fb, facet i inne uzywki.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-25, 14:38   #1
cosmopani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Question

fb, facet i inne uzywki..


hej, musze sie was poradzic..
jestem w związku z X juz dwa lata. niby wszystkko jest ok ale.. spotykamy sie tylko w weekendy bo on studiuje w innym mieście. i ciągle robimy to samo- siedzimy u mnie i oglądamy filmy, oczywiście są tez czułości ale nigdzie nie wychodzimy. niby wszystko przez brak kasy z naszej strony ale.. nie o tym chciałam. chodzi o to ze pisze na fb z taka dziewczyna której ja po prostu NIENAWIDZĘ ! pisze z nią.. i usuwa rozmowy. wie ze jej nie lubie, juz kiedys powiedzialam mu ze przeczytalam te wiadomosci (wiem, nie powinnam) i troche byl zly ale potem bylo ok. teraz znow od jakiegos czasu czytam jego wiadomosci i je usuwa, pisze ze np. wygladala niesamowicie gdy ją widział, ogólnie pisze z nią "lepiej" niz ze mną. ciągle np. tez wysyla jakieś emotki. do mnie zadko, gdy go o to akurat zapytalam czemu tak pisze ze mną to zwalil na to ze ma duzo nauki i jakoś tak.. gdy mowilam ze chcialabym uslyszec jakies komplementy.. to stwierdzil ze on tez. i na tym sie skonczylo.. szlag mnie trafia, przez tydzien, kiedy sie nie widzimy to tylko piszemy... nie dzwonimy do siebie czasem mam wrazenie ze ona wie wiecej ode mnie. chcialabym z nim o tym pogadac, troche opierdzielic ze sie tak zachowuje ale nie chce mu mowic ze czytam jego wiadomosci. tak, wiem ze nie powinnam ale.. ciezko mi udawac ze ok, ze nie wiem jak pisze ze mna a jak z nia. co mam robic ??
cosmopani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 14:57   #2
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Ona jest dla niego ważniejsza i gdyby mógł pewnie byłby z nią. Albo nawet będzie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:04   #3
oluska227887
Raczkowanie
 
Avatar oluska227887
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: na samym dole mapy Polski ;)
Wiadomości: 335
GG do oluska227887
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Cytat:
Napisane przez cosmopani Pokaż wiadomość
hej, musze sie was poradzic..
jestem w związku z X juz dwa lata. niby wszystkko jest ok ale.. spotykamy sie tylko w weekendy bo on studiuje w innym mieście. i ciągle robimy to samo- siedzimy u mnie i oglądamy filmy, oczywiście są tez czułości ale nigdzie nie wychodzimy. niby wszystko przez brak kasy z naszej strony ale.. nie o tym chciałam. chodzi o to ze pisze na fb z taka dziewczyna której ja po prostu NIENAWIDZĘ ! pisze z nią.. i usuwa rozmowy. wie ze jej nie lubie, juz kiedys powiedzialam mu ze przeczytalam te wiadomosci (wiem, nie powinnam) i troche byl zly ale potem bylo ok. teraz znow od jakiegos czasu czytam jego wiadomosci i je usuwa, pisze ze np. wygladala niesamowicie gdy ją widział, ogólnie pisze z nią "lepiej" niz ze mną. ciągle np. tez wysyla jakieś emotki. do mnie zadko, gdy go o to akurat zapytalam czemu tak pisze ze mną to zwalil na to ze ma duzo nauki i jakoś tak.. gdy mowilam ze chcialabym uslyszec jakies komplementy.. to stwierdzil ze on tez. i na tym sie skonczylo.. szlag mnie trafia, przez tydzien, kiedy sie nie widzimy to tylko piszemy... nie dzwonimy do siebie czasem mam wrazenie ze ona wie wiecej ode mnie. chcialabym z nim o tym pogadac, troche opierdzielic ze sie tak zachowuje ale nie chce mu mowic ze czytam jego wiadomosci. tak, wiem ze nie powinnam ale.. ciezko mi udawac ze ok, ze nie wiem jak pisze ze mna a jak z nia. co mam robic ??
Jak dla mnie to nie do pomyślenia, żeby przez dwa lata nie robić nic innego poza siedzeniem w domu i oglądaniem filmów. Żeby zrobić coś fajnego, wcale nie trzeba mieć worka pieniędzy, wystarczy trochę pomyśleć. Szczerze mówiąc, zwariowałabym w takim związku, który nie niesie z sobą nic poza długą listą obejrzanych filmów. No ale co kto lubi.
Dlaczego do siebie nie dzwonicie? Nie wydaje Ci się to trochę dziwne? Jasne, że wiszenie na słuchawce 24h/ dobę jest niezdrowe, ale wieczorna kilkuminutowa rozmowa- choćby po to, żeby zapytać, jak minął dzień jest chyba czymś zupełnie normalnym?
I kolejna sprawa- dlaczego w ogóle zaczęłaś czytać jego wiadomości na fb? Podejrzewałaś go o coś wcześniej?
__________________
26.07.2014
oluska227887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:08   #4
cosmopani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

