Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 23:24   #1
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830

Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet


Witam Przeglądałam już wątki podobne do moich, jednak nie doszukałam się odpowiedzi na pytanie..
Chciałabym, żeby doświadczone kobiety, które uprawiały seks w trójkącie (będąc w związku) wypowiedziały się szczerze o tym doświadczeniu.. Jak się czułyście przed, jak w trakcie? Jaki to miało wpływ na związek, na faceta?
Może to pytanie jest zbyt szczere, ale poszukuję odpowiedzi..
A teraz może warto uzasadnić dlaczego: Kiedyś w czasie seksu z moim partnerem napomknęłam coś, że pociągają mnie kobiety, że nie miałabym nic przeciwko trójkątowi. Jestem młoda(19, on 23), otwarta na nowości. Ale to było kiedyś... Teraz, gdy jesteśmy ze sobą już sporo ponad rok jakoś bardziej mnie odrzuca ten pomysł, nawet nie sam fakt, że mój facet dotykałby jakąś kobietę(chociaż może na razie tak myślę, ponieważ nie miałam nigdy takiej sytuacji i jest ona dla mnie abstrakcyjna ), ale to, że mogłoby się mu to spodobać, wiecie, zdrady i inne takie..ehh ta wyobraźnia Za to on.. stwierdził, że nasz seks jest super, ale ciągle to samo.. w aucie, w domu.. "bez nowości". Nie naciska, żeby było jasne, ale daje mi pewne aluzje, że by tego chciał. A ja się pytam, czy kochający facet może w ogóle mieć takie propozycje? A może, ponieważ się zaangażowałam, zaczęłam odpychać takie myśli, chociaż to niekoniecznie jest złe? Proszę, opiszcie swoje doświadczenia
Jestem w kropce, bo niby też bym chciała, w zasadzie powstrzymuje mnie to, co będzie dalej, bo na tej relacji bardzo mi zależy.. Ale nie chcę opinii typu "myślę, że.., moim zdaniem..." tylko tego, co na prawdę przeżyłyście, bo opinie oparte na niczym nie są mi potrzebne
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 23:40   #2
tambourinist
Rozeznanie
 
Avatar tambourinist
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 628
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Koleżanka próbowała, bo jej facet naciskał (*uj straszny - w seksie nie należy naciskać na nic). Wynik: jej się spodobało, z facetem zerwała i zaczęła się spotykać z tą kobietą.

Wniosek: Nie jesteś przewidzieć, jaki to będzie miało wpływ: ani na niego, ani na Ciebie.
tambourinist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 23:46   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

czyli podsumowując - najpierw mówisz swojemu facetowi, że nawet podobają ci się kobiety i nawet by cię interesował trójkąt a x czasu później zastanawiasz się czy zakochany facet w ogóle by śmiał o tym rozmyślać?

powiem Ci tak
myślę, że zdecydowana większość facetó gdyby im ich kobiety powiedziały, że mają ochotę na trójkąt w układzie 2 x dziewczyna i 1 x, zaczęłaby się nad tym zastanawiać
i nie twierdzę tutaj, że faceci to świnie a po prostu, że ja im się wyskoczy przed nos praktycznie z propozycją to się nad tym zastanawiają (tak jak by się zastanawiali na propozycją seksu oralnego, analnego, seksu w aucie, seksu w przebraniach czy jakiegokolwiek innego)
dałaś mu jasny komunikat i tyle

skoro Ci teraz to przeszkadza to radzę mu to równie jasno i szybko wyjaśnić bo jeszcze większy problem z tego wyniknie
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 07:24   #4
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Uff, jak dobrze, że mój TŻ by mi się kazał w głowę popukać na taką propozycję

Ja Cię autorko rozumiem z tym zmienianiem zdania, co innego gadać, a co innego jak druga strona zaczyna proponować coś takiego na serio, sama nie wiem jak bym się poczuła, dla mnie taka propozycja byłaby raczej propozycją kontrolowanej zdrady i tyle.

