nie mogę nikogo znaleźć... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-17, 11:19   #1
rockshoot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2

nie mogę nikogo znaleźć...


W tym roku kończę osiemnaście lat, a jeszcze nigdy nie byłam w dłuższym związku. Zawsze uważałam się za ładną dziewczynę (Czasami uważa się, że krągłości są okej, ja akurat takowe mam, choć posiadam kompleksy jak każda kobieta). Najbardziej lubię swoją twarz i piersi. Poza tym dużo czytam no i raczej jestem inteligentną dziewczyną. Jednak mimo wszystko nie potrafię trafić na żadnego chłopaka, który odwzajemniłby moje uczucia, a przecież nie będę z kimś do którego nic nie czuję. Poza tym problem może stanowić fakt, że jestem wybredna i moje cele to zazwyczaj faceci, którzy nie są dla mnie osiągalni. No i... mieszkam na wsi, a tutaj trudno jest kogoś poznać.
Pomocy, bardzo zależy mi na tym żeby wreszcie ktoś mnie zauważył. Co robię nie tak, a może co powinnam w sobie zmienić? Liczę na szczere słowa, bo zawsze do tej pory obwiniałam siebie.
rockshoot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 12:00   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

przede wszystkim wyluzuj, bo wieje od Ciebie desperacją na kilometr, a to zdecydowanie odstrasza. poza tym, nie masz jeszcze 18 lat - masz naprawdę mnóstwo czasu na poznanie kogoś. póki co zajmij się hobby, nauką, sportem, czy nie wiem czym tam jeszcze, w każdym razie na pewno przestań obsesyjnie myslec o tym, że chcesz kogoś mieć.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 12:04   #3
turkusowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 126
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Spokojnie, jesteś jeszcze młoda i w tym wieku to rzadko zdarzają się poważne związki. Przyjdzie czas i na Ciebie, głowa do góry! Nie Ty pierwsza i nie ostatnia, jeszcze kogoś znajdziesz, całe życie przed Tobą. I nie czuj się gorsza bo ktoś tam i jeszcze tamten i tamta są tak długo ze sobą to nie jest ważne. Zajmij się sobą, a reszta przyjdzie sama.
__________________
bo w życiu nic nie dzieję się bez przyczyny...
turkusowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 12:59   #4
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

moja koleżanka ma 25 i też nic. a wszystko ma na swoim miejscu. może to jakaś wewnętrzna blokada?
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 14:49   #5
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Ja nie byłam w żadnym poważnym związku do 21 roku życia. I naprawdę warto było poczekać. 18 lat to naprawdę niewiele, ja wiem, że to może przygnębiać, szczególnie gdy znajome mają już 10 faceta i są w jakiś "superpoważnych" związkach. Zabrzmi to banalnie, ale masz jeszcze czas.
Szczególnie, że jak napisałaś jesteś ze wsi i trudno tam kogoś znaleźć. Znam to bo sama jestem ze wsi, gdybym miała być z jednym z miejscowych młodych mężczyzn- załamałabym się. Nie mówię, ze wszyscy faceci ze wsi są do niczego, ale u mnie jakoś tak było.
Po szkole średniej planujesz wyjechać na studia czy do pracy do jakiejś większej miejscowości, gdzie będzie łatwiej kogoś poznać. Poza tym radzę pojawiać się w miejscach, gdzie możesz spotkać kogoś o zainteresowaniach podobnych do Twoich.
Ale na pewno masz jeszcze dużo czasu. Warto poczekać na ideał, niż brać pierwszego lepszego, byle tylko był.

No może z tym ideałem przesadziłam, bo wtedy można czekać w nieskończoność, ale na pewno warto poczekać, na "tego odpowiedniego".

Edytowane przez Kalini
Czas edycji: 2013-07-17 o 14:52
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 15:24   #6
Nirejane
Raczkowanie
 
Avatar Nirejane
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Jestem stąd
Wiadomości: 77
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Dziewczyno, wyluuuzuj .

