Wycenił mnie na butelkę wódki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-07, 20:19   #1
Alfreda Dysk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5

Wycenił mnie na butelkę wódki...


Cześć Dziewczyny,
potrzebuję się wygadać. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i coś poradzicie.
Kilka miesięcy temu zaczął się kręcić koło mnie chłopak. Nic nadzwyczajnego, po prostu zwyczajny chłopak, miły szarmancki, oczytany i zainteresowaniami podobnymi do moich. Znaliśmy się już wcześniej, ale była to raczej luźna znajomość na zasadzie "cześć- cześć". Przez te kilka miesięcy zdążyliśmy zostać parą. Wydawało mi się, że jest cudownie, właśnie tak jak powinno być. No i dzisiaj przypadkiem usłyszałam jego rozmowę z kolegą. Z rozmowy wynikało, że chłopak założył się z kolegą o to, że w ciągu 3 miesięcy mnie "posunie" (cytat z rozmowy), nagrodą dla zwycięzcy miała być butelka wódki.
Uciekłam, nie pojawiłam się na spotkaniu z nim. Skrzynkę mama zawaloną wiadomościami od niego, dzwoni co pięć minut i pisze smsy.
A ja siedzę i ryczę jak głupia. Zalałam klawiaturę. I jest mi tak cholernie przykro, że potraktował mnie jak rzecz...
Alfreda Dysk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:23   #2
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

przykre. ale nie masz innego wyjścia jak zapomniec o nim. tak sie nie robi, ja bym sie więcej nie kontaktowała z nim. jak uslyszalas tą rozmowę? tak ot sobie jeszcze gadal wiedzac ze jestes niedaleko?szok..
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:24   #3
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez Alfreda Dysk Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
potrzebuję się wygadać. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i coś poradzicie.
Kilka miesięcy temu zaczął się kręcić koło mnie chłopak. Nic nadzwyczajnego, po prostu zwyczajny chłopak, miły szarmancki, oczytany i zainteresowaniami podobnymi do moich. Znaliśmy się już wcześniej, ale była to raczej luźna znajomość na zasadzie "cześć- cześć". Przez te kilka miesięcy zdążyliśmy zostać parą. Wydawało mi się, że jest cudownie, właśnie tak jak powinno być. No i dzisiaj przypadkiem usłyszałam jego rozmowę z kolegą. Z rozmowy wynikało, że chłopak założył się z kolegą o to, że w ciągu 3 miesięcy mnie "posunie" (cytat z rozmowy), nagrodą dla zwycięzcy miała być butelka wódki.
Uciekłam, nie pojawiłam się na spotkaniu z nim. Skrzynkę mama zawaloną wiadomościami od niego, dzwoni co pięć minut i pisze smsy.
A ja siedzę i ryczę jak głupia. Zalałam klawiaturę. I jest mi tak cholernie przykro, że potraktował mnie jak rzecz...
Nieciekawa sytuacja, ale wydaje mi sie, ze tyle czasu nie 'męczył' by
się gdyby chodziło tylko o jakiś durny zakład.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:25   #4
Alfreda Dysk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez slaaave13 Pokaż wiadomość
przykre. ale nie masz innego wyjścia jak zapomniec o nim. tak sie nie robi, ja bym sie więcej nie kontaktowała z nim. jak uslyszalas tą rozmowę? tak ot sobie jeszcze gadal wiedzac ze jestes niedaleko?szok..
Po prostu przyszłam kwadrans za wcześnie, on siedział przy stoliku z kolegą, ja weszłam i usłyszałam jego głos. Przy wejściu stał taki wielki kwiat zza którego nie było mnie widać...
Alfreda Dysk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:29   #5
OliwierB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 121
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Może to po prostu taka głupia gadka. Fakt, debilizmem są takie zakłady, ale może to tylko "niefortunnie" dobrane słowa?

Mogło to być w kontekście - stawiam wódkę, że mimo tych trzech miesięcy jesteś taki cienki, że do niczego nie doszło etc...

Wbrew pozorom, my faceci nie opowiadamy o swoich łóżkowych podbojach kolegom. Rzekłbym, że to raczej Wasza domena. Daj mu szanse to wytłumaczyć, bo zrobi to jakoś racjonalnie.

Mój kolega, ostatnio też opacznie (żeby zmyć dla niego niewygodny temat z jego dziewczyną) rzucił jakieś hasło o zakładzie - musiałem nie źle się napocić żeby zdementować tą głupotę która nie miała związku z rzeczywistością - nie myśle nawet jak poczuła się moja niedawno poznana przyjaciółka i jak była zniesmaczona na samą myśl.

