Dzieciństwo. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-25, 18:51   #1
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232

Dzieciństwo.


Hej.
Tak jakoś dzisiaj mi się przypomniało o dzieciństwie.
Zobaczymy, czy mamy takie same skojarzenia, więc - co wam się z nim kojarzy?
Mi między innymi:
- Toblerone, rzadko jadłam, ale jedne ze smaków dzieciństwa ponieważ jako, że nie było tej czekolady w PL to mi chrzestny przywoził z UK
- Tamagothi, zawsze miałam kota
- Riki tiki/tiki tiki, bolało jak się uderzyło, ale ile zabawy
- Żelowe łapki
- Karteczki do segregatora, najcenniejsze były brokatowe . Gdzieś je mam jeszcze.
- Pegasus
- Dumle, dawno ich nie widziałam w sklepach
- Granie w gumę, żółwia, króla, krowę, chowanego.
- Pokemony
- Tazosy
- Mimo, że byłam jedną z dwóch dziewczyn na podwórku to dużo miałam lalek barbie. Miałam też sypialnię, łazienkę, toaletę, kuchnię (nawet się świeciło i w toalecie słychać było spuszczaną wodę! ). Mama mi szyła dla nich ubranka. Mam w piwnicy ze 2 czy 3 pudełka z tym wszystkim.
Więcej nie mogę sobie przypomnieć.
Najlepsze chyba wtedy czasy były, teraźniejsze dzieci tak nie będą miały, bo tylko telefony, tablety, laptopy.
Szkoda..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toblerone.jpg (18,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k,MzY2ODE0MDUsNzEwODUw,f,90ec_1.jpg (27,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg riki-tiki-new.jpg (26,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050459.jpg (26,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kas.jpg (274,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xy3203_pegazus.jpg (41,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20100716093306!Dumle.jpg (234,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokemon.jpg (105,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42309ffa56.jpg (120,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lalka-Barbie-Zakupy-z-Barbie_Mattel,images_big,14,N5714.jpg (22,0 KB, 2 załadowań)
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 18:58   #2
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Hej.
Tak jakoś dzisiaj mi się przypomniało o dzieciństwie.
Zobaczymy, czy mamy takie same skojarzenia, więc - co wam się z nim kojarzy?
Mi między innymi:
- Toblerone, rzadko jadłam, ale jedne ze smaków dzieciństwa ponieważ jako, że nie było tej czekolady w PL to mi chrzestny przywoził z UK
- Tamagothi, zawsze miałam kota
- Riki tiki/tiki tiki, bolało jak się uderzyło, ale ile zabawy
- Żelowe łapki
- Karteczki do segregatora, najcenniejsze były brokatowe . Gdzieś je mam jeszcze.
- Pegasus
- Dumle, dawno ich nie widziałam w sklepach
- Granie w gumę, żółwia, króla, krowę, chowanego.
- Pokemony
- Tazosy
- Mimo, że byłam jedną z dwóch dziewczyn na podwórku to dużo miałam lalek barbie. Miałam też sypialnię, łazienkę, toaletę, kuchnię (nawet się świeciło i w toalecie słychać było spuszczaną wodę! ). Mama mi szyła dla nich ubranka. Mam w piwnicy ze 2 czy 3 pudełka z tym wszystkim.
Więcej nie mogę sobie przypomnieć.
Najlepsze chyba wtedy czasy były, teraźniejsze dzieci tak nie będą miały, bo tylko telefony, tablety, laptopy.
Szkoda..

Ja pamiętam jezcze takie świecące kulki które wisiały na sznurku na palcu i byly z robione z gumy i miały takowe kolce!
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 19:00   #3
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jezcze takie świecące kulki które wisiały na sznurku na palcu i byly z robione z gumy i miały takowe kolce!
Z takim w środku żelem czy czymś? Też pamiętam
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 19:04   #4
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Dzieciństwo.

