Nienawidzę swojej matki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 15:21   #1
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376

Nienawidzę swojej matki


Wkurza mnie w niej wszystko. To jak się ubiera,jak wygląda ,że nie dba o siebie i sprzęt domowy.
Jakieś pół roku temu razem z tatą adoptowali psa . Co chwile rzuca mu jakąś przekąskę ,a to kiełbaska,a to kość lub coś innego. On tego nie zjada... wala się to wszystko po podłodze,wszędzie jest bałagan,sierść,ale jej to nie przeszkadza.
Ciągle chodzi i mówi że coś ją boli,że tak się napracowała... jakoś nie widać rezultatów tej pracy.

Gdy przyjeżdżam od chłopaka i widzę ten cały syf ,to od razu mam popsuty humor .
Matka pierdzi,beka i potrafi z tego powodu się uśmiać do łez . I myśleć ,że mogłaby być moją inspiracją ....
Rzadko się dogadujemy. Nasza "udana" rozmowa przeważnie nie trwa zbyt długo,bo jej komentarze są takie żałosne ,że nie wytrzymuję i kończę gadanine...

Nie wiem skąd taka niechęć do niej. Możliwe że przesadzam. Zawsze chciałam by zadbała o siebie,by była fajną przyjaciółką ,ale dosłownie wszystko mnie w niej wkurza.
Najlepsze jest to,że gdy byłam za granicą,dzwoniłam do niej codziennie,choć nie miałam jej nic ważnego do powiedzenia, a tu nie możemy się dogadać.

Mam tylko nadzieję że gdy się wyprowadzę ,będę miała do niej inny stosunek
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:43   #2
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Jak ci bałagan przeszkadza to posprzątaj, a nie się na matkę oglądasz czy coś robi czy nie... Tytuł "nienawidzę swojej matki" i treść tego posta, która ma się do niego nijak... spodziewałam się kłótni z matką, wyrzutów, utarczek, pretensji a tobie przeszkadza, że mama nie jest zadbana LOL! Skoro tak ci to przeszkadza to umów ją i siebie do fryzjerki, kosmetyczki, na manicure czy co tam, miło spędzicie czas, a mama będzie ładniej się prezentować.
__________________

sohee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:46   #3
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Nienawidzę swojej matki

wow..
naprawdę "idealne" powody by nienawidzieć kobiete, która dała Ci zycie..
szok po przeczytaniu tego.

jasne, moze Cie to WKURZAĆ, denerować, drażnić, ale żeby nienawiść do własnej matki która zaniedbala się i mniej sprzata po rozstaniu?......... no comment..
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:49   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-02-01 o 16:01
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:52   #5
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Zobaczyłam tytuł i nastawiłam się na prawdę na poważną ekstremalną sytuacje. Jak Ty za takie coś 'nienawidzisz' to ja nie chcę wiedzieć co Ty byś mówiła gdyby nie daj boże Ci coś zabraniała albo uprzykrzała życie ^^
Cytat:
Napisane przez sohee Pokaż wiadomość
Jak ci bałagan przeszkadza to posprzątaj, a nie się na matkę oglądasz czy coś robi czy nie... Tytuł "nienawidzę swojej matki" i treść tego posta, która ma się do niego nijak... spodziewałam się kłótni z matką, wyrzutów, utarczek, pretensji a tobie przeszkadza, że mama nie jest zadbana LOL! Skoro tak ci to przeszkadza to umów ją i siebie do fryzjerki, kosmetyczki, na manicure czy co tam, miło spędzicie czas, a mama będzie ładniej się prezentować.
sohee napisała Ci idealnie co zrobić by Twoje nastawienie mogło się zmienić do matki, a jeżeli to zbyt trudne to zawsze możesz się wyprowadzić po co masz patrzeć na taką 'złą matkę'.
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:55   #6
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez sohee Pokaż wiadomość
Jak ci bałagan przeszkadza to posprzątaj, a nie się na matkę oglądasz czy coś robi czy nie... Tytuł "nienawidzę swojej matki" i treść tego posta, która ma się do niego nijak... spodziewałam się kłótni z matką, wyrzutów, utarczek, pretensji a tobie przeszkadza, że mama nie jest zadbana LOL! Skoro tak ci to przeszkadza to umów ją i siebie do fryzjerki, kosmetyczki, na manicure czy co tam, miło spędzicie czas, a mama będzie ładniej się prezentować.
Ja to samo. Myslałam, że będzie jakiś opis rodzinnej tragedii, awantur XXL, a tu temat jakby założyła go fochująca się 13-latka

Przeszkadza ci bałagan? Możesz pomóc trochę ogarnąć.
Rodzice zaadoptowali psa - u mnie na plus! Dla mnie to oznaka akurat dobroci, zwłaszcza że sama piszesz, że go jeszcze rozpieszczają.

