jak ułożyć krótkie, cienkie, pocieniowane włosy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-15, 19:11   #1
wmagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 95
Question

jak ułożyć krótkie, cienkie, pocieniowane włosy??


hej! mam fryzurę podobną do załączonej na zdjęciu, jednakże moja jest bardziej postrzępiona, z tyłu włosy opadające na kark są bardziej pocieniowane.
moje włosy są cienkie, miękkie i delikatne. ciemny brąz z połyskiem.
zwracam się do was, bo mam problem z układaniem takiej fryzury. stosowałam różne warianty:
1. po umyciu pianka, suszarka, modelujący krem do włosów - efekt: włosy jakby poszarpane, matowe, jak postrzępione pióra;
2. obecnie po myciu włosów przeczesuję je palcami, czekam aż wyschną, wówczas nakładam krem modelujący - efekt: po kilkunastu minutach fryzura się rozpada, włosy przylegają do głowy.
najgorzej jest z czubkiem głowy. co zrobić, żeby włosy nie rozchodziły się na boki i nie robił się przedziałek? przecież nie będę ich tapirować!
proszę was dziewuszki o poradę, jak modelować takie włosy? dodam, że mam włosy ciemnobrązowe, z naturalnym połyskiem. stosowanie pianki do włosów, czy suszenie suszarką powoduje, że stają się matowe i wyglądają niezdrowo. jeśli ktoś ma na taki problem swój "patent", to chętnie wypróbuję
wmagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:31   #2
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: jak ułożyć krótkie, cienkie, pocieniowane włosy??

Co do 1.: moze za duzo nakladasz na wlosy tego wszystkiego... a jesli chodzi o suszarke do wlosow, to sprobuj suszyc je chlodnym powietrzem. I jesli chcesz miec uniesione a nie przyklapniete, to zastosuj dyfuzor.
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.