`zgapianie pomyslów`? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 18:04   #1
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602

`zgapianie pomyslów`?


Hey,

Nurtuje mnie pewien fakt, który dotyczy pierwszego tańca. Ostatnio szukałam jakiegoś sposobu na jego urozmaicenie i natknęłam się na filmiki, w których Państwo Młodzi tańczą do różnych pioseneczek, taki mix. Coś w stylu insynuacji klótni później zgody i wielkiej miłości. Mam nadzieje, zę wiecieo co mi chodzi. Jak tylko zobaczyłam tego typu połączenia stwierdziłam , ze fajnie byłoby coś takiego zrobić tym bardziej, że fajnie by to oddawało nasz charakter. wszystko ustalone, zaklepane i tak ostatnio poszliśmy na wesele i buch.... taniec w tym samym stylu, co prada ilość gości, którzy powtórzą się na naszym weselu to ok 10 osób - w tym z wczorajszą parą młodą....
I tu pojawia się mój problem ponieważ nie wiemy czy teraz nie będzie głupio jak my też coś takiego zrobimy? Pewnie wszyscy uznają , że " zgapimy" a tego bym nie chciała i zastanawiam się właśnie cz nie zrobić klasycznego tańca... Proszę o wasze opinie
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 18:08   #2
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

80% osób ma taki ''zabawny'' taniec. Mnie się to nie podoba, ale powiedzenie, że ''zgapiłaś'' pomysł, to jak oskarżenie, że ukradłaś pomysł na wystąpienie w długiej białej sukni.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 18:13   #3
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

To już tak bardzo oklepany pomysł, że ciężko mówić o jakimkolwiek zgapianiu od siebie.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 18:18   #4
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

i tak pewnie większość nie będzie pamiętać co tamta para tańczyła poza nimi samymi... aczkolwiek mnie osobiście te miksy się bardzo nie podobają...
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 18:18   #5
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

też nie przepadam za takimi wygłupami, no ale jak kto lubi i uważa. w każdym razie nie wydaje mi się, żeby ktoś pomyślał, że to zgapiliście, bo przecież milion osób przed wami tańczyło coś podobnego, przed nimi tak samo.
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 18:31   #6
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

zgadzam się, że jest to zbyt oklepane by nazwać "zgapianiem pomysłu". Poza tym mi się to nie podoba.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 18:58   #7
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Za dużo osób to ma no i mi sie nie podoba
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 20:33   #8
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Faktem jest, że można znaleźć tego oogrom na yt i wybrać coś pod siebie, ale dla mnie to nie jest ani fajne ani zabawne, ale jak kto woli
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 22:26   #9
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

pomyślcie nad tym taniec jeszcze - możecie wymyslić przecież coś bardziej oryginalnego, waszego, wlasny scenariusz, niekoniecznie cos co już było, ani cos co widzieliście na yt.

faktycznie coraz więcej osób to robi - i jesli jest tylko otwarzaniem to zaczyna być sztampowe.

A czasami samo zatańczenie do szybkiej piosenki jest fajnym zaskoczeniem, bo wiekszosc osob preferuje romantyczne kawałki - nie musicie koniecznie iść w odgrywanie scen.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 02:36   #10
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

dla mnie też takie radosne miksy są trochę oklepane. Fajnie, jeśli Młodzi się wysilą i wybiorą kawałki faktycznie z nimi związane (choć o tym będą wiedzieć tylko ci, którzy ich najlepiej znają) - byłam na weselu z takim czymś, świetnie dobrane - uśmiałam się do łez. Gorzej, jeśli po prostu "lecą" po kolei z jakimś sztampowym scenariuszem.
Generalnie jestem zwolennikiem klasyki i sama miałam "klasyczny" pierwszy taniec. Jedyną "niespodzianką" jaką zatańczyliśmy, było pierwsze paręnaście sekund typowej przytulanki, a potem przejście do walca
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:00   #11
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Mnie się te 'miksy' zupełnie nie podobają. Kurcze to ma być chyba pierwszy wspólny taniec męża i żony,coś klimatycznego i wyjątkowego a nie przedstawienie dla gości?

Bardziej mi się podoba para bujająca się 2 na 1 niż tańce wygibańce.

