Kurs instruktorski :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 19:25   #1
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Wink

Kurs instruktorski :)


Hej!

Właśnie się zarejestrowałam, ponieważ mam pytanie do osób związanych z fitnessem, najlepiej instruktorów. W przyszłym miesiącu zaczynam kurs ( fitness - nowoczesne formy gimnastyki ) na AWFie i jest pewien problem. Czasami podczas zajęć np. ( i chyba głównie ) choreography stepu zapominam kroków. Dopóki instruktor ćwiczy z nami, spokojnie łapię układ. Problem zaczyna się, kiedy mamy wykonać układ sami. W pewnym momencie po prostu mam czarną dziurę. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś odpisał mi, czy również na początku miał taki problem. Mam nadzieję, że to mnie nie dyskwalifikuje. Ze sportem jestem związana dość długo. 9 lat trenowałam judo, w tym roku, w styczniu przerzuciłam się na fitness i sprawia mi to dziką przyjemność.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi

Ala
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:26   #2
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Kurs instruktorski :)

Cytat:
Napisane przez Alice_92 Pokaż wiadomość
Hej!

Właśnie się zarejestrowałam, ponieważ mam pytanie do osób związanych z fitnessem, najlepiej instruktorów. W przyszłym miesiącu zaczynam kurs ( fitness - nowoczesne formy gimnastyki ) na AWFie i jest pewien problem. Czasami podczas zajęć np. ( i chyba głównie ) choreography stepu zapominam kroków. Dopóki instruktor ćwiczy z nami, spokojnie łapię układ. Problem zaczyna się, kiedy mamy wykonać układ sami. W pewnym momencie po prostu mam czarną dziurę. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś odpisał mi, czy również na początku miał taki problem. Mam nadzieję, że to mnie nie dyskwalifikuje. Ze sportem jestem związana dość długo. 9 lat trenowałam judo, w tym roku, w styczniu przerzuciłam się na fitness i sprawia mi to dziką przyjemność.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi

Ala
ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.. z czasem przyjdzie Ci to automatycznie. Odliczanie, wchodzenie w muzykę

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

dla klientów którzy przychodzą ćwiczyć może się wydawać, że jak osoba stoi na środku i prowadzi zajęcia to jest banał.. ale jest inaczej instruktor nie dość że musi być skupiony na układzie, krokach, poprawnym wykonywaniu kroków, pokazywaniu, muzyce to jeszcze musi obserować osoby ćwiczące, poprawiać je, przypominać o napiętym brzuchu itp i do tego wszystkiego się uśmiechać nawet gdy masz zły humor.. trzeba umieć nad tym wszystkim zapanować
__________________

Edytowane przez Klepsydra88
Czas edycji: 2012-05-14 o 21:55
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 22:00   #3
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kurs instruktorski :)

Klepsydra88, bardzo dziękuję za odpowiedź Jesteś instruktorką, dobrze zrozumiałam?
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 22:00   #4
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Kurs instruktorski :)

tak
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 22:09   #5
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kurs instruktorski :)

Mogę Cię pomęczyć? Poopowiadasz mi jak to wygląda od kuchni?
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 22:10   #6
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Kurs instruktorski :)

jasne, odezwe się na pw
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 10:22   #7
NiKaNu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Kurs instruktorski :)

Dziewczyny potrzebuję pomocy! Możecie kliknąć w baner w moim podpisie? Dla Was o sekunda, a dla mnie spora szansa! Związane z fitnessem!
NiKaNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-16, 11:06   #8
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Kurs instruktorski :)

Cytat:
Napisane przez NiKaNu Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy! Możecie kliknąć w baner w moim podpisie? Dla Was o sekunda, a dla mnie spora szansa! Związane z fitnessem!
od tego jest wątek klikaczowy
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:36   #9
Daisy_
Raczkowanie
 
Avatar Daisy_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 161
Dot.: Kurs instruktorski :)

Hej Ja skończyłam kurs fitness i przez pierwszych kilka zajęć miałam problemy z zapamiętaniem kroków.
To wszystko przyjdzie z czasem Teraz pewnie przez całe zajęcia jesteś wpatrzona w instruktora i powtarzasz za nim kroki, ale spróbuj patrzeć na siebie w lustrze i wykonuj te ruchy "z głowy" tylko jak czegoś zapomnisz to zajrzyj na instruktora. Ja tak robiłam i szybciutko mi szła nauka
Pozdrawiam
Daisy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 08:22   #10
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Dot.: Kurs instruktorski :)

Cytat:
Napisane przez Daisy_ Pokaż wiadomość
Hej Ja skończyłam kurs fitness i przez pierwszych kilka zajęć miałam problemy z zapamiętaniem kroków.
To wszystko przyjdzie z czasem Teraz pewnie przez całe zajęcia jesteś wpatrzona w instruktora i powtarzasz za nim kroki, ale spróbuj patrzeć na siebie w lustrze i wykonuj te ruchy "z głowy" tylko jak czegoś zapomnisz to zajrzyj na instruktora. Ja tak robiłam i szybciutko mi szła nauka
Pozdrawiam
Faktycznie tak mam...większość zajęć nie spuszczam instruktora z oka. Bardzo dziękuję, za radę. Zastosuję się =D
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:35   #11
spacja86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 36
Dot.: Kurs instruktorski :)

Hej dziewczyny
Bardzo proszę Was o pomoc, bo męczy mnie ta kwestia już od długiego czasu i powstrzymuje przed podjęciem działań w kierunku uzyskania uprawnień instruktora.
Mam ogromny dylemat, co wybrać:
1. studia podyplomowe na awf (Katowice) z zakresu: fitness i ćwiczenia siłowe
czy może
2. kurs na IFAA
Niestety o AWF-ie słyszałam dosć niepochlebne opinie, jednak mimo wszystko, jako uczelnia państwowa, wciaż cieszy sie uznaniem, a podyplomówka, to jednak podyplomówka. O IFAA natomiast słyszałam całą masę pozytywnych opinii, niestety kurs trwa krócej (na AWF dwa semestry, tu zaledwie 2 miesiące), i otrzymuje się jedynie dyplom w języku polskim i angielskim (a nie legitymację i uprawnienia państwowe).
Jak sądzicie, co wybrać?
spacja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.