Powiedz facetowi szczerze - mówiłaś, że byś chciała, bo kręcił Cię ten pomysł w teorii. Ale jeśli ma to mieć przełożenie na praktykę to nie wytrzymasz widoku jego z inną kobietą. Jeśli tak bardzo mu nudzi się w życiu łóżkowym z Tobą, to niech wymysli coś zaskakującego, a nie szuka innej.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:29   #5
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Mi jak kiedyś facet coś takiego zaproponował to zgodziłam się ale na układ 2m+1k.
Szybko zmienił zdanie "Cooo, jakiś obcy facet ma Cie dotykać?"
W sumie ja bym tam mogła się na takie coś zgodzić, ale osobą towarzyszącą ma być facet, nie druga baba - innej nie dam go dotknąć

Ogólnie nie zgodziłabym się na układ 2k+1m ponieważ pomimo tego że lubię ciało wiem że podświadomie porównywałabym się do tej drugiej kobiety. Może mu z nią lepiej? Może bardziej podoba mu się jej ciało? Albo co najgorsze, może zechce ją! Mówiłam mu o tym i powiedział mi że faceci tak nie myślą i on by nie miał takich rozkmin bo nie dałyby mnie tknąć. Czyli zdrowa zazdrość, mi pasuje.

Edytowane przez Stookrotka
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:35
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:37   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Teraz, gdy jesteśmy ze sobą już sporo ponad rok
Juz rok, wow to chyba jakis medal wam sie należy od prezydenta...


Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Za to on.. stwierdził, że nasz seks jest super, ale ciągle to samo.. w aucie, w domu.. "bez nowości".
I to powinnien byc twój najwiekszy problem a nie ew. trójkąt. Do trójkacika trzeba "dojrzeć" lub mieć predyspozycje i umięjetność panowania nad zazdrością- wiekszośc kobiet tego nie ma i związki po takim numerze sie zwyczajnie rozwalają.

Zapytaj czy możesz kolegę przyprowadzić do trójkącika.

Facet chce sobie bzyknąc inna panne z twoim błogosławienstwem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:38
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 08:45   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Jeżeli po roku związku facet odczuwa pewne znudzenie seksem z partnerką, to z tego związku nic na dłuższą metę nie będzie i żadne trójkąty tego nie zmienią.

I aż strach się bać co wymyśli, jak i trójkąty staną się nudne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 08:48   #8
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeżeli po roku związku facet odczuwa pewne znudzenie seksem z partnerką, to z tego związku nic na dłuższą metę nie będzie i żadne trójkąty tego nie zmienią.

I aż strach się bać co wymyśli, jak i trójkąty staną się nudne.
- co prawda w szkole geometria była moją zmorą z powodu braku wyobraźni przestrzennej, ale jeszcze pamiętam, że figur geometrycznych ci dostatek

No i koniecznie niech dziewczyna wspomni, że też chętnie zamiast jakiejś panny, zobaczyłaby sprawnego seksualnie bysia- reakcja "pana znudzonego po roku" może być ciekawa
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:38   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Stookrotka Pokaż wiadomość
Mi jak kiedyś facet coś takiego zaproponował to zgodziłam się ale na układ 2m+1k.
Szybko zmienił zdanie "Cooo, jakiś obcy facet ma Cie dotykać?"
W sumie ja bym tam mogła się na takie coś zgodzić, ale osobą towarzyszącą ma być facet, nie druga baba - innej nie dam go dotknąć

Ogólnie nie zgodziłabym się na układ 2k+1m ponieważ pomimo tego że lubię ciało wiem że podświadomie porównywałabym się do tej drugiej kobiety. Może mu z nią lepiej? Może bardziej podoba mu się jej ciało? Albo co najgorsze, może zechce ją! Mówiłam mu o tym i powiedział mi że faceci tak nie myślą i on by nie miał takich rozkmin bo nie dałyby mnie tknąć. Czyli zdrowa zazdrość, mi pasuje.
Otóż to
Dlatego uważam, że jeśli facet nie zgadza się na 2m+1k, kobieta nie musi się zgadzać na 2k+1m
widzisz, facet od razu zareagował: "co, dotykałby cię inny facet"? A on to co? Dotykałaby (i on ją) go inna kobieta przecie!

