Pozer ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 11:01   #1
kariosa
Zakorzenienie
 
Avatar kariosa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 238
GG do kariosa

Pozer ?


Nie wiem czy ten wątek pasuje do owego działu, ale bardziej odpowiedniego nie znalazłam. W każdym razie, mam problem. Ale od początku..
Słucham hard rocka od dawna, nigdy jednak się z tym nie obnosiłam. Oprócz tego słuchałam także innej muzyki, nawet rapu czy reggae. Nie interesuje się za bardzo taki rzeczami jak np. kto wchodzi w skład jakiegoś zespołu, albo tytuły płyt. Słucham pojedynczych piosenek, które mi się podobają. Na chwilę obecną znam nawet zespoły, o których bardzo mało kto słyszał. Pewnego jednak dnia siedziałam sobie koleżanką w barze i miałam wielkiego doła, z powodu rozstania się z chłopakiem. Wtedy wpadłyśmy na pomysł, żeby zmienić styl. Od tego dnia zaczęłam ubierać się bardziej hard rockowo. Obecnie wyglądam jak prawdziwy glamowiec z lat 80. I tu się zaczął problem, bo ludzie uważają mnie za pozera. Jak już wcześniej wspomniałam nie mam jakiejś świetnej wiedzy na temat tej muzyki, po prostu kocham ją słuchać i czuję to, tak samo jak kocham ten styl ubioru. I czy to oznacza, że jestem pozerem ? Bo nie wiem z jakiej firmy mam kowbojki, albo ile albumów ma na koncie Alice Cooper ? Oczywiście wszyscy twierdzą, że w ogóle nie słucham takiej muzyki, a ubieram się tak tylko dlatego, żeby się komuś przypodobać. Teraz to nawet moi "przyjaciele" się ze mnie śmieją.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
kariosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:24   #2
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: Pozer ?

.l:

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-07 o 19:01
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:32   #3
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Pozer ?

Cytat:
Napisane przez kariosa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten wątek pasuje do owego działu, ale bardziej odpowiedniego nie znalazłam. W każdym razie, mam problem. Ale od początku..
Słucham hard rocka od dawna, nigdy jednak się z tym nie obnosiłam. Oprócz tego słuchałam także innej muzyki, nawet rapu czy reggae. Nie interesuje się za bardzo taki rzeczami jak np. kto wchodzi w skład jakiegoś zespołu, albo tytuły płyt. Słucham pojedynczych piosenek, które mi się podobają. Na chwilę obecną znam nawet zespoły, o których bardzo mało kto słyszał. Pewnego jednak dnia siedziałam sobie koleżanką w barze i miałam wielkiego doła, z powodu rozstania się z chłopakiem. Wtedy wpadłyśmy na pomysł, żeby zmienić styl. Od tego dnia zaczęłam ubierać się bardziej hard rockowo. Obecnie wyglądam jak prawdziwy glamowiec z lat 80. I tu się zaczął problem, bo ludzie uważają mnie za pozera. Jak już wcześniej wspomniałam nie mam jakiejś świetnej wiedzy na temat tej muzyki, po prostu kocham ją słuchać i czuję to, tak samo jak kocham ten styl ubioru. I czy to oznacza, że jestem pozerem ? Bo nie wiem z jakiej firmy mam kowbojki, albo ile albumów ma na koncie Alice Cooper ? Oczywiście wszyscy twierdzą, że w ogóle nie słucham takiej muzyki, a ubieram się tak tylko dlatego, żeby się komuś przypodobać. Teraz to nawet moi "przyjaciele" się ze mnie śmieją.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
Nie przejmuj się Chyba każdy słuchający co cięższej muzyki przechodził w szkole taki etap, "chronieni" byli tylko ci wciągani w klimat przez starszych kolegów Jak będą Cię zaczepiać z takimi "egzaminami" to odpowiadaj, że Ty wolisz po prostu słuchać muzyki niż wkuwać czyjeś biografie i dyskografie i im polecasz to samo Znudzi im się po jakimś czasie, a takich "przyjaciół" jak piszesz po prostu olej
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:43   #4
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Pozer ?

Myślę, że twoi znajomi są mało tolerancyjni i uważają, że jakby hm.. powinnaś obronić swój wizerunek wiedzą na temat wykonawców itd. Moim zdaniem to głupota, bo sama nie ubieram się w stylu muzyki, której słucham, nie ograniczam się też do jednego gatunku. Oczywiście tak jak i ty, nie studiuję biografii ani dyskografii żadnego z zespołów. Lubię muzykę, a nie wielbię pod niebiosa i nie zakochuję się w byle facecie przy mikrofonie jak to mają właśnie tacy zapaleńcy.

