Czy ludzie na Wizażu są niemili? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 10:08   #1
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236

Czy ludzie na Wizażu są niemili?


.

Edytowane przez 201604140952
Czas edycji: 2016-04-13 o 22:19
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:13   #2
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

nie bardzo rozumiem, lepiej żeby wszyscy byli słodcy i milusi dla siebie nawet jak ktoś wypisuje totalne głupoty?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:19   #3
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Myślę że to nie kwestia wizażu a internetu i anonimowości.
Ludzie w internecie zapominają często że po drugiej stronie też jest osoba, która ma uczucia i jakąś swoją wrażliwość.
Do tego odreagowują stresy i wyżywają się w świecie wirtualnym skoro w realnym nie mogą
Oczywiście odnoszę to do osób których jednym celem jest atakowanie innych i wytykanie błędów.
Sama czasami też nie mogę się powstrzymać od złośliwego komentarza jak widzę wyjątkowo głupią wypowiedź albo wątek
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:20   #4
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli był taki wątek i w ogóle, że otwieram temat trochę bezsensowny, ale chcę wiedzieć jak to jest.

Czy Wizażanki są niemiłe? To znaczy - czy jest wiele niemiłych Wizażanek? Jak to jest, że można zostać zaatakowanym za zwykłą wypowiedź, za błąd np. gramatyczny albo za sposób wypowiedzi - że można zostać nazwanym niekompetentnym albo określonym słowem zbliżonym do "głupi"? Bardzo mnie to irytuje. W życiu nie spotkałam się z tak niemiłymi osobami jak tutaj. Oczywiście, mówię o jednostkowych przypadkach i nie mam na myśli nikogo indywidualnie. Udzielam się na Wizażu od niedawna, ale takie niemiłe komentarze pod adresem wielu osób zniechęcają, a szkoda. Wiem, niby to tak jak w życiu niewirtualnym, ludzie są różni, ale w rzeczywistości nie spotkałam się z czymś takim, może to kwestia doboru znajomych...
Nie ma jak przeżywać wypowiedzi anonimowej grupy osób
dziwi mnie, że ktoś to bierze do siebie tak jak TY, to tylko internet
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:20   #5
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli był taki wątek i w ogóle, że otwieram temat trochę bezsensowny, ale chcę wiedzieć jak to jest.

Czy Wizażanki są niemiłe? To znaczy - czy jest wiele niemiłych Wizażanek? Jak to jest, że można zostać zaatakowanym za zwykłą wypowiedź, za błąd np. gramatyczny albo za sposób wypowiedzi - że można zostać nazwanym niekompetentnym albo określonym słowem zbliżonym do "głupi"? Bardzo mnie to irytuje. W życiu nie spotkałam się z tak niemiłymi osobami jak tutaj. Oczywiście, mówię o jednostkowych przypadkach i nie mam na myśli nikogo indywidualnie. Udzielam się na Wizażu od niedawna, ale takie niemiłe komentarze pod adresem wielu osób zniechęcają, a szkoda. Wiem, niby to tak jak w życiu niewirtualnym, ludzie są różni, ale w rzeczywistości nie spotkałam się z czymś takim, może to kwestia doboru znajomych...
Przeczysz sama sobie. Twierdzisz, że to przypadki jednostkowe i równocześnie piszesz, że wiele osób dotyka ten problem. Wiadomo, że w każdej dużej grupie, znajdą się bardzo różne osoby. Skoro mówisz, że takie przypadki są jednostkowe, nie rozumiem sensu wątku.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:22   #6
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Som.
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:22   #7
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

.