nie dzwonimy do siebie bo X twierdzi ze ja malo mowie, no i jakos tak.. co do wiadomosci.. nie podejrzewalam, to samo tak wyszlo ze znalam jego haslo i czasem wchodzilam
cosmopani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:21   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Jest z Tobą z braku laku, nie zależy mu, bo nie wykazuje jakiegokolwiek zaangażowania w ten związek. I już szuka sobie innej dziewczyny, może ma chrapkę na tą z fb. Tak to widzę po przeczytaniu posta.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:22   #6
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Tytuł porywajacy, ale gdzie te używki
Myślę, że on traktuję ja poważniej niż Ciebie. Próbuję Cię oddalić od siebie.
A wogóle zwiazek wyglada strasznie szczeniacko i jakby trwał dwa miesiace, a nie dwa lata. Jak można po dwóch latach ZDROWEGO zwiazku nie umiec ze soba porozmawiac i nawet do siebie nie dzwonic. Jego nie interesuje co się z Toba dzieje, widuję się z Toba bo jest przyzwyczajony do tego i tyle.
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 15:27   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Z opisu wynika, że autorka wątku ma max 18 lat, więc nie bądźcie za ostre.

Autorko wątku, z opisu to Ty raczej jesteś w koleżeństwie "z korzyściami" (ale coś mało tych "korzyści"), a nie w związku. Skoro nawet nie ma kontaktu pomiędzy (nieczęstymi) spotkaniami. Coś się chyba tu już skończyło, wypaliło. Normalne w Waszym wieku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 15:35   #8
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Pewnie oboje uważacie, że wypada mieć chłopaka/dziewczynę i tak z braku laku ciągnięcie to "coś", bo trudno to nawet nazwać związkiem. Nie ma w tym zbyt wiele miłości, zgadza się Autorko Wątku? Daj sobie spokój i poczekaj na jakiegoś fajnego chłopaka, a nie takiego co kombinuje jak się wymiksować.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:12   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

On cie nie lubi :/
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:35   #10
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Skoro już czytasz te wiadomości to mu o tym powiedz, zadaj jedno proste pytanie: po co z Tobą jest? Ja nie rozumiem po co, bo nie widzę żadnego powodu, więc najlepiej to zakończyć
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 20:33   #11
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Zgadnij czemu on jest z Tobą a nie z nią?
Bo pewnie ona póki co go nie chce.
I tyle.
Inna sprawa, że nie umiesz adorować partnera a potrafisz tylko fochy strzelać. Powiedział Ci, że miło by mu było usłyszeć od Ciebie jakiś komplement, a Ty co? Scenki zazdrości tylko mu urządzasz.
Jak dla mnie oddajesz wygraną tej inne dziewczynie walkowerem na własne życzenie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-25, 21:34   #12
anulkamr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: fb, facet i inne uzywki..

Postaw ultimatum albo Ty albo ta z fb. I zobacz co z tego wyniknie.A tak na poważnie kopnij gnojka w dupsko.
anulkamr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-25 22:34:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.