On się nie stara - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-22, 11:32   #1
Ikonka122
Raczkowanie
 
Avatar Ikonka122
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 81

On się nie stara


Jesteśmy ze sobą od 4 lat, na początku wszystko było pięknie zresztą jak zawsze, od jakiegoś roku, może więcej zaczęliśmy się częściej kłócić. Wiem że to ja czasami niepotrzebnie o cos się czepiałam i może nie miało to większego sensu. A z czasem przestałam widzieć inne rozwiązanie, bo jak mówiłam i prosiłam spokojnie to jakby do niego nie docierało nic. A teraz jest już problem o wszystko. Moim zdaniem za mało się angażuje, wszystko w tym związku spada na mnie, mam wrażenie że on jest ale równie dobrze mogłoby go nie być. Parę razy próbowałam z nim pogadać o naszej wspólnej przyszłości ale on zawsze mi odpowiada ze jeszcze czas i nie ma teraz co myśleć. Jesteśmy już trochę czasu ze sobą, za rok kończymy studia i chciałabym wiedzieć jak to widzi dalej ale od niego nic się nie da wyciągnąć, zawsze mnie zbywa jakimś głupim tekstem. Kolejną sprawa to nasze spotkania. Kiedy nie widzimy się kilka dni zawsze to ja musze wyjść z propozycją spotkania się, on jak ma wolne woli posiedzieć w domu, bo musi odpocząć itd. Doszło do tego że wszystko na nim wymuszam i przez to jeszcze bardziej się denerwuje. On zapewnia że kocha, ale czynami pokazuje że mu wszystko obojętne. Chciałabym po prostu żeby on wszystkiego chciał tak sam od siebie, żeby nasze spotkania były inicjowane również z jego strony. Nie wiem kompletnie jak już z nim rozmawiać bo ani spokojna rozmowa ani tym bardziej krzyki niczego nie zmieniły, a mnie się już odechciewa starania za nas dwoje. Jak mu wytłumaczyć że chce od niego czegoś więcej?
Ikonka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:42   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On się nie stara

Cytat:
Napisane przez Ikonka122 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ze sobą od 4 lat, na początku wszystko było pięknie zresztą jak zawsze, od jakiegoś roku, może więcej zaczęliśmy się częściej kłócić. Wiem że to ja czasami niepotrzebnie o cos się czepiałam i może nie miało to większego sensu. A z czasem przestałam widzieć inne rozwiązanie, bo jak mówiłam i prosiłam spokojnie to jakby do niego nie docierało nic. A teraz jest już problem o wszystko. Moim zdaniem za mało się angażuje, wszystko w tym związku spada na mnie, mam wrażenie że on jest ale równie dobrze mogłoby go nie być. Parę razy próbowałam z nim pogadać o naszej wspólnej przyszłości ale on zawsze mi odpowiada ze jeszcze czas i nie ma teraz co myśleć. Jesteśmy już trochę czasu ze sobą, za rok kończymy studia i chciałabym wiedzieć jak to widzi dalej ale od niego nic się nie da wyciągnąć, zawsze mnie zbywa jakimś głupim tekstem. Kolejną sprawa to nasze spotkania. Kiedy nie widzimy się kilka dni zawsze to ja musze wyjść z propozycją spotkania się, on jak ma wolne woli posiedzieć w domu, bo musi odpocząć itd. Doszło do tego że wszystko na nim wymuszam i przez to jeszcze bardziej się denerwuje. On zapewnia że kocha, ale czynami pokazuje że mu wszystko obojętne. Chciałabym po prostu żeby on wszystkiego chciał tak sam od siebie, żeby nasze spotkania były inicjowane również z jego strony. Nie wiem kompletnie jak już z nim rozmawiać bo ani spokojna rozmowa ani tym bardziej krzyki niczego nie zmieniły, a mnie się już odechciewa starania za nas dwoje. Jak mu wytłumaczyć że chce od niego czegoś więcej?
Nie pozwalaj się tak traktować. Facet próbuje Cię w rozmowie zbyć, to mówisz "nie, żądam odpowiedzi na moje pytania, czas rozmawiać o konkretach, bo kończymy studia, ruszamy w życiu dalej". Nadal Cię olewa? Ultimatum: albo jesteśmy razem i coś tworzymy, rozmawiamy, planujemy, albo odchodzę. Możliwe, że facet właśnie do tego chce doprowadzić: abyś odeszła. Lub uważa, że w kilkuletnim związku wystarczy rzucić kobiecie ochłap pt. "kocham Cię". Tak, czy inaczej źle się dzieje, więc musisz być twarda i zdecydowana i jak najszybciej wyjaśnić na czym stoisz. Po 4 latach Ty facetowi nie masz tłumaczyć rzeczy tak oczywistych. Nie traktuj go jak głupiego, zacznij wymagać i w rozmowie i w czynach (chociaż może już za późno na to, jeżeli wcześniej miałaś niewielkie oczekiwania).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:43   #3
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: On się nie stara