Edytowane przez 201604140952
Czas edycji: 2016-04-13 o 22:19
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 10:22   #8
Midnight___
Rozeznanie
 
Avatar Midnight___
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 533
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

A tak serio to niestety też zauważyłam że są osoby na wizażu które łatwo "naskakują" i to niekiedy bez powodu, ale tak jest niestety na każdych forach, myśle że to głównie przez poczucie anonimowości w sieci.
__________________
CHUDNIEMY!
wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=804148
Midnight___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:25   #9
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Nie, nie chodzi mi o to, żeby wszyscy byli słodziutcy różowi i głaskali się po głowach, tylko o to, że często przesadzają, krzyczą na siebie, wytykają każdy mały błąd i to w bardzo krytyczny sposób. Zacznę zdanie od słowa, które nie powinno stać na początku, albo użyję złego sformułowania, albo zrobię choćby głupi błąd ortograficzny czy literówkę - i bardzo prawdopodobne, że zostanę przez to oceniona jako głupia, a treść wypowiedzi zostanie pominięta, bo przecież zrobiłam "bardzo poważny błąd"... Po prostu nie podoba mi się to, ale może przesadzam.
Przesadzasz. Na wizażu (niestety) nie można wytykać komuś ortografów. Ale jeżeli ktoś pisze bełkotliwie, bez kropek, przecinków, z totalnym pominięciem zasad no to sorry - uznałabyś, że jest warty tego, by poświęcić na jego wypowiedzi swój czas? Wątpię.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:28   #10
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Nie, nie chodzi mi o to, żeby wszyscy byli słodziutcy różowi i głaskali się po głowach, tylko o to, że często przesadzają, krzyczą na siebie, wytykają każdy mały błąd i to w bardzo krytyczny sposób. Zacznę zdanie od słowa, które nie powinno stać na początku, albo użyję złego sformułowania, albo zrobię choćby głupi błąd ortograficzny czy literówkę - i bardzo prawdopodobne, że zostanę przez to oceniona jako głupia, a treść wypowiedzi zostanie pominięta, bo przecież zrobiłam "bardzo poważny błąd"... Po prostu nie podoba mi się to, ale może przesadzam.

Edit.
Nie biorę tego do siebie, tylko chcę znać opinie innych osób. Jednak jak widać nawet przez zadanie pytania można zostać negatywnie odebranym. Spoko.
w tym momencie przesadzasz.
To, że ktoś ma inne zdanie niż ty, nie znaczy, że na ciebie naskakuje

Trzeba po prostu podchodzić do tego z większym luzem.
Są oczywiście niemiłe osoby, ale są one wszędzie i nie ma na to lekarstwa. Może naprawdę traktujesz to wszystko zbyt serio?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:28   #11
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Oczywiście że zdarzają sie nie miłe i to właściwie nieraz bez powodu,widze nieraz jak jakaś dziewczyna zakłada wątek a poniżej uszczypliwe, niekiedy drwiące odpowiedzi jedna przez drugą,no ale jest też dużo sympatycznych
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 10:36   #12
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-01-31 o 10:46
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:37   #13
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Nie, nie chodzi mi o to, żeby wszyscy byli słodziutcy różowi i głaskali się po głowach, tylko o to, że często przesadzają, krzyczą na siebie, wytykają każdy mały błąd i to w bardzo krytyczny sposób. Zacznę zdanie od słowa, które nie powinno stać na początku, albo użyję złego sformułowania, albo zrobię choćby głupi błąd ortograficzny czy literówkę - i bardzo prawdopodobne, że zostanę przez to oceniona jako głupia, a treść wypowiedzi zostanie pominięta, bo przecież zrobiłam "bardzo poważny błąd"... Po prostu nie podoba mi się to, ale może przesadzam.

