Zmiana sposobu całowania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-10, 22:39   #1
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276

Zmiana sposobu całowania


Ostatnio mój mężczyzna wyskoczył mi z nową bombą:

Jakiś tydzień temu całowaliśmy się, gdy on nagle przestał, powiedział, że w ostatnim czasie ZMIENIŁ się sposób w jaki całuje i on czuje się z tym komfortowo, bo patrzy na te samą kobietę, na której mu zalezy a czuje się jakby całował obca.
Nie stwierdził, czy jest lepiej czy gorzej, bo uznał ze jest mu dziwnie, że nie potrafi tego opisać, że po prostu inaczej ruszam szczęka.

Wszystko brzmi dość zabawnie, ale przez to, on się mnie serio spytał, czy się z nikim nie spotykam na boku, no i mniej chętnie dochodzi do wymiany pocałunków między nami.

Skad może wynikać taka nagła, zupełnie nieświadoma zmiana sposobu całowania z mojej strony i co na to poradzić?
Nasza relacja wyraźnie na tym cierpi, widze ze on czuje sie bardzo niekomfortowo z tym, mimo iż probuje sie przyzwyczaic

Edytowane przez Maninja
Czas edycji: 2013-08-10 o 22:41
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 22:58   #2
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Zmiana sposobu całowania

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
Ostatnio mój mężczyzna wyskoczył mi z nową bombą:

Jakiś tydzień temu całowaliśmy się, gdy on nagle przestał, powiedział, że w ostatnim czasie ZMIENIŁ się sposób w jaki całuje i on czuje się z tym komfortowo, bo patrzy na te samą kobietę, na której mu zalezy a czuje się jakby całował obca.
Nie stwierdził, czy jest lepiej czy gorzej, bo uznał ze jest mu dziwnie, że nie potrafi tego opisać, że po prostu inaczej ruszam szczęka.

Wszystko brzmi dość zabawnie, ale przez to, on się mnie serio spytał, czy się z nikim nie spotykam na boku, no i mniej chętnie dochodzi do wymiany pocałunków między nami.

Skad może wynikać taka nagła, zupełnie nieświadoma zmiana sposobu całowania z mojej strony i co na to poradzić?
Nasza relacja wyraźnie na tym cierpi, widze ze on czuje sie bardzo niekomfortowo z tym, mimo iż probuje sie przyzwyczaic
A więc Twój chłopak uważa, że go zdradzasz, tak? Gdybym była na Twoim miejscu to interesowałoby mnie to, jak zmienić faceta, a nie sposób całowania.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 23:20   #3
jjaamm
Raczkowanie
 
Avatar jjaamm
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 355
Dot.: Zmiana sposobu całowania

Według mnie to coś z Twym facetem jest nie tak.
Wiadome jest to, że z czasem związek się zmienia więc wszystko się zmienia. Sposób porozumiewania się w tym mowa ciała a także pocałunki mogą się zmienić. Zastanawia mnie dlaczego Twój facet podejrzewa Cie o zdradę? Do tej pory tak nie było?

Może spróbuj stworzyć jakąś romantyczną kolację etc i wszystko wróci do normy.
__________________
Rok zleciał... czas na drugi! GP na UP Wrocław!

MY
jjaamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 00:13   #4
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Odp: Dot.: Zmiana sposobu całowania

Cytat:
Napisane przez jjaamm Pokaż wiadomość

Może spróbuj stworzyć jakąś romantyczną kolację etc i wszystko wróci do normy.
Jeśli wcześniej tego nie robiła, to dopiero po takim czymś pomyśli,że dziewczyna go zdradza.

Wiadomo,że po jakimś czasie każdy sobie pozwala na coś więcej,otwiera się przed partnerem. I nie ma w tym nic dziwnego,że zmienił się sposób w jaki go całujesz - może poczułaś się bardziej pewna siebie, zaczął Cię bardziej kręcić, lub wręcz przeciwnie - coś popsuło nastroj. Pomyśl o tym,a potem zastanów się,co powiedzieć chłopakowi.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 09:30   #5
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Odp: Dot.: Zmiana sposobu całowania

To, że spytał o zdradę mnie nie zdziwiło, bo powszechnie jest wiadome, że przede wszystkim zmienia się sposob całowania gdy całowaliśmy się z kimś innym.

