push up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 10:34   #1
inga12345678910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Smile

push up


Hej chciałam się spytać czy warto kupować push up? To bardzo ładnie wygląda i czuje się fajniej w takim staniku (niektórzy mówią że są niewygodne ale ja czuje się komfortowo) ale nie mam małych piersi więc nie mam powodu nosić push up'ów. Poza tym zawsze myślałam że to oszustwo i że to wygląda groteskowo. Co o tym myślicie ?
inga12345678910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 10:42   #2
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: push up

Zdecydowanie nie mam potrzeby, nie noszę. Poza tym nie wiem czy to takie zdrowe. Jak lubisz to noś, co za problem?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 10:46   #3
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: push up

Ja noszę,bo lubię. Poza tym sadze,ze nie są to tylko staniki dla malych biustów.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 10:53   #4
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: push up

Jeśli dobrze się w nich czujesz to noś =)
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 10:57   #5
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: push up

Jeśli ktoś się dobrze w nich czuje to niech nosi, byle odpowiednio dobrane i nie jakieś gigantyczne
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 11:01   #6
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: push up

jako heteroseksualnej kobiecie jest mi wszystko jedno jakie staniki noszą inne kobiety
ale nie chciałabym, żeby faceci nosili nakładki na klaty, bo czułabym się oszukana jakbym się dowiedziała, że naprawdę to wcale nie mają takich mięśni jak udają, że mają
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 11:05   #7
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
jako heteroseksualnej kobiecie jest mi wszystko jedno jakie staniki noszą inne kobiety
ale nie chciałabym, żeby faceci nosili nakładki na klaty, bo czułabym się oszukana jakbym się dowiedziała, że naprawdę to wcale nie mają takich mięśni jak udają, że mają
Albo skarpety w gaciach
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 11:13   #8
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: push up

Jeśli ktoś nosi dobry push up, który nie miażdży mu cycków jak jakieś 90% tego co jest w ofertach sieciówek (też tych bieliźnianych), to nie widzę problemu. Dobrze dobrany u brafitterki stanik to podstawa (żeby wiedzieć ile faktycznie tego biustu jest), potem można myśleć nad dodatkowym powiększaniem.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 11:16   #9
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: push up

Ja noszę przez to,że mam b.małe piersi. I dzięki temu czuje się pewniej
Poza tym nie lecę każdemu facetowi do łóżka,więc nie wiedzą czy ich oszukuję
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 11:17   #10
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Albo skarpety w gaciach
już nie chciałam tak dosadnie
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 11:20   #11
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ja noszę przez to,że mam b.małe piersi. I dzięki temu czuje się pewniej
Poza tym nie lecę każdemu facetowi do łóżka,więc nie wiedzą czy ich oszukuję
Jak dziewczyny się malują, farbują włosy czy noszą wyszczuplające gacie to też oszukują, więc bym się tym aspektem najmniej przejmowała
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 12:35   #12
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez inga12345678910 Pokaż wiadomość
Hej chciałam się spytać czy warto kupować push up? To bardzo ładnie wygląda i czuje się fajniej w takim staniku (niektórzy mówią że są niewygodne ale ja czuje się komfortowo) ale nie mam małych piersi więc nie mam powodu nosić push up'ów. Poza tym zawsze myślałam że to oszustwo i że to wygląda groteskowo. Co o tym myślicie ?
Wszelkim wkładkom do stanika (poza korygującymi asymetrię) mówię "nie". Kiedyś nawet po domu musiałam mieć stanik z poduchami, nosiłam oczywiście wyłącznie usztywniane (bardzo) staniki - ale na szczęście przeszłam samoedukację w zakresie doboru właściwego rozmiaru i od ponad 5 lat cieszę się lepszym dekoltem, a nadto noszę chętnie cieniutkie jak mgiełka staniki. Autorko, polecam wątek na ten temat (jest na Modzie).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 10:06   #13
Sahrah
Raczkowanie
 