Chyba za mocne słowa "nienawidzę" w zestawieniu do takich zarzutów.
Chcesz zmieniać swoja matkę. Może najpierw spójrz na siebie? Pomyśl, czy za to co robi, słowo nienawidzę jest tym odpowiednim. Bo z takim twoim nastawieniem raczej nie nawiążecie przyjacielskiej relacji.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:59   #7
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Nie mam 13 lat,tylko 20 .

Owszem,sprzątam i to głównie do mnie należy utrzymanie czystości w domu. Lubię to robić,ale nie lubię gdy nikt tego nie szanuje i potrafią ci jeszcze powiedzieć,że masz dwie lewe ręce.
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 15:59   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nienawidzę swojej matki

A co ty robisz w domu? dla rodziny?dla mamy?

Nie jest ideałem-bo takich nie ma -ale czy to ona cię wkurza ?czy moze coś innego?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 16:07   #9
bridget0505
Raczkowanie
 
Avatar bridget0505
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 376
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
A co ty robisz w domu? dla rodziny?dla mamy?

Nie jest ideałem-bo takich nie ma -ale czy to ona cię wkurza ?czy moze coś innego?

Sprzątam,pomagam w gotowaniu...

Problem w tym że się bardzo różnimy. Jest bardzo ciekawską i fałszywą osobą,raczej nie mogę jej ufać. Wszystko o czym jej mówiłam w tajemnicy,rozgadywała na prawo i lewo. Lubi krytykować rodziców mojego TŻ-ta tylko dlatego,że są oszczędni i za bardzo dbają o porządek w domu.
__________________
Jak można stać się motylem? Musisz tak bardzo chcieć latać, że jesteś gotów porzucić bycie gąsienicą.
bridget0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 17:04   #10
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Boże ale jesteś żałosna... aż nie chce mi się sensownie komentować tego wątku...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 17:09   #11
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Nienawidzić drugiego człowieka, bo ma bałagan w mieszkaniu i beknie/pierdnie przy członkach rodziny? Żałosne. Nie wiem, jak można coś takiego powiedzieć. Rozumiem nienawidzić ojca, który bił/pił/molestował albo zniszczył życie całej rodzinie - a i dzieci takich ojców nie zawsze czują nienawiść. Jak na 20latkę to niestety, moim zdaniem jesteś niedojrzała emocjonalnie. Gdyby to napisała zbuntowana 13latka, napisałabym pewnie to samo, ale wzięłabym poprawkę na to, że głupi wiek, bunt i tak dalej. Mnie byłoby wstyd.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 17:10   #12
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2013-02-01 o 17:14
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 18:04   #13
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Ja wiem o co Ci chodzi, o rozczarowanie matką, wstyd za nią, inną wizję jej rodzicielstwa i pewnie mnostwo innych powodów, których tu nie napisałas. Mysle, ze wyprowadzka pomoze Ci odnalezc spokoj, niektórzy ludzie po prostu wkurzają, nawet jesli są rodzicami.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2013-02-01 o 18:05
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 18:17   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Ja wiem o co Ci chodzi, o rozczarowanie matką, wstyd za nią, inną wizję jej rodzicielstwa i pewnie mnostwo innych powodów, których tu nie napisałas. Mysle, ze wyprowadzka pomoze Ci odnalezc spokoj, niektórzy ludzie po prostu wkurzają, nawet jesli są rodzicami.
Problemem oprócz wad matki jest nie umięjętność autorki akceptacji rodzica takiego jaki jest a jednocześnie nie odczuwanie wstydu za rodzica i życie własnym życiem -trudna sprawa ale możliwa do realizacji często przychodzi z wiekiem i doświadczeniem.
Jest jaka jest i tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 18:29   #15
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Tak jak inne dziewczyny spodziewałam się jakiejś patologii nie wiem, bicia, alkoholizmu itp. a ty piszesz o bałaganie i bekaniuCzy ty rozumiesz w pełni znaczenie słowa: nienawidzę? Można powiedzieć, że takie zachowanie cię wkurza/irytuję/męczy, ale nienawidzić własnej matki za takie błahostki? Nie potrafię sobie tego wyobrazić.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 00:13   #16
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez bridget0505 Pokaż wiadomość
Wkurza mnie w niej wszystko. To jak się ubiera,jak wygląda ,że nie dba o siebie i sprzęt domowy.
Jakieś pół roku temu razem z tatą adoptowali psa . Co chwile rzuca mu jakąś przekąskę ,a to kiełbaska,a to kość lub coś innego. On tego nie zjada... wala się to wszystko po podłodze,wszędzie jest bałagan,sierść,ale jej to nie przeszkadza.
Ciągle chodzi i mówi że coś ją boli,że tak się napracowała... jakoś nie widać rezultatów tej pracy.

