Na pewno jest sms na dzień dobry i dobranoc i parę smsów lub telefonw ciągu dnia - zależy czy TŻ ma dużo pracy, jesli tak, to mało pisze, wiadomo.
u mnie podobnie, ale my spotykamy się tylko w weekendy
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 08:44   #6
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Kontakt w związkach...

sms na dzien dobry, dobranoc... w ciagu dnia ze 4 krociutenkie 1, 2-minutowe rozmowy (TZ pracuje), a wieczorem rozmawiamy przez telefon ok godziny... widujemy sie 3 razy w tygodniu: od piatku wieczorem , cala sobota i niedziela do ranka w poniedzialek... jestem z narzeczonym ponad 3 lata...
preferujemy rozmowy niz smsy dlatego smsy tylko na dzien dobry i dobranoc...

na poczatku za to wiecej pisalismy smsow, bylo ich bardzo duzo... ale ja zdecydownaie wole rozmowy niz smsy... za leniwa jest na pisanie smsow
__________________

Edytowane przez Caroline1920
Czas edycji: 2011-07-08 o 09:20
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:05   #7
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Kontakt w związkach...

Sms na dzień dobry, czasami na dobranoc, w ciągu dnia ze 2-3 z jakimiś ważnymi informacjami kiedy jednemu z nas coś się przytrafiło. Często rozmowy na gg. Widzimy się właściwie codziennie więc nie napinamy się na smsy czy telefony
Ale na początku potrafiliśmy ze 20 dziennie pisać
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 09:08   #8
malinka_070190
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_070190
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 3 746
Dot.: Kontakt w związkach...

My mieszkamy co prawda razem, ale do ok 17 się nie widzimy. I zawsze jest sms na dzień dobry no i wdzień czasami tez piszemy ale nie jesteśmy non stop w kontakcie.
__________________
49 kg!!! 14 kg za mną!!!


30/30 shred
malinka_070190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:09   #9
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Kontakt w związkach...

jestem ze swoim tż rok i może uznacie to za prowokację,ale my cały dzień ze sobą piszemy..widujemy się w środy,soboty,i niedziele..piszemy od rana do wieczora,a w nocy rozmawiamy tak do godziny czasu od roku stosujemy ten system i się sprawdza bardzo dobrze..wiadomo,że gdy ktoś z nas robi coś ważnego wtedy nie piszemy..
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:18   #10
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Kontakt w związkach...

Jestem z moim tz już 6 lat , w tym rok po ślubie
Na początku były smsy rano i wieczorem, no i w ciągu dnia ( w zależności od potrzeby ) i obowiązkowo wieczorna rozmowa przez telefon ( wyjechałam na studia, więc rzadko się widywaliśmy ).

Teraz dzwonimy do siebie lub piszemy, jeśli coś od siebie chcemy (np.kup chleb i masło ). Nieromantycznie to trochę brzmi
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:33   #11
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Kontakt w związkach...

jestem z tż-tem bez mała rok. dzieli nas 60 km. dziennie wymieniamy dosłownie 2-3 smsy ale gadamy kilka razy dziennie w zależności od możliwości, od 10 minut do prawie godziny, wieczorem zawsze mamy dłuższą rozmowe nie przerywaną obowiązkami dnia codziennego widujemy się zwykle od piątku wieczorem do niedzieli wieczór. czasem zdarza się jakiś wieczór w tygodniu
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 09:39   #12
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Kontakt w związkach...

Na poczatku widywalismy sie raz na pare dni i raz na pare dni do siebie pisalismy sms-y.
Jak zaczelo sie robic bardziej powaznie to widywalismy sie co drugi dzien, albo ja przychodzilam do niego na np. 3 dni.
A teraz razem mieszkamy. Widujemy sie roznie- w zaleznosci od tego, co ktore z nas robi i kiedy wraca. W ciagu dnia sa sms-y jak czegos potrzebujemy od siebie.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:34   #13
erika19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 121
Dot.: Kontakt w związkach...

jestesmy razem od roku, widujemy sie co drugi dzien i tz dzwoni co godzinke na chwile, czasem tez popiszemy, a wieczorem rozmawiamy dłuzej
__________________

erika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:34   #14
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: Kontakt w związkach...

Z TŻem jestem prawie 4 lata dziennie kilka smsow, czasami jeden lub dwa zalezy od dnia, humoru, zmeczenia, widujemy sie rzadko w najlepszym wypadku co tydzien w soboty, w najgorszym -roznie co dwa tygodnie, bywaja miesieczne rozlaki a nawet dluzsze(taka praca TŻa) na poczatku bylo troche wiecej smsow i spotkan, a no i rozmowy sie zdarzaja glownie w weekendy jak ma wolna niedziele czy sobotni wieczor po pracy i jest na hotelu
__________________
Bo miłość jest siłą mojego życia a tą miłością jesteś Ty.
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:59   #15
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: Kontakt w związkach...