Avatar Sahrah
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 238
GG do Sahrah
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nosi dobry push up, który nie miażdży mu cycków jak jakieś 90% tego co jest w ofertach sieciówek (też tych bieliźnianych), to nie widzę problemu. Dobrze dobrany u brafitterki stanik to podstawa (żeby wiedzieć ile faktycznie tego biustu jest), potem można myśleć nad dodatkowym powiększaniem.
dokładnie....ja głupia nosiłam 75B mam mały biust ok 89 cm....i jak poszłam właśnie do takiej Pani co się zna wyszłam z D70 okazało się że nosze za mały stanik który w ogóle nie trzyma mi tych moich śliwek....podsuwa się do góry bo jest za luźny i w ogóle bez sensu...teraz wiem że nie powinno sę kierować rozmiarem na metce....fiszbin jak już jest powinien być nie za kończącą się piersią ale niżej pod pachą.....przez te fiszbiny cholerne źle dobrane miałam guza....
__________________
Sahrah
Sahrah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 10:26   #14
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wszelkim wkładkom do stanika (poza korygującymi asymetrię) mówię "nie". Kiedyś nawet po domu musiałam mieć stanik z poduchami, nosiłam oczywiście wyłącznie usztywniane (bardzo) staniki - ale na szczęście przeszłam samoedukację w zakresie doboru właściwego rozmiaru i od ponad 5 lat cieszę się lepszym dekoltem, a nadto noszę chętnie cieniutkie jak mgiełka staniki. Autorko, polecam wątek na ten temat (jest na Modzie).
Dobrze dobrany stanik to podstawa Dawniej kupowałam w sklepach jakieś dziwne rozmiary 90D, bo większych nie było, a one i tak były do dupy - za duże pod biustem, miseczki niby ok, ale tak naprawdę dużo za małe, latało to wszystko, wyłaziło, nic nie nie trzymało, a innych nie było, takich nietypowych rozmiarów. W końcu poszłam do brafitterki i dała mi rozmiar 75FF - to był dobry rozmiar. Pod biustem musi być ciasno, to jest bardzo ważne. Może wyda się kilka razy więcej na taki stanik, ale jest to warte tych pieniędzy, z dużym biustem można wtedy czuć się jak bez niego, a nie tu się wylewa, tam odstaje, tutaj buła, bo miseczka za mała i cały czas poprawianie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:49   #15
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: push up

ale moment - nie każdy push-up to stanik typu "+2 rozmiary".
to przecież przede wszystkim stanik z miseczką szytą w określony sposób dla uzyskania efektu uniesionych piersi. często występują z wkładkami, ale nie tylko.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 20:03   #16
MadameBlossom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 245
Dot.: push up

Mayły biust czy duży - wydaje mi się, że dobrze dobrany stanik to podstawa. Dobrze dobrany stanik Push up to też ważna sprawa. Ja noszę te z silikonowym wypełnieniem - najładniej biust wygląda
__________________
Mój blog osobisty

Zobacz

www.madameblossom.blogspo t.com
MadameBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:04   #17
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: push up

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;46974076]Jeśli ktoś się dobrze w nich czuje to niech nosi, byle odpowiednio dobrane i nie jakieś gigantyczne [/QUOTE]

Nie istnieje dobrze dobrany push up Albo nosi się dobrze dobraną (brafitting itp) bieliznę albo jakieś pushapy...

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MadameBlossom Pokaż wiadomość
Mayły biust czy duży - wydaje mi się, że dobrze dobrany stanik to podstawa. Dobrze dobrany stanik Push up to też ważna sprawa. Ja noszę te z silikonowym wypełnieniem - najładniej biust wygląda


polecam wątek "nosimy dobrze dobrane biustonosze" ...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:31   #18
nattania
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 184
Dot.: push up

push upy ładnie modelują biust
nattania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:54   #19
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez nattania Pokaż wiadomość
push upy ładnie modelują biust
Push upy zgniatają biust.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 16:35   #20
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie istnieje dobrze dobrany push up Albo nosi się dobrze dobraną (brafitting itp) bieliznę albo jakieś pushapy... [COLOR="Silver"]
ależ oczywiście, że istnieje!
baaaa będzie tylko wówczas spełniał swoją modelującą funkcję, jeśli obwód i miseczka będą prawidłowo dobrane. czyli nie za luźno, nie za ciasno i odpowiednio do kształtu piersi.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 17:10   #21
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ależ oczywiście, że istnieje!
baaaa będzie tylko wówczas spełniał swoją modelującą funkcję, jeśli obwód i miseczka będą prawidłowo dobrane. czyli nie za luźno, nie za ciasno i odpowiednio do kształtu piersi.
O to chodzi, że miseczka z gulą w środku nie moze być prawidłowo dobrana, no chyba, że istnieją piersi z wgłębieniami na silikonowe wkładki Dobre dobranie polega na tym, żeby miseczka nigdzie nie uciskała, a zasadą działania push upów jest ucisk piersi i wypchanie ich do góry...