Z kobietami HETERO jest trudno, dlatego powiedziałam, że zgodziłabym się TYLKO na laskę biseks (sama też jestem), żebym ja też dostała mnóstwo przyjemności, ot co! No i nie byłabym zazdrosna, że on ją dotyka, a ona jego, bo skoro laska jest bi, zajmie się też mną (a ja nią)

amen!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:55   #10
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

1. po roku facet już mówi że seks mu się znudził? auto, plaża, dom... po roku trójkącik, a potem co?
2. jeśli on nie jest otwarty na 2m+1k to znaczy że nie podnieca go idea trójkąta tylko obcy babiszon w łóżku który normalnie jest nieosiągalny bo to kontrolowana zdrada wedle jego myśli. IMO .
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:43   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeżeli po roku związku facet odczuwa pewne znudzenie seksem z partnerką, to z tego związku nic na dłuższą metę nie będzie i żadne trójkąty tego nie zmienią.

I aż strach się bać co wymyśli, jak i trójkąty staną się nudne.
no przecież zawsze można harem złożyć
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 11:38   #12
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
1. po roku facet już mówi że seks mu się znudził? auto, plaża, dom... po roku trójkącik, a potem co?
2. jeśli on nie jest otwarty na 2m+1k to znaczy że nie podnieca go idea trójkąta tylko obcy babiszon w łóżku który normalnie jest nieosiągalny bo to kontrolowana zdrada wedle jego myśli. IMO .
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:07   #13
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

U mnie (dla odmiany) to ja zastanawiałam się nad trójkątem 2k+1m, a mój chłopak popukał się w czoło. Twierdzi, że byłby zazdrosny o to, że ta kobieta mnie dotyka (czy to nie jest dziwne? ). Wie, że mam skłonności do bycia bi (nie lubię mówić, że jestem - w końcu nie mam doświadczenia z kobietami) i boi się, że mogłoby mi się za bardzo spodobać.

Z kolei ja baaardzo mocno mu ufam i chyba nie przeszkadzałoby mi to, że dotykałby innej kobiety. Byłyby lekkie wątpliwości: czy to nas za bardzo nie wciągnie; czy ona nie spodoba mu się za bardzo; czy ona nie ma piękniejszego ciała. Ale jest to ryzyko, które wydaje mi się, że byłabym w stanie podjąć (pewnie łatwo się mówi )

Ogólnie nie mam na to jakiegoś parcia, więc jak mój TŻ tego nie chce to odsuwam to w stronę fantazji. Na razie jest dobrze tak jak jest i nie ma co kombinować.

Edytowane przez BadLife
Czas edycji: 2013-06-20 o 12:09
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:15   #14
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Zgadzam się z Doris i innymi dziewczynami.
Generalnie jestem przeciwna trójkątom, no chyba, że obie strony tego chcą, ale u Was chyba jednak tak nie jest.
To nie jest tak, że każdy facet tego koniecznie chce. Mówi się, że wielu facetów, gdy słyszy, że ich kobieta z inną, to nie uważa tego za zdradę i chętnie, by się przyłączyli i fakt, znam takich, ale np mój facet uważa, że jakbym była z inną to też zdrada i wcale nie chciałby się przyłączyć, wiem, że faktycznie tak uważa. Także różni są ludzie i nie można generalizować.

