brak ochoty na czułość pod każdym wględem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 14:34   #1
aluiza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 50

brak ochoty na czułość pod każdym wględem


OD dłuższego już czasu nie mam ochoty na czułości ze swoim TŻ. Co więcej... na seks. Seks mógłby być dla mnie kilka razy albo i raz w miesiącu. Mam na niego ochotę głównie przed okresem. Mój TŻ też nie za bardzo mnie pociąga. Chyba innego partnera sobie wymarzyłam.
Jesteśmy narzeczeństwem od roku. Od prawie 6 lat razem. Mamy już wspólne dziecko i mieszkanie. Wspólni znajomi, rodzina.. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Pewnie też dlatego, bo jestem całkowicie od niego zależna. Tylko on pracuje, ja poszukuje pracy. Myślę, że go kocham... ale czy to jest miłość skoro nie mam ochoty na seks z nim, nieszczególnie mi się podoba, flirtuje internetowo z innym, wyobrażam sobie życie bez niego?
Nigdy nie potrafiłabym go skrzywdzić.. tak tak teraz mi napiszecie, że już go krzywdę. Pewnie macie rację, ale nie wyobrażam sobie, że ten mój flirt mógłby się wydac.
Do sedna.. Chciałabym żebyście mi poradzili co mogłabym zrobić dla mego związku? czy jest szansa że nabierze on nowych barw? Może ze mna jest coś nie tak? mam kochającego faceta, który charuje dniami i prawie nocami aby żyło nam się lepiej... Wiem, że cieżko byłoby mi znależć faceta równie odpowiedzialnego i wrażliwego jak on, ale czasem mnie po prostu drażni, wkurza, nie podoba...

Czy mam do tego prawo?
aluiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:02   #2
Matsurika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

Myślę że tak to po prostu jest w długich związkach. Może powinniście spędzić trochę czasu tylko we dwoje, porozmawiać, nie zajmować się przez chwilę problemami dnia codziennego a zająć się waszym związkiem.
Matsurika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:27   #3
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

Zamiast uciekać i flirtować na boku powinnaś:

1. zacząć ratować swój związek;
2. pogadać szczerze ze swoim facetem;
3. sprawdzić, jak się czujesz, kiedy jego uwaga jest skupiona tylko na Tobie.
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:37   #4
stella717
Raczkowanie
 
Avatar stella717
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

Zawsze tak było czy dopiero niedawno Ci się przestawiło?
Nie bierzesz czasem tabletek anty? Od nich często spada libido.
Jeżeli zależy Ci na Twoim związku to przestań flirtować przez internet i skup się na swoim facecie. Flirtowanie z innymi i myślenie o nich tylko jeszcze bardzej Cię od niego oddali. Powinnaś spędzić trochę więcej czasu ze swoim facetem. Najlepiej pozbądźcie się dziecka na jeden wieczór, może wyjdźcie gdzieś razem, albo spędźcie romantyczny wieczór sami w mieszkaniu (kąpiel we dwoje, kolacja przy świecach)
stella717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:58   #5
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

Niewinny flirt jest zdrowy; polechta Twoja kobieca proznosc, ale nie na dluzsza mete. Flirtuj ze swoim mezczyzna.
Moze jestes znudzona rutyna? To samo dzien w dzien i wszystko stalo sie przewidywalne?
Samo nic sie nie zrobi ani nie nadrobi w ciagu 24 godzin. Porozmawiaj ze swoim facetem, mozliwe ze on tez czuje sie podobnie, ale ma "ucieczke" w postaci pracy, podczas gdy Ty...siedzisz i rozmyslasz, rozmyslasz i rozmyslasz.



Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 20:03   #6
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

Cytat:
Napisane przez Matsurika Pokaż wiadomość
Myślę że tak to po prostu jest w długich związkach. Może powinniście spędzić trochę czasu tylko we dwoje, porozmawiać, nie zajmować się przez chwilę problemami dnia codziennego a zająć się waszym związkiem.

albo spędzić trochę czasu osobno i zatęsknić?
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 09:45   #7
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