Edit.
Nie biorę tego do siebie, tylko chcę znać opinie innych osób. Jednak jak widać nawet przez zadanie pytania można zostać negatywnie odebranym. Spoko.
Masz rację, przesadzasz
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:42   #14
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 376
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Niektórzy potrafią być niemili, owszem, ale często wynika to z faktu, że autorzy wątków zakładają ją tylko po to, by uzyskać stuprocentowe poparcie swoich niejednokrotnie za przeproszeniem bzdurnych tez. I jak ktoś ma odmienne zdanie jest od razu postrzegany jako niemiły.
Zdarzają się również i trolle- owszem, ale to odmienny temat.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 10:43   #15
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

wisaszanki som niemiłe bo zazdroszczom
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:01   #16
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Tak. A nawet jest watek gdzie sie zywia tym co kto pisze na wizazu i wysmiewaja wszystko i wszystkich. Ten watek bardzo przypomina zachowanie na poziomie gimnazjum. Tam tez wyzywaja inne uzytkowniczki od glupich, itp
To wyglada tak, jak cos napiszesz, i jedna z nich uzna ze to smieszne/glupie/dziwne itp to szybko na ten watek wkleja linka by wsmiac i przewaznie zlatuja sie wszystkie by sie pozywic. Niczym hieny.
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:16   #17
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
wisaszanki som niemiłe bo zazdroszczom
Nom, ja akurat zazdroszczę tym co mieszkajo za granico. W hameryce na przykład. Tam ludzie tacy mili. Eh.

A na poważnie - wszędzie się spotyka ludzi niemiłych, w realnym życiu też, to czemu na wizażu ma ich nie być?
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:16   #18
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Sa. Zwlaszcza niektóre mamy :
Na szczęście ich malo ale np zawsze wpadaja specjalnie siac ferment w watkach zupelnie ich nie dotyczacych, np w wątku bezdzietnyn. Po co. Zagadka sfinksa.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2015-01-30 o 11:18
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:23   #19
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Sa. Zwlaszcza niektóre mamy :
Na szczęście ich malo ale np zawsze wpadaja specjalnie siac ferment w watkach zupelnie ich nie dotyczacych, np w wątku bezdzietnyn. Po co. Zagadka sfinksa.
Dlatego już od dawna tam nie piszę
Poza tym, jestem niemiła, ale na żywo Czy na wizażu, chyba nie
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 11:24   #20
ina_nova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 73
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Z mojego doswiadczenia wynika, ze forum na wizazu jest jednym z kulturalniejszych w necie a jak ktos wypisuje totalne farmazony to nic dziwnego, że otrzyma mniej sympatyczna odpowiedz ;]

aha, autorko, wejdz sobie na forum 'emama' na gazeta.pl, tam poznasz prawdziwe znaczenie slowa 'niemile'

Edytowane przez ina_nova
Czas edycji: 2015-01-30 o 11:26
ina_nova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:24   #21
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Ja jestem.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:40   #22
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Nie wiem czy sa mili czy nie, ale sama kilku osób/nicków nie lubię te osoby najczęściej wpadają do wątku gdzie toczy się dyskusja na jakiś temat, gdzie ludzie są za i przeciw, wymieniaja poglądy i nagle pada kilka wpisów: moja pani profesor nigdy by tak nie napisała, u mojej pani profesor już byś nie zdała.

Yyyyy?

Nawet jak ktoś jest wredny - spoko, ale co mnie obchodzi kto co studiował?? Jakie miałaś przedmioty z ukochaną panią profesor? Już jak widzę te nicki w nowych tematach to wszystko co piszą jest jest sianiem zamętu i podpieraniem się p profesor.
Pierdy.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:52   #23
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Mnie denerwuje, jak niektóre osoby wchodzą na wątek tylko po to, żeby napisać coś bardzo uszczypliwego, koniecznie z jakimś niemiłym 'żarcikiem', podczas gdy większość osób potrafi jakoś normalnie odpisać na problem autorki. Wiem, że są głupie wątki, które same aż się proszą, ale czasem w zwyczajnym wątku autorka zostaje tak zaatakowana, że aż mi jej szkoda. I nie, moim zdaniem nie usprawiedliwia tego oklepany tekst ''jak napisałaś coś w Internecie, licz się z tym, że możesz zostać skrytykowana''. Skrytykowana tak, ale jedno i to samo można napisać w sposób wyważony albo w sposób chamski.
Nie mówię, że jestem święta, bo pewnie też mi się zdarzyło nieraz, że napisałam coś złośliwego

Żeby nie było tak niemiło, dla mnie przykładem kulturalnych wypowiedzi jest Chatul, nie spotkałam się jeszcze z wątkiem, żeby wyśmiewała autorkę wątku czy była niepotrzebnie sarkastyczna.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:52   #24
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Przepraszam, jeśli był taki wątek i w ogóle, że otwieram temat trochę bezsensowny, ale chcę wiedzieć jak to jest.





