Pobieraczek.pl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 22:02   #1
Evelion
Przyczajenie
 
Avatar Evelion
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Exclamation

Pobieraczek.pl


Witam serdecznie

Niestety nie miałam zielonego pojecia gdzie umieścić ten wątek i mam nadzieję, że nie naruszam żadnych z zasad regulaminu, ale chcialabym zapytać, czy którakolwiek z Wizażystek miała do czynienia z naciągaczami i oszustami - właścicielami strony internetowej pobieraczek.pl???

Wiem, ze poszkodowanych jest ogrom, ale w internecie znajduję tylko stare posty sprzed kilku lat, a chciałabym się dowiedzieć czy może już ktoś ma to za sobą.

Sprawa polega na tym, ze osoba logując się na stronie internetowej nieświadomie (umówmy się - nikt nie czyta 12-stronicowego regulaminu, czcionką 8) zgadza się na uiszczenie opłaty w wysokosci 94 zł z hakiem. Po jakimś czasie "firemka" wysyła mailowe groźby, ze skieruje sprawę do sądu jeśli pieniądze nie zostaną wpłacone. Poszkodowanych są dziesiątki tysięcy.

czy któraś z Was miała lub ma podobny problem?
__________________
When in doubt,
Choose from the heart,
Not from the head
Evelion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 23:32   #2
Auksencja
Rozeznanie
 
Avatar Auksencja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 552
Dot.: Pobieraczek.pl

Nie odpowiadaj na ich maile. Nic Ci nie zrobią. Niech sobie piszą i straszą sądami.
Auksencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 01:47   #3
Reimars
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 22
Dot.: Pobieraczek.pl

Miałam podobny problem, pisali do mnie, straszyli, ale się nie ugięłam. Nie zapłaciłam (bo niby za co). Nie masz się co martwić. Nic Ci nie zrobią, nie płać i nie daj się naciągnąć
Reimars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 02:06   #4
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Pobieraczek.pl

Lipa. Nie reaguj, oznacz jako spam i ignoruj, nic ci nie mogą zrobić.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 08:44   #5
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Pobieraczek.pl

mnie nękali mailami w sierpniu i wrześniu, ale olewałam i przestali, a teraz pare dni temu znowu dostałam, ale też nie zamierzam nic z tym robić

nic Ci nie zrobią, bo nawet nie wysyłają listów tylko maile, które są nic nie warte
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 08:56   #6
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Pobieraczek.pl

tak jak piszą dziewczyny, olewaj ich. moja przyjaciółka miała z nimi problem, ale niepotrzebnie się przejmowała - to naciągacze i poza spamowaniem i grożeniem nic nie mogą Ci zrobić. jej przesyłali nawet listownie rzekome nakazy wpłaty od komornika, ale nic z tego grożenia nie wynikło i po kilku miesiącach zaprzestali. zresztą te ich listy były śmiechu warte, nie ma co się przejmować.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:50   #7
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Pobieraczek.pl

Kuzyn miał tam konto, ale przy rejestracji podał nieprawdziwe dane osobowe i przez to nie miał problemów jak inni.
Podałaś swoje prawdziwe dane?
Jak nie to świetnie, a jak napisałaś prawdziwy swój adres to morze ci przyjść do domu rachunek do zapłaty tych 94zł, ale wtedy zniszcz to i tyle, nie płać, nie odpowiadaj, olej to.
Był w telewizji expres reporterów, nadawany tak na jesień 2012r, o pobieraczku właśnie, poszukaj w internecie kopii tego programu, może cię uspokoi to że w reporterzy się wzieli za tą sprawę i pomagali ludziom.
W programie tym było pokazane kilkoro dzieci tak na oko 13 letnich od których to żądano pieniędzy, rodzice ich nagłośnili te oszustwa pobieraczka.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 12:34   #8
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Pobieraczek.pl

Koleżanka miała z nimi podobny problem właśnie na jesieni. Nie przejmuj się bo nie mają prawa do ściągania tych 94 zł. Olej sprawę.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 11:01   #9
Evelion
Przyczajenie
 
Avatar Evelion
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Pobieraczek.pl

ja też podałam zmyślone dane, ale żeby w nocy spać spokojnie wolałam przyjrzeć się sprawie.

dzięki wielkie za wszystkie komentarze!
__________________
When in doubt,
Choose from the heart,
Not from the head
Evelion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.