Moim zdaniem po roku związku ludzie powinni się sobą cieszyć. Ba, zawsze. Dla mnie seks jest wspaniały, nawet jak powtarzalny. No i nie chciałabym trójkąta, ani innego faceta w łóżku, który miałby mnie dotykać ani innej kobiety. Po prostu żadna z takich wizji mnie nie kręci, dla mnie łózko to tylko ja i on Taka wyłączność
No, ale decyzja należy do Was. Powiedz chłopakowi o tym co czujesz, to najprostsza droga. Nie gódź się na coś, czego nie chcesz.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2013-06-20 o 12:16
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:27   #15
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
1. po roku facet już mówi że seks mu się znudził? auto, plaża, dom... po roku trójkącik, a potem co?
2. jeśli on nie jest otwarty na 2m+1k to znaczy że nie podnieca go idea trójkąta tylko obcy babiszon w łóżku który normalnie jest nieosiągalny bo to kontrolowana zdrada wedle jego myśli. IMO .
Nic dodać, nic ująć.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:32   #16
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Ja bym strzeliła lasce która by się zaczeła do mnie dobierać zazdrość to u mnie kwestia drugorzędna, bardziej chodzi o obrzydzenie związane z wizją miziania mnie przez inną kobietę. Nawet gdyby mnie nie dotykała to sam fakt przebywania w tym samym pomieszczeniu drugiej pary nagich cycków by mnie obrzydzał


ALE! tak z bardziej życiowych sytuacji

Mam dość otwartego na takie pomysły kolegę który ze swoją byłą już dziewczyną praktykował trójkąty. I to zarówno te męskie jak i żeńskie koniec końców dziewczyna go zostawiła dla jednego z facetów z którym sobie trójkąt urządzili

Najlepiej autorko żebyś weszła na jakieś forum dotyczące takiej praktyki będzie tam wiecej ludzi po takich doświadczeniach
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:37   #17
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
jeśli on nie jest otwarty na 2m+1k to znaczy że nie podnieca go idea trójkąta tylko obcy babiszon w łóżku który normalnie jest nieosiągalny bo to kontrolowana zdrada wedle jego myśli. IMO
trójkąt 2m+1k a trójkąt 2k+1m to zupełnie dwie różne rzeczy. IMO to nie ma czegoś takiego jak idea trójkąta ogólnie.

Miałam okazję przeżyć i polecam tylko z zaufaną osobą (i nie mam tu na myśli tylko faceta). Z kimś obcym bym się nie zdecydowała, bo wtedy mogłabym faktycznie mieć za dużo rozkmin na ten temat. A tak - nie byłam zazdrosna, wyszło to w 100% z mojej inicjatywy i nie żałuję. Może kiedyś powtórzymy.
A jak się czułam? Było przyjemnie, mimo że byłam trochę speszona. Wiadomo - to zupełnie inny rodzaj doznań i trzeba umieć dzielić uwagę między więcej osób. Po trochę się bałam i miałam trochę dziwnych myśli, ale szybko przeszły bo mój facet i w trakcie, i na codzień pokazuje jak bardzo mnie kocha.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 13:25   #18
Viktra
Raczkowanie
 
Avatar Viktra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 169
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Powiem szczerze, znalezienie kobiety do trójkąta graniczy z cudem;p Jest bardzo cieżko. My z Tż spotykamy się w czwórkę z innymi parami i jest super. Seks z moim Tż jest boski, ale zawsze nas kręciło tzw 'dzielenie się seksem'. Tylko musisz być zdecydowana, bo akcje typu płacz i ucieczka partnerki też widziałam i są one raczej krępujące. Co do podejścia po, to nic sie nie zmienia tak naprawdę cały czas mamy ochote na siebie, a to trkatujemy jako urozmaicenie od czasu do czasu. Z tym, że my sie zdecydowaliśmy na takie zabawy po 3,5 roku bycia ze sobą. Jak masz jakies pytania to pisz
__________________
Od 30.05 zero papierochów i napojów gazowanych!