Edytowane przez OliwierB
Czas edycji: 2014-03-07 o 20:36
OliwierB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:34   #6
fondie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Jesli nadal jest cudownie to moze daj mu szanse? oczywiscie niech odpokutuje swoje i upewnij sie czy nie ma kolejnego zakladu
fondie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:34   #7
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Spotkaj się z nim i zapytaj o co chodzi. Po co masz się zadręczać
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 20:41   #8
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez Alfreda Dysk Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
potrzebuję się wygadać. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie i coś poradzicie.
Kilka miesięcy temu zaczął się kręcić koło mnie chłopak. Nic nadzwyczajnego, po prostu zwyczajny chłopak, miły szarmancki, oczytany i zainteresowaniami podobnymi do moich. Znaliśmy się już wcześniej, ale była to raczej luźna znajomość na zasadzie "cześć- cześć". Przez te kilka miesięcy zdążyliśmy zostać parą. Wydawało mi się, że jest cudownie, właśnie tak jak powinno być. No i dzisiaj przypadkiem usłyszałam jego rozmowę z kolegą. Z rozmowy wynikało, że chłopak założył się z kolegą o to, że w ciągu 3 miesięcy mnie "posunie" (cytat z rozmowy), nagrodą dla zwycięzcy miała być butelka wódki.
Uciekłam, nie pojawiłam się na spotkaniu z nim. Skrzynkę mama zawaloną wiadomościami od niego, dzwoni co pięć minut i pisze smsy.
A ja siedzę i ryczę jak głupia. Zalałam klawiaturę. I jest mi tak cholernie przykro, że potraktował mnie jak rzecz...

nie płacz dziewczyno po prostu nie płacz! okazał się chamem, jego sprawa. Ja bym się perfidnie odegrała, coś w stylu udawać że wszystko ok a w decydującym momencie zbliżenia rozebrać go, parsknąć śmiechem i wyjść trzaskając drzwiami.
jakoś mnie nie przekonują teksty moich przedmówczyń typu może tak gadał jak to facet, nie, nie ma gadania co ślina na język przynosi, są konsekwencję więc nie daj się omamić po raz drugi.

Edytowane przez Verri
Czas edycji: 2014-03-07 o 20:43
Verri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:42   #9
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Autorko, jeśli jesteś pewna tego, co usłyszałaś to ja bym szansy nie dawała. Wasz związek jest krótki, jeszcze go dobrze nie poznałaś, a może być, że trafiłaś właśnie na takiego palanta.
Możesz z nim pogadać o tym, co słyszałaś, ale oczywiste jest, że będzie się wypierał, starał sie to jakoś wytłumaczyć. Pozostaje Ci wtedy tylko bycie czujną. Będziesz umiała ocenić, czy nie kłamie?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:44   #10
antyrecenzentka
Przyczajenie
 
Avatar antyrecenzentka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Faceci to z reguły ścierwa i sukinsyny i myślą tylko o tym żeby kobietę zaliczyć. Obchodzą ich tylko cyce i dupa. Mówię z reguły, bo znajdą się też oczywiście normalni, mili faceci ale to niestety rzadkość. Większość chce tylko zamoczyć a potem nagle tracą zainteresowanie.
PS. To na pewno nie jest prowo?
antyrecenzentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:52   #11
Alfreda Dysk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

[QUOTE=antyrecenzentka;454 91170]Faceci to z reguły < zle slowa > i myślą tylko o tym żeby kobietę zaliczyć. Obchodzą ich tylko cyce i dupa. Mówię z reguły, bo znajdą się też oczywiście normalni, mili faceci ale to niestety rzadkość. Większość chce tylko zamoczyć a potem nagle tracą zainteresowanie.
PS. To na pewno nie jest prowo?

Uwierz mi, naprawdę mam po kolei w głowie...

