Facet Bluszcz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 13:30   #1
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Unhappy

Facet Bluszcz


Witajcie,
Mam pytanie, bo nie jestem pewna czy dobrze Pana zakwalifikowałam i co z tym dalej. A więc spotkałam kogoś, na początku wydawało mi się że to facet mojego życia. Miły, czuły, troskliwy. Od pierwszego spotkania kiedy tylko tracił mnie z oczu to zaraz dzwonił, pisał, że tęskni, że nie wie jak przeżyje kolejny dzień z dala ode mnie. Kiedy nie odbierałam telefonu przez godzinę potrafił do mnie dzwonić po 20-30 razy, jak w końcu odebrałam to wyrzucał mi że o mało prze ze mnie zawału nie dostał bo się martwił czy nic mi nie jest, jak pytałam co mogło mi się stać bo przecież dopiero co ode mnie wyszedł i jest noc więc jestem w domu (byłam się wykąpać) stwierdził że przecież mogłam się pośliznąć i.t.d.. Cały czas twierdzi że zawodowo chce się ze mną związać i najlepiej żebym już nie chodziła do pracy bo w pracy spotykam się z klientami a on się martwi że go zostawię. Wieczorami, podobno z tęsknoty siedzi w aucie pod moim domem a kiedy zdarzyło mi się wyjść pojawił się zaraz po moim powrocie do domu z tekstem na ustach że go oszukuje i się z kimś spotykam. Po pierwszym tygodniu znajomości przekopał mi telefon, zostałam przepytana z kilku znajomości przy czym z jednej prosił, błagał żebym zrezygnowała (kumpel) bo piszę z nim tak że on się boi że z nim śpię (z kolegą). Jak jesteśmy razem bez przerwy chce trzymać mnie za rękę. Jak śpimy on nie śpi tylko leży i patrzy na mnie. Cały czas, dzień w dzień chodzi jak zbity pies i opowiada mi jak nie chce mnie stracić, jak mu zależy, od półtorej miesiąca ciągle jest z czymś problem, bo on się martwi...... Podobało mi się to na początku ale teraz mam uczucie że mnie dusi, nie mogę normalnie funkcjonować, te jego ciągłe smutki i sprawy które trzeba przegadać tak mnie wyczerpują emocjonalnie że nawet jak go nie ma nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. To jak życie z wampirem energetycznym......
Pytanie - Bluszcz? Szkodliwy? Zostawić? A jak sobie coś zrobi?
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:34   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Witajcie,
Mam pytanie, bo nie jestem pewna czy dobrze Pana zakwalifikowałam i co z tym dalej. A więc spotkałam kogoś, na początku wydawało mi się że to facet mojego życia. Miły, czuły, troskliwy. Od pierwszego spotkania kiedy tylko tracił mnie z oczu to zaraz dzwonił, pisał, że tęskni, że nie wie jak przeżyje kolejny dzień z dala ode mnie. Kiedy nie odbierałam telefonu przez godzinę potrafił do mnie dzwonić po 20-30 razy, jak w końcu odebrałam to wyrzucał mi że o mało prze ze mnie zawału nie dostał bo się martwił czy nic mi nie jest, jak pytałam co mogło mi się stać bo przecież dopiero co ode mnie wyszedł i jest noc więc jestem w domu (byłam się wykąpać) stwierdził że przecież mogłam się pośliznąć i.t.d.. Cały czas twierdzi że zawodowo chce się ze mną związać i najlepiej żebym już nie chodziła do pracy bo w pracy spotykam się z klientami a on się martwi że go zostawię. Wieczorami, podobno z tęsknoty siedzi w aucie pod moim domem a kiedy zdarzyło mi się wyjść pojawił się zaraz po moim powrocie do domu z tekstem na ustach że go oszukuje i się z kimś spotykam. Po pierwszym tygodniu znajomości przekopał mi telefon, zostałam przepytana z kilku znajomości przy czym z jednej prosił, błagał żebym zrezygnowała (kumpel) bo piszę z nim tak że on się boi że z nim śpię (z kolegą). Jak jesteśmy razem bez przerwy chce trzymać mnie za rękę. Jak śpimy on nie śpi tylko leży i patrzy na mnie. Cały czas, dzień w dzień chodzi jak zbity pies i opowiada mi jak nie chce mnie stracić, jak mu zależy, od półtorej miesiąca ciągle jest z czymś problem, bo on się martwi...... Podobało mi się to na początku ale teraz mam uczucie że mnie dusi, nie mogę normalnie funkcjonować, te jego ciągłe smutki i sprawy które trzeba przegadać tak mnie wyczerpują emocjonalnie że nawet jak go nie ma nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. To jak życie z wampirem energetycznym......
Pytanie - Bluszcz? Szkodliwy? Zostawić? A jak sobie coś zrobi?
To nie jest normalne. Ja bym się przestraszyła takiego zachowania i mocno zastanowiła nad związkiem z kimś takim. To nie podchodzi pod "bluszcza", ale pod przyszłego stalkera, chorobę, obsesję. Boję się takich ludzi i takich zachowań.

