MENOPAUZY waszych matek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-24, 00:20   #1
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Unhappy

MENOPAUZY waszych matek


jezus maria jak sobie dajecie z tym rade bo mnie już szlak trafia? jest coraz gorzej... ile ma moze trwac ta P**** menopauza?
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 00:41   #2
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Oj wspólczuje ,
Moja jeszcze jej nie ma ale sie chyba zaczyna, nic jej nie pasuje, nic nie mozna sie spytac, i bron boze cos sie powie jak leci jakis serial Jedyne co by mi wpadlo to sie wyprowadzic (niestety nie kazdy tak moze), i ja na szczescie to zrobie, szkoda mi mojego taty.

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 00:52   #3
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Oj moja mama juz ma menopauze ,a raczej się jej chyba zaczyna bo ma typowe objawy czyli - uderzenia gorąca,bezsenność i zaburzenia cyklu miesiączkowego.Na szczęście nie ma zmiennych nastrojów Ale ginekolog wypisał jej teraz jakieś plastry hormonalne które mają uregulować okres,chodzi o to żeby opóźnić menopauzę. Bo ostatnio przez pół roku nie miała miesiączki Co do długości trwania menopauzy to jest różnie.Moja babcia ma 70 lat i do tej pory ma uderzenia gorąca i czasami słabo jej się robi...
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 06:54   #4
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Moja mama jest starszą osobą i juz menopauzę ma za sobą.To był ciężki okres marudzenie itp.Jednak przeżyłam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 07:33   #5
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Moja mama także już to przeszła, ale humorki czasami były mimo, że jest naprawdę opanowaną i pogodną osobą. Hormony robią swoje. Może zaproponuj mamie hormonalną terapię zastępczą, która łagodzi cały ten okres...tylko żeby po usłyszeniu tego nie rozpętała się burza w domu .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:14   #6
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Moja szczęśliwie ma już (chyba) za sobą. Ale jeszcze dwa-trzy lata temu była nieznośna Też myślałam, że mnie trafi ciężki szlag, ale jakoś przetrwałam i z każdym miesiącem jest lepiej
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:17   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Moja niestety to przechodzi i to się ciągnie od paru lat :/ Najgorsze jest jej marudzenie "dosłownie na wszystko". Ja rozumiem, może sobie pomarudzić, ale potem ona gada o tym i gada i każdemu zatruwa życie, czasami mam ochotę ją przydusić Bierze tabletki, ale jej humory są czasami nie do zniesienia. Jak ją coś boli, to każdemu musi o tym powiedzieć, a jak mnie coś boli to "wymyślam sobie" aaaaaaa kiedy się to skończy :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 09:28   #8
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Kurcze, jak ja was rozumiem, mam w domu to samo Nic nie można skomentować, bo zaraz się obrazi, podyskutować nie można, bo awantura zaraz, że nie szanuję jej zdania, wogóle awantury ciągłe o drobnostki typu niepozmywane naczynia, czy plama na lustrze Survival normalnie
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:35   #9
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Moja na szczęście jeszcze nie weszła w ten okres, ale obserwując mamę mojej koleżanki to już się boję. Kiedy mój tata wyjechała na rok na kontrakt to myślałam, że to już, ale ona chyba poprotu tęskniła, bo teraz jest ok.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:37   #10
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Cytat:
Napisane przez chamelieu
Kurcze, jak ja was rozumiem, mam w domu to samo Nic nie można skomentować, bo zaraz się obrazi, podyskutować nie można, bo awantura zaraz, że nie szanuję jej zdania, wogóle awantury ciągłe o drobnostki typu niepozmywane naczynia, czy plama na lustrze Survival normalnie
Hehe, ja się raz mamy zapytałam, czy to że mam inne zdanie znaczy, że pyskuje to odpowiedziała mi - TAK no i jak tu z nią rozmawiac :/
Najlepsze jest to, że im milsza jestem dla niej tym jest gorzej, a brat to sie wydziera, jest rozwydrzony na maksa a ona najchętniej jest dla niego jak wata cukrowa, to dopiero absurd
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:48   #11
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Moja niestety to przechodzi i to się ciągnie od paru lat :/ Najgorsze jest jej marudzenie "dosłownie na wszystko". Ja rozumiem, może sobie pomarudzić, ale potem ona gada o tym i gada i każdemu zatruwa życie, czasami mam ochotę ją przydusić Bierze tabletki, ale jej humory są czasami nie do zniesienia. Jak ją coś boli, to każdemu musi o tym powiedzieć, a jak mnie coś boli to "wymyślam sobie" aaaaaaa kiedy się to skończy :P


O matko, skąd ja to znam

Najgorsze ze jej lata przekwitania zgryzły sie z moimi latami dojrzewania i najwiekszych problemow, wiec nie mam zbyt dobrych relacji z mamą, ale powiedzmy ze przyczyniłosie do tego duzo wiecej

