mdłosci stres strach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-02, 21:50   #1
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295

mdłosci stres strach


jaki macie sposob na stres?tak sobie nabiłam głowe Ukraina i tym co sie dziieje,tym ze Polska tez jest zagrożona w razie czego ze juz nie moge przestac o tym myslec,nie mam apetytu,mdli mnie i w ogóle ;/ macie jakis sposob oprocz tabletek na uspokojenie?fakt moze przesadzam,jestem boidudek chcialabym zeby to sie rozeszło po kosciach...
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:17   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: mdłosci stres strach

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
jaki macie sposob na stres?tak sobie nabiłam głowe Ukraina i tym co sie dziieje,tym ze Polska tez jest zagrożona w razie czego ze juz nie moge przestac o tym myslec,nie mam apetytu,mdli mnie i w ogóle ;/ macie jakis sposob oprocz tabletek na uspokojenie?fakt moze przesadzam,jestem boidudek chcialabym zeby to sie rozeszło po kosciach...
Wszyscy byśmy chcieli, żeby to się skończyło. Ja również dzisiaj nie umiem sobie znaleźć miejsca i tylko co chwila wchodzę na portale informacyjne. Jedyna rzecz, jaka mi przychodzi do głowy - pogadaj z kimś bliskim, zajmij się czymś (najlepiej niewymagającym myślenia - mnie dzisiaj świetnie szło mycie okien). Nie mamy wpływu na rozwój sytuacji, trzeba myśleć o tym, co powiedział premier - że dla Polski teraz jako takiego zagrożenia nie ma.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 22:28   #3
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: mdłosci stres strach

Skoro tak strasznie to przeżywasz, to po prostu przestań oglądać wiadomości, przestań sprawdzać portale.. . Nic nie poradzisz. Nie zmienisz sytuacji Ukrainy, ani Polski. A gdyby się coś działo w Polsce i tak się dowiesz.
Zajmij się czymś, żeby nie myśleć o tym.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:50   #4
Alexandra92x
Rozeznanie
 
Avatar Alexandra92x
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 764
Dot.: mdłosci stres strach

Wczoraj miałam podobnie. Jedno zdanie mojego chłopaka sprawiło cud "Nie myśl o rzeczach, na które nie masz wpływu".
__________________
"Chciałabym wystarczyć Ci na całe życie. Żeby cały świat nam zazdrościł, że mamy właśnie siebie."






luty 2014 - początkująca włosomaniaczka
Alexandra92x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 17:01   #5
MHKH
Raczkowanie
 
Avatar MHKH
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam i tu
Wiadomości: 140
Dot.: mdłosci stres strach

Cytat:
Napisane przez Alexandra92x Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam podobnie. Jedno zdanie mojego chłopaka sprawiło cud "Nie myśl o rzeczach, na które nie masz wpływu".
i ma jak najbardziej racje
to co sie tam dzieje jest poza zasiegiem naszych mozliwosci, a co da obsesyjne sledzenie i myslenie? jak cos, tfu tfu, ma sie stac to sie stanie i wszyscy beda poinformowani.
__________________
Blog osobisty
www.myhongkonghusband.com
一種語言永遠不夠
MHKH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 17:27   #6
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: mdłosci stres strach

Ja też się w to wkręciłam Na chwilę obecną nam ochotę złapać TŻta i zwiać z tego kraju do Australii Twardo sobie obiecałam że dzisiaj już nic nie czytam...
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 17:55   #7
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: mdłosci stres strach

Cytat:
Napisane przez Alexandra92x Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam podobnie. Jedno zdanie mojego chłopaka sprawiło cud "Nie myśl o rzeczach, na które nie masz wpływu".
takie zdanie podziałało by na mnie pocieszająco w kwestii np.pogody kiedy planowalabym sie opalac, ale nie tak powaznej sprawy...
któras z was pisała o zwianiu do Australii fakt zwianie za granice moze to niezły pomysł mam jakąs rodzine w Niemczech moze o tym pomysle ;p

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2014-03-03 o 18:05
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 20:30   #8
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: mdłosci stres strach

Ja mam zakaz czytania na ten temat bo podobno potem robię się obłąkanie strachliwa
Rada co do Twojego podejścia: Wykonuj rzeczy które dają Ci przyjemność,a prędko zapomnisz o stresie.
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 21:05   #9
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: mdłosci stres strach

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Ja mam zakaz czytania na ten temat bo podobno potem robię się obłąkanie strachliwa
Rada co do Twojego podejścia: Wykonuj rzeczy które dają Ci przyjemność,a prędko zapomnisz o stresie.
wykonuje pracuje i to tez pomaga bo wtedy prawie w ogóle o tym nie mysle ale jednak ciagle mam z tyłu głowy oby wszystko skonczyło sie dobrze
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:17   #10
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: mdłosci stres strach

A ja właśnie na bieżąco obserwuję sytuację na Ukrainie i utwierdzam się w przekonaniu, że to nasze media ten temat tak drążą i sieją panikę, aby więcej osób to oglądało i przykryć temat choćby kolejnej ofiary "seryjnego samobójcy" tym razem w Katowicach. Póki co na pewno nam nic nie grozi, Krym jest daleko.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 10:47   #11
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: mdłosci stres strach

Nie czytam/nie oglądam, nic mnie to nie obchodzi.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 12:17   #12
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: mdłosci stres strach

Też o tym czytałam i myślałam. Do łóżka poszłam o 2 w nocy, a zasnąć nie mogłam ze stresu, budziłam się co chwilę. Każdy się boi, tym bardziej, że cywilizacja poszła na przód i państwa takie jak Rosja, USA ...mają w zanadrzu większe pole manewru-broń biologiczna, także nie chce myśleć co by to było, jakby je**o to ino roz. Najlepiej o tym nie myśleć i zająć się czymś pożytecznym, obejrzyj jakąś komedię, wyjdź na miasto z koleżanką , pogadaj i nie czytaj tego co piszą, bo media specjalnie nakręcają i sieją panikę :/.
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 22:08   #13
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: mdłosci stres strach

Cytat:
Napisane przez Suziii90 Pokaż wiadomość
Też o tym czytałam i myślałam. Do łóżka poszłam o 2 w nocy, a zasnąć nie mogłam ze stresu, budziłam się co chwilę. Każdy się boi, tym bardziej, że cywilizacja poszła na przód i państwa takie jak Rosja, USA ...mają w zanadrzu większe pole manewru-broń biologiczna, także nie chce myśleć co by to było, jakby je**o to ino roz. Najlepiej o tym nie myśleć i zająć się czymś pożytecznym, obejrzyj jakąś komedię, wyjdź na miasto z koleżanką , pogadaj i nie czytaj tego co piszą, bo media specjalnie nakręcają i sieją panikę :/.
Zgadzam się w 100% nie powinniśmy się przejmować czymś, na co nie mamy absolutnie wpływu. Owszem - trzeba wiedzieć, co się dzieje na świecie, ale starać czerpać informacje z różnych źródeł informacji i nie dawać się manipulować. Trzeźwo myśleć. No i nie wpędzać się w depresję, to absolutnie nic nie da Szkoda życia. Zagrożenia dla Polski na chwilę obecną nie ma i oby tak zostało.
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 23:08:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.