moja przyszłość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-07, 18:21   #1
spliff95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5

moja przyszłość


Witam was drogie Panie i ewentualnie Panów. Jestem facetem i to dosyć młodym bo mam 18 lat ale bardzo mi się to forum spodobało i wiem, że mogę liczyć na wasze szczere odpowiedzi i rady
Tak więc myślę, że nadchodzi czas aby wybrać co robić dalej po liceum... Jestem w szkole o profilu wojskowo sportowym (liceum o rozszerzonym wychowaniu fizycznym i przysposobieniu obronnym co u nas ma bardziej charakter wojskowy ;] ) i problem w tym ze nie wiem co dalej i to już od samego początku... Nie wiem z czego pisać maturę. Wiadomo, na pewno polski angielski matematyka i do tego nie wiem czy chemia czy biologia, a może to i to 0.0 (ale to raczej mało prawdopodobne) no ale dobra, dalej też nie wiem co robić...
-Myślałem o AWF w Warszawie- ale wiadomo teraz szkoły zamykają i wgl więc jest problem
-Wojsko- bardzo bym chciał ale teraz jest tak ze w wojsku nie ma ani pracy ani miejsc ani kasy na pensje bardzo dużo ludzi z mojej szkoły się starało a chyba tylko 3,4 jest żolnierzami ^^ (u reszty na przeszkoleniu NSR się kończyło) chociaż wielu juz było praktycznie na kontraktach, a u części znaleziono "nieprawidłowości" zdrowotne (ale wiadomo o co chodzi :P)
-Policja- ale wiadomo to dosyć niewdzięczny zawód, nieszanowany (nawet często przeze mnie) i do tego w takich sytuacjach jak w stanie wojennym policja idzie pierwsza na ludzi a nigdy nie chciałbym być w sytuacji, że musiałym iść na swoich (a przy obecnych władzach to jest bardzo możliwe) ale z drugiej strony do policji jest łatwiej, jak przejde test i mnie wezmą to ide na przeszkolenie i mam zapewnioną stałą prace, więc widzicie sami


sam nie wiem, doradzcie mi, może jakiś inny kierunek? sam nie wiem.
Przyznaję się ze jestem leniem i nie uczę się za dużo (a nawet prawie w cale) i efekt jest taki ze tak średnio moje oceny to 3-4 (oczywiście z tych przedmiotów maturalnych, bo z resztą to różnie bywa, zależy jaki przedmiot)
spliff95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 18:38   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: moja przyszłość

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 14:05   #3
rocknroll
Raczkowanie
 
Avatar rocknroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: moja przyszłość

Kolego, słyszałeś o Wojskowej Akademii Technicznej? Jeśli nie, to poczytaj, może akurat Cię to zainteresuje skoro lubisz wojsko
__________________
rocknroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 17:29   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: moja przyszłość

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 20:02   #5
rocknroll
Raczkowanie
 
Avatar rocknroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: moja przyszłość

Oczywiście miałam na myśli mundurowe Z pośpiechu nie dopisałam. Z tym ze nie wiem, czy w tym roku można się jeszcze rekrutować (na studia mudurowe rekrutacja jest jakoś w marcu, muszą sprawdzić czy masz czysto w papierach ^^ i oprócz tego robi się dodatkowe badania). Jestem trochę obeznana w tym temacie, więc w razie pytan służę pomocą

EDIT: chyba jednak ten problem Ciebie nie dotyczy, bo jesteś 2 klasie? w tym roku rekrutacja zakończyła się 31 marca.
__________________

Edytowane przez rocknroll
Czas edycji: 2013-04-14 o 20:04
rocknroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-14, 20:15   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: moja przyszłość

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.