Miałem podobnie tylko że w drugą stronę. Z tego co piszesz on Cię wcale nie kocha.

Dlaczego ze sobą jesteście? Co takiego Was łączy? Bo z tego co piszesz to niezbyt dużo.

Edytowane przez slawek_33
Czas edycji: 2014-06-22 o 11:46
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:44   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On się nie stara

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Miałem podobnie tylko że w drugą stronę. Z tego co piszesz on Cię po prostu nie kocha.

Dlaczego ze sobą jesteście? Co takiego Was łączy? Bo z tego co piszesz to niezbyt dużo.
Pogrubione: również mi się tak wydaje, ale kobiety niestety w większości lubią się łudzić i dawać "ostatnie szanse".

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2014-06-22 o 11:49
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:45   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: On się nie stara

Cytat:
Napisane przez Ikonka122 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ze sobą od 4 lat, na początku wszystko było pięknie zresztą jak zawsze, od jakiegoś roku, może więcej zaczęliśmy się częściej kłócić. Wiem że to ja czasami niepotrzebnie o cos się czepiałam i może nie miało to większego sensu. A z czasem przestałam widzieć inne rozwiązanie, bo jak mówiłam i prosiłam spokojnie to jakby do niego nie docierało nic. A teraz jest już problem o wszystko. Moim zdaniem za mało się angażuje, wszystko w tym związku spada na mnie, mam wrażenie że on jest ale równie dobrze mogłoby go nie być. Parę razy próbowałam z nim pogadać o naszej wspólnej przyszłości ale on zawsze mi odpowiada ze jeszcze czas i nie ma teraz co myśleć. Jesteśmy już trochę czasu ze sobą, za rok kończymy studia i chciałabym wiedzieć jak to widzi dalej ale od niego nic się nie da wyciągnąć, zawsze mnie zbywa jakimś głupim tekstem. Kolejną sprawa to nasze spotkania. Kiedy nie widzimy się kilka dni zawsze to ja musze wyjść z propozycją spotkania się, on jak ma wolne woli posiedzieć w domu, bo musi odpocząć itd. Doszło do tego że wszystko na nim wymuszam i przez to jeszcze bardziej się denerwuje. On zapewnia że kocha, ale czynami pokazuje że mu wszystko obojętne. Chciałabym po prostu żeby on wszystkiego chciał tak sam od siebie, żeby nasze spotkania były inicjowane również z jego strony. Nie wiem kompletnie jak już z nim rozmawiać bo ani spokojna rozmowa ani tym bardziej krzyki niczego nie zmieniły, a mnie się już odechciewa starania za nas dwoje. Jak mu wytłumaczyć że chce od niego czegoś więcej?
nie stara się, bo mu nie zależy.
nie chce rozmawiać o wspólnej przyszłości, bo mu nie zależy.

przestań mu nadskakiwać, ciągnąć związek za dwoje. ochłodź kontakt, przestań wychodzić z inicjatywą i się dopraszać uwagi. jak podejmie jakieś działania to doceń, a jak nic się nie zmieni to będziesz miała dowód, jak bardzo mu zależy.

swoją drogą ja już dawno temu kopnęłabym chłoptasia w tyłek. ponad rok kiepskiego związku to nie na moje siły.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:12   #6
nadijka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 759
Dot.: On się nie stara

