konto w banku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-12, 11:28   #1
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Unhappy

konto w banku


Mimo, że mój wiek zaczyna się już na cyfrę 2 nigdy nie miałam konta w banku (aż wstyd się przyznać). Jestem już jednak zdecydowana i poszukuje tzw konta studenckiego. Ktoś może z was jakieś polecić? Potrzebuje zwykłego "przechowalnika pieniędzy". Jakiś czas temu czytałam o koncie w banku internetowym, gdzie praktycznie nie było żadnych kosztów prowadzenia konta. Nie pamiętam jednak nazwy banku Były jeszcze jakieś bonusy za zakupy przez internet.
Tak więc wizażanki liczę na wasze rady i doświadczenie.
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."

Edytowane przez level_out
Czas edycji: 2014-06-12 o 12:16
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 11:45   #2
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: konto w banku

nie wizażystki, a wizażanki

może ING?
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:16   #3
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: konto w banku

wybacz, krótko tu jestem
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:20   #4
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: konto w banku

O bonusach za zakupy zapomnij, bo do tego zwykle jest warunek przelewania pensji/stypendium (no chyba, że masz stypendium) na to konto Przelewanie kasy przez rodziców nie wystarczy.
chyba Mbank ma darmowe konto. Może czytałaś o sync? (teraz T mobile) ale tam jest warunek przelewania wynagrodzenia dla bonusów za zakupy w necie.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-06-12 o 12:23
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:20   #5
wiosna494
Wtajemniczenie
 
Avatar wiosna494
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 823
Dot.: konto w banku

ING, konto DIRECT.
w miesiącu musisz tylko zrobić transakcje kartą, na łączną kwotę 100 zł jeśli tego nie zrobisz, jedyną opłatą jest 7 zł.

albo PKO, konto za zero.
wiosna494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:34   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: konto w banku

mBank
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:40   #7
level_out
Raczkowanie
 
Avatar level_out
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 86
Dot.: konto w banku

rousse masz racje, był jakiś warunek. Coś mi świta o wpłacie regularnej kwoty powyżej coś tam
__________________
"Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu."

Edytowane przez level_out
Czas edycji: 2014-06-12 o 12:41
level_out jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 12:50   #8
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez level_out Pokaż wiadomość
rousse masz racje, był jakiś warunek. Coś mi świta o wpłacie regularnej kwoty powyżej coś tam
Kiedyś tak, ale teraz musi to być wynagrodzenie(pensja lub stypendium). Żeby ludzie się nie wycwanili i nie mieli kont w 100 bankach z bonusami , w jednym banku x% za internetowe, w drugim x% zwrotu za zakupy spożywcze itd ...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-06-12 o 12:52
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 12:55   #9
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
ING, konto DIRECT.
w miesiącu musisz tylko zrobić transakcje kartą, na łączną kwotę 100 zł jeśli tego nie zrobisz, jedyną opłatą jest 7 zł.

albo PKO, konto za zero.
od paru miesiecy juz 200 zł
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 13:12   #10
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez level_out Pokaż wiadomość
Mimo, że mój wiek zaczyna się już na cyfrę 2 nigdy nie miałam konta w banku (aż wstyd się przyznać). Jestem już jednak zdecydowana i poszukuje tzw konta studenckiego. Ktoś może z was jakieś polecić? Potrzebuje zwykłego "przechowalnika pieniędzy". Jakiś czas temu czytałam o koncie w banku internetowym, gdzie praktycznie nie było żadnych kosztów prowadzenia konta. Nie pamiętam jednak nazwy banku Były jeszcze jakieś bonusy za zakupy przez internet.
Tak więc wizażanki liczę na wasze rady i doświadczenie.
ja mam w mBanku i właśnie mam wszystko za darmo.
Nie wiem, jak jest za zakup przez internet, ale są akurat mOkazje - czyli aktualnie promocja na zakupy w Vision Expres (10%), Show room (10%), Decathlon (10%), Gino Rosi (20%)Pierre Cardin (10%), NC+ (rabat 100 zł za założenie), Ania Kruk (15%) i jeszcze kilka innych
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 13:31   #11
Poznanska Lasica
Raczkowanie
 
Avatar Poznanska Lasica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Miasto Pyr i Jarmarku Świętego Marcina
Wiadomości: 130
Dot.: konto w banku