Co do pytania, czy będę potrafiła rozpoznać czy kłamie, nie wiem...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-09 o 14:32 Powód: zle slowa
Alfreda Dysk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 20:56   #12
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Powinnaś dać sobie spokój. Nie daj się omamić. Słyszałaś tą rozmowę i powinnaś się cieszyć, że tak się stało. Masz szansę wyjść z tego cało.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 20:59   #13
Crying_Lightning
Raczkowanie
 
Avatar Crying_Lightning
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 64
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez antyrecenzentka Pokaż wiadomość
Faceci to z reguły ścierwa i sukinsyny i myślą tylko o tym żeby kobietę zaliczyć. Obchodzą ich tylko cyce i dupa. Mówię z reguły, bo znajdą się też oczywiście normalni, mili faceci ale to niestety rzadkość. Większość chce tylko zamoczyć a potem nagle tracą zainteresowanie.
PS. To na pewno nie jest prowo?
Faceci to z reguły ścierwa i sukinsyny? Brak mi słów
__________________
Crying_Lightning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:01   #14
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 807
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

A ja bym z nim pogadała i powiedziała, że wszystko wiem o zakładzie. Jeżeli go dobrze podejdziesz to dowiesz się wszystkiego i potem już od Ciebie zależy co z tym zrobisz.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:02   #15
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez Crying_Lightning Pokaż wiadomość
Faceci to z reguły ścierwa i sukinsyny? Brak mi słów
Zależy jakie kto ma doświadczenia
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:08   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Jakoś nie do końca wierzę w tą story, ale OK, może się zdarzają i takie sytuacje.

Co dokładnie usłyszałaś i w jakim tonie było to mówione? Śmiechawa z Ciebie naiwnej i "wygrałem / lada chwila wygram zakład"? Czy też opowieść pt. zaczęło się od głupiego zakładu, żałuję tego?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:13   #17
aaanuuusiaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Pewien mądry człowiek kiedyś powiedział mi (a w swoim życiu z różnymi typami się zadawał), czy wręcz ostrzegał, że facet który chce tylko jednego potrafi udawać od 3 miesięcy do pół roku; jeśli zmyje się po pół roku bez osiągnięcia celu można podejrzewać, że chciał tylko jednego.... Więc ja wierzę w takie historie.
Ja bym widziała tu dwie opcje:
- olać go i żyć dalej bez niego
- dać mu szanse, ale nie ulegać mu wcześniej niż po roku/dwóch (wziąć na przetrzymanie - nie wiem czy dobrym pomysłem jest mówić mu o terminie, że chciałabyś przynajmniej po roku związku.... bo mogłoby dojść do kolejnego zakładu...)

Ale to tylko moje zdanie.
__________________
"Pozwolić innym na niedoskonałość, dostrzegając tą niedoskonałość w sobie zamiast się jej wypierać i udawać kogoś innego, za wszelką cenę starając się aby maska stała się prawdziwą twarzą."
aaanuuusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:13   #18
antyrecenzentka
Przyczajenie
 
Avatar antyrecenzentka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez Crying_Lightning Pokaż wiadomość
Faceci to z reguły ścierwa i sukinsyny? Brak mi słów
No ja nie żyję w urojonym świecie seriali gdzie ludzie się kochają a mężczyźni są uroczy, romantyczni i wierni. Obracam się w środowisku mężczyzn i słyszę ich rozmowy. Kogo zaliczyli, jaką fajną dupę spotkali itd. Kobiety nie mają pojęcia jak naprawdę faceci myślą o kobietach, bo nie słyszą rozmów jak ich facet gada z innymi o dupach. Faceci opowiadają m.in jak prowokują "kryzys" by "panienka wreszcie ich zostawiła, bo sami boją się powiedzieć że ta laska w ogóle ich nie interesuje i nie ma nic do zaoferowania poza ciałem. Polecam przejrzeć dowolne forum o podrywaniu czy jakiekolwiek forum gdzie są typowo męskie opowieści. A nie czytać romanse i oglądać seriale. Prawda jest brutalna.
antyrecenzentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:15   #19
Alfreda Dysk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jakoś nie do końca wierzę w tą story, ale OK, może się zdarzają i takie sytuacje.

Co dokładnie usłyszałaś i w jakim tonie było to mówione? Śmiechawa z Ciebie naiwnej i "wygrałem / lada chwila wygram zakład"? Czy też opowieść pt. zaczęło się od głupiego zakładu, żałuję tego?
Jakby to było w tonie, żałuję, że popełniłem błąd to bym odebrała telefon od niego, a nie zaśmiecała Wizaż.
To było coś w stylu, jeszcze się broni, ale zdążę na czas...
Alfreda Dysk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 21:19   #20
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Nie powinnaś go skreślać.
Moich dwóch znajomych założyło się kiedyś, który pierwszy "przeliże" pewną dziewczynę. Ten któremu się to udało, 3 lata później poślubił ją i dziś są szczęśliwi.