Byly jeszcze gumy Donaldy https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...gAvd97FwUIkwkg
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 19:15   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Dzieciństwo.

Dzieci z Bullerbyn czytane kilkanascie razy
Pikniki i zabawy w podchody
Gry w gume latem w modnych czeszkach lub plastikowych sandalach i jazda na sankach zima
Lazenie po cmentarzach i lasach,jazda rowerem wszedzie
Nie mialam zadnych lalek Barbie,wiekszosc wolnego czasu spedzalo sie na zewnatrz z rowiesnikami lub czytalo ksiazki non stop
Pamietam jak sie cieszylam jak na komunie dostalam taki komplet zegarek+dlugopis
Zabawa w sklep(produkty byly z piasku,pieniadze z lisci)
Zabawa w doktora
Pokoj dzielilam z bratem i siostra
Kolekcjonowanie historyjek po gumie Turbo i Donald
Zlote mysli
Dyskoteki
Jazda autostopem
Szydelkowanie,samodzielne szycie ubran
Zbieranie grzybow,jagod,truskawek zeby zarobic kase na modne ubrania

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2013-12-25 o 19:17
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 19:33   #6
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Hej.
Tak jakoś dzisiaj mi się przypomniało o dzieciństwie.
Zobaczymy, czy mamy takie same skojarzenia, więc - co wam się z nim kojarzy?
Mi między innymi:
- Toblerone, rzadko jadłam, ale jedne ze smaków dzieciństwa ponieważ
Widziałam to ostatnio! Taka zdziwiona byłam, co to jest, jakaś nowość?
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 20:13   #7
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Dzieciństwo.

http://filing.pl/66-rzeczy-ktore-kaz...ich-zapomnial/
u mnie większość tych rzeczy faktycznie każdy miał
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 20:16   #8
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzieci z Bullerbyn czytane kilkanascie razy
Pikniki i zabawy w podchody
Gry w gume latem w modnych czeszkach lub plastikowych sandalach i jazda na sankach zima
Lazenie po cmentarzach i lasach,jazda rowerem wszedzie
Nie mialam zadnych lalek Barbie,wiekszosc wolnego czasu spedzalo sie na zewnatrz z rowiesnikami lub czytalo ksiazki non stop
Pamietam jak sie cieszylam jak na komunie dostalam taki komplet zegarek+dlugopis
Zabawa w sklep(produkty byly z piasku,pieniadze z lisci)
Zabawa w doktora
Pokoj dzielilam z bratem i siostra
Kolekcjonowanie historyjek po gumie Turbo i Donald
Zlote mysli
Dyskoteki
Jazda autostopem
Szydelkowanie,samodzielne szycie ubran
Zbieranie grzybow,jagod,truskawek zeby zarobic kase na modne ubrania
Ja dopiero późną podstawówką nauczyłam się jeździć na rowerze, więc dopiero wtedy jeździłam .
Ja ogólnie siedziałam do nocy na dworze, przychodziłam na tylko na jedzenie (albo i nie). A lalkami bawiłam się jak byłam chora albo w zimie kiedy wszystkie ubrania były już przemoczone.
Ja tak samo, a teraz jak widzę co dostają to się załamuję. Mimo, że jestem starsza to nie mam połowy tego.
U mnie w piaskownicy bawiło się w sklep. W cukiernię i sprzedawaliśmy tylko pączki z kulek z piasku i czekoladę z ziemi . A płaciło się jeszcze kamykami oprócz listków.
Złote myśli były świetne, zawsze przed napisaniem czytało się co kto napisał
I te przytulańce do wolnych piosenek
Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
To ja chyba za młoda jestem, u mnie były gumy kulki, kupowane w takich paskach długich. 10 gr chyba jedna guma . Szczerze to były obrzydliwe, jakieś 10 sekund po wzięciu do buzi nie było nic czuć.

