jak balonik... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-18, 19:14   #1
agaaciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Unhappy

jak balonik...


Hej dziewczyny... Moj brzuch wyglada calkiem okej kiedy wstaję rano... ale po zjedzeniu czegokolwiek robi sie wypchany (taka pileczka) i to nie tylko wtedy kiedy sie najem... nawet jezeli nie zjem zbyt duzo... wieczorem mam bardzo wypchany brzuch mimo ze nie jem pozniej niz do 18.00 ale rano znow jest okej. Robie brzuszki i skora na brzuchu jest jedrna i calkiem fajna... no ale co z tego jak mam balonik... Prosze Was drogie kobietki napiszcie mi od czego to moze zalezec i co z tym zrobic... Aha jezeli byl juz taki post to wystarczy wklejenie linka... Z gory wielkie dzieki

Pozdrawiam
agaaciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:34   #2
Bralik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 317
Dot.: jak balonik...

ja też mam ten sam problem ...i nie wiem co robić...rano brzusio jest nawet ok ale w ciągu dnia robi się ogromniasty jakbym była w ciąży...kiedyś prawie codziennie robiłam 100 brzuszków i nic więc się zniechęciłam,,,ale moze źle je robiłam już sama nie wiem... pomóżcie proszę...już nie wiem co mam robić...czy jest na to sposób???
Bralik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:26   #3
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: jak balonik...

Dziewczyny jest bardzo duzo watkow odnosnie brzucha. Poszukajcie. Ja polecam poczytac watek "walka z tluszczem"
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 14:34   #4
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: jak balonik...

dziewczyny, jeśli to rzeczywiście stanowi problem- bo większość ludzi po posilkach, a zwłaszcza wieczorem, może mieć uczucie lekkiego wysunięcia zołądka- to powinnyscie udac sie do lekarza i ten zbada, czy z Waszymi narządami jest wszystko w porządku, może nawet zastosuje jakąś farmakolgię.

Istnieją ćwiczenia, które w lekkim stopniu mogą "cofnąć" narządy, ale jakoś nie jestem do nich przekonana.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:16   #5
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: jak balonik...

heh tez mam to samo.. z rana ok.. fajnie..brzuch plaski nawet
a po zjedzeniu czegokolwiek..( najgorzej po obiedzie..)
jakbym byla w ciazy doslownie...
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 15:54   #6
Bralik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 317
Dot.: jak balonik...

wiem że jest dużo wątków na temat brzucha, ale tylko tu spotkałam isie z takim problem....ja wogóle chciałabym wiedzieć czy komuś udała się "tego" poizbyć
bo jak jak narazie zauważyłam że to walka z wiatrakiami ....jak ktomuś się udało to zwalczyś to proszę powiedzcie jak
Bralik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 16:11   #7
agaaciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Dot.: jak balonik...

ale to nie ma nic wspulnego z tluszczem... Ja szukalam podobnych topickow ale typowo dotyczacych wypchanego brzucha i nic nie znalazlam... Dziewczynki jak sie z takimi spotkacie to kopsnijcie mi lineczka... Pozdrawiam
agaaciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 16:24   #8
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: jak balonik...

ja mam to samo zaczęłam stosować activię i przez ten czas problemu nie było jednak po zakończeniu kuracji która trwa 14 dni wszystko wróciło a nawet gorzej bo miałam problem z wypróżnieniem
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 16:58   #9
is_that_yo_bitch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
GG do is_that_yo_bitch
Dot.: jak balonik...

myślałam ze to tylko ja mam takie zdolności w każdym razie odpowiedzi do tej pory nie widać a ja nie wiem czy iść z tym do lekarza - i jak tak to do ktorego,jakie badania zrobić zeby te dolegliwości ustąpiły :/
is_that_yo_bitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 19:05   #10
agaaciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Dot.: jak balonik...

Frugo... powiedz cos wiecej o tej kuracji... ona dotyczyla wlasnie brzuszka?
agaaciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 19:30   #11
Bralik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 317
Exclamation Dot.: jak balonik...

Agaaciuu wydaje mi się kuracja Frugo polegała zwyczajnie na jedzeniu przez kolejne 14 dni codzienie rano jogurtu Activia, który (jak mówi reklama) poprawia pracę jelit (którą to mpoprawe widac niby po 14 dniach)...mam rację Frugo???
Bralik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-19, 20:09   #12
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: jak balonik...

Cytat:
Napisane przez Bralik
Agaaciuu wydaje mi się kuracja Frugo polegała zwyczajnie na jedzeniu przez kolejne 14 dni codzienie rano jogurtu Activia, który (jak mówi reklama) poprawia pracę jelit (którą to mpoprawe widac niby po 14 dniach)...mam rację Frugo???
zgadza się myślałam że nadęty brzuszek to efekt złej prestykilacji(czy jakoś tak)jelit dlatego postanowiłam zastosować tą kurację i jak pisałam wcześniej poskutkowało ale doszłam teraz do wniosku,że problem może być związany ze zbyt szybkim jedzeniem lub poprostu gadulstwem przy posiłku(ja tak mam)wtedy do naszego organizmu dostaje się więcej powietrza i stąd to''nadymanie''jak myślicie
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 20:22   #13
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: jak balonik...

Coś o tym wiem dziewczyny, bo sama to przerabiam. Jak napisała Frugo ma to zwiazek z nieprwidłowa perystaltyką jelit, zbieraja sie w jelitach gazy, stąd te wzdecia i brzyszek jak balon, wiele osób na to cierpi, w tym ja. Najlepiej udać sie do lekarza, powinien coś na to pomoc, niestety w moim przypadku jakoś niestety nie dało rady i męczę sie z tym wzdętym brzuszkiem bardzo często Pozdrawiam cieplutko
__________________
pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 20:25   #14
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: jak balonik...

perystaltyką jelit
jejciu jakie trudne słowo a co brałaś na ten brzuszek
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 20:37   #15
natasza2
Raczkowanie
 
Avatar natasza2
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 134
Dot.: jak balonik...

Najlepiej udać sie do lekarza, niech zbada brzuszek i moze, jesli uzna to za stosowne, przepisze jakiś odpowiedni lek. Wydaje mi sie ze warto skonsultować to z lekarzem, na pewno nie zaszkodzi. A moze nic nie przepisze tylko zaleci stosowanie odpowiedniej diety. Na ten brzuszek- balonik moze tez pomoc nie jedzenie w pośpiechu, nie popijanie np.herbatki podczas posiłków, lecz juz po posiłku, bo to wszystko przyczynia sie do wzdęć. Warto tez zwrócić uwagę na to co jemu w ciagu dnia, jesli źle sie czujemy to może trzeba przeanalizować co jadłyśmy w ciagu dnia, co było wzdymajace i warto z tego zrezygnować. wszelkie kapusty, grochy, bigosy i tym podobne odpadaja. Zły wpływ ma też ponoć kawa, guma do zucia, palenie papierosów i wiele innych, mnóstwo tego jest. Radzę poczytać jakąś literature fachowa.

pzdr
__________________
pzdr
natasza2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 17:55   #16
agaaciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Dot.: jak balonik...

Oki dziewuchy To w najblizszym czasie zaczne wzerac Activie napisze Wam czy cos pomoglo. Buziaki
agaaciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.