Ja polecam konto Direct w Ing nie tyle z powodu jego zupełnej darmowości uzyskiwanej w zamian za transakcje na 200 pln w miesiącu, ale z:
- smart saver - zaokrągla każdą transakcję do 5 lub 10 pln i przelewa na specjalne konto oszczędnościowe
- k@rta wirtualna - to jest bajka, bo za darmo możesz wyrobić sobie darmową kartę kredytową dzięki której możesz płacić za zakupy, bardzo przydatne, na przykład gdy chcesz coś kupić w sklepie Google
Poznanska Lasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 13:45   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: konto w banku

Od lat mBank- zdradzony na chwile na rzecz BGŻ, ale wróciłam ponownie do mBanku.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 14:36   #13
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez Poznanska Lasica Pokaż wiadomość
Ja polecam konto Direct w Ing nie tyle z powodu jego zupełnej darmowości uzyskiwanej w zamian za transakcje na 200 pln w miesiącu, ale z:
- smart saver - zaokrągla każdą transakcję do 5 lub 10 pln i przelewa na specjalne konto oszczędnościowe
- k@rta wirtualna - to jest bajka, bo za darmo możesz wyrobić sobie darmową kartę kredytową dzięki której możesz płacić za zakupy, bardzo przydatne, na przykład gdy chcesz coś kupić w sklepie Google
zapomniałaś dodać, że to 5 lub 10 zł będzie pochodzić z własnego konta danej osoby
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 15:50   #14
kalinka 007
Raczkowanie
 
Avatar kalinka 007
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 145
Dot.: konto w banku

eKonto w mBanku lub Tmobile ("tmobile bankowe") - mam oba, to drugie ma chyba atrakcyjniejszą ofertę, m. in. wypłaty za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz za darmo 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu. eKonto też jest spoko; wypłaty za darmo z WBK, no i Euronetów i tym podobnych.
kalinka 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:30   #15
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
ja mam w mBanku i właśnie mam wszystko za darmo.
Nie wiem, jak jest za zakup przez internet, ale są akurat mOkazje - czyli aktualnie promocja na zakupy w Vision Expres (10%), Show room (10%), Decathlon (10%), Gino Rosi (20%)Pierre Cardin (10%), NC+ (rabat 100 zł za założenie), Ania Kruk (15%) i jeszcze kilka innych
to dziwne, bo w mbanku od dłuższego czasu nie ma darmowego konta bez żadnych warunków typu płatność kartą na x zł
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:38   #16
kryzie
Przyczajenie
 
Avatar kryzie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Dot.: konto w banku

Może PKO Konto dla Młodych?
Do 26 roku życia nie płacisz nic, za przelewy itd również, dokładnie można poczytać na ich stronie. Sama je mam i nie narzekam Jeden minus to karta zdrapka do przelewów ale można zamienić na sms'y. Cały panel internetowy też jest dość jasny. Potem prowadzenie 'normalnego' konta w PKO to miesięcznie 5 zł, z tego co wiem
kryzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:50   #17
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez kryzie Pokaż wiadomość
Może PKO Konto dla Młodych?
Do 26 roku życia nie płacisz nic, za przelewy itd również, dokładnie można poczytać na ich stronie. Sama je mam i nie narzekam Jeden minus to karta zdrapka do przelewów ale można zamienić na sms'y. Cały panel internetowy też jest dość jasny. Potem prowadzenie 'normalnego' konta w PKO to miesięcznie 5 zł, z tego co wiem
zapomniałaś dodać, że karta do tego konta nie jest całkowicie bezpłatna


jedyne bezpłatne konto bez żadnych warunków to sync, teraz t-mobile

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2014-06-12 o 16:51
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:50   #18
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: konto w banku

ja polecam Alior Sync (obecnie T-mobile usługi bankowe dostarczane przez Alior Bank - wiem brzmi wieśniacko ) konto mam już kilka lat, zakładałam jak jeszcze nosił nazwę Alior Sync. Jest to część Alior Banku. Wszystko za 0 zł bez dodatkowych gwiazdek typu darmowe konto pod warunkiem miesięcznych transakcji na poziomie x zł.

Od siebie dodam jeszcze, że wcześniej miałam konta w Millenium, mBanku i ING. Z obecnego jestem najbardziej zadowolona.

