Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-06, 09:01   #1
lili88
Raczkowanie
 
Avatar lili88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 97

Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??


Witam Drogie Wizażanki!
Mam problem, który bardzo mnie irytuje. Juz kilka razy wypatrzyłam sobie na allegro świetnie ciuszki i czasem nawet po pół godziny siedziałam przy komputerze, kiedy aukcja zbliżała sie do końca, tylko dlatego, żeby nikt nie przebil mojej oferty (jesli przebijał to ja znów przebijałam jego). I tak sie cieszyłam kiedy było jeszcze poniżej minuty do końca a moja oferta była najwyzsza... Ale w ostatniej chwili ktoś wkraczał do akcji i przebijał mnie wygrywając aukcje. Dosłownie w ostatnich sekundach!!! To napewno jest jakis program, jakiś sposób na takie numery, bo nie wierze zeby ktoś miał taki refleks Bardzo mnie złości kiedy tak sie dzieje Może Wy znacie jakiś sposób, jakiś program odpowiedni zeby zapobiec takim sytuacjom?? Bardzo prosze o rady
__________________
Dorosąć?? Tylko po co...??
lili88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:23   #2
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Przede wszystkim źle robisz, że przebijasz przez pół godziny przed końcem aukcji, bo po co? Ktoś z kolei podbija twoją cenę i tak bez końca nabijacie kabzę sprzedającemu. To zupełnie bez sensu, chyba, że Twoim celem jest zapłacenie jak najwyższej ceny... Ofertę należy złożyć jak najpóźniej - najlepiej parenaście/parę sekund przed końcem aukcji. Albo robisz to sama, ablo korzystasz z www.snip.pl - to jest własnie program do składania ofert tuż pod koniec aukcji. Abstrahując od faktu, że człowiek siedzący przy kompie i umiejący złożyć ofertę kilka sekund przed końcem - wygra ze snipem, co mi się wielokrotnie już zdarzało
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:24   #3
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

hyhy to nie sa zadne programy poprostu sprawdz dokladnie, co do sekundy, o ktorej konczy sie aukcja i zalicytuj paredziesiac sekund przed koncem, to wszystko
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:36   #4
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez Kasia.1986
hyhy to nie sa zadne programy poprostu sprawdz dokladnie, co do sekundy, o ktorej konczy sie aukcja i zalicytuj paredziesiac sekund przed koncem, to wszystko
Nie masz racji, Kasiu. Wejdź na stronę, którą zalinkowałam wyżej i poczytaj. Niestety nie każdy ma czas i możliwości siedzieć przy kompie i pilnować kończących się aukcji - i wtedy snip jest optymalnym rozwiązaniem Wadą i zaletą Allegro jest to - że nie ma zegara sekundowego - dlatego nie jest łatwo percyzyjnie ustalić, kiedy dokładnie aukcja się kończy - natomiast snip wychwyci ten moment.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:57   #5
lili88
Raczkowanie
 
Avatar lili88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 97
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez hybris
Przede wszystkim źle robisz, że przebijasz przez pół godziny przed końcem aukcji, bo po co? Ktoś z kolei podbija twoją cenę i tak bez końca nabijacie kabzę sprzedającemu. To zupełnie bez sensu, chyba, że Twoim celem jest zapłacenie jak najwyższej ceny... Ofertę należy złożyć jak najpóźniej - najlepiej parenaście/parę sekund przed końcem aukcji. Albo robisz to sama, ablo korzystasz z www.snip.pl - to jest własnie program do składania ofert tuż pod koniec aukcji. Abstrahując od faktu, że człowiek siedzący przy kompie i umiejący złożyć ofertę kilka sekund przed końcem - wygra ze snipem, co mi się wielokrotnie już zdarzało
Hybris dziekuje Ci bardzo za ten link! Napewno zastosuje ten program przy natepnej aukcji, w której bede brać udział. Pozdrawiam
__________________
Dorosąć?? Tylko po co...??
lili88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:57   #6
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Ja mam w komputerze ustawiony dokladny czas, na allegro zawsze licytuje w ostarnich 10-15 sekundach i zawsze sie udaje .
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:00   #7
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ja mam w komputerze ustawiony dokladny czas, na allegro zawsze licytuje w ostarnich 10-15 sekundach i zawsze sie udaje .
Ja tez
Uwielbiam to gdy wygywama aukcje 4-5 sekund przed koncem i chciałabym zobaczyc miny reszty uczestników aukcji
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 10:16   #8
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez modliszka84
Ja tez
Uwielbiam to gdy wygywama aukcje 4-5 sekund przed koncem i chciałabym zobaczyc miny reszty uczestników aukcji
Tez mam wtedy niesamowitą satysfakcje
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:19   #9
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ja mam w komputerze ustawiony dokladny czas, na allegro zawsze licytuje w ostarnich 10-15 sekundach i zawsze sie udaje .
ustawienie dokładnego czasu w komputerze nie daje Ci gwarancji, że godzina na serwerze Allegro jest ustawiona identycznie