Ćwiczę, bo lato

Edytowane przez Viktra
Czas edycji: 2013-06-20 o 13:30
Viktra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 13:39   #19
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Witam Przeglądałam już wątki podobne do moich, jednak nie doszukałam się odpowiedzi na pytanie..
Chciałabym, żeby doświadczone kobiety, które uprawiały seks w trójkącie (będąc w związku) wypowiedziały się szczerze o tym doświadczeniu.. Jak się czułyście przed, jak w trakcie? Jaki to miało wpływ na związek, na faceta?
Może to pytanie jest zbyt szczere, ale poszukuję odpowiedzi..
A teraz może warto uzasadnić dlaczego: Kiedyś w czasie seksu z moim partnerem napomknęłam coś, że pociągają mnie kobiety, że nie miałabym nic przeciwko trójkątowi. Jestem młoda(19, on 23), otwarta na nowości. Ale to było kiedyś... Teraz, gdy jesteśmy ze sobą już sporo ponad rok jakoś bardziej mnie odrzuca ten pomysł, nawet nie sam fakt, że mój facet dotykałby jakąś kobietę(chociaż może na razie tak myślę, ponieważ nie miałam nigdy takiej sytuacji i jest ona dla mnie abstrakcyjna ), ale to, że mogłoby się mu to spodobać, wiecie, zdrady i inne takie..ehh ta wyobraźnia Za to on.. stwierdził, że nasz seks jest super, ale ciągle to samo.. w aucie, w domu.. "bez nowości". Nie naciska, żeby było jasne, ale daje mi pewne aluzje, że by tego chciał. A ja się pytam, czy kochający facet może w ogóle mieć takie propozycje? A może, ponieważ się zaangażowałam, zaczęłam odpychać takie myśli, chociaż to niekoniecznie jest złe? Proszę, opiszcie swoje doświadczenia
Jestem w kropce, bo niby też bym chciała, w zasadzie powstrzymuje mnie to, co będzie dalej, bo na tej relacji bardzo mi zależy.. Ale nie chcę opinii typu "myślę, że.., moim zdaniem..." tylko tego, co na prawdę przeżyłyście, bo opinie oparte na niczym nie są mi potrzebne
uwazam,że możecie spróbowac,ale tylko wtedy kiedy będziecie na to gotowi.nie on chce,a ty się wahasz,ale oboje,w przeciwnym przypadku zazdrość cię zeżre ,a szkoda byłoby psuć coś co jest dobre.

poza tym zawsze możesz znaleźć kobietę homo,której nie będzie interesował twój facet,ale tylko ty.
możesz się umówić tylko na pieszczoty pomiędzy panią,a twoim facetem,ale penetracja ma należec tylko do ciebie.
wszystko zależy jakie ustawisz granice.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeżeli po roku związku facet odczuwa pewne znudzenie seksem z partnerką, to z tego związku nic na dłuższą metę nie będzie i żadne trójkąty tego nie zmienią.

I aż strach się bać co wymyśli, jak i trójkąty staną się nudne.


ten problem to już inna para kaloszy.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-06-20 o 13:38
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 14:41   #20
aaanitka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: może z B, może z W, a może z O
Wiadomości: 560
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeżeli po roku związku facet odczuwa pewne znudzenie seksem z partnerką, to z tego związku nic na dłuższą metę nie będzie i żadne trójkąty tego nie zmienią.

I aż strach się bać co wymyśli, jak i trójkąty staną się nudne.
"SM, SM, feel, feel, FEEL"
aaanitka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 23:30   #21
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Juz rok, wow to chyba jakis medal wam sie należy od prezydenta...
Takie złośliwości chyba można sobie darować. Mam 19 lat, więc tak, dla mnie to dużo. A piszę tutaj, ponieważ chętnie usłyszę coś od doświadczonych kobiet, żeby mądrze podejmować pewne decyzje, a nie po to, żeby ktoś mógł sobie poironizować

A teraz ogólnie do wszystkich odpowiedzi, za które bardzo dziękuję i przepraszam, że dopiero teraz, ale miałam trochę zwariowany okres w pracy

Mój TŻ powiedział, że trójkąt to trójkąt już dawno temu, więc 2m+1k też by się zgodził , to ja byłam przeciwna, ponieważ czułabym się skrępowana sytuacją, a seksu z mężczyzną mi nie brakuje, bardziej z kobietą, bo miałam 2 takie doświadczenia i było bardzo miło (tylko proszę nie wyrabiajcie sobie o mnie nie wiadomo jakiego zdania, bo 19 lat i takie doświadczenia..ehh. Dla wyjaśnienia powiem, że nie jest aż tak źle i partnerów seksualnych poza TŻ również miałam 2 i nie przypadkowych, podobnie jak kobiety nie były przypadkowe )
Aktualnie więc nie wracamy do tematu 2m+1k, może on teraz też by inaczej zareagował, bo tak jak pisała _ema_, wtedy to było tylko gadanie, poza tym między nami nie było aż takiej więzi, wiadomo, przechodzimy różne etapy miłości.

