Trądzik, problemy z cerą, a może gronkowiec? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-16, 14:43   #1
szeept
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2

Trądzik, problemy z cerą, a może gronkowiec?


Witam!
Mam pewien problem z cerą.. ale od początku. Od dziecka chorowałam na anginę, czy zapalenie krtani, gardła.. Obecnie mam prawie 17 lat i coraz częściej mam problemy z zatokami i gardłem(ropa krąży w moim organizmie). Zazwyczaj wyskakiwały mi na twarzy pojedyncze krosty, raz po raz jakiś pryszcz. I jak już- jedynie na czole. Teraz jestem na antybiotykach, właśnie przez zatoki. Ale co się stało z moją cerą... w ciągu kilku tygodni zmasakrowało mi się czoło. Wszędzie grudki. Na brodzie czy policzkach mam taką kaszkowatą skórę.. Jestem załamana Od lekarza dostałam antybiotyki(miały też poprawić stan cery, ale nic z tego). Podejrzewam, że mogę być zarażona gronkowcem i stąd te problemy... Co wy na to? Żadne tabletki, witaminy, visaxinum itp. nie pomagają, a o twarz dbam.
Jutro idę do lekarza po skierowanie na wymaz z gardła... Jestem załamana :-( Mam dość swojej twarzy :-(

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Dodam, iż nawet na plecach mi sie pojawiają dziwne krosty... Wstyd Mam blizny.. Pomóżcie

Edytowane przez szeept
Czas edycji: 2013-06-16 o 14:52
szeept jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 15:11   #2
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Trądzik, problemy z cerą, a może gronkowiec?

a mi się wydaje, że masz trądzik od migdałów właśnie - pewnie sieją Ci na cały organizm. Miałam to samo, ciągła angina ( wyleczyłam się, tydzień spokoju i znowu ), miesiąc w miesiąc antybiotyki. Twarz... masakra. Zostałam skierowana na usunięcie migdałów, teraz mija 1.5 roku odkąd ich nie mam, wszystko wraca do normy. Twarz uspokoiła się w pół roku po zabiegu. Radzę wizytę u dobrego laryngologa i to jak najszybciej, bo chore migdały sieją o wiele większe zniszczenie w organiźmie niż tylko zmasakrowana twarz :/ generalnie to moja dermatolog odesłała mnie do laryngologa...żadne antybiotyki nie dawały sobie rady, no może tylko na trochę.
__________________
]

Edytowane przez angela2602
Czas edycji: 2013-06-16 o 15:17
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 18:41   #3
szeept
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik, problemy z cerą, a może gronkowiec?

Jutro pójdę do rodzinnego po skierowanie na wymaz i poproszę jeszcze właśnie do laryngologa... Zobaczymy, eh
szeept jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.