Nie stara się, bo widzi, że w razie czego Ty pociągniesz to wszystko za Was dwoje. Podejrzewam, że gdy postawisz ultimatum to albo postara się na chwilę i przestanie, albo zacznie się żalić, że go biednego ciśniesz i wcale nie masz racji. Na Twoim miejscu odpuściłabym sobie starania i zajęła się własnym życiem, znajomymi. Jeśli zobaczy, że coś nie gra i podejmie jakieś działania, jest nadzieja, że mu zależy.
nadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:56   #7
Ikonka122
Raczkowanie
 
Avatar Ikonka122
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 81
Dot.: On się nie stara

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Lub uważa, że w kilkuletnim związku wystarczy rzucić kobiecie ochłap pt. "kocham Cię". Tak, czy inaczej źle się dzieje, więc musisz być twarda i zdecydowana i jak najszybciej wyjaśnić na czym stoisz. Po 4 latach Ty facetowi nie masz tłumaczyć rzeczy tak oczywistych. Nie traktuj go jak głupiego, zacznij wymagać i w rozmowie i w czynach (chociaż może już za późno na to, jeżeli wcześniej miałaś niewielkie oczekiwania).
Właśnie tak uważa że skoro już się jest razem to nie trzeba nic robić i to mnie boli najbardziej. A ja się postara to na chwile.
Na wymagania myśle że za późno, moim największym błędem było to że nie robiłał tego od samego początku.

Do slawek_33 Mnie sie wydaje że kocha jakoś na swój sposób albo najzwyczajniej przyzwyczaił się.
Dla mnie nie tylko jest chłopakiem ale również przyjacielem, ciężko mi zaufać drugiej osobie a jemu jednemu jakos od początku potrafiłam mówić o wszystkim co mnie trapi. Przez 3 lata studiowalismy razem, wiec bylismy ze sobą 5 dni w tygodniu dzień w dzień, pomimo tego że spędzalismy ze sobą mnóstwo czasu na uczelni ja zawsze miałam z nim o czym rozmawiać, on w zasadzie też.
Potrafi pokazać że mnie kocha, potrafi być czuły i troskliwy ale bardzo bardzo rzadko i tego najbardziej mi brakuje.
Cytat:
przestań mu nadskakiwać, ciągnąć związek za dwoje. ochłodź kontakt, przestań wychodzić z inicjatywą i się dopraszać uwagi. jak podejmie jakieś działania to doceń, a jak nic się nie zmieni to będziesz miała dowód, jak bardzo mu zależy.
Ja myśle że on się właśnie bardzo do tego przyzwyczaił i tak jak wspomniałam to był mój błąd na samym początku, bo nie wymagałam..
Ikonka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 13:14   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On się nie stara

Cytat:
Napisane przez Ikonka122 Pokaż wiadomość
(...)
Do slawek_33 Mnie sie wydaje że kocha jakoś na swój sposób albo najzwyczajniej przyzwyczaił się.
(...)
Albo się kocha, albo nie. Jakieś tłumaczenia pt. "ale na swój sposób " (czyli tylko mówi), oznaczają jedno: miłości nie ma, jest za to oszukiwanie się i łudzenie.

Odróżnij to, co było od tego co jest tu i teraz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:25   #9
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: On się nie stara

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Albo się kocha, albo nie. Jakieś tłumaczenia pt. "ale na swój sposób " (czyli tylko mówi), oznaczają jedno: miłości nie ma, jest za to oszukiwanie się i łudzenie.

Odróżnij to, co było od tego co jest tu i teraz.
Zgadzam się zwłaszcza z pogrubionym

Ciągniesz to ponieważ żyjesz wspomnieniami i za dużo zainwestowałaś w ten związek. Może zwyczajnie nie chce ci się szukać kogoś nowego i próbujesz reanimować trupa?
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 13:33   #10
ruu_daa
Raczkowanie
 
Avatar ruu_daa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 84
Dot.: On się nie stara

jedynym wyjściem jest w tym momencie ochłodzenie stosunków z Twojej strony. Jak mu zależy i faktycznie kocha, co nie do końca mi się widzi tak naprawdę, to sam zawalczy. Jeśli nie, to sytuację będziesz miała klarowną.
Nie może być tak, że jednej osobie bardziej zależy, a druga ma to gdzieś. Związek to dwie osoby, a nie jedna + dodatek.
ruu_daa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 16:04   #11
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: On się nie stara

Trudno mi sobie wyobrazić faceta który kocha i nie inicjuje spotkań.