Jesli zdecydujesz się na taki taniec to nie będzie odgapanie,pomysł jest już tak oklepany ,że mozna to zobaczyć na co 2 weselu.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 15:54   #12
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

A co powiecie dziewczyny na taką sytuację? Zarezerwowaliśmy termin na przyszły rok z Tż, a za jakiś czas dowiedzieliśmy się od kolegi, że ze swoją narzeczoną będą mieli ślub tydzień później. Zareagowaliśmy optymistycznie, bardzo się cieszyliśmy i nie był to dla nas problem. Z czasem jednak doszły do nas słuchy, że jego narzeczona wygaduje, że zabraliśmy im termin i robiliśmy wszystko, aby mieć ślub przed nimi. Potem mieliśmy problem w tym, że braliśmy pod uwagę zakup m.in. Pana Tadeusza i powiedziała nam, że mamy mieć inną. Cały absurd tej sytuacji mnie dobija, a to dopiero początek. Dodam, że mamy tylko 10 wspólnych gości. Co byście zrobiły na naszym miejscu?
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 16:02   #13
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
A co powiecie dziewczyny na taką sytuację? Zarezerwowaliśmy termin na przyszły rok z Tż, a za jakiś czas dowiedzieliśmy się od kolegi, że ze swoją narzeczoną będą mieli ślub tydzień później. Zareagowaliśmy optymistycznie, bardzo się cieszyliśmy i nie był to dla nas problem. Z czasem jednak doszły do nas słuchy, że jego narzeczona wygaduje, że zabraliśmy im termin i robiliśmy wszystko, aby mieć ślub przed nimi. Potem mieliśmy problem w tym, że braliśmy pod uwagę zakup m.in. Pana Tadeusza i powiedziała nam, że mamy mieć inną. Cały absurd tej sytuacji mnie dobija, a to dopiero początek. Dodam, że mamy tylko 10 wspólnych gości. Co byście zrobiły na naszym miejscu?
Robilabym wszystko, żeby nie urazić tamtej dziewczyny. Zastanowilabym się, czy nie mogłabym zrezygnować z własnego ślubu, bo to faktycznie bardzo niegrzeczne z Waszej strony, ze urządzacie wesele tydzień przed nimi.

A tak na poważnie, to co chciałabyś zrobić? Olej laskę ciepłym moczem i nie daj sobie zepsuć przygotowań
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 16:58   #14
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Olałabym sikiem parabolicznym. Laska ma jakieś chore problemy...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:09   #15
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Olałabym sikiem parabolicznym. Laska ma jakieś chore problemy...
dokładnie
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 19:11   #16
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
A co powiecie dziewczyny na taką sytuację? Zarezerwowaliśmy termin na przyszły rok z Tż, a za jakiś czas dowiedzieliśmy się od kolegi, że ze swoją narzeczoną będą mieli ślub tydzień później. Zareagowaliśmy optymistycznie, bardzo się cieszyliśmy i nie był to dla nas problem. Z czasem jednak doszły do nas słuchy, że jego narzeczona wygaduje, że zabraliśmy im termin i robiliśmy wszystko, aby mieć ślub przed nimi. Potem mieliśmy problem w tym, że braliśmy pod uwagę zakup m.in. Pana Tadeusza i powiedziała nam, że mamy mieć inną. Cały absurd tej sytuacji mnie dobija, a to dopiero początek. Dodam, że mamy tylko 10 wspólnych gości. Co byście zrobiły na naszym miejscu?
Nie zwracaj na nią uwagi. Ludziom odwala przed ślubem, każda chce być ksienrzniczkom jedynom...
Jak następnym razem będzie miała do Ciebie jakieś pretensje, wytłumacz jej na spokojnie, że nie zamierzasz urządzać konkursu "Kto ma lepsze wesele" i żeby nie traktowała Cię jak konkurencję, bo przecież możecie sobie pomagać, nie się kłócić.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:19   #17
kzb1
Zakorzenienie
 
Avatar kzb1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 657
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Moim skromnym zdaniem te mixy na pierwszy taniec przypominają taniec zająca wrzuconego w pokrzywy. Nic eleganckiego, ładnego, ale co kto lubi.

