Jak naprawić rozpadający się związek ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-05, 12:41   #1
Opuncja6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Exclamation

Jak naprawić rozpadający się związek ??


Witam Wszystkich !
Jestem z chłopakiem od 4 lat. Mamy po 22 lata. Przez 3 lata było pięknie, wspólne podróże, praca,wyjścia ze znajomymi. Niczego mu nie zabraniałam, ufałam mu, on mi zresztą tez. Nigdy nie dawał mi powodów do zazdrości ani ja jemu. Dokładnie rok temu postanowił że chce się ze mną rozstać i tak tak z dnia na dzień (przez rutynę i stwierdził że nie czuję tego samego co było na początku) ja przeżyłam to bardzo źle. Ja o niczym innym nie myślałam tylko o nim, bardzo dużo tez schudłam . Nie miałam ochoty się bawić. Wcześniej załatwiliśmy sobie pracę na wakacje , w której mieliśmy razem pracować. I tak sie stało, chodziliśmy do tej pracy widywałam go codziennie, ale prawie w ogóle ze mną nie rozmawiał tak jak bym była całkiem obcą osobą dla niego.. strasznie mnie to bolało ale miałam nadzieje ze może wróci do mnie. W sierpniu poznałam pewnego chłopaka. Pisaliśmy ze sobą cały czas jak zwykli koledzy i wychodziliśmy czasem na spacery i nic wiecej nie było. Ja nawet nie chciałam bo ciągle myślałam o byłym i cały czas go kochałam, nie mogłam o nim zapomnieć. We wrześni było mi coraz lepiej, mniej myślałam o byłym i miałam coraz bardziej na niego wyrąbane, aż sam zaczął do mnie wypisywać i wypytywać co u mnie i poprosił o spotkanie. Zgodziłam się, spotkaliśmy się u niego. Gdy tylko weszłam do pokoju wszystko mi sie przypomniało, wszystkie chwile spędzone, było mi cięzko i wybuchłam.. popłakałam się . On był bardzo miły dla mnie i rozmawialiśmy normalnie. Pytał sie czy kogoś poznałam, jaki on jest, ja powiedziałam ze tak i zaczęłam opowiadać o tym nowo poznanym koledze. On powiedział ze tez kogoś poznał i tak sobie porozmawialiśmy i wróciłam do domu. Zaczął wypisywać, że żałuje tego wszystkiego i ze jest o mnie zazdrosny. Po tygodniu poprosił o spotkanie. Porozmawialiśmy i postanowilismy dać sobie drugą szansę. Od października do teraz było bardzo dobrze ale gdzieś tam czułam ze niedługo się to skończy.. Dwa dni temu przyjechał mnie i zabrał mnie do siebie. Powiedział ze niedługo chce się rozstać, ze to nie ma sensu skoro nie odwzajemnia moich uczuć. Na wakacje chce wyjechać za granice do pracy a później wyjechać z miasta. Wiem ze przed wakacjami mnie zostawi.. Mam jeszcze trochę czasu, aby to może jednak naprawić. Co mogę zrobić aby to się nie rozpadło wszystko ? Co możecie mi doradzić ?? jestem kompletnie rozbita tym ze mogę go stracić na zawsze..

Edytowane przez Opuncja6
Czas edycji: 2015-06-05 o 16:58
Opuncja6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 12:55   #2
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Thumbs up Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