Kiedys nosiłam push upy , odkąd mam dobrane nie potrzebuję bo dobrany stanik lepszy efekt daje Dopiero wtedy zdałam sobie też sprawę jakie moje stare staniki były niewygodne, teraz gdy jakiś swój stary push up przymierzyłam odczuwałam ból spowodowany tą okropną wkłądką

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-06-23 o 17:11
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 17:58   #22
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: push up

Jak nie sprawiają ci dyskomfortu to nie widzę przeszkód byś je nosiła
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 18:15   #23
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ale moment - nie każdy push-up to stanik typu "+2 rozmiary".
to przecież przede wszystkim stanik z miseczką szytą w określony sposób dla uzyskania efektu uniesionych piersi. często występują z wkładkami, ale nie tylko.
No tak, taka jest definicja push-upa według Wikipedii na przykład. Aczkolwiek w środowisku zreformowanym stanikowo push-up funkcjonuje głównie jako stanik z wkładkami, kroje modelujące piersi poprzez unoszenie i zebranie ich noszą nazwy halfcup i plunge. Ja nie noszę tych pierwszych, pozostałe jak najbardziej i skoro mają "swoje" nazwy, to push-upem ich nie będę nazywać.

EDIT chociaż na tej stronie są staniki kryjące się pod zakładką "Push-up", a wkładki nazywane są "wkładkami do asymetrii"...

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
O to chodzi, że miseczka z gulą w środku nie moze być prawidłowo dobrana, no chyba, że istnieją piersi z wgłębieniami na silikonowe wkładki Dobre dobranie polega na tym, żeby miseczka nigdzie nie uciskała, a zasadą działania push upów jest ucisk piersi i wypchanie ich do góry...
Ewa Michalak wypuściła swego czasu model Super push-up czy coś w ten deseń, tak że ten .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2014-06-23 o 18:17
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 20:26   #24
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: push up

half cup to stanik z płytszą miseczką niż klasyczny push up
plunge z kolei do bardzo głębokich dekoltów, ma obniżone łączenie na mostku.

wkładki nawet jeśli są wbudowane w miseczkę (czy też w formie wkładek) nie mogą uciskać piersi!! miska powinna być tak dobrana, aby sobie na tym pierś spoczywała, żeby się w miseczce mieściła (nawet jeśli ta jest powycinana czy półotwarta jak w halfcupie). zebranie do środka z kolei uzyskuje się odpowiednim szyciem miseczki (a nie np. za ciasnym obwodem).
push up wcale nie musi być takim mega piankowym tworem, który przede wszystkim waży ogromnie dużo (i tu się zgadzam, że to musi być mega niewygodne). może być lekkim stanikiem, który jest równie wygodny jak ten sportowy (który notabene też powinien być odpowiednio dobrany)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 20:32   #25
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
half cup to stanik z płytszą miseczką niż klasyczny push up
plunge z kolei do bardzo głębokich dekoltów, ma obniżone łączenie na mostku.
Ale ja dobrze wiem jakie to są kroje i czym się charakteryzują, toć je noszę . Po prostu zastanawiam się jaki to jest krój push-up, skoro te modelujące biust bez "poduch" mają inne nazwy. I oczywiście też wiem, że są miękkie kroje plunge czy halfcup.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:03   #26
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ewa Michalak wypuściła swego czasu model Super push-up czy coś w ten deseń, tak że ten .
ech komercja a to nie był jakis plunge?

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
zebranie do środka z kolei uzyskuje się odpowiednim szyciem miseczki (a nie np. za ciasnym obwodem).
push up wcale nie musi być takim mega piankowym tworem, który przede wszystkim waży ogromnie dużo (i tu się zgadzam, że to musi być mega niewygodne). może być lekkim stanikiem, który jest równie wygodny jak ten sportowy (który notabene też powinien być odpowiednio dobrany)
Zebranie do środka - żaden stanik nie da takiego ( i w dodatku trwałego) zebrania do środka jak zwykły dobrze dobrany nie pushup sa na to dowody. Jednym ze skutków dobranego stanika jest przesunięcie się biustu ku mostkowi i ku sobie, to co push up tylko udaje
Ekhem, push upy wygodne jak sportowe? No a sportowe dobrane przecież powinny być mniejsze o jeden rozmiar no i maja zupełnie inny krój, inne ramiączka, sa bardziej zabudowane , inaczej rozkładają się siły itp
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 10:31   #27
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Zebranie do środka - żaden stanik nie da takiego ( i w dodatku trwałego) zebrania do środka jak zwykły dobrze dobrany nie pushup sa na to dowody.
taaaak?
z chęcią się z nimi zapoznam. będziesz tak uprzejma i wskażesz?