Acz nie powiem, sama bardzo lubię własnoręcznie wygrać aukcję kilka sekund przed końcem, a najlepiej - wygrać ze snipem
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:36   #10
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

ja zawsze korzystam z reflexu często się udaje
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:58   #11
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

[QUOTE=hybris]ustawienie dokładnego czasu w komputerze nie daje Ci gwarancji, że godzina na serwerze Allegro jest ustawiona identycznie

Wlasnie, ze daje. Bo czas mam dokladnie taki sam jak w allegro, co do sekundy
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 11:00   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

O zdecydowanie Snip! I nie chodzi mi o tu o tę adrenalinę, czy o ustawienia kompa - ja kupuję dużo i często i chyba mam pewne skłonności do hazardu. Ale nei lubię się zaczajać przed kompem w ostatniej minucie - w ten sposób przedpadła mi masa aukcji, a bo to sieć na chwilkę padła, a to prąd wyłączyli, a to komp oszalał i się zrestartował, to strona ładowała się wieki całe, to były jakieś problemy z logowaniem...

Snip jest po prostu the best!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:05   #13
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

tez to zauwazylam
juz mysle ze wygralam, cala happy a tu zonk, ktos mnie przebil w ostatnich sekundach:/
ale coz, obadam ten program
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 11:52   #14
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez lili88
Witam Drogie Wizażanki!
Mam problem, który bardzo mnie irytuje. Juz kilka razy wypatrzyłam sobie na allegro świetnie ciuszki i czasem nawet po pół godziny siedziałam przy komputerze, kiedy aukcja zbliżała sie do końca, tylko dlatego, żeby nikt nie przebil mojej oferty (jesli przebijał to ja znów przebijałam jego). I tak sie cieszyłam kiedy było jeszcze poniżej minuty do końca a moja oferta była najwyzsza... Ale w ostatniej chwili ktoś wkraczał do akcji i przebijał mnie wygrywając aukcje. Dosłownie w ostatnich sekundach!!! To napewno jest jakis program, jakiś sposób na takie numery, bo nie wierze zeby ktoś miał taki refleks Bardzo mnie złości kiedy tak sie dzieje Może Wy znacie jakiś sposób, jakiś program odpowiedni zeby zapobiec takim sytuacjom?? Bardzo prosze o rady
Och wiem! To jest irytujące...Sama się wkurzałam wiele razy...No ale potem pixie na forum perfumiarskim przekonała mnie do snipa i mam już parę ustrzelonych rzeczy po okazyjnych cenach. Choć nie czuję jakiejś wielkiej satysfakcji na myśl o przegranych osobach .
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:20   #15
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez hybris
Nie masz racji, Kasiu. Wejdź na stronę, którą zalinkowałam wyżej i poczytaj. Niestety nie każdy ma czas i możliwości siedzieć przy kompie i pilnować kończących się aukcji - i wtedy snip jest optymalnym rozwiązaniem Wadą i zaletą Allegro jest to - że nie ma zegara sekundowego - dlatego nie jest łatwo percyzyjnie ustalić, kiedy dokładnie aukcja się kończy - natomiast snip wychwyci ten moment.
zwracam honor, nie wiedzialam ze istnieja takie programy
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 12:31   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Hybrisza linka,chociaz na Allegro nie kupuje nalogowo to jednak zdarza mi sie szperac za perelkami
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:19   #17
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

A ja po prostu ustawiam cenę maksymalną taką na jaką mnie stać i powyżej niej nie przebijam, a jak mnie ktoś przebije, to trudno i tak przecież wyżej nie licytowałabym. No ale trzeba przyznać, że emocje są wtedy mniejsze, ale ryzyko przepłacenia też mniejsze!
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:47   #18
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