Jesteśmy razem ponad 2,5 roku, a od roku mieszkamy razem. Zwykle mamy różne zajęcia w ciągu dnia, ale jesteśmy ciągle w kontakcie. Dziennie wymieniamy około 20 smsów i kilka krótkich rozmów
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 11:08   #16
vandes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 584
Dot.: Kontakt w związkach...

Jak jesteśmy w tym samym mieście to spędzamy codziennie ze sobą każdą wolną chwilę i noce. A jak jesteśmy daleko to rozmawiamy codziennie przez telefon, czasami nawet kilka godzin. Jesteśmy ze sobą już ponad 2 lata.
vandes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 12:01   #17
pio84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kontakt w związkach...

Jak tak czytam wasze wypowiedzi, to się dziwie swojej dziewczynie, która jest strasznie powściągliwa w jakichkolwiek kontaktach na odległość. Jesteśmy ze sobą dwa lata, a jeśli chodzi o kontaktowanie się to niewiele się zmieniło od początku naszej znajomości. Rzadko kiedy pierwsza napisze jakiegoś bezinteresownego smsa, a jeśli już, to jakiś krótki na dzień doby lub dobranoc. O telefonie od niej w ogóle mogę zapomnieć, chyba że w konkretnej sprawie. Wykupowaliśmy do siebie darmowe minuty, ale po miesiącu przestała, bo i tak praktycznie nie dzwoniła.
Na dłuższą metę nie zniósłbym takiego postępowania, gdybym nie wiedział, że ona po prostu taka jest i stroni od używania jakichkolwiek mediów komunikacyjnych. No i fakt, że kiedy ja dzwonię zawsze chętnie rozmawia i nawet sama powtarza żebym dzwonił, kiedy tylko mam na to ochotę.
Niby już się przyzwyczaiłem do układu, że to ja inicjuje rozmowy i nawet jest to dla mnie wygodne, ale jednak czegoś mi brakuje.
Widujemy się 1-3 razy w tygodniu.
pio84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 12:24   #18
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Kontakt w związkach...

Cytat:
Napisane przez pio84 Pokaż wiadomość
Jak tak czytam wasze wypowiedzi, to się dziwie swojej dziewczynie, która jest strasznie powściągliwa w jakichkolwiek kontaktach na odległość. Jesteśmy ze sobą dwa lata, a jeśli chodzi o kontaktowanie się to niewiele się zmieniło od początku naszej znajomości. Rzadko kiedy pierwsza napisze jakiegoś bezinteresownego smsa, a jeśli już, to jakiś krótki na dzień doby lub dobranoc. O telefonie od niej w ogóle mogę zapomnieć, chyba że w konkretnej sprawie. Wykupowaliśmy do siebie darmowe minuty, ale po miesiącu przestała, bo i tak praktycznie nie dzwoniła.
Na dłuższą metę nie zniósłbym takiego postępowania, gdybym nie wiedział, że ona po prostu taka jest i stroni od używania jakichkolwiek mediów komunikacyjnych. No i fakt, że kiedy ja dzwonię zawsze chętnie rozmawia i nawet sama powtarza żebym dzwonił, kiedy tylko mam na to ochotę.
Niby już się przyzwyczaiłem do układu, że to ja inicjuje rozmowy i nawet jest to dla mnie wygodne, ale jednak czegoś mi brakuje.
Widujemy się 1-3 razy w tygodniu.
a rozmawiałeś z nią o tym?

Ja sama będąc z kimś (mówię o swoich poprzednich relacjach) jestem w sumie przyzwyczajona do częstego kontaktu, aktualnie spotykam się z chłopakiem, który odzywa się do mnie raz, czy dwa razy dziennie i trochę mi z tym nieswojo. Spotykamy się od miesiąca więc nie chce wyskakiwać do niego z pretensjami, że za rzadko się odzywa. Na samym początku odzywał się i w czasie pracy i wieczorem, teraz tak trochę to osłabło i nie wiem czy mam się doszukiwać spadku zainteresowania moją osobą czy jak...

Z drugiej strony nie chce chłopaka musztrować.
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 12:39   #19
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Kontakt w związkach...

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Sms na dzień dobry, czasami na dobranoc, w ciągu dnia ze 2-3 z jakimiś ważnymi informacjami kiedy jednemu z nas coś się przytrafiło. Często rozmowy na gg. Widzimy się właściwie codziennie więc nie napinamy się na smsy czy telefony
Ale na początku potrafiliśmy ze 20 dziennie pisać
O kurde... To ja nie powiem ile ja na początku pisałam ze swoim facetem... Z tym że my się poznaliśmy jakby przez telefon.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 14:45   #20
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Kontakt w związkach...