Rozmawiałam z nim wczoraj, niestety nie zdążyłam przeczytać waszych odpowiedzi . W każdym razie szczerze powiedziałam, jak sprawa wygląda, na co on zwyczajnie odparł, że są inne metody na tą lekką monotonię, która się wkradła. Zadziwiło mnie, że tak bez problemów to powiedział, widać miałyście również rację :

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

powiem Ci tak
myślę, że zdecydowana większość facetó gdyby im ich kobiety powiedziały, że mają ochotę na trójkąt w układzie 2 x dziewczyna i 1 x, zaczęłaby się nad tym zastanawiać
i nie twierdzę tutaj, że faceci to świnie a po prostu, że ja im się wyskoczy przed nos praktycznie z propozycją to się nad tym zastanawiają (tak jak by się zastanawiali na propozycją seksu oralnego, analnego, seksu w aucie, seksu w przebraniach czy jakiegokolwiek innego)
dałaś mu jasny komunikat i tyle

skoro Ci teraz to przeszkadza to radzę mu to równie jasno i szybko wyjaśnić bo jeszcze większy problem z tego wyniknie
Z rozmowy wynikło również to, że nie znudziło go seks ze mną i że jest cudownie, co dzisiaj sam pokazał, tylko, że nie chce obudzić się kiedyś z przysłowiową ręką w nocniku i reaguje na tą powtarzalność pewnych rzeczy dla naszego dobra.. I w sumie trochę racji ma, bo coś innego raz na jakiś czas byłoby dobre, też o tym myślałam, tylko nie tak od razu trójkąt z powodów opisanych w pierwszym poście

Generalnie wyszło na to, że jeśli coś ma być to będzie jak będziemy gotowi

Nie żałuję jednak, że was zapytałam o zdanie, mimo to, że TŻ zachował się wyjątkowo w porządku, bo wasze posty wymusiły na mnie pewne przemyślenia

Na przykład uważam, że macie rację, że do pewnych decyzji trzeba dojrzeć, ja myślałam o tym niestety tak, jakbym miała nóż na gardle, z niewiadomego powodu... Trochę histerycznie zareagowałam Nie wiem na dzień dzisiejszy czy temat wróci czy nie, czy w ogóle jestem w stanie lub czy będę kiedyś psychicznie na to gotowa.. Czas pokaże Nie ukrywam, że mnie to intryguje, ale są rzeczy ważne i ważniejsze, ciekawość i chęć nowych wrażeń powinna jednak być na dalszym planie, przynajmniej do czasu, aż się nie będzie pewnym

W każdym razie wasze opinie były pomocne i sensowne, naświetliły mi pewne sprawy, szkoda, że nie wypowiedziała się żadna osoba, która mogłaby opisać relany wpływ na swój związek, chociaż od tambourinist dowiedziłam się, ze rzeczywiście może być różnie, co widać po jej znajomych

Edytowane przez Ballantines_1
Czas edycji: 2013-06-23 o 23:43
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 07:12   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
(...)
Z rozmowy wynikło również to, że nie znudziło go seks ze mną i że jest cudownie, co dzisiaj sam pokazał, tylko, że nie chce obudzić się kiedyś z przysłowiową ręką w nocniku i reaguje na tą powtarzalność pewnych rzeczy dla naszego dobra..
(...)
Ty serio kupujesz takie bzdury?