A co do dziewczyny kolego TŻ -olałabym i nawet odmówiła przyjścia na ich wesele :P
kzb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 22:38   #18
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
A co powiecie dziewczyny na taką sytuację? Zarezerwowaliśmy termin na przyszły rok z Tż, a za jakiś czas dowiedzieliśmy się od kolegi, że ze swoją narzeczoną będą mieli ślub tydzień później. Zareagowaliśmy optymistycznie, bardzo się cieszyliśmy i nie był to dla nas problem. Z czasem jednak doszły do nas słuchy, że jego narzeczona wygaduje, że zabraliśmy im termin i robiliśmy wszystko, aby mieć ślub przed nimi. Potem mieliśmy problem w tym, że braliśmy pod uwagę zakup m.in. Pana Tadeusza i powiedziała nam, że mamy mieć inną. Cały absurd tej sytuacji mnie dobija, a to dopiero początek. Dodam, że mamy tylko 10 wspólnych gości. Co byście zrobiły na naszym miejscu?
zignoruj ją Bo zaraz się okaże że na jej sali są białe ściany i będziesz musiał przemalować na swojej by nie były takie same.
dzisiaj rozmawiałam z kolegą, który będzie miał ślub chwilę przed nami. Będzie kupował wódkę na wesele -Pana Tadeusza i stwierdził, że zadzwoni i zapyta czy może też chcemy bo może taniej załatwić. Wydaje mi się, że właśnie tak powinny wyglądać zdrowe relacje.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 09:33   #19
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Zaproponowaliśmy opcje kupowania razem, bo chcieliśmy kupić jeszcze taniej. Wszystko było ok, nawet się umówiliśmy na kupno na konkretną godzinę, ale w ostatniej chwili się rozmyślili. Podobno kupują inną... Problem rozwiązany, ale jestem ciekawa jak będzie dalej. Mam tylko nadzieję, że nie będzie gadała takich głupot na nas.
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 22:12   #20
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez kzb1 Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem te mixy na pierwszy taniec przypominają taniec zająca wrzuconego w pokrzywy. Nic eleganckiego, ładnego, ale co kto lubi.
padłam
Mi również te miksy się bardzo nie podobają...jakby nie patrzeć to nie ma byc kabaretowa noc z dwójką tylko wesele jedyne w życiu i pierwszy taniec!!!
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 10:25   #21
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
Zaproponowaliśmy opcje kupowania razem, bo chcieliśmy kupić jeszcze taniej. Wszystko było ok, nawet się umówiliśmy na kupno na konkretną godzinę, ale w ostatniej chwili się rozmyślili. Podobno kupują inną... Problem rozwiązany, ale jestem ciekawa jak będzie dalej. Mam tylko nadzieję, że nie będzie gadała takich głupot na nas.
Ja w takiej sytuacji proponuję nie omawiać przygotowań wcale, co kupujecie, co wymyśliliście itp. Ja podczas swoich przygotowań zauważyłam taką tendencję u mojej koleżanki i przestałam jej o tym opowiadać. W efekcie "ukradła" mi niewiele pomysłów
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 11:42   #22
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Ja w takiej sytuacji proponuję nie omawiać przygotowań wcale, co kupujecie, co wymyśliliście itp. Ja podczas swoich przygotowań zauważyłam taką tendencję u mojej koleżanki i przestałam jej o tym opowiadać. W efekcie "ukradła" mi niewiele pomysłów
Dzięki. Z Tżtem też doszliśmy do takiego wniosku, że nie będziemy się dzielić z nimi naszymi planami, bo chcemy uniknąć też takiej sytuacji, że oni nam zarzucą, że coś od nich ściągnęlismy. Wiem, że może być problem z kolorem przewodnim, bo chcą zielony, a my róż i zieleń Ale jak dla mnie, to są dwa różne rozwiązania

Co do pierwszego tańca, to miksy są fajne, ale warto wybrać max. 3 piosenki i udać się do instruktora, który zrobi coś ciekawego. Jak już co chwilę zmienia się muzyka, to nie jest fajnie. Musicie wziąć też pod uwagę to, aby Wasz występ wyszedł naturalnie i abyście nie zmuszali się na siłę do niego. Polecam to dla osób odważnych, które nie mają większej tremy do tego typu pokazu. Ja z Narzeczonym będę tańczyła walca wiedeńskiego Ale u nas to głównie dlatego, bo tańczę od najmłodszych lat Dla Par, które nie miały do czynienia z tańcem polecam walca angielskiego. jest spokojniejszy, zdecydowanie łatwiejszy i też robi ładne wrażenie
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:31   #23
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