A jeśli chodzi o nasz zwiazek to ostatni były zgrzyty, on przestał się wysilać, ale nie sadziłam ze od tego może się cos zmienić u mnie, bo to nie pierwszy kryzysowy moment w trakcie tego roku razem :O
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 11:39   #6
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Odp: Dot.: Zmiana sposobu całowania

Cytat:
Napisane przez Maninja Pokaż wiadomość
To, że spytał o zdradę mnie nie zdziwiło, bo powszechnie jest wiadome, że przede wszystkim zmienia się sposob całowania gdy całowaliśmy się z kimś innym.
lol, nie wiem skąd te informacje? może jednak sprawdzałaś?
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 11:58   #7
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zmiana sposobu całowania

Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
lol, nie wiem skąd te informacje? może jednak sprawdzałaś?
lol, wystarczy mieć więcej niż jednego partnera w życiu i już się wie, że każdy całuje inaczej i nasz sposób całowania zmienia się gdy para wypracowuje wspólny sposób całowania.



Autorko, czy ty sama czujesz, że zmienił ci się sposób w jaki całujesz, czy to tylko odczucie chłopaka? Może mu się wydaje, może mieliście ostatnio jakoś mniej czasu na spotkania i nie było okazji do dłuższych pocałunków i już zapomniał czy wg niego ta zmiana jest na gorsze, czy tylko obawia się tej zdrady?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 12:16   #8
jjaamm
Raczkowanie
 
Avatar jjaamm
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 355
Odp: Zmiana sposobu całowania

Pogadaj z nim o tym i tyle. Moze tak jak moja poprzedniczka stwierdzila- nie mieliście czasu na spotkania i po prostu teraz mu sie zdaje, że całowałas inaczej.

Według mnie oskarzenia o zmiane w sposobie calowania sa jakies dziwne. Zawsze jakies urozmaicemie i cos nowego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Rok zleciał... czas na drugi! GP na UP Wrocław!

MY
jjaamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 12:28   #9
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: Zmiana sposobu całowania

Inaczej go pocałowałaś i on teraz przez to niechętnie się z Tobą całuje i cierpi na tym Wasza relacja? ok, rozumiem jeszcze, gdyby się zapytał pół żartem pół serio czy coś jest na rzeczy. Jednak jeśli poważnie macie kryzys przez tę sytuację, to dla mnie jest to mocno dziwne... pogadaj z nim szczerze, to chyba najlepsze co można zrobić.
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 13:33   #10
alabia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 61
Dot.: Zmiana sposobu całowania

uważam, że powinnaś go zapewnić, że nie masz nikogo na boku. bo napewno w tym tkwi problem , a nie w tym że 'nowy' sposób całowania mu się nie podoba.
alabia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 13:35   #11
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: Zmiana sposobu całowania

Jak dla mnie problem z lekka z pupy. Facet ma jakieś podejrzenia na tle zdrady i wszystko to przenosi na Ciebie. Czyli jak podczas seksu zaproponujesz inna pozycje to juz prawdopodobnie dziecko masz z tym drugim?

Wg mnie on szuka problemu na sile, bo nie jest pewny co do waszego związku/chce zerwac/ albo inne. Kryzys w zwiazku bo 'inaczej' calujesz??????
__________________
http://www.poomoc.pl/
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 17:55   #12
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: Zmiana sposobu całowania

Cytat:
Napisane przez BluePanda Pokaż wiadomość
Jak dla mnie problem z lekka z pupy. Facet ma jakieś podejrzenia na tle zdrady i wszystko to przenosi na Ciebie. Czyli jak podczas seksu zaproponujesz inna pozycje to juz prawdopodobnie dziecko masz z tym drugim?

Wg mnie on szuka problemu na sile, bo nie jest pewny co do waszego związku/chce zerwac/ albo inne. Kryzys w zwiazku bo 'inaczej' calujesz??????
wszystko fajnie, gdyby nie fakt ze w tym zwiazku to ja jestem ta nieufna i podejrzliwa, a on wrecz przeciwnie :/
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.