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Widziałam to ostatnio! Taka zdziwiona byłam, co to jest, jakaś nowość?
Tak jak pisałam, dla mnie to nie jest nowość . Wprowadzili ją do polski jakoś 3 lata temu. Jak nie lubię czekolady to tą uwielbiam . Widziałam, że jest jeszcze kilka rodzajów, ale jadłam tylko tą. Jest to mleczna czekolada z takim jakby nugatem czy czymś, orzechami... Mmmm... Zjadłabym .
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 20:21   #9
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Widziałam to ostatnio! Taka zdziwiona byłam, co to jest, jakaś nowość?
Toblerone produkuja ponad 100 lat juz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 20:25   #10
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
http://filing.pl/66-rzeczy-ktore-kaz...ich-zapomnial/
u mnie większość tych rzeczy faktycznie każdy miał
Powiem ci, że koło 50 rzeczy naliczyłam, że miałam z tego .
Nie miałam nigdy o dziwo halówek .
Eurobiznes mam gdzieś nadal, gwiazdki świecące nadal mam na drzwiach .
A niezniszczalną nokię dostałam na komunię jako mój pierwszy telefon. . I niby niezniszczalna jest, ale mój brat usiadł na nią niechcący, pękł ekran i nie działa już .
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 20:27   #11
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Dzieciństwo.

- jeśli chodzi o zabawy to dla mnie numerem jeden były zdecydowanie lalki barbie szyłam im nawet różne ubranka ze starych ciuchów, robiam domy, w których meble stanowiły np. łóżko zrobione z szalika i chusty, stolik z jakiegoś pudełka, kanapa z czapki itp. było też jedzenie z plasteliny, książki/gazety wycięte i posklejane z gazet .. noo full wypas
na drugim miejscu była zabawa, którą z siostrą nazwałyśmy zabawą w "duże panie" czyli po prostu udawłyśmy, że jesteśmy mamami i opiekowałyśmy się naszymi dziećmi -lalkami często wyciągałyśmy wtedy z szafy naszej mamy szafy różne jej rzeczy - za duże o wiele rozmiarów buty na obcasie, torebki (w których miałyśmy jakieś niepotrzebne mamie kosmetyki, stare karty kredytowe itp.) i nosiłyśmy jak na duże panie przystało
zabawa w sklep też była przez nas bardzo lubiana - przyklejałyśmy do różnych produktów w naszym domu ceny napisane przez nas na karteczkach i jedna z nas sprzedawała je drugiej (oczywiście do zabawy były potrzebne papierowe pieniądze )
lubiłyśmy też się bawić razem w szkołę, miałyśmy nawet taki zeszyt-dziennik, w którym wpisywałyśmy naszym wymyślonym uczniom różne oceny, uwagi itp
- segregatory z karteczkami! wczoraj nam się o nich z siostrą przypomniało - żałujemy, że ich sobie nie zostawiłyśmy .. bardzo lubiłam się nimi wymieniać z koleżankami
- oprócz karteczek namiętnie zbierałam zabawki z Kinder Niespodzianki, McDonalda oraz chopisy (czy jak to się tam zwało) z chipsów
- jeśli chodzi o jedzenie to kojarzę takie gumy do żucia "kulki" oraz tzw. "Shock" (takie kwaśne), były też takie małe w różowej saszetce "Mino" - takie drobne, kolorowe kosteczki, które po chwili nie miały już smaku , lody Zapp'y oraz Pinky (takie różowe trójkątne, w środku śmietankowe)
- bajka Pinokio (taka w odcinkach do oglądania), Muminki i inne dobranocki , później kreskówki (Atomówki, Chojrak, Dexter, Scooby-Doo i inne)
- złote myśli, później weszło coś takiego jak "Pele-Mele"
- co roku jeździłam na różne kolonie/obozy (głównie nad morze), na które zabierałam ze sobą pół szafy
- na co dzień lubiłam też jeździć na rolkach i rowerze z koleżankami
- pamiętam też różne dyskoteki szkolne i te pozaszkolne organizowane u koleżanek/kolegów w domu np. z okazji urodzin

fajnie było, jeszcze bym kiedyś chętnie wróciła do tego okresu ..
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-25, 20:30   #12
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Pamietam jak kolezance ukradlam historyjke bo nie chciala sie wymienic(niedobra ja)

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Ja ogólnie siedziałam do nocy na dworze, przychodziłam na tylko na jedzenie (albo i nie).