Ja z Tż kontaktuję się praktycznie przez cały dzień. Było tak zarówno 3 lata temu, jak i dziś.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 15:35   #21
pio84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kontakt w związkach...

Cytat:
Napisane przez Mikadoo Pokaż wiadomość
a rozmawiałeś z nią o tym?

Ja sama będąc z kimś (mówię o swoich poprzednich relacjach) jestem w sumie przyzwyczajona do częstego kontaktu, aktualnie spotykam się z chłopakiem, który odzywa się do mnie raz, czy dwa razy dziennie i trochę mi z tym nieswojo. Spotykamy się od miesiąca więc nie chce wyskakiwać do niego z pretensjami, że za rzadko się odzywa. Na samym początku odzywał się i w czasie pracy i wieczorem, teraz tak trochę to osłabło i nie wiem czy mam się doszukiwać spadku zainteresowania moją osobą czy jak...

Z drugiej strony nie chce chłopaka musztrować.
Ja też byłem przyzwyczajony do częstszego kontaktowania się wynikającego z obu stron i na początku znajomości z obecną dziewczyną, jej milczenie nie dawało mi spokoju. Po wielu rozmowach na ten temat wątpliwości się rozwiały i zostałem uświadomiony, że ona tak ma i nie będzie zmieniała się na siłę.

Mikadoo, czy Ty też czekasz aż to facet pierwszy się odezwie? Dzwonisz lub piszesz czasem sama do niego?
pio84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 16:41   #22
Navika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 277
Dot.: Kontakt w związkach...

Jestem ze swoim TŻ od 3 lat i różnie to bywało. Na początku wbrew utartym schematom widywaliśmy się rzadziej: średnio 2 razy w tygodniu, a rozmawialiśmy kilka minut co drugi dzień i co dzień było ok. 2-3 SMS-ów, później zaczęła sie u nas era codziennego kilkugodzinnego pisania przez GG, za to widywaliśmy się raz w tygodniu albo rzadziej. Obecnie widujemy się ok.3-4 razy w tygodniu, chociaż zależy to od tego, ile mamy czasu, rozmawiamy każdego dnia kiedy się nie widzimy przez kilka-kilkanaście minut, od czasu do czasu piszemy przez GG wieczorkiem, a SMS-y to tylko piszemy w sprawach organizacyjnych np."spóźnię się 10 minut" albo "Kup po drodze zapałki"
SMS-ów na dzień dobry ani dobranoc nie praktykowaliśmy nigdy
Navika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 16:56   #23
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Kontakt w związkach...

Jesteśmy razem ponad 2 lata, widujemy się raz na tydzień lub dwa, a kontaktujemy codziennie, piszemy sms-y kiedy tylko możemy, ale wiadomo też nie przesadnie i gadamy wieczorkiem
bardzo lubimy sms-y na dzień dobry, to takie miłe

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-07-08 o 16:57
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 17:18   #24
Mikadoo
Rozeznanie
 
Avatar Mikadoo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z Polski
Wiadomości: 774
Dot.: Kontakt w związkach...

Cytat:
Napisane przez pio84 Pokaż wiadomość
Ja też byłem przyzwyczajony do częstszego kontaktowania się wynikającego z obu stron i na początku znajomości z obecną dziewczyną, jej milczenie nie dawało mi spokoju. Po wielu rozmowach na ten temat wątpliwości się rozwiały i zostałem uświadomiony, że ona tak ma i nie będzie zmieniała się na siłę.

Mikadoo, czy Ty też czekasz aż to facet pierwszy się odezwie? Dzwonisz lub piszesz czasem sama do niego?
Muszę przyznać, że jednak czekam na kontakt, jakoś tak mam. Nie chcę się narzucać bo wiem, że faceci tego nie lubią. Chociaż z drugiej strony faceta też może irytować to, że sam musi się kontaktować. Czasami zdarza mi się pierwszej odezwać. Każdy człowiek jest inny, każda relacja jest inna... tylko jeśli człowiek miał dosyć częsty kontakt z byłymi i to bardziej z ich strony to ciężko się przestawić na coś innego...
__________________
Mikadoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 17:24   #25
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Kontakt w związkach...

Cytat:
Napisane przez erika19 Pokaż wiadomość
jestesmy razem od roku, widujemy sie co drugi dzien i tz dzwoni co godzinke na chwile, czasem tez popiszemy, a wieczorem rozmawiamy dłuzej
Heh, sorry, ale czy ja dobrze przeczytałam?
Dzwoni do Ciebie co godzinkę? a to on nie ma co robić przez cały dzień, że ma czas na dzwonienie co godzinę?