skoro Cie nie kocha do go do tego nie zmusisz. nie wiem dlaczego dalej godzisz sie na to by traktowal Cie jak zabawke. przyjezdza po ciebie, jezdzicie do niego, pewnie sypiacie ze soba a on i tak ma Cie gdzies. otrzasnij sie i zerwij z nim, a nie czakasz az on to zrobi przy czym jeszcze troche pouzywa sobie. nic juz z tego nie bedzie i dobrze o tym wiesz bo Cie o tym poinformowal, ze i tak Cie rzuci.
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 13:06   #3
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Facet powiedział, że chcę z Tobą zerwać i do tego czasu masz udawać, że jest okej? Szanuj się i zakończ to pierwsza.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 13:18   #4
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Miłość jest slepa tak powiadaja , ale miłości u nikogo nie wywołasz swoimi staraniami . Skoro Cie nie kocha trudno jego strata , Ty powinnas wziąc sie w garśc i da sobie z nim spokój , po co czekac do wakacji? Czekac na rozczarowanie ? Odejdz . . .
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 14:34   #5
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Cytat:
Napisane przez Opuncja6 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich !
Jestem z chłopakiem od 4 lat. Oby dwaj mamy po 22 lata. Przez 3 lata było pięknie, wspólne podróże, praca,wyjścia ze znajomymi. Niczego mu nie zabraniałam, ufałam mu, on mi zresztą tez. Nigdy nie dawał mi powodów do zazdrości ani ja jemu. Dokładnie rok temu postanowił że chce się ze mną rozstać i tak tak z dnia na dzień (przez rutynę i stwierdził że nie czuję tego samego co było na początku) ja przeżyłam to bardzo źle. Ja o niczym innym nie myślałam tylko o nim, bardzo dużo tez schudłam . Nie miałam ochoty się bawić. Wcześniej załatwiliśmy sobie pracę na wakacje , w której mieliśmy razem pracować. I tak sie stało, chodziliśmy do tej pracy widywałam go codziennie, ale prawie w ogóle ze mną nie rozmawiał tak jak bym była całkiem obcą osobą dla niego.. strasznie mnie to bolało ale miałam nadzieje ze może wróci do mnie. W sierpniu poznałam pewnego chłopaka. Pisaliśmy ze sobą cały czas jak zwykli koledzy i wychodziliśmy czasem na spacery i nic wiecej nie było. Ja nawet nie chciałam bo ciągle myślałam o byłym i cały czas go kochałam, nie mogłam o nim zapomnieć. We wrześni było mi coraz lepiej, mniej myślałam o byłym i miałam coraz bardziej na niego wyrąbane, aż sam zaczął do mnie wypisywać i wypytywać co u mnie i poprosił o spotkanie. Zgodziłam się, spotkaliśmy się u niego. Gdy tylko weszłam do pokoju wszystko mi sie przypomniało, wszystkie chwile spędzone, było mi cięzko i wybuchłam.. popłakałam się . On był bardzo miły dla mnie i rozmawialiśmy normalnie. Pytał sie czy kogoś poznałam, jaki on jest, ja powiedziałam ze tak i zaczęłam opowiadać o tym nowo poznanym koledze. On powiedział ze tez kogoś poznał i tak sobie porozmawialiśmy i wróciłam do domu. Zaczął wypisywać, że żałuje tego wszystkiego i ze jest o mnie zazdrosny. Po tygodniu poprosił o spotkanie. Porozmawialiśmy i postanowilismy dać sobie drugą szansę. Od października do teraz było bardzo dobrze ale gdzieś tam czułam ze niedługo się to skończy.. Dwa dni temu przyjechał mnie i zabrał mnie do siebie. Powiedział ze niedługo chce się rozstać, ze to nie ma sensu skoro nie odwzajemnia moich uczuć. Na wakacje chce wyjechać za granice do pracy a później wyjechać z miasta. Wiem ze przed wakacjami mnie zostawi.. Mam jeszcze trochę czasu, aby to może jednak naprawić. Co mogę zrobić aby to się nie rozpadło wszystko ? Co możecie mi doradzić ?? jestem kompletnie rozbita tym ze mogę go stracić na zawsze..

Zostaw go pierwsza zamiast czekać na cios.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 15:25   #6
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

jaki dżentelmen ja nie mogę:
"Mała, wskakuj do łóżka, a w ogóle, to wiesz, ten związek nie ma sensu, tak za miesiąc to Cię zostawię, sorki, a teraz się bawimy".

Co tu ratować? Koleś Cię traktuje jak materac, jeszcze informuje, że niedługo wystawi Cię za drzwi.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 16:01   #7
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Czy mam jeszcze szansę na uczucie ?