Gdy przyjeżdżam od chłopaka i widzę ten cały syf ,to od razu mam popsuty humor .
Matka pierdzi,beka i potrafi z tego powodu się uśmiać do łez . I myśleć ,że mogłaby być moją inspiracją ....
Rzadko się dogadujemy. Nasza "udana" rozmowa przeważnie nie trwa zbyt długo,bo jej komentarze są takie żałosne ,że nie wytrzymuję i kończę gadanine...

Nie wiem skąd taka niechęć do niej. Możliwe że przesadzam. Zawsze chciałam by zadbała o siebie,by była fajną przyjaciółką ,ale dosłownie wszystko mnie w niej wkurza.
Najlepsze jest to,że gdy byłam za granicą,dzwoniłam do niej codziennie,choć nie miałam jej nic ważnego do powiedzenia, a tu nie możemy się dogadać.

Mam tylko nadzieję że gdy się wyprowadzę ,będę miała do niej inny stosunek
Dziewczyno, opamiętaj się i przemyśl parę ważnych spraw-po prostu zmądrzej
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 00:55   #17
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez bridget0505 Pokaż wiadomość
Wkurza mnie w niej wszystko. To jak się ubiera,jak wygląda ,że nie dba o siebie i sprzęt domowy.
Jakieś pół roku temu razem z tatą adoptowali psa . Co chwile rzuca mu jakąś przekąskę ,a to kiełbaska,a to kość lub coś innego. On tego nie zjada... wala się to wszystko po podłodze,wszędzie jest bałagan,sierść,ale jej to nie przeszkadza.
Ciągle chodzi i mówi że coś ją boli,że tak się napracowała... jakoś nie widać rezultatów tej pracy.

Gdy przyjeżdżam od chłopaka i widzę ten cały syf ,to od razu mam popsuty humor .
Matka pierdzi,beka i potrafi z tego powodu się uśmiać do łez . I myśleć ,że mogłaby być moją inspiracją ....
Rzadko się dogadujemy. Nasza "udana" rozmowa przeważnie nie trwa zbyt długo,bo jej komentarze są takie żałosne ,że nie wytrzymuję i kończę gadanine...

Nie wiem skąd taka niechęć do niej. Możliwe że przesadzam. Zawsze chciałam by zadbała o siebie,by była fajną przyjaciółką ,ale dosłownie wszystko mnie w niej wkurza.
Najlepsze jest to,że gdy byłam za granicą,dzwoniłam do niej codziennie,choć nie miałam jej nic ważnego do powiedzenia, a tu nie możemy się dogadać.