Czasami niektórzy moi "oświeceni" znajomi wypominają mi np. teksty zespołów, których słucham. A jak ja zjechałam z góry na dół jedną piosenkę to usłyszałam, że przeciez nie jest taka zła, bo melodia fajna i żebym nie cwaniakowała, bo na pewno nie wsłuchuje się w tekst każdej piosenki.
Jak widać ludzi się nie zmieni. Zawsze znajdą pretekst, żeby komuś dokuczyć.

Także.. ubieraj się w to, w czym dobrze się czujesz. Jak im się nie podoba to ich problem. Nie Twój, pamiętaj
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:47   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Pozer ?

Rzecz gustu. Osobiście jestem fanką rocka gotyckiego i moje zainteresowania sztuką koncentrują się na okresie gotyku i renesansu ale nie noszę się non stop na czarno bo lubię różnorodność, poza tym nie lubię przerostu formy nad treścią. Czarny był dla mnie jedynym kolorem przez 16 lat, podobnie jak glany jedynie słusznym obuwiem i ... chyba po latach nieco mi się to znudziło. Jako nastka nie znosiłam sukienek, teraz bardzo lubię.
Miałam pewne sytuacje z gotami z innych krajów, idiotyczne dyskusje z cyklu " how gothic You are?". Za każdym razem po dłuższym kontakcie wychodzi na to, że mówiąc, że mam gotycką duszę wiem co mówię no ale...jeśli ktoś ma problem z tym, że goth słucha także jazzu, rocka i muzyki klasycznej to dla mnie jest to problem danej osoby, a nie mój.
Jak dla mnie- ubieraj się jak chcesz.
Dla mnie strój to najbardziej płytki element każdej subkultury i osoby, które na poważnie traktujące daną subkulturę mogą faktycznie odbierać osoby zbyt przestylizowane na członka danej subkultury jako kogoś kto albo dopiero zaczyna, aspiruje do bycia członkiem tej subkultury albo jako "fazę" bycia nastolatkiem i coś przejściowego.
Osobiście nie lubię takich stereotypów ale fakt znam wielu ludzi, którzy mają tendencję do myślenia w taki sposób.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:52   #6
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pozer ?

Cytat:
Napisane przez kariosa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten wątek pasuje do owego działu, ale bardziej odpowiedniego nie znalazłam. W każdym razie, mam problem. Ale od początku..
Słucham hard rocka od dawna, nigdy jednak się z tym nie obnosiłam. Oprócz tego słuchałam także innej muzyki, nawet rapu czy reggae. Nie interesuje się za bardzo taki rzeczami jak np. kto wchodzi w skład jakiegoś zespołu, albo tytuły płyt. Słucham pojedynczych piosenek, które mi się podobają. Na chwilę obecną znam nawet zespoły, o których bardzo mało kto słyszał. Pewnego jednak dnia siedziałam sobie koleżanką w barze i miałam wielkiego doła, z powodu rozstania się z chłopakiem. Wtedy wpadłyśmy na pomysł, żeby zmienić styl. Od tego dnia zaczęłam ubierać się bardziej hard rockowo. Obecnie wyglądam jak prawdziwy glamowiec z lat 80. I tu się zaczął problem, bo ludzie uważają mnie za pozera. Jak już wcześniej wspomniałam nie mam jakiejś świetnej wiedzy na temat tej muzyki, po prostu kocham ją słuchać i czuję to, tak samo jak kocham ten styl ubioru. I czy to oznacza, że jestem pozerem ? Bo nie wiem z jakiej firmy mam kowbojki, albo ile albumów ma na koncie Alice Cooper ? Oczywiście wszyscy twierdzą, że w ogóle nie słucham takiej muzyki, a ubieram się tak tylko dlatego, żeby się komuś przypodobać. Teraz to nawet moi "przyjaciele" się ze mnie śmieją.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
Skoro znasz zespoły, o których mało kto słyszał, to chyba masz jakąś wiedzę o muzyce. No chyba że do tego zakładasz koszulkę Alice Cooper, a nie masz pojęcia o co chodzi. Wtedy rzeczywiście głupio to wygląda. Ubieraj się tak, jak Ci się podoba, ale jeśli obwieszasz się jakimś zespołem, to wypada coś o nim wiedzieć.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:54   #7
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Pozer ?

To zależy, co na siebie zakładasz. Jako osobę, która przeparadowała większość gimnazjum i liceum w bluzach i t-shirtach Mety, raczej mnie drażni, gdy obwieszają się związanymi z nią gadżetami ludzie nie mający pojęcia, kim był Jason Newsted albo odwołaniami do czego są For Whom the Bell Tolls czy The Call of Ktulu. Przyznasz, że bez podstawowej wiedzy łażenie z logiem jakiegoś zespołu jest lekko śmieszne.