Sorry, ale mam nadzieję, że to post-żart, a nie prawda.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-11-11 o 13:39
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:38   #3
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

Prawda najprawdziwsza bardzo mnie to kręciło na początku, taki romantyczny, na rękach mnie nosi ..............

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

znamy się nie całe dwa miesiące a on chce się do mnie wprowadzić..... jak próbowałąm z nim zerwać to siedział i dziabał mi tak długo aż zmieniłam zdanie i dałam się przekręcić ......
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:44   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Prawda najprawdziwsza bardzo mnie to kręciło na początku, taki romantyczny, na rękach mnie nosi ..............

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

znamy się nie całe dwa miesiące a on chce się do mnie wprowadzić..... jak próbowałąm z nim zerwać to siedział i dziabał mi tak długo aż zmieniłam zdanie i dałam się przekręcić ......
To przestań być miękka, bo wylądujesz mieszkając z facetem, którego zaczynasz się chyba bać i który zachowuje się dziwnie. Powiedz, że nie chcesz dłużej z nim być, zrywasz, wyłącz telefon, zmień numer jeżeli możesz, zablokuj konta e-mail i inne. Zero kontaktu, ale naprawdę zero, a jak coś zacznie głupio gadać, czy męczyć Cię wiadomościami to na policję - teraz już poważniej traktują takie sprawy, da się coś z tym zrobić.

Dzwonienie 20-30 razy od początku Ci powinno było dać do myślenia, że z facetem jest coś mocno nie teges. Także sorry - mimo wszystko mam wrażenie, że sobie jaja robisz, bo "nagle" jesteś zdziwiona zachowaniem kogoś, kto od początku zdradzał mocno niezdrowe skłonności.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:49   #5
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

bije się w piersi - na początku zaślepienie, totalne. Sama sobie tłumaczyłam że on jest zauroczony i to dla tego. Ale się władowałam
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:51   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
bije się w piersi - na początku zaślepienie, totalne. Sama sobie tłumaczyłam że on jest zauroczony i to dla tego. Ale się władowałam
Jak najszybciej się wyładuj.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:52   #7
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Facet Bluszcz

skąd ja to znam...
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 13:53   #8
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

i jeszcze jedno pytanie - a jak to jest na prawdę wartościowy facet, jak ja sobie wymyślam fanaberie i stracę coś dobrego w życiu? Do tej pory zawsze miałam facetów w stylu "zimny drań" których słowa kocham Cię wręcz dusiły przy wypowiadaniu ich. A ten powtarza to na okrągło ........
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:55   #9
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Facet Bluszcz


podobne historie powinno się opowiadać małym dziewczynkom marzącym o rycerzu na białym koniu, który za nimi w ogień wskoczy.