Mam tylko nadzieję że gdy się wyprowadzę ,będę miała do niej inny stosunek
A Ty dokładasz się do utrzymania? Bo może rezultatem jej pracy jest pełna lodówka, z której korzystasz? I opłacony rachunek za prąd dzięki czemu możesz zrobić sobie makijaż (aby być taką ładną i zadbaną) w łazience? I napisać do nas jak bardzo nienawidzisz matki dzięki regulowanym na bieżąco rachunkom za internet?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 01:11   #18
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Winisz matkę za syf w domu, znaczy się: ojciec sprząta, czy może tylko od niej wymagasz jeżdżenia na szmacie?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 01:39   #19
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Nienawidzę swojej matki

moja mama też zbytnio nie przykłada uwagi do porządku dochodzą do tego jeszcze bracia i zwierzaki w domu i można się domyśleć jak to wygląda..
póki mieszkałam z rodzicami to było jak było.
ja sprzątałam, za pół godziny totalny syf.
rozumiem Twoją frustrację, też mnie to denerwowało.
teraz kiedy mieszkam na "swoim" z moim tż mam porządek i to mi się podoba.

ale to nie jest powód, żeby kogokolwiek nienawidzić, tym bardziej Twojej mamy, która Cie wychowała i urodziła!!
i nie rzucaj takich ciężkich słów na wiatr. nienawidzić można kogoś, kto zrobił Ci ogromną krzywdę.
miałyście już fajne relacje, myślę, że może to wrócić, na przykład jak zamieszkacie kiedyś oddzielnie.
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 01:43   #20
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez bridget0505 Pokaż wiadomość
Wkurza mnie w niej wszystko. To jak się ubiera,jak wygląda ,że nie dba o siebie i sprzęt domowy.
Jakieś pół roku temu razem z tatą adoptowali psa . Co chwile rzuca mu jakąś przekąskę ,a to kiełbaska,a to kość lub coś innego. On tego nie zjada... wala się to wszystko po podłodze,wszędzie jest bałagan,sierść,ale jej to nie przeszkadza.
Ciągle chodzi i mówi że coś ją boli,że tak się napracowała... jakoś nie widać rezultatów tej pracy.

Gdy przyjeżdżam od chłopaka i widzę ten cały syf ,to od razu mam popsuty humor .
Matka pierdzi,beka i potrafi z tego powodu się uśmiać do łez . I myśleć ,że mogłaby być moją inspiracją ....
Rzadko się dogadujemy. Nasza "udana" rozmowa przeważnie nie trwa zbyt długo,bo jej komentarze są takie żałosne ,że nie wytrzymuję i kończę gadanine...

Nie wiem skąd taka niechęć do niej. Możliwe że przesadzam. Zawsze chciałam by zadbała o siebie,by była fajną przyjaciółką ,ale dosłownie wszystko mnie w niej wkurza.
Najlepsze jest to,że gdy byłam za granicą,dzwoniłam do niej codziennie,choć nie miałam jej nic ważnego do powiedzenia, a tu nie możemy się dogadać.

Mam tylko nadzieję że gdy się wyprowadzę ,będę miała do niej inny stosunek
Ciekawie, że taka fleja, niekulturalna na dodatek wychowała taką dobrą córę.

Jak Ci nie odpowiada porównanie rodziców TŻta i swojej matki, to nie wracaj i tyle. Jak byłaś na emigracji to z mamą się potrafiłaś dogadać - że jak trwoga to do boga? Czy o co chodzi?

Wiesz, myślę, że arystokratycznego rysu nabyłaś jak się z domu wyprowadziłaś. Przykre, że wstydzisz się rodziców.

