Facet! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 13:09   #1
RiTa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7

Facet!


Witam Was, mam problem z facetem. Nie wiem czy to we mnie leży problem czy w nim. Denerwuje mnie u niego to (wręcz doprowadza do białej gorączki), że gdzie byśmy nie wyszli-sylwester, wesele itp. odwala mi coś z innymi dziewczynami. Np. na sylwestrze trzymał rękę na pośladkach dziewczyny z którą tańczył, a na weselu siedział całą imprezę i patrzył cały czas na dekolt laski z przeciwka. Jak zwróciłam mu delikatnie uwagę to powiedział żebym się nie odzywała :/ Czuję się jak powietrze czasami. Wiem że faceci tak mają że się patrzą itp., ale u niego to jest do przesady. Dziewczyny co zrobiłybyście na moim miejscu?? Jak mam się zachowywać w takiej sytuacji?? Niedługo mamy wesele i aż boję się iść.
RiTa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:15   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Facet!

Cytat:
Napisane przez RiTa94 Pokaż wiadomość
Witam Was, mam problem z facetem. Nie wiem czy to we mnie leży problem czy w nim. Denerwuje mnie u niego to (wręcz doprowadza do białej gorączki), że gdzie byśmy nie wyszli-sylwester, wesele itp. odwala mi coś z innymi dziewczynami. Np. na sylwestrze trzymał rękę na pośladkach dziewczyny z którą tańczył, a na weselu siedział całą imprezę i patrzył cały czas na dekolt laski z przeciwka. Jak zwróciłam mu delikatnie uwagę to powiedział żebym się nie odzywała :/ Czuję się jak powietrze czasami. Wiem że faceci tak mają że się patrzą itp., ale u niego to jest do przesady Dziewczyny co zrobiłybyście na moim miejscu?? Jak mam się zachowywać w takiej sytuacji?? Niedługo mamy wesele i aż boję się iść.
- nie były z takim panem- toż masz jasno od razu: leci na panny, pokazuje to wiele razy, tobie nie każe się odzywać itp. to co mamy ci doradzić? Abyś była na serio z kimś takim?
Jeśli chcesz być, to tak właśnie dalej będzie związek wyglądać. I zawsze będziesz się bała wyjść na zabawę/wesele/sylwestra, bo będą się liczyły inne panie, nie ty.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:19   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet!

Cytat:
Napisane przez RiTa94 Pokaż wiadomość
Witam Was, mam problem z facetem. Nie wiem czy to we mnie leży problem czy w nim. Denerwuje mnie u niego to (wręcz doprowadza do białej gorączki), że gdzie byśmy nie wyszli-sylwester, wesele itp. odwala mi coś z innymi dziewczynami. Np. na sylwestrze trzymał rękę na pośladkach dziewczyny z którą tańczył, a na weselu siedział całą imprezę i patrzył cały czas na dekolt laski z przeciwka. Jak zwróciłam mu delikatnie uwagę to powiedział żebym się nie odzywała :/ Czuję się jak powietrze czasami. Wiem że faceci tak mają że się patrzą itp., ale u niego to jest do przesady. Dziewczyny co zrobiłybyście na moim miejscu?? Jak mam się zachowywać w takiej sytuacji?? Niedługo mamy wesele i aż boję się iść.
Kto Cię zmusza do bycia z burakiem? Nikt. Sama się na jego burackie towarzystwo skazujesz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:24   #4
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Facet!

Na pewno nie zadawałabym się z takim osobnikiem
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:25   #5
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Facet!

Inni faceci, w tym mój TŻ, tak się nie zachowują. To nie jest normalne męskie zachowanie. To brak kultury osobistej i szacunku do Ciebie. Zostaw go.
Są inni mężczyźni, z którymi nie będziesz musiała się tak męczyć jak z nim.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:27   #6
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Facet!

Cytat:
Napisane przez RiTa94 Pokaż wiadomość
Witam Was, mam problem z facetem. Nie wiem czy to we mnie leży problem czy w nim. Denerwuje mnie u niego to (wręcz doprowadza do białej gorączki), że gdzie byśmy nie wyszli-sylwester, wesele itp. odwala mi coś z innymi dziewczynami. Np. na sylwestrze trzymał rękę na pośladkach dziewczyny z którą tańczył, a na weselu siedział całą imprezę i patrzył cały czas na dekolt laski z przeciwka. Jak zwróciłam mu delikatnie uwagę to powiedział żebym się nie odzywała :/ Czuję się jak powietrze czasami. Wiem że faceci tak mają że się patrzą itp., ale u niego to jest do przesady. Dziewczyny co zrobiłybyście na moim miejscu?? Jak mam się zachowywać w takiej sytuacji?? Niedługo mamy wesele i aż boję się iść.
Wybacz, ale to cebulak a nie facet.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:29   #7
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Facet!

nie miałabym do niego za grosz zaufania i szacunku, a więc bym z nim nie była
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 13:36   #8
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Facet!