Ale glany, pieszczochy czy inne tego typu "gadżety" to normalny strój, tyle że idący w określonym stylu; jeśli to on śmieszy twoich znajomych, to może się zastanów czy to faktycznie dobrzy znajomi. Bo jeśli tak jest, to na światłych, otwartych i tolerancyjnych nie wyglądają.

Co do darcia koszulek, to myślałam, że to tylko w latach 90. takie kwiatki były Wtedy na porządku dziennym było "egzaminowanie", a jak się delikwent nie obronił, to... cóż Ciekawym zjawiskiem były też tzw wojny metalowe...
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 11:56   #8
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Pozer ?

Jak ja się cieszę że nie mam takich problemów ze sobą i z tym co inni noszą jak z postu powyżej
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 11:57   #9
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Pozer ?

Mnie też uważano za pozerkę Ale akurat nie osoby z tych mocniejszych klimatów muzycznych, tylko reszta towarzystwa.
Jak się dowiedziałam, specjalnie zmieniłam ubiór i muzykę, bo się w kimś zakochałam.

Chodziłam do gimnazjum łączonego z liceum. Tak się złożyło, że faceci w których podkochiwało się najwięcej dziewczyn byli właśnie fanani hard rocka/metalu itd
Nie wiem, może mi niektóre zazdrościły, że sobie mogę z nimi rozmawiać i stąd te ploty

A pamiętam też osoby uczące się na pamięć dyskografii, a nawet długości trwania utworów
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 12:01   #10
Cholerka_
Rozeznanie
 
Avatar Cholerka_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 675
GG do Cholerka_
Dot.: Pozer ?

Przecież Ty nie próbujesz się wpiąć do jakiejś grupy tego typu, tylko podoba Ci się ten styl. Bądź sobą, przecież żeby nosić glany nie trzeba być punkiem czy narodowcem...
Cholerka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 12:03   #11
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Pozer ?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
jak ja się cieszę że nie mam takich problemów ze sobą i z tym co inni noszą jak z postu powyżej
+1

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Jak się dowiedziałam, specjalnie zmieniłam ubiór i muzykę, bo się w kimś zakochałam.
To też standard niestety.
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 12:21   #12
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Pozer ?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Jak się dowiedziałam, specjalnie zmieniłam ubiór i muzykę, bo się w kimś zakochałam.
Przybij pionę
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:36   #13
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Pozer ?

Jak chcesz im się odgryźć to poszukaj jakiś sprawdzonych informacji na temat ich ulubionych zespołów i zadaj im pytanie takie żeby nie znali odpowiedzi albo najzwyczajniej olej ich.
Poza tym uważam że sposób w jaki się człowiek ubiera nie wiele tak naprawdę mówi o jego gustach muzycznych, bo czy np to że mam dziś na sobie różową bluzkę oznacza że jestem fanką Dody??? Nie wierzę też że ludzie lubiący muzykę klasyczną chodzą non stop we frakach czy garniturach.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:07   #14
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Pozer ?

Takie akcje pamiętam w gimnazjum. W LO czy na studiach, to nikogo nie obchodziło. Pamiętam swoje zamiłowanie do czerni i glanów o każdej porze roku, dnia i nocy... ale w LO mi przeszło. Dzisiaj martensy noszę tylko zimą, bo nie przemakają i są nie do zdarcia . W sumie... od zawsze słuchałam tego, co mi się podobało i ubierałam tak, jak mi się podobało. Powiem też, że specjalnie nie analizowałam jakoś dogłębnie tekstów piosenek .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 16:40   #15
happyswallow
Raczkowanie
 
Avatar happyswallow
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 114
Dot.: Pozer ?

To, że wpadnie ci w ucho chociażby piosenka SOAD nie oznacza od razu, że masz znać dokładną datę urodzenia Serj'a, bo co to ma wspólnego ze słuchaną przez ciebie piosenką? Nic, kompletnie, taka wiedza jest zbędna. Z tego powodu odpytywanie jak przy tablicy i zdawanie testu na fana jest po prostu głupie.

A co do ubrań z nadrukami zespołów - nie ma co się czepiać, teraz nawet do H&M co sezon wchodzą koszulki z The Beatles, Ramones czy Guns N' Roses i jestem pewna, że 50% dziewczyn noszących je nie ma pojęcia o tych zespołach, po prostu podobają im się te koszulki i nie widzę w tym niczego złego. Bardziej śmieszą mnie osoby afiszujące się tym, że słuchają rocka, codziennie w koszulkach z zespołami i kostką z milionem naszywek, uważające za "tępy lud" każdego, kto nie kocha rocka, a jeśli przyjdzie co do czego to znają tylko Nothing Else Matters... ty się nie afiszujesz i nie zgrywasz Courtney Love, tobie po prostu podoba się taki styl ubierania, dlatego nie uważam cię za pozerkę.
happyswallow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 19:20   #16
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Pozer ?