Cytat:
Napisane przez Opuncja6 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich !
Jestem z chłopakiem od 4 lat. Oby dwaj mamy po 22 lata. Przez 3 lata było pięknie, wspólne podróże, praca,wyjścia ze znajomymi. Niczego mu nie zabraniałam, ufałam mu, on mi zresztą tez. Nigdy nie dawał mi powodów do zazdrości ani ja jemu. Dokładnie rok temu postanowił że chce się ze mną rozstać i tak tak z dnia na dzień (przez rutynę i stwierdził że nie czuję tego samego co było na początku) ja przeżyłam to bardzo źle. Ja o niczym innym nie myślałam tylko o nim, bardzo dużo tez schudłam . Nie miałam ochoty się bawić. Wcześniej załatwiliśmy sobie pracę na wakacje , w której mieliśmy razem pracować. I tak sie stało, chodziliśmy do tej pracy widywałam go codziennie, ale prawie w ogóle ze mną nie rozmawiał tak jak bym była całkiem obcą osobą dla niego.. strasznie mnie to bolało ale miałam nadzieje ze może wróci do mnie. W sierpniu poznałam pewnego chłopaka. Pisaliśmy ze sobą cały czas jak zwykli koledzy i wychodziliśmy czasem na spacery i nic wiecej nie było. Ja nawet nie chciałam bo ciągle myślałam o byłym i cały czas go kochałam, nie mogłam o nim zapomnieć. We wrześni było mi coraz lepiej, mniej myślałam o byłym i miałam coraz bardziej na niego wyrąbane, aż sam zaczął do mnie wypisywać i wypytywać co u mnie i poprosił o spotkanie. Zgodziłam się, spotkaliśmy się u niego. Gdy tylko weszłam do pokoju wszystko mi sie przypomniało, wszystkie chwile spędzone, było mi cięzko i wybuchłam.. popłakałam się . On był bardzo miły dla mnie i rozmawialiśmy normalnie. Pytał sie czy kogoś poznałam, jaki on jest, ja powiedziałam ze tak i zaczęłam opowiadać o tym nowo poznanym koledze. On powiedział ze tez kogoś poznał i tak sobie porozmawialiśmy i wróciłam do domu. Zaczął wypisywać, że żałuje tego wszystkiego i ze jest o mnie zazdrosny. Po tygodniu poprosił o spotkanie. Porozmawialiśmy i postanowilismy dać sobie drugą szansę. Od października do teraz było bardzo dobrze ale gdzieś tam czułam ze niedługo się to skończy.. Dwa dni temu przyjechał mnie i zabrał mnie do siebie. Powiedział ze niedługo chce się rozstać, ze to nie ma sensu skoro nie odwzajemnia moich uczuć. Na wakacje chce wyjechać za granice do pracy a później wyjechać z miasta. Wiem ze przed wakacjami mnie zostawi.. Mam jeszcze trochę czasu, aby to może jednak naprawić. Co mogę zrobić aby to się nie rozpadło wszystko ? Co możecie mi doradzić ?? jestem kompletnie rozbita tym ze mogę go stracić na zawsze..
No przeciez do milosci go nie zmusisz. Niepotrzebnie zaczynaliscie od nowa, ale mleko sie wylalo. Trudno. Poradzisz sobie. Wiele przed Toba.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 16:03   #8
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Czy mam jeszcze szansę na uczucie ?

ile jeszcze zalozysz takich samych watkow ?
OGARNIJ SIE i zapomnij o nim.
nic innego tu poradzic nie mozna.
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 17:59   #9
KiniaaxD
Rozeznanie
 