Jak dla mnie takie zachowanie jest prostackie.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:45   #9
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Facet!

Ale o co chodzi? Tworzycie buracki układ (bo to nie związek)-on zachowuje się jak pan burak, a ty jak pani burakowa. Albo się przyzwyczaj, albo go kopnij w cztery litery- chyba każda szanująca się dziewczyna zrobiłaby to po akcji z pośladkiem.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 14:37   #10
RiTa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Facet!

Dzięki za odpowiedzi.
RiTa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 15:10   #11
truskawkowepolex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 97
Dot.: Facet!

Wlasnie chodzi o to by kobieta sie szanowala i wymagala szacunku od swojego faceta.
raz nawalony, mooooze bym wybaczyla ale im wiecej to chyba oczywiste, ze ma zero szacunku do twojej osoby.
Dobrze ci z tym ze on tak z innymi? No chyba tak jak dalej z nim jestem.
a pomyslalas co on robi gdy ciebie nie ma?
truskawkowepolex33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 15:15   #12
zaneciaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 139
Dot.: Facet!

Olej buraka
zaneciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 15:22   #13
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Facet!

Daj sobie spokój.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 15:38   #14
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Facet!

Toż to nie jest facet tylko jakiś dzieciak (bo takie wgapianie się to ja u nabuzowanego hormonami piętnastolatka tylko jestem w stanie zrozumieć). Pozwalasz się tak traktować to masz.
Ja bym się na Twoim miejscu ewakuowała ze związku. On się nie zmieni. Ale za to Ty możesz zmienić faceta u swojego boku na mniej wybrakowanego.

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Wybacz, ale to cebulak a nie facet.
Nie mogę- jak byłam mała to miałam taką plastikową zabawkę, która była cebulą z krawatem i ją zawsze nazywałam panem cebulakiem
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 15:44   #15
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Facet!

jak by raz chociaz mi moj facet takiego wywinal to by nie mogl sie juz nazywac MOIM FACETEM.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 16:26   #16
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Facet!

Chamowatego masz faceta.

Cytat:
Wiem że faceci tak mają że się patrzą itp., ale u niego to jest do przesady.
Pewnie że patrzą. Ale jak idzie ulica laska z fajnymi cyckami, to nie widzą laski tylko idące fajne cycki Jakiś kolega mi tak kiedyś tłumaczył. Z tym, że między takim sobie patrzeniem a tym co wyprawia Twój facet jest jednak różnica.

Na następnym weselu złap za tyłek jakiegoś obcego faceta, albo oglądaj się za każdym w miarę młodym gościem którego będziecie mijać. A jak zapyta co robisz, to powiedz żeby się nie odzywał, ciekawe jaką będzie miał minę To taka żartobliwa rada, ale na serio: zastanów się na poważnie czy chcesz być z takim buralem.
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 16:33   #17
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 173 189
Dot.: Facet!

ja bym takiego padalca kopnęła w cztery litery
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 17:51   #18
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Facet!

Cytat:
Napisane przez RiTa94 Pokaż wiadomość
Witam Was, mam problem z facetem. Nie wiem czy to we mnie leży problem czy w nim. Denerwuje mnie u niego to (wręcz doprowadza do białej gorączki), że gdzie byśmy nie wyszli-sylwester, wesele itp. odwala mi coś z innymi dziewczynami. Np. na sylwestrze trzymał rękę na pośladkach dziewczyny z którą tańczył, a na weselu siedział całą imprezę i patrzył cały czas na dekolt laski z przeciwka. Jak zwróciłam mu delikatnie uwagę to powiedział żebym się nie odzywała :/ Czuję się jak powietrze czasami. Wiem że faceci tak mają że się patrzą itp., ale u niego to jest do przesady. Dziewczyny co zrobiłybyście na moim miejscu?? Jak mam się zachowywać w takiej sytuacji?? Niedługo mamy wesele i aż boję się iść.
Cierp ciało, jak żeś chciało Facet burak.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:18   #19
Andziulek89
Raczkowanie
 
Avatar Andziulek89
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 180
Dot.: Facet!

Od razu bym takiego kopnela w dupe !
Nie dosc ze maca jakas inna to gapi sie w dekolt innej a jak zwrocisz mu uwage to jeszcze kaze ci siedziec cicho zwykly prostak i cham nic wiecej !
Jesli jest taki to na pewno zdradzalby cie wkolo jesli juz tego nie robil.
Daruj sobie takiego faceta bo tylko bedziesz przez niego cierpiec....
Zaslugujesz na lepszego i WIERNEGO faceta
__________________
ANGELA
Andziulek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 21:43   #20
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Facet!

hmm ja po dwóch takich akacjach bym zerwała. Nie wyobrażam sobie bycia z takim dupkiem.
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 10:25   #21
NinaPetrova
Raczkowanie
 
Avatar NinaPetrova
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 319
Dot.: Facet!

