Problem mi³osny - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-22, 11:14   #1
nieogarnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 3

Problem mi³osny


Cze¶æ dziewczyny, to mój pierwszy post na Wiza¿u, od lat ¶ledzê ró¿ne w±tki, w koñcu postanowi³am napisaæ i ja
Je¿eli taki w±tek ju¿ by³ to przepraszam, przekierujcie mnie na w³a¶ciwy.
Do sedna, mam problem. Nie jestem zbyt uczuciow± osob±, romantyzm mi nie w g³owie, twardo st±pam po ziemi.
Jeszcze gdy by³am nastolatk± pozna³am ch³opaka, na pocz±tku go nie lubi³am, potem siê trochê spotykali¶my, ale nasze drogi siê rozesz³y. Kilka lat pó¼niej znów zaczêli¶my siê spotykaæ i zostali¶my par±, by³am zakochana po uszy, to by³ najlepszy czas w moim ¿yciu, planowali¶my wspóln± przysz³o¶æ. Niestety po roku przestali¶my siê dogadywaæ i siê rozstali¶my, strasznie to prze¿y³am.
¦miaæ mi siê chcia³o gdy s³ysza³am, ¿e jaka¶ dziewczyna zosta³a 'rzucona' przez faceta i prze¿ywa to jak mrówka okres, dopóki mnie to nie spotka³o (ludzka ignorancja). Po tym jak zostawi³ mnie ch³opak, ¶wiat mi siê zawali³, nie potrafi³am siê skupiæ, nic nie mog³am robiæ. Teraz nie jestem w ¿adnym zwi±zku trwa to ju¿ rok, ale ten mój by³y teraz siê do mnie odezwa³, chce siê spotykaæ, pisze pyta co u mnie choæ to do niego nie podobne.
Moja przyjació³ka mówi, ¿e on co¶ kombinuje (w takim ¿e mo¿e chcia³by zacz±æ od nowa, ale ona zawsze mówi to co ja chce us³yszeæ Ja staram siê byæ tward± i nie daje po sobie poznaæ ¿e strasznie za nim têsknie.
Co mam robiæ, walczyæ o niego czy odpu¶ciæ?
¯eby nie by³o jakich¶ dziwnych sugestii na temat tego ¿e mam 15lat to od razu sprostuje ¿e 15 lat to mia³am 8 lat temu.
Mo¿e która¶ z Was te¿ by³a w takiej sytuacji, co robiæ?
nieogarnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 12:15   #2
Onedaymore
Przyczajenie
 
Avatar Onedaymore
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Problem mi³osny

Hm...a co je¶li znowu bêdziesz musia³a prze¿ywaæ to samo? Co je¶li znowu nie bêdziecie mogli siê dogadaæ i bêdziesz musia³a przechodziæ przez to piek³o rozstania kolejny raz? Moim zdaniem nie powinna¶ o niego walczyæ. Niech on to robi. Niech walczy do upad³ego, je¶li rzeczywi¶cie mu zale¿y. A je¶li nie zawalczy...to wiesz, ¿e nie by³o warto dla niego cierpieæ
Onedaymore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 12:22   #3
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomo¶ci: 1 733
Dot.: Problem mi³osny

Zastanów siê najpierw czy warto drugi raz prze¿ywaæ rozczarowanie, ¿al i ból po rozstaniu. Zawsze wychodzê z za³o¿enia, ¿e je¶li by³ powód zerwania to on nadal bêdzie wisia³ w powietrzu. Ma³o jest par, którym za drugim razem wychodzi. Wszystko zale¿y od powodu rozstania.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-22, 19:47   #4
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: ¦wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Problem mi³osny

Ja bym Ci proponowa³a normalnie z nim rozmawiaæ, spotkaæ siê i wybadaæ o co w³a¶ciwie mu chodzi. Nawet je¶li on chce wróciæ do Ciebie, to niech on walczy o Ciebie i o uczucia. Przecie¿ je¶li chodzi mu o Ciebie i zale¿y mu to na pewno bêdzie próbowa³
__________________
„Ca³a sztuka na tym polega, ¿eby nie goniæ za niemo¿liwym.Musisz wybraæ to, na czym ci najbardziej zale¿y.”
shawty19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-23, 09:09   #5
nieogarnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Problem mi³osny

My¶la³am ¿e mnie zrównacie z ziemi±, bo przecie¿ na tym ¶wiat siê nie koñczy
Dziêki za rady
Chêtnie bym z nim o tym pogada³a, ale problem w tym ¿e, to typ faceta który udaje twardego (w sensie ¿e nic nie czuje i o nic mu nie chodzi), niby to wszystko ma byæ na stopie kole¿eñskiej ale ja widze co on robi- nie zachowuje siê jak kolega.