Może nie jest to szczyt klasy ale rozmowy między facetami często dotyczą tylko aspektów fizycznych, traktują kobietę przedmiotowo ale naprawdę kochają, zresztą chyba nie był taki zły skoro wszystko uznawałaś za idealne aż do felernego tekstu. Na pewno musisz z nim porozmawiać o tym, koniecznie.

Poza tym mógł też zacząć od zakładu a skończyć na prawdziwym uczuciu. Oczywiście zalecam ostrożność
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:19   #21
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Skoro na pewno tak to brzmiało to odbierz telefon, powiedz, ze wiesz o zakładzie i ze nie chcesz go wiecej widzieć. Ja bym nie chciała po czymś takim :/
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:19   #22
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez antyrecenzentka Pokaż wiadomość
No ja nie żyję w urojonym świecie seriali gdzie ludzie się kochają a mężczyźni są uroczy, romantyczni i wierni. Obracam się w środowisku mężczyzn i słyszę ich rozmowy. Kogo zaliczyli, jaką fajną dupę spotkali itd. Kobiety nie mają pojęcia jak naprawdę faceci myślą o kobietach, bo nie słyszą rozmów jak ich facet gada z innymi o dupach. Faceci opowiadają m.in jak prowokują "kryzys" by "panienka wreszcie ich zostawiła, bo sami boją się powiedzieć że ta laska w ogóle ich nie interesuje i nie ma nic do zaoferowania poza ciałem. Polecam przejrzeć dowolne forum o podrywaniu czy jakiekolwiek forum gdzie są typowo męskie opowieści. A nie czytać romanse i oglądać seriale. Prawda jest brutalna.

To proponuje zmienić środowisko w którym się obracasz Bo to z kim się zadajesz świadczy o tobie. I owszem, zdarzają się faceci którzy myślą i zachowują się w sposób jaki opisujesz, jednak nie jest to większość męskiej populacji. Zresztą takie zachowania świadczą o ich ograniczeniu umysłowym i braku większych zalet które mogą zaoferować kobiecie.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:21   #23
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez Alfreda Dysk Pokaż wiadomość
Jakby to było w tonie, żałuję, że popełniłem błąd to bym odebrała telefon od niego, a nie zaśmiecała Wizaż.
To było coś w stylu, jeszcze się broni, ale zdążę na czas...
No to proszę Cię Dziewczyno.....
Chcesz być przez niego wykorzystana i potem wyśmiewana w gronie kolegów, że dałaś się "posunąć"? Błagam, nie bądź naiwna i szanuj się. Koleś nie ma do Ciebie ani grama szacunku.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:21   #24
antyrecenzentka
Przyczajenie
 
Avatar antyrecenzentka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 21
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez Alfreda Dysk Pokaż wiadomość
Jakby to było w tonie, żałuję, że popełniłem błąd to bym odebrała telefon od niego, a nie zaśmiecała Wizaż.
To było coś w stylu, jeszcze się broni, ale zdążę na czas...
Nie słuchaj tych forumowiczek bez godności, które twierdza że każdemu trzeba dawać szansę. Niektórzy nie zasługują na szansę. W tym wypadku ten koleś który chciał Cie bzyknąć za wódkę na pewno nie zasługuje na szansę. Zerwij kontakt z tym osobnikiem i poszukaj szczerego, fajnego faceta.
antyrecenzentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:27   #25
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Nie powinnaś go skreślać.
Moich dwóch znajomych założyło się kiedyś, który pierwszy "przeliże" pewną dziewczynę. Ten któremu się to udało, 3 lata później poślubił ją i dziś są szczęśliwi.

Może nie jest to szczyt klasy ale rozmowy między facetami często dotyczą tylko aspektów fizycznych, traktują kobietę przedmiotowo ale naprawdę kochają, zresztą chyba nie był taki zły skoro wszystko uznawałaś za idealne aż do felernego tekstu. Na pewno musisz z nim porozmawiać o tym, koniecznie.

Poza tym mógł też zacząć od zakładu a skończyć na prawdziwym uczuciu. Oczywiście zalecam ostrożność
A ile jest takich przypadków, kiedy to głupi zakład przeradza się w prawdziwe i szczere uczucie? Pewnie bardzo niewiele.
Moim zdaniem nie ma co ryzykować.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:39   #26
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

nie wiem, nad czym tutaj się zastanawiać. Zerwałabym kontakt bez słowa.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Ale ja kontakt bym umiała tak zerwać.
Natomiast ty. Ja bym ci radziła po prostu z takim typem chłopaków więcej się nie zadawać. Czyli takich "śliskich", bez kręgosłupa. Jakichś tanich podrywaczy. Jak sie dobrze zastanowisz, to myślę, że będziesz umiała określić, o co chodzi, kiedy mówię "ten typ".