Avatar KiniaaxD
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 659
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Cytat:
Napisane przez Opuncja6 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich !
Jestem z chłopakiem od 4 lat. Mamy po 22 lata. Przez 3 lata było pięknie, wspólne podróże, praca,wyjścia ze znajomymi. Niczego mu nie zabraniałam, ufałam mu, on mi zresztą tez. Nigdy nie dawał mi powodów do zazdrości ani ja jemu. Dokładnie rok temu postanowił że chce się ze mną rozstać i tak tak z dnia na dzień (przez rutynę i stwierdził że nie czuję tego samego co było na początku) ja przeżyłam to bardzo źle. Ja o niczym innym nie myślałam tylko o nim, bardzo dużo tez schudłam . Nie miałam ochoty się bawić. Wcześniej załatwiliśmy sobie pracę na wakacje , w której mieliśmy razem pracować. I tak sie stało, chodziliśmy do tej pracy widywałam go codziennie, ale prawie w ogóle ze mną nie rozmawiał tak jak bym była całkiem obcą osobą dla niego.. strasznie mnie to bolało ale miałam nadzieje ze może wróci do mnie. W sierpniu poznałam pewnego chłopaka. Pisaliśmy ze sobą cały czas jak zwykli koledzy i wychodziliśmy czasem na spacery i nic wiecej nie było. Ja nawet nie chciałam bo ciągle myślałam o byłym i cały czas go kochałam, nie mogłam o nim zapomnieć. We wrześni było mi coraz lepiej, mniej myślałam o byłym i miałam coraz bardziej na niego wyrąbane, aż sam zaczął do mnie wypisywać i wypytywać co u mnie i poprosił o spotkanie. Zgodziłam się, spotkaliśmy się u niego. Gdy tylko weszłam do pokoju wszystko mi sie przypomniało, wszystkie chwile spędzone, było mi cięzko i wybuchłam.. popłakałam się . On był bardzo miły dla mnie i rozmawialiśmy normalnie. Pytał sie czy kogoś poznałam, jaki on jest, ja powiedziałam ze tak i zaczęłam opowiadać o tym nowo poznanym koledze. On powiedział ze tez kogoś poznał i tak sobie porozmawialiśmy i wróciłam do domu. Zaczął wypisywać, że żałuje tego wszystkiego i ze jest o mnie zazdrosny. Po tygodniu poprosił o spotkanie. Porozmawialiśmy i postanowilismy dać sobie drugą szansę. Od października do teraz było bardzo dobrze ale gdzieś tam czułam ze niedługo się to skończy.. Dwa dni temu przyjechał mnie i zabrał mnie do siebie. Powiedział ze niedługo chce się rozstać, ze to nie ma sensu skoro nie odwzajemnia moich uczuć. Na wakacje chce wyjechać za granice do pracy a później wyjechać z miasta. Wiem ze przed wakacjami mnie zostawi.. Mam jeszcze trochę czasu, aby to może jednak naprawić. Co mogę zrobić aby to się nie rozpadło wszystko ? Co możecie mi doradzić ?? jestem kompletnie rozbita tym ze mogę go stracić na zawsze..
OMFG!!! Skąd się biorą takie dziewczyny jak Ty? Takie naiwne...
Dziewczyno szanuj się! Chłopak Cię zostawił z dnia, na dzień, stanęłaś na nogi po długim czasie i poznałaś fajnego faceta. Twój były znów zawrócił Ci w głowie, bo nie chce abyś była szczęśliwa. Mówił że tęskni, kocha a teraz nie odwzajemnia Twoich uczuć?
Dziewczyno kopnij tego faceta w dupę, i nie próbuj ratować czegoś czego nie ma. Jesteś młoda, całe życie przed Tobą!
__________________
Michał

Razem: 25.09.2010r

Zaręczyny: 16.08.2014r

Zapuszczaaam kłaczki
było 35 jest 47 będzie 60!

Dbam o pazurki

CEL= 60cm
KiniaaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 18:49   #10
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Nie wierzę, po prostu nie wierzę w to co czytam !

O ile jestem w stanie zroumieć to że daliście sobie drugą szanse to nie pojmę za nic w świecie to ma niby znaczyć tekst "NIEDŁUGO BĘDĘ CHCIAŁ SIĘ Z TOBĄ ROZSTAĆ" padłam po prostu jak to przeczytałam.

To on Ci mówi ze Cie niedługo zostawi a ty dalej sobie z nim jesteś jakby nigdy nic? Ogarnij się dziewczyno, trochę szacunku do siebie...
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 20:14   #11
Opuncja6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

a po takim czymś bedzie chciał wrócić jeszcze ? Może mu się coś odwidzi i zobaczy co stracił...
Opuncja6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-05, 20:26   #12
201801111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 101
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Cytat:
Napisane przez Opuncja6 Pokaż wiadomość
a po takim czymś bedzie chciał wrócić jeszcze ? Może mu się coś odwidzi i zobaczy co stracił...
201801111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 20:31   #13
Opuncja6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??




Opuncja6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 20:42   #14
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Cytat:
Napisane przez Opuncja6 Pokaż wiadomość
a po takim czymś bedzie chciał wrócić jeszcze ? Może mu się coś odwidzi i zobaczy co stracił...
I jaką masz pewność, że znowu mu się nie odwidzi i stwierdzi, że nic nie czuje do Ciebie i chce się rozstać ?

