Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 21:12   #1
malaga18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Smile

Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)


Pomocy! Mam 18 lat , wzrost 172cm i waga 64. Na ogół niby mam dobrą wagę , ale chodzi o to że jestem z drobnej kości i mam straszne "boki" i brzusio, chciała bym zrzucić zbędne kg, jakoś wspomóc metabolizm, dlatego zarejestrowałam się na te forum bo mam nadzieje ze mi pomożecie, co jest dobre dla takiego młodego organizmu. Słyszałam że kawa przyspiesza metabolizm, inni mówią że herbatka czerwona i zielona.
Czekam na wasze porady
Pozdrawiam
malaga18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 23:56   #2
Agalizakowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 51
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

Nie wiem czy dokładnie o taką poradę Ci chodzi, ale ja zakupiłam żel z Eveline 3d w purpurowej tubie i smaruje się nim codziennie wieczorem a następnie kiedy podeschnie zaczynam ćwiczyć robię z 15 brzuszków, nożyce, przysiady i po 3 tygodniach wyraznie zobaczyłam że brzuch mi się zmniejszył i talia zwęziła, i na prawdę ten żel z ćwiczeniami nawet po 7 minut działa, spróbuj może i tobie pomoże
Agalizakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 06:44   #3
Silenzio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 294
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

Hej Jesteś młodziutka, więc radykalne odchudzanie nie powinno wchodzić w grę. Na Twoim miejscu postawiłabym na zdrowe odżywianie, pozbyła się ze swojego jadłospisu słodzonych napoi, fast foodów, słodycze w rozsądnych granicach;P
Zielona herbata jest pyszna, ale na przyśpieszenie metabolizmu najlepszy jest ruch! Piękną sylwetkę i sprężyste ciało uzyskasz dzięki bieganiu, czy jeżdżeniu na rowerze. Osobiście polecam
P.S.: Naprawdę na wizażu jest mnóstwo wątków o zdrowym odżywianiu i ćwiczeniach, dlatego polecam poszukać i poczytać.
Pozdrawiam
Silenzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 09:00   #4
InkaMar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

a ja ci polecę ćwiczenia z Mel B - ładnie kształtują brzusio, przyjemnie się ćwiczy i sesja trwa tylko 10 minut! tu masz linka do wszystkich: Ćwiczenia z Mel B
__________________
19.03 - 92 kg
31.10 - 83 kg
...
cel - 65 kg
InkaMar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 14:51   #5
truskawkowepolex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 97
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

Hej
Czytalam wiele artykułów, że czerwona i zielona herbata, ale na pewno tylko wtedy kiedy nie bedziesz zajadala fast foodow etc.
Zastosuj jakas rozsadna diete, duzo ruchu. Mozesz wyprobowac kremow. Ja pije duzo wody z cytryna i czerwonej, zielonej herbaty, ale jrzeli maja przyniesc cos dobrego to przy dobrej, zdrowej diecie.

Moze poprostu.... wiecej ruchu, mniej zrec.
truskawkowepolex33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 22:15   #6
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez Agalizakowa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dokładnie o taką poradę Ci chodzi, ale ja zakupiłam żel z Eveline 3d w purpurowej tubie i smaruje się nim codziennie wieczorem a następnie kiedy podeschnie zaczynam ćwiczyć robię z 15 brzuszków, nożyce, przysiady i po 3 tygodniach wyraznie zobaczyłam że brzuch mi się zmniejszył i talia zwęziła, i na prawdę ten żel z ćwiczeniami nawet po 7 minut działa, spróbuj może i tobie pomoże
Też polecam ten żel z Eveline, w ogóle cała seria slim jest warta polecenia. Przy regularnym stosowaniu i ćwiczeniach na pewno zobaczysz rezultaty Trzymam kciuki!
__________________
nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie...
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 16:07   #7
OlkaWlkp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

Moja córka po ciąży stosowała ForeverSlim i faktycznie waga jej spadła, ale osobiście uważam, że wszystko należy robić z głową i nie na siłę
OlkaWlkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-04, 20:52   #8
yggdrasilll
Przyczajenie
 
Avatar yggdrasilll
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź/ niebawem DE :)
Wiadomości: 13
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

Ja z kolei poleciłabym Ci ćwiczenia na brzuszek i boczki- bo wagę masz przecież ok. Dokładniej chodzi o a6w i brzuszki skośne, pomocne może okazać się także hula hop (dla lepszych efektów może być to z masażem).
__________________
"To największy dar, jaki może człowieka spotkać w życiu, kiedy otaczają go ludzie, których kocha."
48 kg i to bez diet !
Sport, sport i jeszcze raz sport !
yggdrasilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 14:55   #9
nowa_wizazystka
Raczkowanie
 
Avatar nowa_wizazystka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 214
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

Ja co zrzucę troszkę, zaraz mi przybędzie, co mam zrobić jak ja lubię tak smakowice sobie podjadać? Musiano by mnie przywiązać i zamknąć lodówkę, mimo, że nie jestem znowu taka gruba, to jwednak zawsze chciałabym zrzucić coś niecoś.
nowa_wizazystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 15:36   #10
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: Pomóżcie zrzucić zbędne kilogramy :)

Dobrze Cię rozumiem, ja też mam 18 lat (jeszcze) i przy wzroście 178 ważę aktualnie 70,5kg (waga na dzień dzisiejszy).
Też tutaj zaczęłam pisać posty by zmotywować się jeszcze bardziej do działań.
Jutro wybiorę się do apteki i kupię czerwoną herbatę pu-erh, podobno dobrze działa na metabolizm.

Malaga18, masz zamiar jakoś cwiczyć, zmienić dietę czy tylko pić kawę i herbatę?
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.