Jeżeli ktoś kocha, nie jest znudzony partnerem, to nie myśli w ogóle o takich rzeczach i o tym, że kiedyś tam może coś tam być.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 07:30   #23
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Matko, dzieci 19-20 letnie, z rocznym stażem związku i już znudzenie, trójkąciki-myślałam,że już nic mnie nie zdziwi

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ty serio kupujesz takie bzdury?

Jeżeli ktoś kocha, nie jest znudzony partnerem, to nie myśli w ogóle o takich rzeczach i o tym, że kiedyś tam może coś tam być.
Dokładnie
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 07:54   #24
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ty serio kupujesz takie bzdury?

Jeżeli ktoś kocha, nie jest znudzony partnerem, to nie myśli w ogóle o takich rzeczach i o tym, że kiedyś tam może coś tam być.
zgadzam sie


Cytat:
Matko, dzieci 19-20 letnie, z rocznym stażem związku i już znudzenie, trójkąciki-myślałam,że już nic mnie nie zdziwi
dokladnie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 08:13   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Matko, dzieci 19-20 letnie, z rocznym stażem związku i już znudzenie, trójkąciki-myślałam,że już nic mnie nie zdziwi
(...)
Golgie, ale to OCZYWIŚCIE wszystko dla dobra tego cudownego, dojrzałego związku. Bo wiesz - żeby się potem nie obudzić z ręką w nocniku.

Najtrafniej podsumowała to Paula78: "Facet chce sobie bzyknąc inna panne z twoim błogosławienstwem". I do tego się to sprowadza. Bo całkiem czym innym jest gdy dwie lubiące eksperymentować osoby się spotkają i mówią sobie, że chcą seksu z innymi w ramach trójkąta, czworokąta, czy na seks party - chcą, bo chcą, bo lubią, bo chcą coś takiego z jakichś powodów przeżyć razem, a nie dorabianie jakichś filozofii, że pan się nie chce kiedyś coś tam coś tam i urabia panią (młodą, która potem może zbytniego eksperymentowania żałować) w ten sposób.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 08:15   #26
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Matko, dzieci 19-20 letnie, z rocznym stażem związku i już znudzenie, trójkąciki-myślałam,że już nic mnie nie zdziwi:
E tam, zobaczysz, za kilka lat nastolatkowie będą jeździć na imprezy swingerskie
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 09:44   #27
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ty serio kupujesz takie bzdury?

Jeżeli ktoś kocha, nie jest znudzony partnerem, to nie myśli w ogóle o takich rzeczach i o tym, że kiedyś tam może coś tam być.
- się podpiszę chłopaczkowi nieźle udało się dziewczynę zmanipulować,stąd kit nieziemski łyknęła; i to "w trosce o przyszłość" po roku bycia zaledwie. A udało zmanipulować, skoro pisze "wydawało mi się,że mam nóż na gardle", tak jakby taka decyzja należała do podjęcia tu, teraz, natychmiast, bo chłopczyk chce "nowości".
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 10:31   #28
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Matko, dzieci 19-20 letnie, z rocznym stażem związku i już znudzenie, trójkąciki-myślałam,że już nic mnie nie zdziwi
też mnie to szokuje. A co będzie jak się chłopaczkowi za rok czy dwa znudzą trójkąty? Powie, że w ramach zapobiegania rutynie w związku założy sobie harem (i oczywiście nadal bardzo Cię kocha)? Serio, mogę zrozumieć takie eksperymenty u pary, która z osobna zawsze lubiła wcześniej tak funkcjonować albo u jakiegoś wieloletniego małżeństwa znudzonego sobą ale po ROKU? ładne Ci facet kity powciskał a Ty jeszcze wierzysz, że to takie dojrzałe, dla dobra relacji
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 10:40   #29
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
też mnie to szokuje. A co będzie jak się chłopaczkowi za rok czy dwa znudzą trójkąty? Powie, że w ramach zapobiegania rutynie w związku założy sobie harem (i oczywiście nadal bardzo Cię kocha)? Serio, mogę zrozumieć takie eksperymenty u pary, która z osobna zawsze lubiła wcześniej tak funkcjonować albo u jakiegoś wieloletniego małżeństwa znudzonego sobą ale po ROKU? ładne Ci facet kity powciskał a Ty jeszcze wierzysz, że to takie dojrzałe, dla dobra relacji
Objaw wszechogarniającej gry w nieograniczoną nowoczesność.
Zasady:
- aborcja - super, w każdym przypadku, to Twoje ciało, możesz stosować nawet zamiast gumek
- seks - możesz dawać komu chcesz i co chcesz, to Twoje ciało, nie robisz nic złego, nie musisz mieć moralniaka jak dasz się zaliczyć pierwszemu lepszemu po pijaku
- cele życiowe - nie waż się chcieć męża zacofana nędzna istotko!
- podejście do życia - nie próbuj nawet przyjmować pomocy, jedz tynk ze ścian, ale nie mieszkaj u rodziców, najlepiej pracuj na 4 etaty (chociaż zawsze możesz znaleźć sponsora - to Twoje ciało i nie robisz NIC złego)
- związki - nie masz prawa powiedzieć, że coś jest nie tak bo masz być otwarta i światła! Nie wymagaj nic bo tak robię tylko bluszcze. Aha, związek najlepiej otwarty, zwykłe są passe.
- seks - masz być bi, musisz, takie zasady. Masz dawać bez zobowiązań, a jak jesteś w związku to nie wolno Ci czekać rok na pierwszy seks! Facet ma potrzeby a Ty masz mu dawać.
- seks x2 - trójkąty, swingowanie, anal, BDSM - nie ma, że brzydzi, nie ma, że boli, nie ma, że to zdrada - masz uwielbiać, bo inaczej będzie rutyna a Ty nie będziesz światła

