Gdzie mogę zeskanować slajdy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 14:10   #1
michaska4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5

Gdzie mogę zeskanować slajdy?


Hej!
Znalazłam ostatnio na strychu u Babci zachomikowane slajdy z młodości mojej mamy i jej rodzeństwa. Pokazałam je mamie, strasznie chciałaby ponownie obejrzeć te zdjęcia ale ten odtwarzać z którego kiedyś korzystali jest niesprawny. Czy wiecie może jak mogłabym je zgrać na komputer?
Z góry dziękuje
michaska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 14:31   #2
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Gdzie mogę zeskanować slajdy?

Wpisanie w google tytułu tej wiadomości na pewno coś Ci podpowie
Możesz zapytać w najbliższym punkcie robiącym zdjęcia, jeśli sami tego nie zrobią to mogą skierować w odpowiednie miejsce.
Tylko jeśli ma to być zrobione w wysokiej jakości, to nie będzie tanio, a w niskiej - jeśli masz czas to czasem warto kupić sobie jakieś urządzonko do skanowania i pobawić się samodzielnie (w długie nudne wieczory, na zimę jak znalazł).
Są firmy które robią to wysyłkowo (jest ryzyko-wysyłasz do nich slajdy, odsyłają zeskanowane, ale bezpieczniej kurierem niż pocztą).
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 14:08   #3
michaska4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie mogę zeskanować slajdy?

Niestety u mnie w mojej małej mieścinie nie znalazłam żadnego miejsca w którym by mi to zrobili... Najgorsze jest to, że slajdów jest całe multum, jakieś 15 pudełek. Niestety pracuje całymi dniami, w 2 dzieci do tego to nie mogę narzekać na nudne wieczory niestety, więc nie mam jak sama tego zrobić.
Przez google udało mi się znaleźć 2 firmy, które po opiniach wydają się godne polecenia skano.pl i vhs24.pl, zastanawiam się do której z nich wysłać, ale chyba się zdecyduje na vhs24 ponieważ mają deczko taniej a poza tym mam do przegrania też kasetki VHS a widzę, że Tym się też zajmują.
Znacie ten portal ? Opinie mają na stronie na prawdę fajnie, ale lepiej by było jakby któraś z Was coś o nich jeszcze powiedzieć mogła ?
michaska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 13:55   #4
Magda_72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Gdzie mogę zeskanować slajdy?

Ja skanowałam swoje slajdy, co prawda tylko miałam ich 20 szt w tej firmie co piszesz www.vhs24.pl, jestem zadowolona. Zgrywałam u nich kasety VHS z urzoczystości rodzinnych na DVD a slajdy to był taki dodatek. Z czystym sumieniem mogę ich polecić wszystkim, którzy chcą uzyskać dobry materiał w stosunku do atrakcyjnej ceny za kasetę. Fotograf w moim mieście zaśpiewał mi 20 zł za godzinę nagrania a jak ja mam Wesele 4 godzinne to wyszłoby 80 zł, zrezygnowałam, i nie żałuję, tu za tą kasetę zapłaciłam 19 zł i poprawili jakość mojego nagrania.
Magda_72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 14:55:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.