Naprawdę zakończ to pierwsza, nie czekaj na jego ruchu, który i tak nastąpi. Chyba lepiej żebyś sama to zakończyła niż czekała na ten moment z jakaś głupią nadzieją, że może jednak go odzyskasz.
I nie da się w kimś wzbudzić uczucia, jeżeli mówi, że nic nie czuje to nic nie czuje. Nic na to nie poradzisz, pozostaje się pogodzić z sytuacją.
Pewnie wiedział, że wyjeżdża i nie chciał szukać nowej dziewczyny, bo wiedział że Ty dalej go kochasz i stąd te teksty zawrócił Ci ponownie w głowie, a Ty niestety uległaś.
Zerwij dla własnego dobra i zacznij żyć bez niego. Masz dopiero 22 lata, całe życie przed Tobą.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 20:57   #15
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Cytat:
Napisane przez Opuncja6 Pokaż wiadomość
a po takim czymś bedzie chciał wrócić jeszcze ? Może mu się coś odwidzi i zobaczy co stracił...
do osoby, która sama do siebie nie ma za grosz szacunku i pozwala się traktować jak towar drugiej kategorii? Na pewno, tyyyle stracił. Dziewczyno, faceci cenią laski, które same siebie cenią. Inaczej zawsze będziesz traktowana tak, jak teraz - Ty się starasz, a jaśnie panicz sobie życie bez konsultacji z Tobą planuje.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 21:04   #16
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Cytat:
Napisane przez Opuncja6 Pokaż wiadomość
a po takim czymś bedzie chciał wrócić jeszcze ? Może mu się coś odwidzi i zobaczy co stracił...
Jesteś trollem, niemożliwe żeby istnialy na tym świecie aż tak głupie kobiety.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 21:23   #17
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Cytat:
Napisane przez Opuncja6 Pokaż wiadomość
a po takim czymś bedzie chciał wrócić jeszcze ? Może mu się coś odwidzi i zobaczy co stracił...
Przecież on nawet w zeszłym roku nie chciał wrócić do ciebie. Chciał z kimś być, mieć towarzystwo i mieć z kim sypiać do czasu, aż wyniesie się z miasta. Jeszcze informuje cię, że za jakiś czas będzie chciał się rozstać... Bujał się z tobą przez ostatnie miesiące z czysto egoistycznych pobudek. Traktuje cię jak przedmiot, jak mebel, a ty nawet tego nie widzisz.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 21:39   #18
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Jak naprawić rozpadający się związek ??

O ludzie. Zauważył, ze sobie bez niego radzisz, poznałaś kogoś to sie wystraszył, ze bedziesz szczęśliwa z kimś innym. Kundel ogrodnika i tyle. A Ty naiwna strasznie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach

Mała Mi


"Dobrze jest umieć odróżniać życie od procesu powolnego umierania."
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 23:11   #19
dorociakot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 99
Dot.: Jak naprawić rozpadający się związek ??

Co Ty chcesz ratować ? Serio pytam, facet co jakiś czas zrywa z Tobą, a jak zobaczy, że ruszasz z miejsca to włącza mu się "pies ogrodnika". Chcesz takiego związku - Ty kochasz bezgranicznie - a on, bo pewności nie masz powie Ci "sorry mała to był błąd ?"

Też przeżyłam ciężko rozstanie ( opisałam to w paru wątkach) nie proponował mi powrotu ani ja, nie warto biegać za kimś kto nas nie chce. Myślałam, że już nikogo nie poznam, a tu patrz niespodzianka i znalazł się mój kochany... daj sobie szansę i nie staraj się o niego. On Cię nie chce. Gdyby Cię kochał i chciał to by nie zapowiadał, że to niedługo się skończy ale do tego czasu to wiesz do łóżka razem iść możemy. To najgorsze rozdrapywanie ran. Najlepiej sama pokaż klasę i odejdź pierwsza. Pokaż, że nie jesteś na jego każde zawołanie, i że zasługujesz na kogoś kto Cię będzie kochał bezgranicznie (nawet jeśli teraz uważasz, że to nie możliwe on pożałuje tego kiedyś, a Ty będziesz dumna z siebie)
dorociakot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-06 00:11:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.