Wygrywa ten, kto się zastosuje w 100%.
Kto się wyłamie, na pewno jest zacofanym burakiem, żyjącym mentalnie na wiosze zabitej dechami i koniecznie jest też: dzieckiem, gimbazą, niedorośniętą siksą.

Widzę, że autorka prowadzi w grze.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 10:49   #30
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Seks w trójkącie? Pytanie do doświadczonych kobiet

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Objaw wszechogarniającej gry w nieograniczoną nowoczesność.
Zasady:
- aborcja - super, w każdym przypadku, to Twoje ciało, możesz stosować nawet zamiast gumek
- seks - możesz dawać komu chcesz i co chcesz, to Twoje ciało, nie robisz nic złego, nie musisz mieć moralniaka jak dasz się zaliczyć pierwszemu lepszemu po pijaku
- cele życiowe - nie waż się chcieć męża zacofana nędzna istotko!
- podejście do życia - nie próbuj nawet przyjmować pomocy, jedz tynk ze ścian, ale nie mieszkaj u rodziców, najlepiej pracuj na 4 etaty (chociaż zawsze możesz znaleźć sponsora - to Twoje ciało i nie robisz NIC złego)
- związki - nie masz prawa powiedzieć, że coś jest nie tak bo masz być otwarta i światła! Nie wymagaj nic bo tak robię tylko bluszcze. Aha, związek najlepiej otwarty, zwykłe są passe.
- seks - masz być bi, musisz, takie zasady. Masz dawać bez zobowiązań, a jak jesteś w związku to nie wolno Ci czekać rok na pierwszy seks! Facet ma potrzeby a Ty masz mu dawać.
- seks x2 - trójkąty, swingowanie, anal, BDSM - nie ma, że brzydzi, nie ma, że boli, nie ma, że to zdrada - masz uwielbiać, bo inaczej będzie rutyna a Ty nie będziesz światła

Wygrywa ten, kto się zastosuje w 100%.
Kto się wyłamie, na pewno jest zacofanym burakiem, żyjącym mentalnie na wiosze zabitej dechami i koniecznie jest też: dzieckiem, gimbazą, niedorośniętą siksą.

Widzę, że autorka prowadzi w grze.

dokładnie

i co najlepsze, to są w dużej mierze zasady królujące na wizażu
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-09 01:40:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.