Krostki na pupie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 12:38   #1
Nashka
Raczkowanie
 
Avatar Nashka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 34
Unhappy

Krostki na pupie


Więc zacznę od tego że z problemem się borykam jakieś 4 lata (obecnie mam 19 lat). Słyszałam o metodzie peelingu solą bo faktycznie pomagał a po tym smarowania kremem (ja używam kremuren 10 jest z mocznikiem i rewelacyjnie nawilża). przez 3 dni wdziałam różnicę ale w gładkości skóry. Krostek też faktycznie ubyło ale po seksie z chłopakiem gdzie niestety troszkę się on spocił fatalny stan powrócił. Moja pupa przez niego też była mokra a jeszcze przy takim zbliżeniu i pocieraniu wyglądała fatalnie. Staram się ograniczać siedzenie i nosić odpowiednią bieliznę ale od tylu lat nie mogę się tego pozbyć.
Napewno któraś z was też miała taki problem! Podzielcie się metodami!
Nashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 12:46   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Krostki na pupie

Dermatolog powinien to zobaczyć.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 12:50   #3
Nashka
Raczkowanie
 
Avatar Nashka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 34
Dot.: Krostki na pupie

Bardzo możliwe ale może ktoś z was zna sposób jak się tego pozbyć w domu czy wysuszać a może przeciwnie. U mnie trochę sprawdzała się ta metoda wysuszenia a na noc nawilżenia. Szkoda tylko że przez godzinę wszystko diabli wzięli.
Nashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:17   #4
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Krostki na pupie

Nawet jeśli któraś z wizażanek miała taki problem to mam nadzieję, że była z tym u lekarza. Krostki mogą wyglądać podobnie, natomiast ich przyczyny mogą być różne. Wizyta u dermatologa to podstawa, nie potrzeba skierowania, wystarczy się zapisać lub iść od ręki prywatnie i tyle. I opisać tak jak tutaj. Może zasypka ( taki puder dla dzieci pomoże zanim pójdziesz do lekarza, krem clotrimazol bez recepty i przemywanie czymś odkażającym. Nic więcej bez lekarza się nie da ( i oczywiście to środki, które pomogą zanim pójdziesz z tym do lekarza).
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 14:24   #5
Nashka
Raczkowanie
 
Avatar Nashka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 34
Dot.: Krostki na pupie

Do lekarza oczywiście się wybiorę jednak dopiero za 2 może nawet 3 tygodnie z powodu kompletnego braku czasu. Rozumiem że powody mogą być różne pomimo zbieżności wyglądu lub nawet powodów. Ale do tej staram się wypróbować parę mam nadzieję pomocnych metod.
Nashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 14:09   #6
Szkasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Krostki na pupie

a może warto spróbować peeling karnalit morze Martwe???bardzo głębo oczyszcza! drobiny soli karnalitowej oczyszczają naskórek rewelacyjnie,skóra staje się gładka! ja zakupiłam ten peeling we Wrocku w grocie solnej na Grabiszyńskiej, POLECAM i życzę powodzenia
Szkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-28 15:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.