uciekaj, zanim zacznie rzucać się z mostu, bo nie odpisałaś mu na smsa
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:55   #10
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanie - a jak to jest na prawdę wartościowy facet, jak ja sobie wymyślam fanaberie i stracę coś dobrego w życiu? Do tej pory zawsze miałam facetów w stylu "zimny drań" których słowa kocham Cię wręcz dusiły przy wypowiadaniu ich. A ten powtarza to na okrągło ........
No i jak mówi na okrągło to takie fajne?
Dla mnie nie liczą się słowa,a czyny.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 13:57   #11
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanie - a jak to jest na prawdę wartościowy facet, jak ja sobie wymyślam fanaberie i stracę coś dobrego w życiu? Do tej pory zawsze miałam facetów w stylu "zimny drań" których słowa kocham Cię wręcz dusiły przy wypowiadaniu ich. A ten powtarza to na okrągło ........
dziewczyno zerwij z nim, gość wygląda na psychola
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 13:57   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanie - a jak to jest na prawdę wartościowy facet, jak ja sobie wymyślam fanaberie i stracę coś dobrego w życiu? Do tej pory zawsze miałam facetów w stylu "zimny drań" których słowa kocham Cię wręcz dusiły przy wypowiadaniu ich. A ten powtarza to na okrągło ........
Serio, myślę, że sobie z nas robisz tutaj jaja.

Tak, siedzenie w samochodzie pod domem dziewczyny, dzwonienie po kilkadziesiąt razy i inne takie świadczą o tym, że facet jest super, wartościowy, stara się, zależy mu i rysuje się przez Wami świetlana przyszłość. "OCZYWIŚCIE".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:06   #13
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

no właśnie nie tylko mówi, robi zakupy, gotuje, robi wszystko, dosłownie wszystko ........
Jak powtarza na okrągło to tez źle ale jak się wcześniej nie słyszało to można się dać zbajerować?
A i jeszcze jedno - ma klucze do mojego mieszkania, zacinał mi się zamek, powiedział że zmieni i jak zmienił to okazało się że zrobił sobie komplet kluczy, chciał mi go oddać ale z taka miną że nie miałam serca, poprosiłam żeby go sobie zatrzymał

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

czyli co - uciekać ?
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:10   #14
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Facet Bluszcz

Strrrrazny, po prostu straszny facet; tylko gdy to czytałam, miałam poczucie osaczania; na doatek facet tobą manipuluje; dla mnie nękanie telefonami, nie mówiąc o posiadaniu klucza do mojego mieszkania, gdy ja sama go nie dałam- kwalifikują faceta na odstrzał.
Wybacz, dla mnie facet nie jest bluszczem, dla mnie jest psychiczny, osaczający, straszny. Boję się takich facetów.

Na dodatek ty jesteś miękka, tak łatwo się tobą manipuluje, wie, co powiedzieć, jaką minę zrobić, aby osiągnąć to, co chce-patrz: przykład z kluczem.
No i chęć wprowadzenia się po 2 miesiącach??? o, matko....
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:20   #15
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

dałam się, mam sporo problemów ze sobą, jestem po próbie samobójczej, cały czas korzystam z psychoterapii, nie wiedziałam czy mam sobie ufać, w sensie swoim odczuciom względem niego nawet w tedy kiedy zapalały mi się wszystkie lampki ostrzegawcze w głowie. Wydawało mi się że to taki dobry, czuły człowiek. Że może tym razem trafiłam na kogoś kto jest tak samo emocjonalny jak ja. A manipulant - psychopata
I jeszcze zamiast zająć się sobą to brałam na tapetę jego problemy, nie dogaduje się z własnym bratem więc co ja- no oczywiście ja z nim pogadam. A brat mnie ostrzegał żebym sobie na głowę nie dała wejść .............
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:24   #16
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Facet Bluszcz

Ten facet jest po prostu chory... I to jest skrajne stadium. teraz nie żartuję: pooglądaj swoje mieszkanie i zobacz, czy nie masz gdzieś założonych kamer i/lub podsłuchów. Kto wie, co ten typ robi, gdy Ciebie nie ma w domu. W końcu po coś mu te klucze są potrzebne...