U mojej mamy to trwa chyba juz od 5 lat i nie mysle zeby przez nastepne 5 cos sie zmienilo, przynajmniej sie nie zapowiada. Ale bede sie modlic....
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 09:50   #12
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Hehe, ja się raz mamy zapytałam, czy to że mam inne zdanie znaczy, że pyskuje to odpowiedziała mi - TAK no i jak tu z nią rozmawiac :/
Najlepsze jest to, że im milsza jestem dla niej tym jest gorzej, a brat to sie wydziera, jest rozwydrzony na maksa a ona najchętniej jest dla niego jak wata cukrowa, to dopiero absurd
Aniu podajmy sobie ręce
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 09:52   #13
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Zaproponuj mamie hormonalną terapię zastępczą. Moja mama przykleja sobie plasterki i czuje się fizycznie lepiej, nie ma problemów z uderzeniami gorąca i zachowuje się tak samo jak dawniej
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:14   #14
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Doskonale Was rozumiem... Z moją też było "wesoło". I zawsze potrafiła znaleźć coś, do czego można się przyczepić (to jej w sumie jeszcze nie minęło).
Nigdy nie zapomnę jak odpicowałam kiedyś kuchnię - błysk bił od wszystkich szafek. Po czym do lśniącego czystością pomieszczenia wkroczyła moja mama i dostrzegła jakiś paproch na podłodze. Zmarszczyła brwi i rzuciła hasło "Przecież ta kuchnia jest nietknięta!". Myślałam, że zacznę wyć i wyskoczę przez okno
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:20   #15
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Moja mama przechodzi menopazue (albo cos innego) już od 2-3 lat. A ja juz nie mam siły. Podbnie jak u niektórych z was braciszkowie (młodsi ode mnie) robia co chcą,pyskują a mimo to z ich zdaniem mama sie liczy,im podsuwa pod nos kanapeczki itd. a ja zawsze jestem zła,wszystkiemu winna (nawet jak młody sie kłoci z mamą i stane po jej stronie to się potem wydziera na mnie,że przeze mnie oni sie kłocili) No nie mam siły Ja ja o cos proszę to robi to,ale udaje i mówi że nie zrobiła ,potrafi tak tygodniami,a szczególnie gdy mi na czymś zalezy. Dopiero jak już z nerwów nie jem,niespie i rycze pare dni to mi mówi,ze dawno to zrobiła. Mam dość Dzisja znowu to samo ,a zapowiadał się taki piekny dzień......
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:58   #16
Amba
Raczkowanie
 
Avatar Amba
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 170
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

To ja podam przykład pozytywnej menopauzy
Moja mama zawsze była bardzo energiczna i despotyczna, uwielbiała rozstawiać wszystkich po kątach i żeby dokładnie było po jej myśli. Pamiętam, że jako dziecko jak tylko coś zbroiłam, od razu myślałam, żeby tylko mama się nie wkurzyła, cała reszta rodziny, szkoła, znajomi się nie liczyli. Do tego mama była nadopiekuńcza, z gatunku tych, co wieszczą nieszczęście już wtedy, gdy nic nie wskazuje na kłopoty.
A w okresie menopauzy, były, owszem, humory, uderzenia gorąca i temu podobne sensacje, ale mama naprawdę się uspokoiła! Wcześniej nie umyta podłoga to był dramat na pół dnia, a teraz mówi: a co tam, są ważniejsze rzeczy... Przestała się tak o wszystko martwić i widzę, że lepiej jej to życie smakuje
Amba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:01   #17
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Jak dobrze że powstał ten wątek Ja już nie mam siły mimio że juz nie mieszkam w domu moja kłócimy się nawet przez tel. Wydaje mi się że ona sobie coś wymyśl i dzwoni do mnie tylko po to żeby się pokłócić a mój brat oczywiście jest najukochańszym synusiem mamusi. A najgorsze jest to że że nie mozna mieć innego zdania w żadnej sprawie od razu caczyna sie awantura trrrrrrrraaaaagggeeediiii iaaaa Żal mi taty ale jakos sie trzyma
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:32   #18
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Cytat:
Napisane przez Akane
Doskonale Was rozumiem... Z moją też było "wesoło". I zawsze potrafiła znaleźć coś, do czego można się przyczepić (to jej w sumie jeszcze nie minęło).
Nigdy nie zapomnę jak odpicowałam kiedyś kuchnię - błysk bił od wszystkich szafek. Po czym do lśniącego czystością pomieszczenia wkroczyła moja mama i dostrzegła jakiś paproch na podłodze. Zmarszczyła brwi i rzuciła hasło "Przecież ta kuchnia jest nietknięta!". Myślałam, że zacznę wyć i wyskoczę przez okno
Też kiedyś cały dzień szorowałam kuchnię, ale zapomniałam przetrzeć podłoge między szafkami (4 cm odstępu między nimi) - oczywista reakcja "Jak juz cały dzień siedzisz w domu to mogłaś chociaż posprzątać" ech
Nie wspominając o tym, że u 8-letniego brata może być bajzel w pokoju dzień w dzień a i tak będzie ukochanym synusiem
Mam nadzieje że taka nie będę
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 11:55   #19
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