Zresztą zobacz, wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, więc coś jest na rzeczy
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-22, 16:12   #12
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: On się nie stara

Cytat:
Napisane przez Ikonka122 Pokaż wiadomość
Jesteśmy ze sobą od 4 lat, na początku wszystko było pięknie zresztą jak zawsze, od jakiegoś roku, może więcej zaczęliśmy się częściej kłócić. Wiem że to ja czasami niepotrzebnie o cos się czepiałam i może nie miało to większego sensu. A z czasem przestałam widzieć inne rozwiązanie, bo jak mówiłam i prosiłam spokojnie to jakby do niego nie docierało nic. A teraz jest już problem o wszystko. Moim zdaniem za mało się angażuje, wszystko w tym związku spada na mnie, mam wrażenie że on jest ale równie dobrze mogłoby go nie być. Parę razy próbowałam z nim pogadać o naszej wspólnej przyszłości ale on zawsze mi odpowiada ze jeszcze czas i nie ma teraz co myśleć. Jesteśmy już trochę czasu ze sobą, za rok kończymy studia i chciałabym wiedzieć jak to widzi dalej ale od niego nic się nie da wyciągnąć, zawsze mnie zbywa jakimś głupim tekstem. Kolejną sprawa to nasze spotkania. Kiedy nie widzimy się kilka dni zawsze to ja musze wyjść z propozycją spotkania się, on jak ma wolne woli posiedzieć w domu, bo musi odpocząć itd. Doszło do tego że wszystko na nim wymuszam i przez to jeszcze bardziej się denerwuje. On zapewnia że kocha, ale czynami pokazuje że mu wszystko obojętne. Chciałabym po prostu żeby on wszystkiego chciał tak sam od siebie, żeby nasze spotkania były inicjowane również z jego strony. Nie wiem kompletnie jak już z nim rozmawiać bo ani spokojna rozmowa ani tym bardziej krzyki niczego nie zmieniły, a mnie się już odechciewa starania za nas dwoje. Jak mu wytłumaczyć że chce od niego czegoś więcej?
Możliwe że po prostu się przyzwyczaił do tego, że to Ty jesteś odpowiedzialna za związek: troszczysz się, organizujesz, rozwiązujesz problemy itp. Chyba nie wierzy w to, że Tobie się kiedyś może skończyć cierpliwość i możesz powiedzieć: "dość". Musisz mu to pokazać. Jeśli rozmawiacie o przyszłości, ty mówisz że chciałabyś tego i tego, on to zbywa, a później jest tak jakby nic się nie wydarzyło, to on się nauczył, że problemy można zamieść pod dywan, bo i tak nic z tego nie wynika. Pokaż mu że mówisz serio, że jeśli nie przejmie inicjatywy, nie zacznie się angażować, to związek się zakończy.
Nie wyrokowałabym czy kocha czy nie, bo to zbyt złożona sprawa, żeby to określać na podstawie kilku postów, ale na pewno coś jest w waszym związku nie tak. I nie bierz na to odpowiedzialności za siebie. O związek muszą się starać dwie osoby. Musisz mu o tym baardzo dobitnie przypomnieć. Jeśli nie będzie chciał tej odpowiedzialności dzielić - chyba nie będzie sensu dalej tego ciągnąć.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 16:30   #13
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: On się nie stara

Spójrz prawdzie w oczy - wymuszasz na facecie spotkania. On olewa ten związek, a ty ciągle się go trzymasz, bo...?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:44   #14
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: On się nie stara

Cos sie wypalilo. Zadaj sobie pytanie czy warto regenerowac zwiazek czy odpuscic, pocierpiec i znalezc milosc u boku innego mezczyzny.
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:05   #15
Ikonka122
Raczkowanie
 
Avatar Ikonka122
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 81
Dot.: On się nie stara