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
dałam się, mam sporo problemów ze sobą, jestem po próbie samobójczej, cały czas korzystam z psychoterapii, nie wiedziałam czy mam sobie ufać, w sensie swoim odczuciom względem niego nawet w tedy kiedy zapalały mi się wszystkie lampki ostrzegawcze w głowie. Wydawało mi się że to taki dobry, czuły człowiek. Że może tym razem trafiłam na kogoś kto jest tak samo emocjonalny jak ja. A manipulant - psychopata
I jeszcze zamiast zająć się sobą to brałam na tapetę jego problemy, nie dogaduje się z własnym bratem więc co ja- no oczywiście ja z nim pogadam. A brat mnie ostrzegał żebym sobie na głowę nie dała wejść .............
To sobie wybrałaś "idealnego" opiekuna Takie psychole tylko czekają, aż trafią na "odpowiednią" osobę, by się o nią "zatroszczyć"...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:26   #17
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
A brat mnie ostrzegał żebym sobie na głowę nie dała wejść .............
ciekawym zjawiskiem jest łączenie się w pary osób, które nigdy para zostać nie powinni. Twój brat ma rację - nie daj mu się omamić. najlepiej porozmawiaj o tym z terapeutą
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:30   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno pytanie - a jak to jest na prawdę wartościowy facet, jak ja sobie wymyślam fanaberie i stracę coś dobrego w życiu? Do tej pory zawsze miałam facetów w stylu "zimny drań" których słowa kocham Cię wręcz dusiły przy wypowiadaniu ich. A ten powtarza to na okrągło ........
zapewniam, ze najlepsze jest wyposrodkowanie. ze skrajnosci w skrajnosc nie warto skakac.
nie nazwalabym tego faceta bluszczem, on ma zadatki na psychopate.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:31   #19
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Facet Bluszcz

Tacy psychole wyczuwają jak rekin krew osoby uległe, miłe, którymi da się łatwo manipulować.
Wiesz, od czego zaczęłabym? Od wymiany zamków w drzwiach do domu.Po nawałnicy telefonów, mówi się krótko: zadręczasz mnie telefonami, nie odbieram tego jako troski, wyłączam telefon- i tak zrobić.
Skoro wiesz, że masz sama ze sobą problemy, po związku z kimś takim będziesz miała mega problemy.
Boje się takich psycholi, zwyczajnie boję się.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 14:32   #20
ki_ti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ten facet jest po prostu chory... I to jest skrajne stadium. teraz nie żartuję: pooglądaj swoje mieszkanie i zobacz, czy nie masz gdzieś założonych kamer i/lub podsłuchów. Kto wie, co ten typ robi, gdy Ciebie nie ma w domu. W końcu po coś mu te klucze są potrzebne...

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------


To sobie wybrałaś "idealnego" opiekuna Takie psychole tylko czekają, aż trafią na "odpowiednią" osobę, by się o nią "zatroszczyć"...
Wychodzi na to że faktycznie poczuł że trafił na "słabą" kobietę i nie ma oporów żeby to wykorzystać. W mieszkaniu raczej nie mam nic zostawione, sprawdziłam, dziękuję za podpowiedź
ki_ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:33   #21
Plx
Raczkowanie
 