Cytat:
Napisane przez kariosa Pokaż wiadomość
Nie interesuje się za bardzo taki rzeczami jak np. kto wchodzi w skład jakiegoś zespołu, albo tytuły płyt. Słucham pojedynczych piosenek, które mi się podobają.
No to piona, mam tak w jakichś 90% wypadków.
Powiedz znajomym, że ciebie obchodzi muzyka, którą zespół tworzy, a nie jego dyskografia czy nazwiska członków. Pozerką nie jesteś, ubierasz się tak, bo podoba ci się ten styl, a nie, bo próbujesz im coś udowodnić.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Chodziłam do gimnazjum łączonego z liceum. Tak się złożyło, że faceci w których podkochiwało się najwięcej dziewczyn byli właśnie fanani hard rocka/metalu itd
U mnie to samo. Albo takie macho-byczki albo ci w koszulkach z nazwami zespołów, łańcuchach i glanach/martensach

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Chodziłam do gimnazjum łączonego z liceum. Tak się złożyło, że faceci w których podkochiwało się najwięcej dziewczyn byli właśnie fanani hard rocka/metalu itd
U mnie to samo. Albo takie macho-byczki albo ci w koszulkach z nazwami zespołów, łańcuchach i glanach/martensach

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Poza tym uważam że sposób w jaki się człowiek ubiera nie wiele tak naprawdę mówi o jego gustach muzycznych, bo czy np to że mam dziś na sobie różową bluzkę oznacza że jestem fanką Dody??? Nie wierzę też że ludzie lubiący muzykę klasyczną chodzą non stop we frakach czy garniturach.
Lubię Dodę i noszę glany Niektórym by chyba mózgi wyparowały, jakby się dowiedzieli
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 19:21   #17
goompka
Raczkowanie
 
Avatar goompka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: póki co Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: Pozer ?

Na Twoim miejscu miałabym w kiju co myślą sobie znajomi. Akurat żyjemy w takich czasach, że popkultura wchłania wszystko i raczej już nie wytyka się chociażby, że ktoś nosi łańcuszek z krzyżem na 10 cm, takież kolczyki, pierścionki czy ma koszulkę z Matką Boską. Wiadomo, że zawsze znajdą się fanatycy jakiegoś gatunku, którzy twierdzą, że jakieś elementy garderoby są słuszne w odniesieniu tylko dla ich grupy. Choć sama przyznam, że w kwestii noszenia koszulki z jakimś zespołem/wykonawcą i nie mając o nim pojęcia (prócz tego, że coś takiego istnieje) jest mało zabawne. Sama całe gimnazjum i liceum przełaziłam w Martensach, trampkach, ramoneskach, bundeswerkach. Do tej pory słucham ciężkiej muzyki, nawet jeszcze cięższej, niż wcześniej, oczywiście z odskokami na lżejsze klimaty, a mimo to, sam styl ubioru się znacząco zmienił, noo, prócz trampek A znajomi stwierdzili, że jesteś pozerką zapewne dlatego, że zmieniłaś styl z dnia na dzień. Dlatego lej na nich ciepłym moczem ;p To nie Korea Północna, żeby podporządkować się jakiemuś reżimowi, choćby modowemu
goompka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 19:48   #18
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pozer ?

to zależy jeszcze od tego co konkretnie nosisz. bo jak obnaszasz naszywki i koszulki jakiegoś zespołu, to mimo wszystko fajnie jest mieć zielone pojęcie na jego temat. nawet jak nie wiesz ile albumów wydał jakiśtam zespół [dżizas, kto by to liczył jeżeli jest ich więcej niż 3?] to zawsze możesz odpowiedzieć *zamiast ogółów pogadajmy o konkretach, ja najbardziej lubię ten i ten, a ty?* jeżeli mowa o rzeczach takich a nie innych - łańcuchy, pieszczochy, glany, ramoneski, blabla, ale bez konkretnego przypisywania się do zespołu, że to tak ujmę, to sikaj na tych swoich znajomych ciepłym moczem. ja jednego dnia lubię założyć sukienkę w panterkę, obcasiki i małą torebusię a następnego dnia wyjść w glanach, podartych dżinsach i *ramonesce*. i jakby ktoś się mnie czepiał o to, to chyba by został delikatnie rzecz biorąc wyśmiany.

chociaż w sumie często spotykam się z tym, że ludzie którzy się bardzo interesują muzyką i *siedzą w tym* bardzo głęboko nie mogą przełknąć tego, że są ludzie, którzy muzyki lubią słuchać, ale po pierwsze bez spędzania każdej wolnej chwili na przesłuchiwanie całej dyskografii każdego poznanego zespołu i wyszukiwaniu miliarda nowych zespołów i po drugie, co gorsza, lubią posłuchać muzyki różnych gatunków..
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.