Skandal z cholesterolem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 18:48   #1
kikuju
Przyczajenie
 
Avatar kikuju
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 12
Post

Skandal z cholesterolem


Dobry wieczor
Mieszkam we Francji i nie wiem czy wiecie ,ze w dzienniku pare dni temu mowili o skandalu ZWIAZANYM Z CHOLESTEROLEM oraz o tabletkach,ktore podobno majà obnizyc go!Mowili o skandalu na miare swiatowà,manipulacji od ponad 30 lat.Do dzisiaj farmaceutyka niezle na nas zarobila a ja sié dowiedzialam,ze w rzeczewistosci jestem zdrowa.Znany chirurg wyjawnil niedawno na internecie i dziennikazom,ze tabletki statyny sà toksyczne dla organizmu (obnizajà pamiéc,choroba miésni) i nie majà zadnego dzialania na obnizke cholesterolu.Najlepsze jest to ,ze tak naprawde badania wykazaly (te prawdziwe badania,nie te manipulowane,ktore swiat otrzymal) ze cholesterol nie ma zadnego zwiàzku z chorobà wiencowà!!!
Nowe normy podajà ,ze czlowiek potrzebuje tyle choles. ile produkuje jego organizm!a zanizanie jest niebezpieczne i szczegolnie u kobiet!Nowe normy podajà ,ze osoba do 300 jednostek Jest zupelnie zdrowa a nie jak do tej pory podawali ok.200 MAXYMALNIE
Jesli chcecie sie dowiedziec wiecej na ten temat trzeba poszukac na internecie i poczytac.Mi lekarz od 5 lat wmawial,ze mam za duzo choles. i polecal tabletki i ze to u mnie niby genetyczne...a dzisiaj jestem zupelnie zdrowa!!!
Naprawde do przemyslenia!
Milego wieczoru
kikuju jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.