a ja właśnie lubię siedzieć w ostatniej sekundzie na allegro i licytować to większa satysfakcja niż miałby to za mnie zrobić program. fakt, że niektóre aukcje mi przepadają, bo np. strona za długo się ładuje albo ktoś mnie przelicytuje i nie zdążę go już przebić przed końcem aukcji. ale wtedy uznaję, że nie jest mi widocznie pisane, aby kupić daną rzecz w tym momencie no i własnoręczne licytowanie ma też pewną przewagę nad programem - w programie ustawiasz maksymalną cenę, jaką jesteś w stanie zapłacić. załóżmy, że przedmiot jest wart ok. 50 zł i osoba, która używa programu, właśnie tyle ustawi jako cenę maksymalną. ale ja mogę osobiście zalicytować 50,50 zł, bo to tylko 50 gr więcej - program sam o tym nie zadecyduje, że warto dołożyć kilka groszy, bo jest ograniczony ceną maksymalną. i popieram apel o nielicytowanie długo przed końcem aukcji, bo to tylko podbija sprzedającemu cenę. tak samo, jak podbijanie ceny o 10 zł, kiedy można podbić o 1 zł.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 16:56   #19
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Hybrisza linka,chociaz na Allegro nie kupuje nalogowo to jednak zdarza mi sie szperac za perelkami
Hexanna - nie ma sprawy. Powodzenia!
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-06, 16:56   #20
atroks
Raczkowanie
 
Avatar atroks
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 219
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Dodatkowym plusem " SNIP'a" jest to że określamy tam kwotę maksymalną na zimno, siedząc i licytując do końca samemu można czasami przeinwestować w zapale hazardu.

snip jest ekstra
atroks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 17:05   #21
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez Kavala
A ja po prostu ustawiam cenę maksymalną taką na jaką mnie stać i powyżej niej nie przebijam, a jak mnie ktoś przebije, to trudno i tak przecież wyżej nie licytowałabym. No ale trzeba przyznać, że emocje są wtedy mniejsze, ale ryzyko przepłacenia też mniejsze!
To dobry sposób Właśnie dziwię się ludziom, którzy przebijają "ręcznie" 4-5 sekund przed końcem aukcji. Nie wiedzą przecież czy ktos nie dał wczesniej więcej i tak aukcja przepada i pozostaje tylko komunikat "niestety zostałeś przelicytowany" albo "niestety ktos złozył wczesniej wyzszą ofertę" (nie pamietam).

Ja w ostatniej minucie albo jakies 30 sekund przed koncem daję kwote która jestem w stanie zapłacić i już. Potem patrzę, jak jakis nieszczęśnik próbował mnie przebić o minimalną możliwą stawkę kilka sekund przed koncem
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 17:17   #22
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Cytat:
Napisane przez Meariel
To dobry sposób Właśnie dziwię się ludziom, którzy przebijają "ręcznie" 4-5 sekund przed końcem aukcji. Nie wiedzą przecież czy ktos nie dał wczesniej więcej i tak aukcja przepada i pozostaje tylko komunikat "niestety zostałeś przelicytowany" albo "niestety ktos złozył wczesniej wyzszą ofertę" (nie pamietam).

Ja w ostatniej minucie albo jakies 30 sekund przed koncem daję kwote która jestem w stanie zapłacić i już. Potem patrzę, jak jakis nieszczęśnik próbował mnie przebić o minimalną możliwą stawkę kilka sekund przed koncem
Meariel, nikt przy zdrowych zmysłach nie przebija minimalnego postępu licytując pod sam koniec aukcji
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:07   #23
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

a na początku na tym snipie mamy 3 zł + 5 trafień ? o co chodzi, że na początku to jest darmowe tak, potem jak to wyczerpiemy to za wygrana aukcję płacimy 60 gr ?
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:08   #24
amuska
Raczkowanie
 
Avatar amuska
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

ja polecam snajpera i aukcjoner
__________________
party girls don't get hurt...
amuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:51   #25
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

A co jeśli inni licytujący też mają ten program? Kto wygrywa?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:50   #26
freya85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

Dziewczynki kiedyś po kilku przegranych aukcjach postanowiłam skorzystać z jednego z programów aukcyjnych, nie pamiętam czy był to snip czy snajper, w każdym razie jeden z dwóch. Aukcji nie wygrałam za to potem moim kontem bawił się ktoś obcy, po zmianie hasła wszystko wróciło do normy ale i tak miałam dużo problemów bo z mojego konta porozsyłał masę spamu, radzę uważać :/
Jeśli chodzi o aukcje to pół minuty przed końcem, lub kilkanaście sekund przed wpisuje swój maks i czekam.

Edytowane przez freya85
Czas edycji: 2011-06-20 o 17:51
freya85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:00   #27
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przepadające aukcje na allegro - Czy mozna coś z tym zrobić??

ja zdecydowanie polecam snajper.net ustawiam sobie strzal na sekundy przed koncem (male szanse ze ktos zdazy na 2 sek. jeszcze mnie przebic) moja max cena ktora moge dac i tyle. moge wylaczyc kompa, wlaczyc go nawet nastepnego dnia i tylko sprawdzic, czy ktos dal po prostu wiecej za dana rzecz... na tej stronce mamy 3 darmowe strzaly w miesiacu (mi to wystarcza bo i tak malo licytuje, wiecej na "kup teraz ")
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.