U mnie w piaskownicy bawiło się w sklep. W cukiernię i sprzedawaliśmy tylko pączki z kulek z piasku i czekoladę z ziemi . A płaciło się jeszcze kamykami oprócz listków.

I te przytulańce do wolnych piosenek
Oj tak,cale lato sie spedzalo na dworze,jadlam u kuzynek czy sasiadek(przychodzilo sie bez zapowiedzi

Pomyslowo z ta czekolada z ziemi

Pamietam ze hitem na dyskotekach byly takie gumkowe rozciagliwe miniowki i pamietam ze rodzicielka mnie zdolowala zebym jej nie zakladala bo mam za plaski tylekStrasznie to przezywalam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 20:34   #13
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Dzieciństwo.

tablerone w Piotrze i Pawle można dostać

- guma Donaldówa
- chińskie gumki do mazania
- buty Relaxy
- zabawy na podwórku do późnej nocy
- czeskie tenisówki (białe)
- "prawdziwa" oranzada
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 20:42   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Powiem ci, że koło 50 rzeczy naliczyłam, że miałam z tego .
Nie miałam nigdy o dziwo halówek .
Eurobiznes mam gdzieś nadal, gwiazdki świecące nadal mam na drzwiach .
A niezniszczalną nokię dostałam na komunię jako mój pierwszy telefon. . I niby niezniszczalna jest, ale mój brat usiadł na nią niechcący, pękł ekran i nie działa już .
Eurobiznes to byl hit.Co sobote z sasiadka z tej samej ulicy sie umawialysmy w jej domu aby grac wieczorem.To bylo posiedzenie z zarciem i napojami.
Obecnie pracuje z mlodzieza,kiedys zaproponowalam ze przyniose ta gre(wersja lord of the rings) to pogramy, uslyszalam tylko yyyyyyy i zero ekscytacji
Mialam ten rozciagany naszyjnik-pozyczylam go kolezance ktora go popsula-ale byla rozpacz
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 21:45   #15
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Eurobiznes to byl hit.Co sobote z sasiadka z tej samej ulicy sie umawialysmy w jej domu aby grac wieczorem.To bylo posiedzenie z zarciem i napojami.
Obecnie pracuje z mlodzieza,kiedys zaproponowalam ze przyniose ta gre(wersja lord of the rings) to pogramy, uslyszalam tylko yyyyyyy i zero ekscytacji
Mialam ten rozciagany naszyjnik-pozyczylam go kolezance ktora go popsula-ale byla rozpacz
Nie wiedzą co tracą.
Właśnie, co to było? Bo coś kojarzę, ale tego chyba nie miałam nawet.
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Pamietam jak kolezance ukradlam historyjke bo nie chciala sie wymienic(niedobra ja)



Oj tak,cale lato sie spedzalo na dworze,jadlam u kuzynek czy sasiadek(przychodzilo sie bez zapowiedzi