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2014-06-12 o 16:51
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 16:57   #19
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: konto w banku

no i co w związku z tym, że masz dwójkę w wieku i konto zakładasz ja miałam bodajże 24 lata jak zakładałam. Założyłam w PKO SA (z żubrem w logo), czyli najdroższym banku, bo miałam najbliżej do niego Oczywiście ci go nie polecam, to bank dobry prędzej dla przedsiębiorstw, a nie zwykłego człeka.
Ty zapewne piszesz o mBanku - bo to on jest znany z tego, że jego mocną stroną jest właśnie internetowa bankowość. Jestem przekonana, że to o nim właśnie czytałaś.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 17:00   #20
kryzie
Przyczajenie
 
Avatar kryzie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
zapomniałaś dodać, że karta do tego konta nie jest całkowicie bezpłatna


jedyne bezpłatne konto bez żadnych warunków to sync, teraz t-mobile

Jak nie jest bezpłatna. Zależy jaką wybierzesz, jeśli chcesz mieć w wymyślone wzorki, swoje zdjęcia to spoko- czekasz 2 tyg dłużej i płacisz. Podstawowa wersja jest akurat ładna i bezpłatna
Pisze tylko to co wiem i to wyłącznie propozycja :p

Edytowane przez kryzie
Czas edycji: 2014-06-12 o 17:03
kryzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 17:02   #21
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
no i co w związku z tym, że masz dwójkę w wieku i konto zakładasz ja miałam bodajże 24 lata jak zakładałam. Założyłam w PKO SA (z żubrem w logo), czyli najdroższym banku, bo miałam najbliżej do niego Oczywiście ci go nie polecam, to bank dobry prędzej dla przedsiębiorstw, a nie zwykłego człeka.
Ty zapewne piszesz o mBanku - bo to on jest znany z tego, że jego mocną stroną jest właśnie internetowa bankowość. Jestem przekonana, że to o nim właśnie czytałaś.
wlasnie wszyscy tak mowią ze to najdroższy bank nie dla zwykłego ludzia ale ja mam zwykle konto za darmo, konto walutowe za darmo, place jedynie 2zł za karte do zwykłego konta i 0,50 za przelew i w pko sa mieli najlepsze oferty lokat ze wszystkich bankow w okolicy więc... jak dla mnie spoko.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 17:08   #22
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez kryzie Pokaż wiadomość
Jak nie jest bezpłatna. Zależy jaką wybierzesz, jeśli chcesz mieć w wymyślone wzorki, swoje zdjęcia to spoko- czekasz 2 tyg dłużej i płacisz. Podstawowa wersja jest akurat ładna i bezpłatna
Pisze tylko to co wiem i to wyłącznie propozycja :p
doczytaj proszę jaki podstawowy warunek trzeba spełniać co miesiąc żeby posiadanie karty było bezpłatne (nie jest to jakiś wygórowany warunek, ale jest=nie jest to karta bezpłatna bez żadnych warunków)
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 17:40   #23
kryzie
Przyczajenie
 
Avatar kryzie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
doczytaj proszę jaki podstawowy warunek trzeba spełniać co miesiąc żeby posiadanie karty było bezpłatne (nie jest to jakiś wygórowany warunek, ale jest=nie jest to karta bezpłatna bez żadnych warunków)
No to przepraszam:

"0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata"

pisałam że sama karta w sobie jest bezpłatna, nie prowadzenie
W takim razie nie wybierajcie PKO !!
kryzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:41   #24
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
to dziwne, bo w mbanku od dłuższego czasu nie ma darmowego konta bez żadnych warunków typu płatność kartą na x zł
hmm ja nic nie płaciłam i nie płacę

ale może dlatego, ze co chwilę robię jakieś przelewy i płacę głownie karta.. więc może wyrabiam się w limicie, o którym nie mam pojęcia

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
wlasnie wszyscy tak mowią ze to najdroższy bank nie dla zwykłego ludzia ale ja mam zwykle konto za darmo, konto walutowe za darmo, place jedynie 2zł za karte do zwykłego konta i 0,50 za przelew i w pko sa mieli najlepsze oferty lokat ze wszystkich bankow w okolicy więc... jak dla mnie spoko.
a dlaczego placisz?
masz zdrapki? to przenieś autoryzowanie przeleów na sms - wtedy będziesz miała za darmo
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 20:57   #25
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
hmm ja nic nie płaciłam i nie płacę
nie płacisz, bo robisz płatności kartą min. 100zł miesięcznie. kto nie robi płaci 4 zł miesięcznie (ekonto)

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kryzie Pokaż wiadomość
No to przepraszam:

"0 zł za kartę debetową – wystarczy dokonać 5 płatności w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata"

pisałam że sama karta w sobie jest bezpłatna, nie prowadzenie
W takim razie nie wybierajcie PKO !!
no właśnie karta nie jest bezpłatna bez żadnych warunków
Warunek jest banalny, ale jednak jest - i o tym piszę - żebyś nie wprowadzała innych w błąd, że karta jest bezpłatna.