A co lubicie, co lubiliście razem robić? wroćcie do tego. Może góry? Jakiś wyjazd dalszy? Bez dziecka? Co by sprawiło, żebyś się znów w nim zakochała? Restauracja? koncert? Kąpiel? Nowe perfumy - dla niego? Może sama kup sobie coś seksownego, sama poczujesz ochotę na seks. Koszulka, pościel? Może dziecko Wam przeszkadza?
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-22, 15:43   #8
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

Cytat:
Napisane przez aluiza Pokaż wiadomość
OD dłuższego już czasu nie mam ochoty na czułości ze swoim TŻ. Co więcej... na seks. Seks mógłby być dla mnie kilka razy albo i raz w miesiącu. Mam na niego ochotę głównie przed okresem. Mój TŻ też nie za bardzo mnie pociąga. Chyba innego partnera sobie wymarzyłam.
Jesteśmy narzeczeństwem od roku. Od prawie 6 lat razem. Mamy już wspólne dziecko i mieszkanie. Wspólni znajomi, rodzina.. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Pewnie też dlatego, bo jestem całkowicie od niego zależna. Tylko on pracuje, ja poszukuje pracy. Myślę, że go kocham... ale czy to jest miłość skoro nie mam ochoty na seks z nim, nieszczególnie mi się podoba, flirtuje internetowo z innym, wyobrażam sobie życie bez niego ?
Nigdy nie potrafiłabym go skrzywdzić.. tak tak teraz mi napiszecie, że już go krzywdę. Pewnie macie rację, ale nie wyobrażam sobie, że ten mój flirt mógłby się wydac.
Do sedna.. Chciałabym żebyście mi poradzili co mogłabym zrobić dla mego związku? czy jest szansa że nabierze on nowych barw? Może ze mna jest coś nie tak? mam kochającego faceta, który charuje dniami i prawie nocami aby żyło nam się lepiej... Wiem, że cieżko byłoby mi znależć faceta równie odpowiedzialnego i wrażliwego jak on, ale czasem mnie po prostu drażni, wkurza, nie podoba...

Czy mam do tego prawo?

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2012-10-22 o 15:46
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 12:07   #9
Edyta1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 80
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

Cytat:
Napisane przez aluiza Pokaż wiadomość
OD dłuższego już czasu nie mam ochoty na czułości ze swoim TŻ. Co więcej... na seks. Seks mógłby być dla mnie kilka razy albo i raz w miesiącu. Mam na niego ochotę głównie przed okresem. Mój TŻ też nie za bardzo mnie pociąga. Chyba innego partnera sobie wymarzyłam.
Jesteśmy narzeczeństwem od roku. Od prawie 6 lat razem. Mamy już wspólne dziecko i mieszkanie. Wspólni znajomi, rodzina.. Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Pewnie też dlatego, bo jestem całkowicie od niego zależna. Tylko on pracuje, ja poszukuje pracy. Myślę, że go kocham... ale czy to jest miłość skoro nie mam ochoty na seks z nim, nieszczególnie mi się podoba, flirtuje internetowo z innym, wyobrażam sobie życie bez niego?
Nigdy nie potrafiłabym go skrzywdzić.. tak tak teraz mi napiszecie, że już go krzywdę. Pewnie macie rację, ale nie wyobrażam sobie, że ten mój flirt mógłby się wydac.
Do sedna.. Chciałabym żebyście mi poradzili co mogłabym zrobić dla mego związku? czy jest szansa że nabierze on nowych barw? Może ze mna jest coś nie tak? mam kochającego faceta, który charuje dniami i prawie nocami aby żyło nam się lepiej... Wiem, że cieżko byłoby mi znależć faceta równie odpowiedzialnego i wrażliwego jak on, ale czasem mnie po prostu drażni, wkurza, nie podoba...

Czy mam do tego prawo?
Autorko, kiepsko to widze. A moze podczas tych internetowych flirtow pojawil sie juz ktos, kto konkretnie zawrocil Ci w glowie? Wtedy jest tendencja do wynajdywania coraz to nowych wad u aktualnego partnera. Poza tym, sprawy lozkowe to pewien barometr stanu zwiazku. Moze problem ma zrodlo w jakiejs innej sferze, a przeklada sie to na niechec do bliskosci.
Edyta1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 12:15   #10
bober111
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 876
Dot.: brak ochoty na czułość pod każdym wględem

Też myślę że jeśli nie ma dobrego seksu to powinniście się rozstać bo i tak się rozpadnie.
bober111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.