Ból przy braniu tabletek anty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 20:06   #1
martihuanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9

Ból przy braniu tabletek anty


Hej, wiem , że ten temat był już pewnie nie raz. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne w ten piątek i biorę tabletki Vibin mini. Po każdej tabletce jestem ospała , nie mam ochoty nawet rozmawiać , a chłopak powiedział , że mam nawet bardzo smutne oczy , a co jest najgorsze strasznie boli mnie brzuch i to nie jest w jednym miejscu tylko ból jakby był wszędzie. Co mam zrobić ? iść do ginekologa powiedzieć mu , że coś jest nie tak ? odstawić tabletki ? z góry dziękuję za odpowiedzi
martihuanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 20:35   #2
Inna_693
Raczkowanie
 
Avatar Inna_693
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 146
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Nie to forum... Z takimi sprawami powinnaś pisać np. na intymnym. A co Do Twojego pytania to powinnaś iść do lekarza i to wyjaśnić, ponieważ tabletki ewidentnie Ci nie służą. Powodzenia
Inna_693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 05:33   #3
martihuanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Ok, jestem tu nowa i jeszcze wszystkiego nie ogarniam Dziękuję
martihuanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 08:47   #4
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Cytat:
Napisane przez Inna_693 Pokaż wiadomość
Nie to forum... Z takimi sprawami powinnaś pisać np. na intymnym. A co Do Twojego pytania to powinnaś iść do lekarza i to wyjaśnić, ponieważ tabletki ewidentnie Ci nie służą. Powodzenia
Dlaczego nie to forum? Dziewczyna ma problem z tabletkami anty, a to jest forum ginekologia

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez martihuanna Pokaż wiadomość
Hej, wiem , że ten temat był już pewnie nie raz. Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne w ten piątek i biorę tabletki Vibin mini. Po każdej tabletce jestem ospała , nie mam ochoty nawet rozmawiać , a chłopak powiedział , że mam nawet bardzo smutne oczy , a co jest najgorsze strasznie boli mnie brzuch i to nie jest w jednym miejscu tylko ból jakby był wszędzie. Co mam zrobić ? iść do ginekologa powiedzieć mu , że coś jest nie tak ? odstawić tabletki ? z góry dziękuję za odpowiedzi
jeżeli dopiero rozpoczęłaś branie tabletek antykoncepcyjnych, niestety takie skutki uboczne są jak najbardziej możliwe. Organizm potrzebuje czasu by przyzwyczaić się do hormonów, występowanie skutków ubocznych jest dopuszczalne do 3 miesięcy, gdyby po tym czasie nadal się utrzymywały, tabletki trzeba zmienić. Jednak gdyby skutki uboczne były dla Ciebie szczególnie uciążliwe, przejdź się do lekarza, być może będzie konieczna zmiana.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 09:48   #5
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Te skutki uboczne są jak najbardziej normalne, organizm do 3 miesięcy musi się przyzwyczaić. Jednak okropnego bólu brzucha bym nie bagatelizowała. Jeżeli nadal tak bardzo będzie bolał brzuch to idź do lekarza.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 14:36   #6
Inna_693
Raczkowanie
 
Avatar Inna_693
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 146
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

[QUOTE=Aaniol_apokalipsy;4 6548807]Dlaczego nie to forum? Dziewczyna ma problem z tabletkami anty, a to jest forum ginekologia [COLOR="Silver"]

Znalazłam ten wątek na forum technicznym wizazu pomiędzy jakimiś problemami z postami a regulaminem. Dlatego to napisałam. Ale możliwe że i ja się pomyliłam. Nie ma ludzi nieomylnych [QUOTE]

Edytowane przez Inna_693
Czas edycji: 2014-05-21 o 14:37
Inna_693 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 15:13   #7
martihuanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Mam nadzieje,że mi przejdzie. Dzisiaj wzięłam tabletkę i czuję się dobrze. Jak na razie
martihuanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 16:19   #8
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Cytat:

Znalazłam ten wątek na forum technicznym wizazu pomiędzy jakimiś problemami z postami a regulaminem. Dlatego to napisałam. Ale możliwe że i ja się pomyliłam. Nie ma ludzi nieomylnych
Rozumiem, w takim razie przepraszam widocznie został przeniesiony do właściwego działu

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez martihuanna Pokaż wiadomość
Mam nadzieje,że mi przejdzie. Dzisiaj wzięłam tabletkę i czuję się dobrze. Jak na razie
Z czasem, jeśli tabletki są dla Ciebie dobrze dobrane, powinno się wszystko ustabilizować. Jeśli chodzi o bóle, gdyby się powtarzało, warto tak jak mówiła Jeannee, przejść się do ginekologa.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 16:48   #9
martihuanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Jeżeli przy kolejnej paczce mi nie przejdzie to na pewno pójdę do ginekologa. Dziękuje za słowa otuchy
martihuanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 17:57   #10
Ulquiorra4
Raczkowanie
 
Avatar Ulquiorra4
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 53
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Tak jak mówią koleżanki wyżej - z tabsami często wiążą się skutki uboczne. Mnie początkowo mdliło, miałam nieznośne wahania nastrojów, plamienia, bóle podbrzusza jak i żołądka. Nawet teraz, gdy inne niedogodności minęły, czasem pobolewają mnie jajniki. Podobno to mieści się to w normie. Więc zobacz, jak będziesz reagowała przy kolejnym opakowaniu, a jak do 3 blistra twój organizm się nie przyzwyczai to koniecznie pogadaj ze swoim lekarzem. Trzymaj się.
Ulquiorra4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 18:05   #11
martihuanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 9
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Miesiączkę mam już od tygodnia , a mam wrażenie jak by zaczęła się wczoraj. Przy pierwszej tabletce czułam się strasznie, ale z dnia na dzień jest lepiej. Mam nadzieje , że tabletki będą mi służyły
martihuanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 19:04   #12
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ból przy braniu tabletek anty

Cytat:
Napisane przez martihuanna Pokaż wiadomość
Miesiączkę mam już od tygodnia , a mam wrażenie jak by zaczęła się wczoraj. Przy pierwszej tabletce czułam się strasznie, ale z dnia na dzień jest lepiej. Mam nadzieje , że tabletki będą mi służyły
Też mamy taką nadzieję
Jak by się coś działo to pisz i zwróć szczególną uwagę na ten ból brzucha.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-21 20:04:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.