Przecież prowadzenie tego rachunku jest bezpłatne bez żadnych warunków, więc nie wiem o co ci chodzi z tym prowadzeniem?

Prowadzenie rachunku to nie to samo co posiadanie karty - można prowadzić rachunek nie posiadając karty.

Dlaczego mają nie wybierać pko bp? Bank jak bank, nic w nim nadzwyczajnego (ani na plus, ani na minus).

Edytowane przez _czarny_kot
Czas edycji: 2014-06-12 o 21:08
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 08:55   #26
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
nie płacisz, bo robisz płatności kartą min. 100zł miesięcznie. kto nie robi płaci 4 zł miesięcznie (ekonto)

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



no właśnie karta nie jest bezpłatna bez żadnych warunków
Warunek jest banalny, ale jednak jest - i o tym piszę - żebyś nie wprowadzała innych w błąd, że karta jest bezpłatna.

Przecież prowadzenie tego rachunku jest bezpłatne bez żadnych warunków, więc nie wiem o co ci chodzi z tym prowadzeniem?

Prowadzenie rachunku to nie to samo co posiadanie karty - można prowadzić rachunek nie posiadając karty.

Dlaczego mają nie wybierać pko bp? Bank jak bank, nic w nim nadzwyczajnego (ani na plus, ani na minus).
mój TŻ zrobił awanturę w mbanku jak chciał rozwiązać z nimi umowę, bo ograniczali go i przedłużali sprawę i w końcu zaproponowali, że nie będzie płacił NIC, nie ma żadnych warunków na płatności kartą itp. rzeczy.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

a PKO to totalne dno. Przelewy idą długo, wypłaty z bankomatów to problem, bo trzeba szukać ich, już nie mówiąc o wpłatomatach.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:18   #27
ewawelo
Przyczajenie
 
Avatar ewawelo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: konto w banku

polecam ING
__________________
Piszę też na najKobiety
ewawelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:28   #28
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: konto w banku

ja polecam Tmobile usługi bankowe, dawniej Alior sync, obecnie mają chyba najkorzystniejszą ofertę
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 09:42   #29
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: konto w banku

Cytat:
Napisane przez Heledore Pokaż wiadomość
wlasnie wszyscy tak mowią ze to najdroższy bank nie dla zwykłego ludzia ale ja mam zwykle konto za darmo, konto walutowe za darmo, place jedynie 2zł za karte do zwykłego konta i 0,50 za przelew i w pko sa mieli najlepsze oferty lokat ze wszystkich bankow w okolicy więc... jak dla mnie spoko.
ja też mam konto w pko i jestem mega zadowolona - przelewy za zero, konto za zero tylko jak nie wykonam ileś tam razy płatności kartą w sklepie to pobierają mi 5 zł ale mimo wszystko jestem zadowolona, kiedyś miałam w wbk ale z tamtego zrezygnowałam - niby konto za zero do 25 lat ale tylko 5 przelewów w miesiącu miałam darmowych a za reszte musiałam płacić a gdy ja nie raz robię w miesiącu z 15-20 przelewów to było nie opłacalne dla mnie

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
a PKO to totalne dno. Przelewy idą długo, wypłaty z bankomatów to problem, bo trzeba szukać ich, już nie mówiąc o wpłatomatach.
ja nie mam problemu z przelewami - jeśli płacę rachunki rano to w ten sam dzień mam zaksięgowane na obcym rachunku (na każdym rachunku mam date kiedy wpłynął przelew) a pieniądze wypłacam z każdego bankomatu za darmo - nie zawsze chce mi się latać do pko które mam 8 km od domu a bankomat np. wbk mam kawałek od domu i nigdy mi jeszcze nie pobrało prowizji za wypłacanie z innych bankomatów
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 10:44   #30
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: konto w banku

WBK tez poszło po rozum do głowy i zrobił bezpłatne konto dla wszystkich.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 12:17:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.