Szkoda nawet jednego dnia życia na bycie z takim złamasem.
__________________
Trzeba dokonywać wyborów. Człowiek może mieć rację i może się mylić, ale musi decydować, wiedząc, że dobro i zło bywają wcale nieoczywiste, a czasem nawet że wybiera między dwoma rodzajami zła, że nie ma żadnej gwarancji. I zawsze, zawsze wybiera sam.
NinaPetrova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 10:39   #22
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Facet!

Kobieto... I co on Ci powiedział, że masz być cicho i tak siedziałaś jak mysz pod miotłą i patrzyłaś jak on się gapi w dekolt innej panny całe wesele, albo cały sylwester? To musiałaś się znakomicie bawić...
Trzeba było mieć swój honor, pożegnać się raz na zawsze, odwrócić na pięcie, kupić sobie po drodze butelkę wina i wrócić do domu.

Widziałam u Ciebie na profilu, że idziesz na kolejne wesele. Na Twoim miejscu już bym się nie wybrała z tym delikwentem. Dla własnego dobra.
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 12:52   #23
RiTa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Facet!

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
Kobieto... I co on Ci powiedział, że masz być cicho i tak siedziałaś jak mysz pod miotłą i patrzyłaś jak on się gapi w dekolt innej panny całe wesele, albo cały sylwester? To musiałaś się znakomicie bawić...
Trzeba było mieć swój honor, pożegnać się raz na zawsze, odwrócić na pięcie, kupić sobie po drodze butelkę wina i wrócić do domu.

Widziałam u Ciebie na profilu, że idziesz na kolejne wesele. Na Twoim miejscu już bym się nie wybrała z tym delikwentem. Dla własnego dobra.
Tak idę. Wiem, że pewnie będzie jak ostatnio, ale właśnie chcę być pewna i podjąć ostateczną decyzję. Jak odwali cokolwiek to to będzie koniec. Tym razem będę nieugięta, a Wasze komentarze mnie tylko w tym utwierdzają.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez BiegnijLola Pokaż wiadomość
Chamowatego masz faceta.



Pewnie że patrzą. Ale jak idzie ulica laska z fajnymi cyckami, to nie widzą laski tylko idące fajne cycki Jakiś kolega mi tak kiedyś tłumaczył. Z tym, że między takim sobie patrzeniem a tym co wyprawia Twój facet jest jednak różnica.

Na następnym weselu złap za tyłek jakiegoś obcego faceta, albo oglądaj się za każdym w miarę młodym gościem którego będziecie mijać. A jak zapyta co robisz, to powiedz żeby się nie odzywał, ciekawe jaką będzie miał minę To taka żartobliwa rada, ale na serio: zastanów się na poważnie czy chcesz być z takim buralem.
Haha Dobra rada Dzięki.
RiTa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 13:14   #24
CunningBeast
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Facet!

Jest debilem, może tak znajdziesz sobie normalnego faceta i przestaniesz się użalać na forum?
CunningBeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 15:31   #25
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Facet!

Cytat:
Napisane przez RiTa94 Pokaż wiadomość
Tak idę. Wiem, że pewnie będzie jak ostatnio, ale właśnie chcę być pewna i podjąć ostateczną decyzję. Jak odwali cokolwiek to to będzie koniec. Tym razem będę nieugięta, a Wasze komentarze mnie tylko w tym utwierdzają.
W takim razie życzę siły woli i utrzymania się w tym postanowieniu. Mimo wszystko mam nadzieję, że kolejnego wesela Ci nie zepsuje.
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 13:13   #26
RiTa94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Facet!

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
W takim razie życzę siły woli i utrzymania się w tym postanowieniu. Mimo wszystko mam nadzieję, że kolejnego wesela Ci nie zepsuje.
RiTa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 16:28   #27
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Facet!

Cytat:
Napisane przez RiTa94 Pokaż wiadomość
Witam Was, mam problem z facetem. Nie wiem czy to we mnie leży problem czy w nim. Denerwuje mnie u niego to (wręcz doprowadza do białej gorączki), że gdzie byśmy nie wyszli-sylwester, wesele itp. odwala mi coś z innymi dziewczynami. Np. na sylwestrze trzymał rękę na pośladkach dziewczyny z którą tańczył, a na weselu siedział całą imprezę i patrzył cały czas na dekolt laski z przeciwka. Jak zwróciłam mu delikatnie uwagę to powiedział żebym się nie odzywała :/ Czuję się jak powietrze czasami. Wiem że faceci tak mają że się patrzą itp., ale u niego to jest do przesady. Dziewczyny co zrobiłybyście na moim miejscu?? Jak mam się zachowywać w takiej sytuacji?? Niedługo mamy wesele i aż boję się iść.
Pogrubię, to może przejrzysz na oczy.
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-02 17:28:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.