A czy jakieś wyjaśnienia możesz od niego uzyskać, które byłyby ci do czegoś potrzebne? Zastanówmy się. "Żartowauem", "przesuyszauaś się", "mówiłem o zakładach na gieudzie" i tak dalej. Ja bym samo słuchanie tych bzdetów poczytała sobie za słabość, że taka głupia jestem, że sobie sama oczy mydlę. Po co słuchać tego.
Pewnie będziesz miała nadzieję na jakieś objawienie, które jakoby jego słowa mogą dać, ale to zwyczajnie nie nastąpi
To znaczy - spróbuj, jak chcesz. Ciekawość pierwszy stopień do piekła.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2014-03-07 o 21:44
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:50   #27
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

napisałabym mu SMS "niestety przegrasz zakład, pozdrawiam"
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 21:56   #28
String Emil
Raczkowanie
 
Avatar String Emil
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 342
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Nie powinnaś go skreślać.
Moich dwóch znajomych założyło się kiedyś, który pierwszy "przeliże" pewną dziewczynę. Ten któremu się to udało, 3 lata później poślubił ją i dziś są szczęśliwi.

Może nie jest to szczyt klasy ale rozmowy między facetami często dotyczą tylko aspektów fizycznych, traktują kobietę przedmiotowo ale naprawdę kochają, zresztą chyba nie był taki zły skoro wszystko uznawałaś za idealne aż do felernego tekstu. Na pewno musisz z nim porozmawiać o tym, koniecznie.

Poza tym mógł też zacząć od zakładu a skończyć na prawdziwym uczuciu. Oczywiście zalecam ostrożność

błagam rozwiń tę myśl, bo mnie się tu coś kupy nie trzyma. te sama kobiete przedmiotowo traktują i kochają na raz?

ja chyba usłyszawszy jakies kretyńskie zakłady na mój temat, olałabym chłopa.

Edytowane przez String Emil
Czas edycji: 2014-03-07 o 21:58
String Emil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:02   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez antyrecenzentka Pokaż wiadomość
Nie słuchaj tych forumowiczek bez godności, które twierdza że każdemu trzeba dawać szansę. Niektórzy nie zasługują na szansę. W tym wypadku ten koleś który chciał Cie bzyknąć za wódkę na pewno nie zasługuje na szansę. Zerwij kontakt z tym osobnikiem i poszukaj szczerego, fajnego faceta.
Zgadzam się w 100%. Z tego, co pisze autorka wątku to jednoznaczna sytuacja. Nie ma co się szmacić będąc z takim idiotą.

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
napisałabym mu SMS "niestety przegrasz zakład, pozdrawiam"
Dobre.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:02   #30
Crying_Lightning
Raczkowanie
 
Avatar Crying_Lightning
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Wiadomości: 64
Dot.: Wycenił mnie na butelkę wódki...

Cytat:
Napisane przez antyrecenzentka Pokaż wiadomość
No ja nie żyję w urojonym świecie seriali gdzie ludzie się kochają a mężczyźni są uroczy, romantyczni i wierni. Obracam się w środowisku mężczyzn i słyszę ich rozmowy. Kogo zaliczyli, jaką fajną dupę spotkali itd. Kobiety nie mają pojęcia jak naprawdę faceci myślą o kobietach, bo nie słyszą rozmów jak ich facet gada z innymi o dupach. Faceci opowiadają m.in jak prowokują "kryzys" by "panienka wreszcie ich zostawiła, bo sami boją się powiedzieć że ta laska w ogóle ich nie interesuje i nie ma nic do zaoferowania poza ciałem. Polecam przejrzeć dowolne forum o podrywaniu czy jakiekolwiek forum gdzie są typowo męskie opowieści. A nie czytać romanse i oglądać seriale. Prawda jest brutalna.
To nie wiem w jakim Ty się środowisku mężczyzn obracasz. A co, kobiety to może takie święte? Mało to takich co manipulują, zdradzają i się puszczają gdzieś po klubach? I co z tego? Od razu można wszystkie skreślać? Widzę, że jakieś swoje żale tu wylewasz i złe doświadczenia, a przy okazji wydajesz bezmyślne sądy. A co do czytania romansów i oglądania seriali, to nie jest to potrzebne. Wystarczy zmienić towarzystwo na normalne
__________________
Crying_Lightning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 05:24:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.