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;46990159]Możliwe że po prostu się przyzwyczaił do tego, że to Ty jesteś odpowiedzialna za związek: troszczysz się, organizujesz, rozwiązujesz problemy itp. Chyba nie wierzy w to, że Tobie się kiedyś może skończyć cierpliwość i możesz powiedzieć: "dość". Musisz mu to pokazać. Jeśli rozmawiacie o przyszłości, ty mówisz że chciałabyś tego i tego, on to zbywa, a później jest tak jakby nic się nie wydarzyło, to on się nauczył, że problemy można zamieść pod dywan, bo i tak nic z tego nie wynika. Pokaż mu że mówisz serio, że jeśli nie przejmie inicjatywy, nie zacznie się angażować, to związek się zakończy.
Nie wyrokowałabym czy kocha czy nie, bo to zbyt złożona sprawa, żeby to określać na podstawie kilku postów, ale na pewno coś jest w waszym związku nie tak. I nie bierz na to odpowiedzialności za siebie. O związek muszą się starać dwie osoby. Musisz mu o tym baardzo dobitnie przypomnieć. Jeśli nie będzie chciał tej odpowiedzialności dzielić - chyba nie będzie sensu dalej tego ciągnąć.[/QUOTE]

Właśnie mam takie wrażenie, że po prostu się przyzwyczaił i tak mu wygodnie. Bo jak chce to potrafi, tylko że jemu sie nie chce a przynajmniej bardzo rzadko. Raczej do wszystkiego ma podejście "pożyjemy-zobaczymy" i tak się wszystko toczy nie na właściwym torze.
Ja byłam za mało konsekwentna ale się obawiam że tego już się nie da naprawić, że tak jak mówisz myśli że wszystko można zamieść pod dywan.
Chciałabym jeszcze spróbować coś z nim zrobić a jeśli faktycznie nie zrobi nic ku lepszemu to się rozstaniemy.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Trudno mi sobie wyobrazić faceta który kocha i nie inicjuje spotkań.

Zresztą zobacz, wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, więc coś jest na rzeczy
Właśnie widzę że wszyscy są zgodni, trochę mnie to przeraziło ale też otworzyło oczy
Ikonka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:14   #16
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: On się nie stara

Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Związek ciągnie się bo tobie zależy. Nie jemu. Jemu wszystko jest obojętne a nawet gorzej. Cztery lata to wystarczający czas na podjęcie jakiejkolwiek decyzji. Jeśli jej nie ma, oznacza to, że już prawdopodobnie nie będzie. Nie chce rozmawiać o przyszłości? Wspólnej raczej nie macie, nie ma o czym gadać. Nie chce się spotykać? Nie potrzebuje ciebie w swoim życiu. Jesteś to jesteś a jak cię nie ma...też dobrze.

Przestań dopraszać się o spotkania. Przestań się starać za dwoje. Zostaw go póki jeszcze jesteś piękna i młoda Szkoda lat na związek przechodni.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:21   #17
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: On się nie stara

Wydaje mi się, że facet jest z Tobą z przyzwyczajenia. Jeżeli rozmowy nic nie dają, to po co się męczyć?
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:44   #18
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: On się nie stara

Cytat:
Napisane przez Ikonka122 Pokaż wiadomość
Ja byłam za mało konsekwentna ale się obawiam że tego już się nie da naprawić, że tak jak mówisz myśli że wszystko można zamieść pod dywan.
Chciałabym jeszcze spróbować coś z nim zrobić a jeśli faktycznie nie zrobi nic ku lepszemu to się rozstaniemy.
Nie z takich problemów związki wychodzą
Jest tylko jeden warunek: musi na tym zależeć tak samo obydwu stronom, bez tego ani rusz.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 20:10   #19
Ikonka122
Raczkowanie
 
Avatar Ikonka122
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 81
Dot.: On się nie stara

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;46993131]Nie z takich problemów związki wychodzą
Jest tylko jeden warunek: musi na tym zależeć tak samo obydwu stronom, bez tego ani rusz.[/QUOTE]

Zawsze to jakieś słowo otuchy
Ikonka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-22 21:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.