Pomyslowo z ta czekolada z ziemi

Pamietam ze hitem na dyskotekach byly takie gumkowe rozciagliwe miniowki i pamietam ze rodzicielka mnie zdolowala zebym jej nie zakladala bo mam za plaski tylekStrasznie to przezywalam
Ja jako, że nie lubiłam spódniczek to nie kojarzę. Ale pamiętam jak miałam dzwony i takie spodnie w białe i czarne paski jak były rok temu modne
Cytat:
Napisane przez kiitty Pokaż wiadomość
- jeśli chodzi o zabawy to dla mnie numerem jeden były zdecydowanie lalki barbie szyłam im nawet różne ubranka ze starych ciuchów, robiam domy, w których meble stanowiły np. łóżko zrobione z szalika i chusty, stolik z jakiegoś pudełka, kanapa z czapki itp. było też jedzenie z plasteliny, książki/gazety wycięte i posklejane z gazet .. noo full wypas
na drugim miejscu była zabawa, którą z siostrą nazwałyśmy zabawą w "duże panie" czyli po prostu udawłyśmy, że jesteśmy mamami i opiekowałyśmy się naszymi dziećmi -lalkami często wyciągałyśmy wtedy z szafy naszej mamy szafy różne jej rzeczy - za duże o wiele rozmiarów buty na obcasie, torebki (w których miałyśmy jakieś niepotrzebne mamie kosmetyki, stare karty kredytowe itp.) i nosiłyśmy jak na duże panie przystało
zabawa w sklep też była przez nas bardzo lubiana - przyklejałyśmy do różnych produktów w naszym domu ceny napisane przez nas na karteczkach i jedna z nas sprzedawała je drugiej (oczywiście do zabawy były potrzebne papierowe pieniądze )
lubiłyśmy też się bawić razem w szkołę, miałyśmy nawet taki zeszyt-dziennik, w którym wpisywałyśmy naszym wymyślonym uczniom różne oceny, uwagi itp
- segregatory z karteczkami! wczoraj nam się o nich z siostrą przypomniało - żałujemy, że ich sobie nie zostawiłyśmy .. bardzo lubiłam się nimi wymieniać z koleżankami
- oprócz karteczek namiętnie zbierałam zabawki z Kinder Niespodzianki, McDonalda oraz chopisy (czy jak to się tam zwało) z chipsów
- jeśli chodzi o jedzenie to kojarzę takie gumy do żucia "kulki" oraz tzw. "Shock" (takie kwaśne), były też takie małe w różowej saszetce "Mino" - takie drobne, kolorowe kosteczki, które po chwili nie miały już smaku , lody Zapp'y oraz Pinky (takie różowe trójkątne, w środku śmietankowe)
- bajka Pinokio (taka w odcinkach do oglądania), Muminki i inne dobranocki , później kreskówki (Atomówki, Chojrak, Dexter, Scooby-Doo i inne)
- złote myśli, później weszło coś takiego jak "Pele-Mele"
- co roku jeździłam na różne kolonie/obozy (głównie nad morze), na które zabierałam ze sobą pół szafy
- na co dzień lubiłam też jeździć na rolkach i rowerze z koleżankami
- pamiętam też różne dyskoteki szkolne i te pozaszkolne organizowane u koleżanek/kolegów w domu np. z okazji urodzin

fajnie było, jeszcze bym kiedyś chętnie wróciła do tego okresu ..
Ja cóż.. Jako, że jestem, byłam i będę leniwa to mi mama szyła ubranka dla lalek.
My jak w piaskownicy w sklep się bawiliśmy to jakieś z kosmosu dawaliśmy ceny, np. 5 000 zł za ciastko
Te figurki z Kinder niespodzianek to chyba gdzieś na szafie w pudełku mam. A w chipsach to chyba to nazywało się Tazosy .
U mnie Shocki to zawsze jadło się tak, żeby się nie krzywić i ta osoba była "fajna", "wygrana" czy coś takiego. Zappy do teraz sobie od czasu do czasu jem . Jeszcze u mnie z lodów były Kolorki na jęzorki i Lulki (też barwiące), a także Big Milki i Oskary tylko aby wygrać.
Ja ogólnie to jestem dzieckiem ulicy, więc mało bajek nie oglądałam. A jeśli oglądałam to te na Cartoon Network m.in. Krowa i kurczak, Dexter itp. O dziwo nie lubiłam Scooby-Doo.
Pele-mele nie kojarzę.