Avatar Plx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 144
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Witajcie,
Mam pytanie, bo nie jestem pewna czy dobrze Pana zakwalifikowałam i co z tym dalej. A więc spotkałam kogoś, na początku wydawało mi się że to facet mojego życia. Miły, czuły, troskliwy. Od pierwszego spotkania kiedy tylko tracił mnie z oczu to zaraz dzwonił, pisał, że tęskni, że nie wie jak przeżyje kolejny dzień z dala ode mnie. Kiedy nie odbierałam telefonu przez godzinę potrafił do mnie dzwonić po 20-30 razy, jak w końcu odebrałam to wyrzucał mi że o mało prze ze mnie zawału nie dostał bo się martwił czy nic mi nie jest, jak pytałam co mogło mi się stać bo przecież dopiero co ode mnie wyszedł i jest noc więc jestem w domu (byłam się wykąpać) stwierdził że przecież mogłam się pośliznąć i.t.d.. Cały czas twierdzi że zawodowo chce się ze mną związać i najlepiej żebym już nie chodziła do pracy bo w pracy spotykam się z klientami a on się martwi że go zostawię. Wieczorami, podobno z tęsknoty siedzi w aucie pod moim domem a kiedy zdarzyło mi się wyjść pojawił się zaraz po moim powrocie do domu z tekstem na ustach że go oszukuje i się z kimś spotykam. Po pierwszym tygodniu znajomości przekopał mi telefon, zostałam przepytana z kilku znajomości przy czym z jednej prosił, błagał żebym zrezygnowała (kumpel) bo piszę z nim tak że on się boi że z nim śpię (z kolegą). Jak jesteśmy razem bez przerwy chce trzymać mnie za rękę. Jak śpimy on nie śpi tylko leży i patrzy na mnie. Cały czas, dzień w dzień chodzi jak zbity pies i opowiada mi jak nie chce mnie stracić, jak mu zależy, od półtorej miesiąca ciągle jest z czymś problem, bo on się martwi...... Podobało mi się to na początku ale teraz mam uczucie że mnie dusi, nie mogę normalnie funkcjonować, te jego ciągłe smutki i sprawy które trzeba przegadać tak mnie wyczerpują emocjonalnie że nawet jak go nie ma nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. To jak życie z wampirem energetycznym......
Pytanie - Bluszcz? Szkodliwy? Zostawić? A jak sobie coś zrobi?
Grubo. Też kiedyś byłem 'Panem Bluszczem', ale nie aż do takiego stopnia. Zaprawdę powiadam Wam, z nową dziewczyną przechodzi. Po prostu cierpiałem na defekt pierwszej miłości.
__________________
Jestem chłopcem.
Plx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:34   #22
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez ki_ti Pokaż wiadomość
Wychodzi na to że faktycznie poczuł że trafił na "słabą" kobietę i nie ma oporów żeby to wykorzystać. W mieszkaniu raczej nie mam nic zostawione, sprawdziłam, dziękuję za podpowiedź
- tu nie chodzi o to, że okradłby cię, tu chodzi o zwyczajne poczucie bezpieczeństwa- wymień zamki zamiast wykłócać się o zwrot klucza- gdy - idę o zakład!- przegada cię, zmanipuluje i ie będziesz umiała poprosić o zwrot.
Działaj metodą faktów dokonanych.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:34   #23
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Facet Bluszcz

Ja bym najpierw odzyskała klucze, a potem 'papa'.

Koleś Cię ewidentnie prześladuje i inwigiluje. On nie ma potencjału, by zostać Twoim prześladowcą- on już nim jest.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:37   #24
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez bsia Pokaż wiadomość
ciekawym zjawiskiem jest łączenie się w pary osób, które nigdy para zostać nie powinni. Twój brat ma rację - nie daj mu się omamić. najlepiej porozmawiaj o tym z terapeutą
Taki typek nigdy nie zwiąże się z silną osoba, bo ona albo słownie sprawi, że typ się odczepi albo pójdzie na policję (tudzież porozmawia z kolegami, którzy wytłumaczą panu, że pani sobie nie życzy tego i owego. swego czasu miałam podobnego adoratora, który szantażował mnie, że jak do niego nie wrócę, porozwiesza moje nagie foty na słupach. Do tego straszył mnie, że jak mnie zobaczy co pobije i zamknie gdzieś, bym była tylko jego. Policjanci pytali tylko, czy "ta groźba jest realna" - a skąd mam to wiedzieć, czy on tak na serio, czy nie. W każdym razie ja się bałam. No i jakby do czegoś doszło - np. byłabym już pobita lub zgwałcona - to mogliby coś zrobić. To było kilka lat temu i podobno prawo od tego czasu się zmieniło. Koleś się odczepił raz, a konkretnie i z tego co wiem, nie za sprawą policji). zauważ, że (nie mówię, że zawsze, ale w zdecydowanej większości) "silne" osoby budują zdrowe związki. Jeśli ktoś "nie przypasuje", po prostu odchodzą i nie dają sobą manipulować. Ktoś z załamaniem, kompleksami, czy innymi "problemami" przeważnie trafia na "opiekuna", który bardzo często ma niezbyt równo pod sufitem.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:40   #25
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Facet Bluszcz

mi to się widzi, że to jest taki typ co niedługo zacznie grozić, a w związku może bić, bo musi mieć kontrolę nad 2 osobą
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:49   #26
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
mi to się widzi, że to jest taki typ co niedługo zacznie grozić, a w związku może bić, bo musi mieć kontrolę nad 2 osobą
... i każdy listonosz, kasjer w markecie, facet w autobusie, który się uśmiechnie (lub wręcz przeciwnie, nie uśmiecha się, by się "zakamuflować"), będzie jej kochankiem. Przynajmniej wg "darlinga".

