Gdzie sprzedajecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 16:03   #1
Stokrotinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 124

Gdzie sprzedajecie?


Od kilku lat w wolnym czasie haftuję. Używam haftu krzyżykowego, niestety nic jeszcze nie udało mi się sprzedać;/ Nie to żeby to było brzydkie, raczej robię obrazki pasujące wszędzie. Macie jakiś pomysł jak na tym trochę zarobić?
Stokrotinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 16:08   #2
Vinniaa
Przyczajenie
 
Avatar Vinniaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Gdzie sprzedajecie?

a próbowałaś sprzedaż za pośrednictwem allegro ?
Vinniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 17:06   #3
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Gdzie sprzedajecie?

Możesz spróbować zgłosić się do jednej z galerii internetowych z rękodziełem. Albo, jeśli nie przeszkadza Ci angielski, spróbować na Etsy, Dawanda lub Artfire.
Osobiście uważam, że na allegro ceny są śmiesznie niskie, więc ciężko zarobić sensowne pieniądze.
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 17:51   #4
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Gdzie sprzedajecie?

Cytat:
Napisane przez Just-in Pokaż wiadomość
Możesz spróbować zgłosić się do jednej z galerii internetowych z rękodziełem. Albo, jeśli nie przeszkadza Ci angielski, spróbować na Etsy, Dawanda lub Artfire.
Osobiście uważam, że na allegro ceny są śmiesznie niskie, więc ciężko zarobić sensowne pieniądze.
ja nie sprzedaję, zazwyczaj haftuję obrazki na prezenty, więc w ten sposób mi się one rozchodzą. kiedyś przejrzałam z ciekawości allegro pod kątem sprzedawanych prac i ceny jakie zobaczyłam były po prostu śmiesznie niskie, kompletnie nieadekwatne do często tygodni pracy, mijających na robocie.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 12:38   #5
Sabrielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie sprzedajecie?

Cytat:
Napisane przez Just-in Pokaż wiadomość
Możesz spróbować zgłosić się do jednej z galerii internetowych z rękodziełem.
Przychylam się do tej propozycji. Możesz też spróbować współpracy z jakąś galerią w twojej miejscowości.
Coraz bardziej popularne jest również tworzenie blogów, na których prezentuje się swą twórczość, a przy okazji oferuje sprzedaż takich "wyprodukowanych" cudeniek Można też przy okazji zaoferować dzierganie na zamówienie Blog daje wiele możliwości, ale trzeba o niego dbać i... dobrze rozreklamować

Powodzenia.
Sabrielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:10   #6
DorotaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rymanów
Wiadomości: 445
Dot.: Gdzie sprzedajecie?

Czasem mam okazje sprzedać swoje prace.Przede wszystkim udało mi się nawiązać współprace z paniami z domu kultury.Dzięki temu biorę udział w różnego rodzaju jarmarkach i pokazach.Niestety cierpi na tym rodzina gdyż w sezonie zdarza się , że zajęte mam prawie wszystkie niedziele.W moim przypadku tu jedyna najbardziej skuteczna ( próbowałam też innych sposobów) metoda.
DorotaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.