Czy Wizażanki są niemiłe? To znaczy - czy jest wiele niemiłych Wizażanek? Jak to jest, że można zostać zaatakowanym za zwykłą wypowiedź, za błąd np. gramatyczny albo za sposób wypowiedzi - że można zostać nazwanym niekompetentnym albo określonym słowem zbliżonym do "głupi"? Bardzo mnie to irytuje. W życiu nie spotkałam się z tak niemiłymi osobami jak tutaj. Oczywiście, mówię o jednostkowych przypadkach i nie mam na myśli nikogo indywidualnie. Udzielam się na Wizażu od niedawna, ale takie niemiłe komentarze pod adresem wielu osób zniechęcają, a szkoda. Wiem, niby to tak jak w życiu niewirtualnym, ludzie są różni, ale w rzeczywistości nie spotkałam się z czymś takim, może to kwestia doboru znajomych...

W zyciu może i nie, ale tu są internety, tu panują inne zasady. A na tym tle- uwierz- Wizaż wypada wprost zachwycająco. Nie znam bardziej kulturalnego miejsca w polskiej sieci (brawo moderacja). Naprawde.

Stad tez reprezentacja wizazankow i innych barwnych ptakow- tutaj nawet, jak są dziwni i dziwne rzeczy wypisują, to spotkają sie najwyżej z ironicznym komentarzem lub łagodnymi heheszkami. Bez chamstwa, wulgaryzmów, nie wspominając o gorszych sytuacjach, które na podobnie dużych forach są nagminne.

Taki Imperialista ze swoimi wątkami gdziekolwiek indziej zostałby zmieszany z błotem. Z innego forum juz kiedyś z reszta wyleciał. Tu mu wolno być oryginałem do woli i poza politowaniem, raczej większych emocji nie wywołuje.

Edytowane przez 201609102148
Czas edycji: 2015-01-30 o 12:10
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:04   #25
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Wszędzie są niemili ludzie a internet do szydzenia jest dla nich rajem, moga być anonimowi. Nie trzeba się takimi przejmować.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:12   #26
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Fakt, że tu moderacja stoi na wysokim poziomie z którego powoli spada z powodu wybierania na moderatorów osoby niekompetentne, które patrzą na prywatną sympatię do użytkownika.
Też rozmawiam (nawet prywatnie) z moderatorami ale gdybym zrobiła coś niewłaściwego na pewno wlepiliby mi karniaka i nie widzę w tym nic złego.
Czy są miłe? To internet, środowisko anarchiczne czyli dzieli się na napinaczy - osoby, które lubią szydzić praktycznie ze wszystkiego i nie ważne czy one zrozumieją co czytają czy też ktoś zwyczajnie myśli inaczej niż one - po prostu nabijają się żeby nabijać, żeby przez 5 min w swoim życiu móc być fajnym bo w prawdziwym świecie boją się większego odzewu albo rękoczynów
Osoby szczere- cóż to jest forum, anonimowość i tu można mówić co się chce praktycznie bez konsekwencji (bo konsekwencje to fikcja) no chyba, że namówisz kogoś do samobójstwa, anoreksji, samookaleczania itp.
Z innej strony po to tu też wchodzisz, by pisać o sobie jako anonim i zmierzyć się z brutalną opinią innych
Osoby zbyt długo w internetach- znudzone głupotą i ciemnogrodem, które nie są niemiłe a po prostu za którymś razem ręce im opadają do ludzkiej niewiedzy.
Osoby bezstronne- które mają w sumie wszystko w poważaniu i są konkretne albo napiszą, że się mylisz i podadzą powód albo stwierdzą, że mądrze piszesz i wyciągną z tego coś dla siebie.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:12   #27
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