Jeszcze raz wielkie dziêki <3
nieogarnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-23, 09:51   #6
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Problem mi³osny

Cytat:
Napisane przez nieogarnia Poka¿ wiadomo¶æ
My¶la³am ¿e mnie zrównacie z ziemi±, bo przecie¿ na tym ¶wiat siê nie koñczy
Dziêki za rady
Chêtnie bym z nim o tym pogada³a, ale problem w tym ¿e, to typ faceta który udaje twardego (w sensie ¿e nic nie czuje i o nic mu nie chodzi), niby to wszystko ma byæ na stopie kole¿eñskiej ale ja widze co on robi- nie zachowuje siê jak kolega.

Jeszcze raz wielkie dziêki <3
mój by³y te¿ nie zachowuje siê☠jak kolega a w³a¶nie parê dni temu dowiedzia³am siê, ¿e niczego ode mnie nie chce. nie rób sobie nadziei.
sudosudo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-23, 10:28   #7
Rule Britannia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 537
Dot.: Problem mi³osny

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanów siê najpierw czy warto drugi raz prze¿ywaæ rozczarowanie, ¿al i ból po rozstaniu. Zawsze wychodzê z za³o¿enia, ¿e je¶li by³ powód zerwania to on nadal bêdzie wisia³ w powietrzu. Ma³o jest par, którym za drugim razem wychodzi. Wszystko zale¿y od powodu rozstania.
Tym stwierdzeniem kole¿anka trafi³a dok³adnie w sedno. Zawsze bêdzie wypominanie, ostre s³owa o przesz³o¶ci podczas k³ótni. Zawsze bêdzie to uczucie, ¿e jednak nie byli¶cie razem szczê¶liwi, a raczej ta osoba, która zerwa³a. Bêdzie drêczenie siê, czy teraz robiê wszystko dobrze, czy mo¿e znowu mnie zostawi.
Nie polecam. Tego kwiatu jak pó³ ¶wiatu. Ostatnio dosz³am do wniosku, ¿e kobieta chyba jest w stanie zakochaæ siê w ka¿dym facecie spe³niaj±cym minimum wymagañ (wiekowe, behawioralne).
Rule Britannia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 13:28   #8
shawty19
Wtajemniczenie
 
Avatar shawty19
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: ¦wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 2 592
GG do shawty19
Dot.: Problem mi³osny

Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Poka¿ wiadomo¶æ
Tym stwierdzeniem kole¿anka trafi³a dok³adnie w sedno. Zawsze bêdzie wypominanie, ostre s³owa o przesz³o¶ci podczas k³ótni. Zawsze bêdzie to uczucie, ¿e jednak nie byli¶cie razem szczê¶liwi, a raczej ta osoba, która zerwa³a. Bêdzie drêczenie siê, czy teraz robiê wszystko dobrze, czy mo¿e znowu mnie zostawi.
Nie polecam. Tego kwiatu jak pó³ ¶wiatu. Ostatnio dosz³am do wniosku, ¿e kobieta chyba jest w stanie zakochaæ siê w ka¿dym facecie spe³niaj±cym minimum wymagañ (wiekowe, behawioralne).
Mog³am siê k³óciæ w tej sprawie. Ja nie potrafiê zakochaæ siê w kim¶ kto spe³nia jakie¶ tam minimalne wymagania. Mam idealny przyk³ad na swoim koledze. Ch³opak starszy ode mnie, w miarê ogarniêty, kulturalny, z wygl±du te¿ tak w miarê, nawet kiedy¶ startowa³ ze swoimi uczuciami do mnie, a teraz po 4 latach znów to robi. Nie jestem w stanie siê w nim zakochaæ, choæbym nie wiadomo jak chcia³a. Nie czuje do niego tej chemii, po prostu mam fajnego kolegê, którego bym poleca³a wiêkszo¶ci kole¿anek
__________________
„Ca³a sztuka na tym polega, ¿eby nie goniæ za niemo¿liwym.Musisz wybraæ to, na czym ci najbardziej zale¿y.”
shawty19 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-23, 14:16   #9
CoJaPacze
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 190
Dot.: Problem mi³osny

Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio dosz³am do wniosku, ¿e kobieta chyba jest w stanie zakochaæ siê w ka¿dym facecie spe³niaj±cym minimum wymagañ (wiekowe, behawioralne).
Nie jest tak ³atwo, poniewa¿ z wieloma dziewczynami na pewnie wszed³bym na etap zwi±zku, a tak jestem tylko dobrym kumplem(i ta sytuacja jest czysto podana na tacy).

Z zachowania ogólnie jestem grzecznym u³o¿onym facetem, z tego co s³ysza³em od niektórych kobiet te¿ przystojnym, ale na pewno nie móg³bym rozkochaæ KA¯DEJ dziewczyny, poniewa¿ ka¿dy lubi co innego, a ja na pewno nie spe³niam wymagañ wszystkich kobiet.