My właśnie dlatego zatańczyliśmy "normalnie", bo co nie jesteśmy na jakimś weselu to jest właśnie albo mix, albo po krótkim wolnym wstępie jest zgrzyt że niby płyta się zacięła i nagle leci jakaś szybka piosenka. Mam wrażenie, że właśnie takie "normalne" tańce są teraz w mniejszości...
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 20:51   #24
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
My właśnie dlatego zatańczyliśmy "normalnie", bo co nie jesteśmy na jakimś weselu to jest właśnie albo mix, albo po krótkim wolnym wstępie jest zgrzyt że niby płyta się zacięła i nagle leci jakaś szybka piosenka. Mam wrażenie, że właśnie takie "normalne" tańce są teraz w mniejszości...
Ale miałaś ekstra buty
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 08:44   #25
lady1989
Raczkowanie
 
Avatar lady1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 189
GG do lady1989
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
My właśnie dlatego zatańczyliśmy "normalnie", bo co nie jesteśmy na jakimś weselu to jest właśnie albo mix, albo po krótkim wolnym wstępie jest zgrzyt że niby płyta się zacięła i nagle leci jakaś szybka piosenka. Mam wrażenie, że właśnie takie "normalne" tańce są teraz w mniejszości...
Ojej mialaś taką fryzurę, jaką ja planuję Tak samo właśnie grzywkę chcę mieć lekko podkręconą/ zawiniętą Zastanawiałam się jaki welon i widzę, że masz taki podpinany lekko u góry Masz jakieś zdjęcia, na których się wzorowałaś? Świetny teledysk
__________________
Praca nad sobą:
- Aikido
- Szafowe Porządki
- Kawowy Peeling
- Projekt DENKO
- Paznokcie i Włosy
- Oszczędzanie

10.05.2014 Nasz Ślub


WYMIANA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=703847
lady1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 15:18   #26
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
My właśnie dlatego zatańczyliśmy "normalnie", bo co nie jesteśmy na jakimś weselu to jest właśnie albo mix, albo po krótkim wolnym wstępie jest zgrzyt że niby płyta się zacięła i nagle leci jakaś szybka piosenka. Mam wrażenie, że właśnie takie "normalne" tańce są teraz w mniejszości...
A gdzie robiliście wesele? Sala ze stołami bardzo mi się podoba
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 12:17   #27
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Te niby zabawne tańce stały się tak oklepane, że naprawdę goście chyba tylko z uprzejmości udają, że zaskoczył ich nagły zgrzyt i przejście z wolnego kawałka w rozrywkowy, i że wcale się tego nie spodziewali.

Obecnie zaskoczyć gości to chyba można tańcząc wolny kawałek do końca, bez żadnej "zabawnej" wstawki
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 12:45   #28
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez AnnBlus Pokaż wiadomość
Ale miałaś ekstra buty
Dziękuję Takie sobie wymarzyłam
Cytat:
Napisane przez lady1989 Pokaż wiadomość
Ojej mialaś taką fryzurę, jaką ja planuję Tak samo właśnie grzywkę chcę mieć lekko podkręconą/ zawiniętą Zastanawiałam się jaki welon i widzę, że masz taki podpinany lekko u góry Masz jakieś zdjęcia, na których się wzorowałaś? Świetny teledysk
Dziękuję! Mam zdjęcia na drugim komputerze, wstawię je tu później.
Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
A gdzie robiliście wesele? Sala ze stołami bardzo mi się podoba
Hotel Windsor w Jachrance, tam jest kilka sal a ta nasza to sala Victoria. Przygotowania i scena z kręconymi schodami również były kręcone w tym hotelu.
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Te niby zabawne tańce stały się tak oklepane, że naprawdę goście chyba tylko z uprzejmości udają, że zaskoczył ich nagły zgrzyt i przejście z wolnego kawałka w rozrywkowy, i że wcale się tego nie spodziewali.

Obecnie zaskoczyć gości to chyba można tańcząc wolny kawałek do końca, bez żadnej "zabawnej" wstawki
No dokładnie
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 20:10   #29
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Ja powiem szczerze, ze na samym poczatku myslalam o tym tancu, pare kawalkow i smieszne wygibasy, ale doszla do wniosu ze to w ogole do nas nie pasuje i nie bedziemy robili nic na sile, wiec stanelo na zwyklym przytulancu, bo moj Tz nie umie tanczyc i kazdy bedzie zadowolony, a najwazniejsze, ze My bedziemy sie z tym dobrze czuli
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 15:44   #30
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: `zgapianie pomyslów`?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
80% osób ma taki ''zabawny'' taniec. Mnie się to nie podoba, ale powiedzenie, że ''zgapiłaś'' pomysł, to jak oskarżenie, że ukradłaś pomysł na wystąpienie w długiej białej sukni.
to chyba najlepiej ujęte podejście do problemu
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-01 18:34:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.