Po pierwsze: Piszesz, że Twoje cele to zazwyczaj faceci, którzy nie są dla Ciebie osiągalni, więc co to znaczy? Zajęci? Czy playboy'e z "górnej półki"? Jeśli chodzi o tych drugich, to zastanów się po co Ci ten facet w ogóle będzie potrzebny, bo seks i prestiż, to chyba nie wszystko, nie? Jest wielu fajnych facetów z wyglądu nie są "wow", ale nadrabiają charakterem. Wygląd nie jest najważniejszy, helooł.

Po drugie: Rozumiem, że chcesz być w związku, to ludzkie. Ale nic na siłę, bo ktoś to wykorzysta. Ja też nie mam żadnego poważnego związku za sobą, co najwyżej kilka niejasnych znajomości. Czy jestem z tego powodu szczęśliwa? Hm, nie wiem... Ale wole nie mieć nikogo, niż być z byle kim.

Po trzecie: Jeszcze kogoś poznasz, zobaczysz .
Nirejane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 17:41   #7
Anastazijaa
Raczkowanie
 
Avatar Anastazijaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 225
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Cytat:
Napisane przez Nirejane Pokaż wiadomość
Dziewczyno, wyluuuzuj .

Po pierwsze: Piszesz, że Twoje cele to zazwyczaj faceci, którzy nie są dla Ciebie osiągalni, więc co to znaczy? Zajęci? Czy playboy'e z "górnej półki"? Jeśli chodzi o tych drugich, to zastanów się po co Ci ten facet w ogóle będzie potrzebny, bo seks i prestiż, to chyba nie wszystko, nie? Jest wielu fajnych facetów z wyglądu nie są "wow", ale nadrabiają charakterem. Wygląd nie jest najważniejszy, helooł.

Po drugie: Rozumiem, że chcesz być w związku, to ludzkie. Ale nic na siłę, bo ktoś to wykorzysta. Ja też nie mam żadnego poważnego związku za sobą, co najwyżej kilka niejasnych znajomości. Czy jestem z tego powodu szczęśliwa? Hm, nie wiem... Ale wole nie mieć nikogo, niż być z byle kim.



Po trzecie: Jeszcze kogoś poznasz, zobaczysz .

A czemu stawiasz na to, że wg niej faceci nieosiągalni to tacy,którzy są jak to nazwałaś playboyami? Możliwe, że koleżanka ma bardzo wysokie wymagania co do charakteru i wydaję jej się, że naprawdę świetny facet nie zwróci na nią uwagi.

A co do autorki wątku... Bycie z facetem to wcale nie taka fajna sprawa Lepiej poczekaj na naprawdę kogoś odpowiedniego ! I nie zawracaj sobie głupotami głowy
Anastazijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 18:18   #8
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Cytat:
Napisane przez ariadn_a Pokaż wiadomość
moja koleżanka ma 25 i też nic. a wszystko ma na swoim miejscu. może to jakaś wewnętrzna blokada?
Jestem w podobnym wieku i nie byłam w dłuższym związku , chociaż poznaje mężczyzn .

Faceci nie przepadają , aż tak za krągłościami jak nam się kobietom wydaję . ( mówi to kobieta z krągłościami , żeby nie było , że jakiś patyk ) Facetów przepadających za krągłościami jest tak naprawdę nie wiele Może i do seksu to wiele chętnych znajdziemy , ale by wyjść na ulicę to już jest większy problem .

Faceci patrzą najpierw na wygląd i nie ma co się oszukiwać . Twoje oczytanie nic nie da , bo jak nie zwróci na Ciebie uwagi to nie uda Ci się pokazać , że jesteś wartościową dziewczyną .