Mam normalne powodzenie i udawa³o mi siê prze¿yæ w sferze emocjonalnej wiele pozytywnych do¶wiadczeñ, ale spotka³a mnie równie¿ podobna ilo¶æ pora¿ek i odrzuceñ.
CoJaPacze jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-23, 14:24   #10
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Problem mi³osny

Ciê¿ka sprawa. Z jednej strony znam pary, które po roku- dwóch sie schodz± i udaje im siê na nowo stworzyæ zwi±zek i mam wra¿enie, ¿e go bardziej doceniaja, pielêgnuj±. Ale znam te¿ takie osoby, które próbowa³y raz jeszcze i na pocz±tku by³o OK, cud miód i orzeszki a potem? Potem, po jakim¶ czasie powraca³y te same problemy, które by³y powodem pierwszego rozstania. Pewnych rzeczy czasami nie da siê przeskoczyæ.

Najpierw musisz siê zastanowiæ, czy warto i czy by¶ chcia³a. Czy chcia³aby¶ podj±æ ryzyko prze¿ywania bólu rozstania raz jeszcze? (bo mo¿e siê to zdarzyæ). Czy w ogóle ten ch³opak chce próbowaæ? Mo¿e mu siê nudzi, nikogo nie ma i szuka czego¶ ³atwego? (bo wie zapewne, ¿e masz do niego sentyment/s³abo¶æ)
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-23, 15:20   #11
angela343
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Problem mi³osny

Ja z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e nie wchodzi siê dwa razy do tej samej rzeki. Mia³am IDENTYCZN¡ sytuacjê jak Ty, naprawdê. Te¿ swojego by³ego T¯ nie lubi³am na pocz±tku, a po jakim¶ czasie dopiero siê zeszli¶my. By³am z nim ponad rok, rozstali¶my siê i po roku znowu spróbowali¶my - i zostawi³ mnie drugi raz (po 2 miesi±cach!). Nie polecam takich do¶wiadczeñ Naprawdê, je¶li czujesz, ¿e nie jest szczery i co¶ krêci - nie próbuj, szkoda Twoich nerwów kochana. Ale najpierw z nim porozmawiaj, ¿eby wyczuæ intencje
angela343 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 15:39   #12
nieogarnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Problem mi³osny

Pewnie ¿e mam sentyment.
Pewnie ¿e bym chcia³a z nim byæ, ja mam trudny charakter, on zreszt± te¿. To by³ jedyny facet z którym siê rozumia³am 'bez s³ów', czasem sobie my¶lê ¿e on po prostu musi zrozumieæ, ¿e ja tylko z nim wytrzymam
Idealne by³o w naszym przypadku powiedzenie 'trafi³a kosa na kamieñ'

Póki co nie bêdê siê na nic napalaæ, jak kole¿anka wcze¶niej wspomnia³a je¶li mu zale¿y to bêdzie siê staraæ

Wiem, ¿e istnieje ryzyko powtórki z rozrywki, ale by³abym sk³onna podj±æ to ryzyko.
To by³a mi³o¶æ mojego ¿ycia
nieogarnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-24, 00:00   #13
kalincia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 13 025
Dot.: Problem mi³osny

Cytat:
Napisane przez angela343 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z w³asnego do¶wiadczenia wiem, ¿e nie wchodzi siê dwa razy do tej samej rzeki. Mia³am IDENTYCZN¡ sytuacjê jak Ty, naprawdê. Te¿ swojego by³ego T¯ nie lubi³am na pocz±tku, a po jakim¶ czasie dopiero siê zeszli¶my. By³am z nim ponad rok, rozstali¶my siê i po roku znowu spróbowali¶my - i zostawi³ mnie drugi raz (po 2 miesi±cach!). Nie polecam takich do¶wiadczeñ Naprawdê, je¶li czujesz, ¿e nie jest szczery i co¶ krêci - nie próbuj, szkoda Twoich nerwów kochana. Ale najpierw z nim porozmawiaj, ¿eby wyczuæ intencje
Ja pier...olê, znowu ta rzeka w znaczeniu nijak siê maj±cym do prawdziwego.
Autorko. ja bym odpu¶ci³a. Wydaje mi siê, ¿e on szuka czego¶ u ciebie, gdzie indziej nie znalaz³.
kalincia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-24, 01:38   #14
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: ca³e ¿ycie na walizkach ;-)
Wiadomo¶ci: 6 298
Dot.: Problem mi³osny

Cytat:
Napisane przez kalincia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pier...olê, znowu ta rzeka w znaczeniu nijak siê maj±cym do prawdziwego.
Te¿ mnie to rozwala
__________________
Postanowienie: je¼dziæ, lataæ, zwiedzaæ za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podró¿e 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podró¿e 2014: Wiedeñ, Bratys³awa, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary¿
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.