nie zgadzam się, że sportowy stanik kupujemy w rozmiarze mniejszym o jeden.
przede wszystkim - nie ma czegoś takiego jak uniwersalny rozmiar wszelkiej bielizny. różne kroje staników mogą powodować, że ta sama właścicielka będzie nosić różne rozmiary (baaa różnią się one pomiędzy firmami).
po drugie - staniki sportowe mają inną konstrukcję. mocniej trzymają biust i nie pozwalają mu się przesuwać przy wysiłku fizycznym. to, że ich funkcją nie jest turbo-push upa tylko utrzymanie tego wszystkiego w ryzach nie oznacza jednak, że mamy nosić je o 1 rozmiar mniejsze! jezu dziewczyny, tak samo jak ubrania sportowe dobieramy do wielkości naszego tyłka, tak samo bieliznę - nic tu nie może uciskać, nic nie może się wrzynać, nic nie może być ściśnięte. nie wiem, jakie sporty uprawiacie, ale nie wyobrażam sobie nie być w stanie odetchnąć pełną piersią, bo mam o rozmiar zaciasny stanik... no litości.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 13:16   #28
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
taaaak?
z chęcią się z nimi zapoznam. będziesz tak uprzejma i wskażesz?

nie zgadzam się, że sportowy stanik kupujemy w rozmiarze mniejszym o jeden.
przede wszystkim - nie ma czegoś takiego jak uniwersalny rozmiar wszelkiej bielizny. różne kroje staników mogą powodować, że ta sama właścicielka będzie nosić różne rozmiary (baaa różnią się one pomiędzy firmami).
po drugie - staniki sportowe mają inną konstrukcję. mocniej trzymają biust i nie pozwalają mu się przesuwać przy wysiłku fizycznym. to, że ich funkcją nie jest turbo-push upa tylko utrzymanie tego wszystkiego w ryzach nie oznacza jednak, że mamy nosić je o 1 rozmiar mniejsze! jezu dziewczyny, tak samo jak ubrania sportowe dobieramy do wielkości naszego tyłka, tak samo bieliznę - nic tu nie może uciskać, nic nie może się wrzynać, nic nie może być ściśnięte. nie wiem, jakie sporty uprawiacie, ale nie wyobrażam sobie nie być w stanie odetchnąć pełną piersią, bo mam o rozmiar zaciasny stanik... no litości.
Zapoznaj się z wątkiem stanikowym tu, albo na balkonetce nie oczekuj, że ci streszczę całą zawartosć forum/czy balkonetki
Może nie istnieje idealna metoda, i są różne marki, ale w odróżnieniu od ciebie ja "dobrany" (w brafiterskim znaczeniu) stanik sportowy sobie dobierałam, więc wiem lepiej One sa z innego materiału, nie maja fiszbin, i nie wiem, jak to się dzieje, ale lepiej pasował rozmiar mniejszy (niż to wynikało z tabelki producenta), czyli tak jak jest niby zalecane. I tak trzeba z resztą przymierzyć.
Co do sportu to nic mnie nie ciśnie jak chcę zrobić głęboki wdech klatka, ale i tak trenując oddycham przeponą, bo to bardziej efektywne

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2014-06-24 o 13:33
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:22   #29
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: push up

przepraszam, ale powołujesz się na dowody, czy na opinie z forum, które pochodzą wyłacznie od użytkowników forum i są ich prywatną własnością!? pytam, bo pisałaś o dowodach, więc jestem tego bardzo ciekawa tego oparcia w rzeczywistości.
(i tak się składa, że tematem się rzeczywiście interesuje, bo kiedyś robiłam kurs wykroju i szycia i zainteresowania stroną techniczną nie straciłam. ale interesują mnie weryfikowalne obiektywne źródła a nie "jedna pani drugiej pani" czy "wikipedia")

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Z
...w odróżnieniu od ciebie ja "dobrany" (w brafiterskim znaczeniu) stanik sportowy sobie dobierałam, więc wiem lepiej
również dobierałam swój sportowy u brafitterki. w związku z tym stosując twoją retorykę powinnam teraz powiedzieć "wcale że nie wiesz lepiej, bo ja wiem lepiej". argument-mistrz.
nikt mi nie wciśnie kitu, że stanik sportowy ma być o rozmiar mniejszy. ma być dobrany do biustu, dyscypliny sportu i funkcji, którą ma spełniać.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:05   #30
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: push up

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
przepraszam, ale powołujesz się na dowody, czy na opinie z forum, które pochodzą wyłacznie od użytkowników forum i są ich prywatną własnością!?
ok ukradłam opinię
Jak ktoś chce to może sobie nosić push-upy, nawet na trening, co mnie to Szkoda mi życia na udowadnianie każdemu jak się myli
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-30 00:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.