Zresztą masz 18 lat , skończysz szkołę i pójdziesz do pracy lub na studia to wtedy będziesz miała wybór
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 18:46   #9
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Kończysz 18 lat, więc sezon imprez osiemnastkowych w pełni. Porozglądaj się tam, chociaż nic na siłę. Ja akurat spotkałam mojego chłopaka, gdy byłam święcie przekonana, że nie chcę już nigdy w życiu się zakochać. Nie byłam wtedy szczupła, w dodatku skończyłam z głową w wc [ah, wiśniówka jest tak łatwa do pomylenia z sokiem z czarnej porzeczki ], gadałam 3 po trzy, zabrałam mu popitę i non stop gadałam mu o seksie u kotów i haczykach na kocim penisie. I tym go podobno zauroczyłam I mimo, że zawsze marzyłam o starszym, niebieskookim brunecie, to ten mnie tak oczarował, że o jeju.
Może w pogoni za swoimi ideałami odrzucasz facetów, którzy "czują się ciebie nie godni"? Głowa do góry. Rozejrzyj się wokół. Może gdzieś tam jest facet, na którego normalnie byś nie zwróciła uwagi, bo nie pasuje do Twoich wyobrażeń, ale jak go poznasz to Cię trafi strzała amora?
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 19:29   #10
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;41833060]przede wszystkim wyluzuj, bo wieje od Ciebie desperacją na kilometr, a to zdecydowanie odstrasza. poza tym, nie masz jeszcze 18 lat - masz naprawdę mnóstwo czasu na poznanie kogoś. póki co zajmij się hobby, nauką, sportem, czy nie wiem czym tam jeszcze, w każdym razie na pewno przestań obsesyjnie myslec o tym, że chcesz kogoś mieć.[/QUOTE]
No dokladnie.
Strasznie terasz jest presja.. mam 18 lat I JUZ W ZWIAZKU..

mam kumpla co ma 28 lat i nie jest w zwiazku i nie prze,jak wiekszosc 16-18 latek i lepiej na tym wyjdzie..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 19:59   #11
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
nie mogę nikogo znaleźć...

masz DOPIERO 18 lat, serio nie ma się co napinać na związek
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 20:46   #12
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

dopiero 18 lat i taka załamana ??? no proszę Cię..
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 21:12   #13
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Jestem w podobnym wieku i nie byłam w dłuższym związku , chociaż poznaje mężczyzn .

Faceci nie przepadają , aż tak za krągłościami jak nam się kobietom wydaję . ( mówi to kobieta z krągłościami , żeby nie było , że jakiś patyk ) Facetów przepadających za krągłościami jest tak naprawdę nie wiele Może i do seksu to wiele chętnych znajdziemy , ale by wyjść na ulicę to już jest większy problem .

Faceci patrzą najpierw na wygląd i nie ma co się oszukiwać . Twoje oczytanie nic nie da , bo jak nie zwróci na Ciebie uwagi to nie uda Ci się pokazać , że jesteś wartościową dziewczyną .


Zresztą masz 18 lat , skończysz szkołę i pójdziesz do pracy lub na studia to wtedy będziesz miała wybór
dlaczego "dziewczyny z krągłościami" mają prawa obrażać szczupłe? czy kto widział żeby kto szczupły śmiał się z "fałd tłuszczu" (stosując analogię do "patyka"). trochę szacunku.
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 22:05   #14
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
dlaczego "dziewczyny z krągłościami" mają prawa obrażać szczupłe? czy kto widział żeby kto szczupły śmiał się z "fałd tłuszczu" (stosując analogię do "patyka"). trochę szacunku.
A czy ja się śmieję z osób szczupłych ? Nie . Ktoś może powiedzieć na kobiece kształty - pączek , kulka , grubasek lub na chudego -patyk , chudzielec itp . ale czy to znaczy , że się naśmiewam .
Wyluzuj . To tylko określenie , bez negatywnego nacechowania , służące do opisywania osób . Zresztą ile razy faceci mówią , ale jesteś pączusiem lub kuleczką , to mówią to by nas obrazić ? no raczej nie . Grubaski trochę przypominają pączuszki i dlatego Albo jak facet mówi , że jest się do czego przytulić i robi to z błogim usmiechem przez pół godziny to co najpierw chce mnie upokorzyć , a potem wykorzystać do tulenia
Wogóle nie rozumiem o co halo Czy napisałam coś zlego na szczupłe osoby ? Nie . Nawet napisałam , że takie dziewczyny mają ułatwione kontakty damsko-męskie , niż osoby o kobiecych kształtach .
Napisałam , żeby nie jestem chuda by potem nie było - Sama jest chuda to gada na grubasów . Napisałam , że chudsze dziewczyny mają łatwiej w kontaktach damsko-męskich . Zresztą sama wiem jak to jest ważyć , 56 kg , a 90 kg . Amen

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

"czy kto widział żeby kto szczupły śmiał się z "fałd tłuszczu" (stosując analogię do "patyka")"

Ja się z nikogo nie śmiałam , ale przecież nie raz się widzi i słyszy , że chude obrażają grube i odwrotnie . I ile razy są wojny o to kto ma rację . Tak jak byś urwała się z kosmosu i nie słyszała o takich kłótniach .