Ja codziennie ze swoim gadam przez tel, czasami gg, sms-y to okazjonalnie.
A widzimy się kiedy jest możliwość, bo teraz nas dzieli pewna odległość:/
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 17:34   #26
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Kontakt w związkach...

No my tak przez pierwsze 3lata smsy na dzień dobry, na dobranoc, w ciągu dnia i obowiązkowo wieczorem rozmowa ok 1godz. Widywalismy się sobota, niedzielę i w tygodniu czasem.
Teraz- 5 lat- smsy na dzień dobry, dobranoc, czasem że 2 w ciągu dnia i tyle. Nie dzwoni. Chyba że ma sprawę lub ja. Smutne trochę że nie ma czasu dla mnie ale cóż takie życie. A i widujemy się w wakacje sobota niedziela ale w roku akademickim bywa że że 2tyg się nie widzimy bo mam studia zaoczne
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 18:34   #27
Leyla89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 503
Dot.: Kontakt w związkach...

u mnie na początku był kontakt niemal całodobowy (młodzi i zakochani, bez obowiązków).
teraz- sms lub rozmowa na dzień dobry, dobranoc; w ciągu dnia sms-y lub rozmowy w zależności od obowiązków, pracy. ale nie mogę narzekać
__________________

Leyla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 18:46   #28
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Kontakt w związkach...

Ja jestem już w ponad dwuletnim związku i powiem tak: na początku pisaliśmy do siebie sms-y średnio co kilka minut, z przerwami na sen. Pisaliśmy też dużo na gg, dużo rozmawialiśmy przez telefon (rozmowy bez limitu do jednej wybranej osoby).
A teraz- nie mamy pakietu na rozmowy, więc jeśli już do siebie dzwonimy to takim szybciorem, w celu przekazania jakiejś informacji Nadal piszemy ze sobą smsy, ale mniej więcej kilka-kilkanaście dziennie.
Spotykamy się ok 1-2 razy w tygodniu na dłużej


I jeszcze opowiem taką anegdotkę - mam sąsiadkę(22 lata), niedawno jej chłopak (rok albo dwa lata starszy od niej) poprosił ją o rękę. Są ze sobą już dobrych kilka lat. Odkąd ze sobą chodzą codziennie wieczorem on do niej dzwoni (albo ona do niego), czy się wali, czy się pali, cz ona jest z innymi ludźmi, czy jest sama- zawsze wieczorem rozmawiają ze sobą minimum 20 minut. Kiedy np. rozmawiamy sobie z grupką znajomych - ona odbiera telefon, odchodzi pare metrow dalej i z nim rozmawia Ja i jej siostra nie możemy wyjść z podziwu, ze oni mają o czym tak codziennie rozmawiać A widują się przez cały weekend.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 23:23   #29
Discover _The_Truth
Raczkowanie
 
Avatar Discover _The_Truth
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraina, gdzie dziewic już zabrakło.
Wiadomości: 217
Dot.: Kontakt w związkach...

Ja miałam tak, że spotykałam się z swoim pół roku - codziennie. Dzień w dzień razem. Nie raz spaliśmy ze sobą, wstawałam rano, śniadanie z nim, potem wychodziłam do siebie, ogarniałam się, jadłam obiad i znowu się widywaliśmy. W miarę jak związek się rozpadał widywaliśmy się coraz mniej. Pod koniec tylko raz w tygodniu... Ponadto nigdy nie pisaliśmy sms-ów, ponieważ on tego nie znosił, zazwyczaj dzwonił raz dziennie lub jak miał ważną sprawę. Też zależy od mężczyzny czy lubi pisać, korzystać z telefonu etc... Aha, i mój też miał oczywiście pracę. Jak tu ktoś napisał : "młodzi zakochani, bez obowiązków". Ja chodziłam do szkoły, on do pracy na wieczory. Więc zazwyczaj jak już musiał pracować, to cały dzień razem, a potem go ledwo wypuszczałam do pracy....
__________________
And you must remember that :
There is
"lie" in believe,
"over" in lover,
"end" in friend,
"us" in trust,
"ex" in next
and "if" in life.

Edytowane przez Discover _The_Truth
Czas edycji: 2011-07-08 o 23:25
Discover _The_Truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 08:31   #30
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Kontakt w związkach...

Ja ze swoim TŻ ponad 2 lata. Od początku dużo gadaliśmy ze sobą przez telefon i sms. Na początku związku tak gadaliśmy,że przychodziły monstrualne rachunki.
Teraz TŻ ma do mnie darmowy numer. Ja wysyłam sms,że wstałam albo jak wstaje wcześnie to on mnie budzi. W ciągu dnia tylko telefony- zależy ile ma pracy czasem 1 telefon czasem 2-3. Potem się widzimy- prawie codziennie. I wieczorem kiedy jest już w domu to telefon na dobranoc
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.