U mnie jest "tradycyjne" wychowanie czyli ja jestem "przynieś, podaj, pozamiataj" a brat może leżeć do góry brzuchem no bo (tutaj slowa mamy) "ty jesteś kobieta, musisz umieć to to i to i jeszcze to" i tym samym sprawiła, że syn jest mega egocentrykiem, a menopauza to jeszcze pogłebia.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 12:00   #20
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

oooooooo w domu u mojego chlopaka jest dokladnie to sama nigdy niewiadomo jak sie odezwac bo niewiadomo jaka bedzie reakcja
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 12:05   #21
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

moja Mama chyba dopiero zaczyna..i jak ma być tak dłużej, to ja podziękuję. całkowite zmiany nastroju..raz potrafi na mnie wydrzeć się bez powodu, później nagle propnuje cos, czego bym sie po niej nigdy w życiu nie spodziewała. jednak więcej jest tych złych dni. a wtedy cały dom na paluszkach, na paluszkach..no aż strach sie odezwac!
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 12:11   #22
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Moja mama jesszcze ma to przed sobą, ale w tej chwili babcia przeżywa menopauzę. Z tymże jakąś "mocną" wersję bo na prawdę jest nieznośna. Coraz częściej są dni kiedy nawet święty by z nią nie wytrzymał, ale...
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 12:29   #23
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Oj, moja mama tez chyba zaczyna wariowac. Chociaz ona zawsze była trochę nieznośna Ostatnio sama zdała sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak - nie potrafi normalnie rozmawiac, tylko krzyczy i ma dziwne odstepy miedzy miesiaczkami. Mam nadzieję, że uda się nam to jakoś przeżyć...
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 13:57   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Oj dziewczyny narzekacie trochę, przecież Wasze mamy nie robią tego celowo, a tak się dzieję niezaleznie od nich, tak jesteśmy zaprogramowane. Owszem można to złagodzić terapią zastępczą, ale...

TO taki specyficzny etap w życiu kobiety i warto wziąć na to poprawkę.
Każdej przyjdzie przez to przejść...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 14:04   #25
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Oj dziewczyny narzekacie trochę, przecież Wasze mamy nie robią tego celowo, a tak się dzieję niezaleznie od nich, tak jesteśmy zaprogramowane. Owszem można to złagodzić terapią zastępczą, ale...

TO taki specyficzny etap w życiu kobiety i warto wziąć na to poprawkę.
Każdej przyjdzie przez to przejść...
ja jeszcze przeżyje rozdrażnienie, ale wątpie żeby menopauza powodowała faworyzowanie brata
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 14:10   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Faworyzowanie brata nie jest wg. mnie wynikiem menopauzy, a osobistych upodobań Twojej mamy względem swoich dzieci. Tak myslę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 16:44   #27
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Wiecie co, przeczytalam Wasze posty i doszlam do wniosku ze moja tez ma juz chyba menopauze Ciagle strzela na wszystkich fochy, duzo krzyczy nawet bez powodu i czesto ma uderzenia goraca. Zreszta sama mowi ze to chyba juz...Ma 38 lat Chyba moze juz miec menopaze ??
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 17:37   #28
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

moja mama to ma chyba całe zycie menopauze...

przykładowa sytuacja:
Ja- Mamo, która bluzka ładniejsza, ta biała czy zielona?
Mama- mhm.. ta biała zdecydowanie
Ja- No nie wiem. Kaśka (siostra) mówiła, że zieloną, mi chyba tez sie ta lepiej widzi...
Mama- No zielona zielona, a jaką ty chciałaś ubrac? Chyba nie tą rozciągniętą białą??

Zrozumcie moją mame... <hahaha>
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 17:43   #29
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio
jezus maria jak sobie dajecie z tym rade bo mnie już szlak trafia? jest coraz gorzej... ile ma moze trwac ta P**** menopauza?
A ile lat ma twoja mama? Moja 46 i od 4lat bardzo sie zmienia!!!Kiedys byla słodka kochana,a teraz zrobila sie strasznie zżędliwa-STRASZNIE!!!Przywala sie do wszystkiego, "źle nalewasz zupe", "źle sie ubrałaś" tak ogolnie-"do niczego sie nie nadajesz"... Wiem,ze powinnam okazac zrozumienie,ale masakra! Zazywa Menofem czy cos takiego (na menopauze),ale jak dla mnie to jej nie pomaga!Mowi mi duzo przykrych słow i ciagle sie kłócimy,no ale coz poradzic... chyba nie ma złotego środka na to
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 17:44   #30
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: MENOPAUZY waszych matek

A moja nie umi sie pogodzic z przemijającymi latami, nosi coraz krótsze spodniczki, jest wyluzowana, wiem ze lyka tabletki łagodzace ten stan Wiem ze nalezy sie jej zrozumienie, nawet gdy troche "świruje"
Duzo gorsza jest "menopauza" mojego ojca, nikt i nic mu nie pasuje
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-20 22:53:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.