Uprzejmie upraszam o odwalenie się od mojej osoby i wylewanie swoich żali i flustracji w innym miejscu .
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 22:16   #15
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość

Faceci nie przepadają , aż tak za krągłościami jak nam się kobietom wydaję . ( mówi to kobieta z krągłościami , żeby nie było , że jakiś patyk ) Facetów przepadających za krągłościami jest tak naprawdę nie wiele Może i do seksu to wiele chętnych znajdziemy , ale by wyjść na ulicę to już jest większy problem .

Faceci patrzą najpierw na wygląd i nie ma co się oszukiwać . Twoje oczytanie nic nie da , bo jak nie zwróci na Ciebie uwagi to nie uda Ci się pokazać , że jesteś wartościową dziewczyną .


Zresztą masz 18 lat , skończysz szkołę i pójdziesz do pracy lub na studia to wtedy będziesz miała wybór
1. Jeśli jako krągłości rozumiemy nadwagę, to owszem faceci za nią nie przepadają. Jednak nie przepadają także, za zbyt szczupłymi dziewczynami, no nie oszukujmy się, ewolucja nas tak ukształtowała, że duże piersi i krągłe biodra są w cenie. Myślę, że facetom podoba się najbardziej zdrowa sylwetka, nie przesadzona w żadną stronę...

2. Owszem wygląd jest ważny, ale nie tylko. Co z tego, że komuś spodoba się dziewczyna, jeśli potem okaże się totalną idiotką, z którą nie da się o niczym porozmawiać. I tak naprawdę znam niewiele związków, które rozpoczęły się od fizycznego zauroczenia, więcej znam takich, które rozwijały się wolniej, ale u swoich podstaw miały zauroczenie inteligencją i charakterem.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 23:11   #16
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;41839427]
i non stop gadałam mu o seksie u kotów i haczykach na kocim penisie.

I tym go podobno zauroczyłam [/QUOTE]

Mnie tez

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 09:54   #17
nowa_wizazystka
Raczkowanie
 
Avatar nowa_wizazystka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 214
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Najważniejsze, aby być tym kim się na prawdę jest i nie udawać nikogo innego. Pozoranctwo raczej nie przynosi efektów. Masz 18 lat i problem, to dopiero Twój start w życie, z całą pewnością znajdziesz chłopaka, ale oni nie stoją na każdym rogu ulicy. Przynajmniej tacy,którzy by Ciebie interesowali. Przyjdzie odpowiednia pora to i chłopak się znajdzie i nie jest ważne,czy mieszkasz na wsi czy w mieście.Jasne, że w mieście jest więcej możliwości,ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie,abyś czasami wybrała się do miasta? do kina, na kawę, czy choćby poodwiedzać różne sklepy?Głowa do góry, nie warto się zamartwiać na zapas, bo w sumie masz czas, a problemy mogą dopiero przyjść z latami. Będzie dobrze.Pa.
nowa_wizazystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:11   #18
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 982
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:33   #19
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
No dokladnie.
Strasznie terasz jest presja.. mam 18 lat I JUZ W ZWIAZKU..

mam kumpla co ma 28 lat i nie jest w zwiazku i nie prze,jak wiekszosc 16-18 latek i lepiej na tym wyjdzie..
Naprawde jakas dziwna presja teraz...
Ja mam 31 i nie byłam nigdy w związku (na randce też) i jakoś mi się nie spieszy...
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 18:39   #20
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
Naprawde jakas dziwna presja teraz...
Ja mam 31 i nie byłam nigdy w związku (na randce też) i jakoś mi się nie spieszy...
jeju To wytrzymała jesteś Ja bym tyle nie wytrzymała bez faceta
Nie jesteś ciekawa jak by było na randce lub w związku ?
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:50   #21
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: nie mogę nikogo znaleźć...

Jakbym poznała kogos kto by mnie ciekawił to pewnie bym była ciekawa, ale nie jestem ciekawa samego sprawdzenia tego z osoba o której nic nie wiem bo nie chce mi się.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.