makijaż do błekitu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-20, 08:45   #1
SmallM
Raczkowanie
 
Avatar SmallM
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 103

makijaż do błekitu


Do ślubu będę miała błekitną sukienkę. Zamówiłam już nawet błękitne soczewki Spodobał mi się jeden makijaż, ale na ślubny jest chyba za mocny... Bardzo proszę o pomoc i propozycje...

Z góry dziękuję.

P.S. Dołączam zdjęcie sukni (naturalnie jest mniej intensywnego koloru, ciut bardziej stonowana, zdjęcie soczewek, a także makijaż, który mi się podoba. Aha, jestem brunetką, cerę mam średnią: ani bladą, ani opaloną, choć chyba ciut podkolorować będę się chciała...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blekitna_bok_3.jpg (25,1 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flcblue.jpg (7,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20040121-makijaż1.jpg (47,9 KB, 77 załadowań)
SmallM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 10:38   #2
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: makijaż do błękitu

Wszystko zależy od Twojego typu urody. Niektórym pasują mocne makijaże i nie wyglądają na nich szczególnie wieczorowo, czy nawet ordynarnie. A niektórzy niestety mogą się malować tak tylko na specjalne okazje. Poniżej załączam jeszcze kilka zdjęć, różnych i mocnych, i delikatnych makijaży.
Niemniej jednak, jako że ślub jest wyjątkową okazją, zdałabym się na Twoim miejscu na fachową Wizażystkę. Ona idealnie dobierze Ci makijaż i do typu urody, i do sukienki, a także wykona makijaż próbny, żebyś mogła ocenić rezultaty jej pracy i przetestować jak się w nim czujesz.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:46   #3
SmallM
Raczkowanie
 
Avatar SmallM
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 103
Dot.: makijaż do błekitu

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Zrobiłam sobie wczoraj próbny makijaż i wyglądał on dość delikatnie. Gdy jednak chciałam zrobić zdjęcie - był on za mocny na zdjęciu. Zawsze sądziłam, że efekt powinien być odwrotny... Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia w tej kwestii??

Pozdrawiam.
SmallM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:28   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: makijaż do błekitu

Zgadza się- efekt przeważnie jest odwrotny - czasami nawet mocny makijaż wygląda na zdjęciu delikatnie;-)
Przy takiej sukni, a tym bardziej niebieskich soczewkach postawiłabym raczej na kolory spokojne, przytłumione, jeżeli niebieski to z grafitem;-)
Makijaż Isa Dora wydaje mi się odpowiedni - faktycznie jest dość mocny ale to zależy od Twojego typu urody jak faktycznie będzie wyglądał;-)
Przy tak intensywnym kolorze sukni makijaż też nie może być zbyt mdły. Unikałabym jednak mocnych kolorów typu błękit, róż.
Podeslij najlepiej swoje zdjęcie
pzdr
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 14:57   #5
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: makijaż do błekitu

Ja sie tak zastanawiam nad soczewkami. Czy taki intensywny blekit nie bedzie wygladal nienaturalnie? Nie obraz sie ale mielismy w szkole taka kolezanke ktora namietnie zakladala sobie takie soczewki i wygladala jak android. Moze skonsultuj sie z kilkoma osobami czy one wygladaja ok ??
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 16:07   #6
Energia
Raczkowanie
 
Avatar Energia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Czeladź
Wiadomości: 124
Dot.: makijaż do błekitu

Ale sukieneczka! Dosłownie cacuszko, bardzo mi się podoba! Aż zachęca do zamążpójścia. Makijaż, który wybrałaś również mi się podoba. Myślę tylko, czy Twoje wątpliwości faktycznie nie są uzasadnione. Może być po pierwsze troszkę za mocny. Po drugie zastanawiam się czy nie będzie troszkę monotematyczne to zestawienie: błękitna suknia, błękitne oczka i błękitny makijaż? Może spróbuj przekonać się do makijażu w jakimś innym kolorku. Co Ty na to? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (28,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w1a.jpg (104,5 KB, 19 załadowań)
Energia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 08:44   #7
SmallM
Raczkowanie
 
Avatar SmallM
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 103
Talking Dot.: makijaż do błekitu

Cytat:
Napisane przez Energia
Może spróbuj przekonać się do makijażu w jakimś innym kolorku. Co Ty na to? Pozdrawiam
A ja na to jak na lato Stwierdziłam, że niebieskie oczka wystarczą. Zresztą znajoma kosmetyczka również zdecydowanie odradziła błękit. Nie wiem czy dobrze, ale stwierdziła, żebym sobie zrobiła róż z kością słoniową. Jeszcze popróbuję . Jak już dostanę przesyłkę z soczewkami, to zrobię kilka makijaży i mi doradzicie który będzie najlepszy, oki??

Pozdrawiam.
SmallM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.