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Ja bym najpierw odzyskała klucze, a potem 'papa'.

Koleś Cię ewidentnie prześladuje i inwigiluje. On nie ma potencjału, by zostać Twoim prześladowcą- on już nim jest.
Tu nie pomoże nawet odzyskanie kluczy, tylko ponowna zmiana zamków. Kto wie, czy facet ie dorobił sobie jeszcze 1 kompletu, przewidując sytuację, że będzie musiał oddać klucze. Mimo wszystko, ludzie z podobnymi zaburzeniami mają bardzo wysokie IQ.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:55   #27
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Facet Bluszcz

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Tacy psychole wyczuwają jak rekin krew osoby uległe, miłe, którymi da się łatwo manipulować.
Wiesz, od czego zaczęłabym? Od wymiany zamków w drzwiach do domu.Po nawałnicy telefonów, mówi się krótko: zadręczasz mnie telefonami, nie odbieram tego jako troski, wyłączam telefon- i tak zrobić.
Skoro wiesz, że masz sama ze sobą problemy, po związku z kimś takim będziesz miała mega problemy.
Boje się takich psycholi, zwyczajnie boję się.
ja bym zrobiła jeszcze jeden "eksperyment". wymieniła zamki i poczekała czy zorientuje się, że zamki są inne i jego klucze nie pasują. jeśli będzie miał o to pretensje, to zakładam, że pod nieobecność Autorki myszkował po jej mieszkaniu. jeśli tak - to bierz nogi za pas.

ale słuchajcie: dlaczego od razu wszystkie zakładacie, że to psychopata? może jest jeszcze "niewychowany" przez Autorkę wątku i to jest po części jej wina - nie utemperowała go na początku, pozwoliła by owinął się szczelnie wokół niej, a teraz dopiero zauważyła, że się dusi.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Tu nie pomoże nawet odzyskanie kluczy, tylko ponowna zmiana zamków. Kto wie, czy facet ie dorobił sobie jeszcze 1 kompletu, przewidując sytuację, że będzie musiał oddać klucze. Mimo wszystko, ludzie z podobnymi zaburzeniami mają bardzo wysokie IQ.
racja. ale ja proponowałabym mój "eksperyment"
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:00   #28
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Facet Bluszcz

tekila901, tez bym byla daleka od wnioskow, ze facet jest chory psychicznie, ze jest psychopata, ale jego zachowanie nie wzbudza zaufania. Nie wiadomo, do czego moze sie posunac.
Jesli autorka watku czuje sie w tej sytuacji niezrecznie, nie ufa mu, obawia się go, to powinna to zakonczyc.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:00   #29
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Facet Bluszcz

To nie bluszcz- to jakiś psychopata. Tzn nie chce nikogo obrażać ale dla mnie on ma jakieś maniakalne skłonności. To nie jest normalne
Zgadzam się w 100% z Doris. Ja najzwyczajniej w świecie bałabym się go.
I choćbyś nie wiem jak była zauroczona- moja rada: uciekaj jak najszybciej i jak najdalej.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:05   #30
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Facet Bluszcz

Autorko, koniecznie powinnaś odejść od tego faceta.

Ale zacznij od zmiany zamków w drzwiach i rzeczywiscie przejrzenia mieszkania pod kątem ewentualnego szpiegowania Cię przez tego gościa (nawet jesli jestes przekonana, ze by czegos takiego nie zrobił - sprawdz dla swiętego spokoju)

Później ja bym osobiście zmieniła numer telefonu- ok, troche niewygody z tym będzie, ale zawsze spokoju wiecej.

A potem z nim zerwij. Ostatecznie, definitywnie i twardo.




Dziwi mnie jedno: jestes w terapii - nie mówiłas terapeucie jak wygląda Twój związek? Bo nie wierze, ze podszedl do tego na luzaka...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.