dokładnie tak - wszędzie są ludzie niemili
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:23   #28
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez CaramelTea Pokaż wiadomość
Nie, nie chodzi mi o to, żeby wszyscy byli słodziutcy różowi i głaskali się po głowach, tylko o to, że często przesadzają, krzyczą na siebie, wytykają każdy mały błąd i to w bardzo krytyczny sposób. Zacznę zdanie od słowa, które nie powinno stać na początku, albo użyję złego sformułowania, albo zrobię choćby głupi błąd ortograficzny czy literówkę - i bardzo prawdopodobne, że zostanę przez to oceniona jako głupia, a treść wypowiedzi zostanie pominięta, bo przecież zrobiłam "bardzo poważny błąd"... Po prostu nie podoba mi się to, ale może przesadzam.

Edit.
Nie biorę tego do siebie, tylko chcę znać opinie innych osób. Jednak jak widać nawet przez zadanie pytania można zostać negatywnie odebranym. Spoko.
To sie zdarza, to prawda, ale zwykle jak jest grubsza afera, na codzien nie jest to duzy problem, zwlaszcza ze wiele osob pisze na slowniku telefonicznym a autokorekta robi z wypowiedzi cuda.

Natomiast co jakis czas znajdzie sie durny watek, to i odpowiedzi sa durne, autorka idzie w zaparte, zaczyna nas obrazac, widac ze jest nabuzowana nastolatka i po prostu czegos nie rozumie, ale stawia sie ponad calym swiatem. Moze jestes tu po prostu za krotko i malo widzialas, ale jak ktos pisze, ze np. gimnazjalista, ktory rzucil szkole jest glowa rodziny to trudno sie powstrzymac od odpowiedzi w ostrym tonie. Albo jak w watkach o porwaniach snuja teorie, ze laska musiala byc prostytutka bo pila kawe nocą. Akcja wiaze sie z reakcja, no co zrobic?
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:27   #29
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
To sie zdarza, to prawda, ale zwykle jak jest grubsza afera, na codzien nie jest to duzy problem, zwlaszcza ze wiele osob pisze na slowniku telefonicznym a autokorekta robi z wypowiedzi cuda.

Natomiast co jakis czas znajdzie sie durny watek, to i odpowiedzi sa durne, autorka idzie w zaparte, zaczyna nas obrazac, widac ze jest nabuzowana nastolatka i po prostu czegos nie rozumie, ale stawia sie ponad calym swiatem. Moze jestes tu po prostu za krotko i malo widzialas, ale jak ktos pisze, ze np. gimnazjalista, ktory rzucil szkole jest glowa rodziny to trudno sie powstrzymac od odpowiedzi w ostrym tonie. Albo jak w watkach o porwaniach snuja teorie, ze laska musiala byc prostytutka bo pila kawe nocą. Akcja wiaze sie z reakcja, no co zrobic?
No... a w niektórych że ktoś ma ideologię życiową w książce, którą czyta albo stwarza się zmyślone historie i pisze na ich temat 5000 postów , co nie?
Sorry ale nigdy nie widziałam bardziej beznadziejnego wątku niż zdziwieniowy tam nie ma nawet poziomu gimnazjum :P
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:34   #30
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Czy ludzie na Wizażu są niemili?

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Sorry ale nigdy nie widziałam bardziej beznadziejnego wątku niż zdziwieniowy tam nie ma nawet poziomu gimnazjum :P
potępieńcy wizażu, smuteczek :<
ps. gdzie te bany obiecane? aż spać nie mogłam ze zniecierpliwienia, a tu nic

Edytowane przez 201607231707
Czas edycji: 2015-01-30 o 12:37
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-06 09:10:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.