Mam nadzieję, że chociaż sama się utrzymujesz, bo po co być zależnym od tak prostackiej matki?...
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 08:55   #21
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Jeśli przeszkadza Ci bałagan, to posprzątaj. Przyjdź do domu i gdy mama będzie prosić na obiadek, powiedz, że musisz najpierw posprzątać. Zrobić tak dwa, trzy razy i w konsekwencji zacznie coś sprzątać może.
A pomyślałaś, że może nie stać jej na dbanie o siebie? Bo może utrzymuje Ciebie, może ma wydatki, o których Ty nie masz pojęcia?
Co do pieska... u mnie to samo, lata wokół domu i krzyczy "Smoku, do domu" a wszyscy sąsiedzi się śmieją xD
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 08:56   #22
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Wyprowadź się, bo już dorodne cielątko z Ciebie, a w przyszłości bądź lepszą matką. I zmów ze dwie zdrowaśki, żeby kiedyś córka nie założyła tematu na forum o tym, jak to Cię nienawidzi, bo jesteś przesadną pedantką, do tego fałszywą i drętwą
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:05   #23
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Rozumiem, że jej zachowanie może Cię irytować, ale waż słowa kobieto
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 09:55   #24
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Może jej nie stać na modne ubrania, kosmetyczkę, fryzjera? Jeśli tak Cię boli jej wygląd, to sama możesz ją od czasu do czasu zabrać na zakupy i kupić jej jakiś ładny ciuch.
Może nie miała szansy, tak jak Ty, żeby podróżować i ogólnie zdobyć ogładę i obycie? Za czasów naszych rodziców nie każdy miał takie możliwości. Może musiała poświęcić się wychowaniu dzieci? Prostackie żarty to nie jest powód, żeby kogoś nienawidzieć...
Tak samo nie każdy ma potrzebę utrzymywać porządek w domu. Jeśli Ci na tym tak zależy, to pozostaje Ci samej sprzątać i czesać psa.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:34   #25
Magnus123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 187
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Ja myślę, dziewczyny, że to jest tak, jak z moim bratem.
Matka urabia sobie ręce, ja całymi dniami zajmuję się domem, a raz na jakiś czas brat wyskoczy jak Filip z konopi z tekstem "tu jest SYF". Mamy w domu dużo zwierząt, bo jesteśmy dt dla kotów, mieszkamy na wsi, mamy duży dom, a brat nic w nim nie robi. Żeby było sterylnie jak w 30-metrowym mieszkaniu bez zwierząt, musielibyśmy wynająć armię sprzątaczek. Ale nie jest źle, nie jest sterylnie, ale schludnie. A wielki basza raz na tydzień zajrzy do kuchni i stwierdzi, że syf. Gdyby pomógł, byłoby czyściej.

Ale łatwiej założyć wątek na wizażu niż wziąć mopa do ręki.
Magnus123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 13:05   #26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Bardzo dobry watek z przeslaniem antykoncepcji.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 13:11   #27
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez Magnus123 Pokaż wiadomość
Ale łatwiej założyć wątek na wizażu niż wziąć mopa do ręki.
racja

autorko, a jaką pracę ma Twoja mama? pracuje fizycznie?
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 15:46   #28
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Wyprowadź się, bo już dorodne cielątko z Ciebie, a w przyszłości bądź lepszą matką. I zmów ze dwie zdrowaśki, żeby kiedyś córka nie założyła tematu na forum o tym, jak to Cię nienawidzi, bo jesteś przesadną pedantką, do tego fałszywą i drętwą
Nic dodać, nic ująć
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 15:48   #29
natala753
Raczkowanie
 
Avatar natala753
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 63
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Spróbuj sama coś zrobić i zorganizować. Może mama chciałaby być bardziej zadbana? Chciałaby mieć większy porządek w domu tylko ciężko jest się zabrać do tego? Umów się z nią na konkretny weekend, że posprzątacie dokładnie cały dom. Potem będzie łatwiej utrzymać go w czystości. Zaprowadź ją do fryzjera, kosmetyczki, na zakupy. Jeżeli nie masz pieniędzy to możesz zorganizować domowe spa w czystym i posprzątanym mieszkanku w nagrodę
A jeżeli mama po prostu nie chce tego i jest typem niechluja to nic nie zmienisz. Pozostaje Ci tylko to zaakceptować i poczekać aż się wyprowadzisz. A jak Ci tak bardzo przeszkadza bałagan w domu jako jedynej z rodziny to sprzątaj sama. I nie narzekaj, że mówią Ci, że masz dwie lewe ręce, bo robisz to dla siebie, a nie dla nich. Im to nie przeszkadza ;P
__________________
Dlaczego tak bardzo przeraża mnie konieczność zrobienia czegoś?
natala753 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 16:14   #30
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nienawidzę swojej matki

Cytat:
Napisane przez bridget0505 Pokaż wiadomość
Nie mam 13 lat,tylko 20 .

Owszem,sprzątam i to głównie do mnie należy utrzymanie czystości w domu. Lubię to robić,ale nie lubię gdy nikt tego nie szanuje i potrafią ci jeszcze powiedzieć,że masz dwie lewe ręce.
No sorry, ale faktycznie chyba masz dwie lewe ręce, bo niby sprzątasz a jak sama piszesz jest syf.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.