Też bym wróciła z miłą chęcią.
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 22:02   #16
2ystem1645
Zadomowienie
 
Avatar 2ystem1645
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
http://filing.pl/66-rzeczy-ktore-kaz...ich-zapomnial/
u mnie większość tych rzeczy faktycznie każdy miał
Wiele z tych rzeczy miałam.Niektóre mam do tej pory w dobrym stanie bo strasznie dbałam o swoje duperele. Myślicie, że zbiję teraz na nich majątek?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

31 nie miałam nigdy. Nie dałam siętej modzie.Bardzo nie podobały mi się te buty.
__________________


Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Gdzie Ty szukasz pomocy? Nie na porządnym forum (...), tylko w siedzibie zła - na wizażu.
2ystem1645 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 22:33   #17
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Dzieciństwo.

Jeszcze byly szklane kuleczki pamietacie? mam jeszcze pare jako pamiatke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 22:43   #18
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Widziałam to ostatnio! Taka zdziwiona byłam, co to jest, jakaś nowość?
Ja pierwszy raz to jadlam po przyjezdzie do Anglii, czyli calkiem niedawno
Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Jeszcze byly szklane kuleczki pamietacie? mam jeszcze pare jako pamiatke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja pamietam
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 23:03   #19
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Dzieciństwo.

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Jeszcze byly szklane kuleczki pamietacie? mam jeszcze pare jako pamiatke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja pamiętam. Było to chyba do kupienia w takiej siatce jakby na ryby
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-26, 14:48   #20
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Dzieciństwo.

Może tu coś znajdziesz na ten temat https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=732233
__________________


Wyjmij belkę ze swego oka i.....wsadź ją bliźniemu swemu!
soffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 15:23   #21
ishy
Raczkowanie
 
Avatar ishy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Dzieciństwo.

Ojej
Pokemony przede wszystkim (których to moi rodzice nie znosili -szczegolnie gdy je oglądałam na Polsacie )
gazetki Victor Junior,Ksieżniczka,Barbie
lalki barbie i lego oczywiscie
zabawki z mcdonalda
__________________
ishy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 17:44   #22
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Dzieciństwo.

Dzieciństwo kojarzy mi się z tamagotchi, kartkami do segregatorów, szklanymi kulkami. Namiętnie zbierałam karty CN i Chipicao. Namiętnie kolekcjonowałam magazyny Cartoon Network. I komiksy z Kaczorem Donaldem (te grube, wielkości małej książki, nawet nie wiem czy jeszcze takie wychodzą). Zestaw plastyczny (załącznik) to było pierwsza rzecz, którą życzyłam sobie pod choinkę Magic Stars Zabawki w Happy Meal były o wiele fajniejsze niż to badziewie, które teraz dają. Oj mnóstwo tego było, ale człowiek już nie pamięta Zawsze mi się łezka kręci w oku, jak sobie o czymś przypomnę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Karty%20cartoon%20network%20%281%29.jpg (101,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 964d68b1096f.jpg (188,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg super-zestaw-plastyczny-249-czesci-chad-valley-2266424962.jpg (22,3 KB, 10 załadowań)
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."

Edytowane przez veronicas15
Czas edycji: 2013-12-26 o 17:48
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 17:59   #23
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Dzieciństwo.

Eurobiznes, Amiga, a na podwórku obowiązkowo podchody Tak, to były czasy... Albo stanie w kolejce po kawę- dla sąsiada, bo miałam jeszcze dwie siostry, a on dzieci nie miał to wyrabiałam normę Za Donalda
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 18:27   #24
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Dzieciństwo.

Disco relax na polsacie i skakanie do piosenek Jak leciał Dragon Ball to całe podwórko świeciło pustkami
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-26, 20:01   #25
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dzieciństwo.

Jest już taki wątek
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 15:07   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dzieciństwo.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.