Cos zaskakującego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 18:18   #1
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Wink

Cos zaskakującego


Chcialam Was prosić o pomoc. Moja Milosc ciagle mnie zaskakuje jakimis jak to mówimy "widowiskowymi" rzeczami. Takimi, których nigdy, nikt dla mnie nie robil. Może podam przyklady tego w jaki sposób jestem mile zaskakiwana. Gdy bylismy na kolacji, poprosil mnie abym jeżeli moge zaczekala na niego w samochodzie a On zaplaci za posilek. Bylo to dla mnie dziwne, poniewaz nigdy tak sie nie zachowywal. Jak sie okazalo gdy wyszlam poprosil kelnetra aby wyciął z pomarańczy dwa słoneczka i przyniósl mi je do samochodu. powiedział" Kochanie, zawsze mowiłem Ci ze jestesmy jak dwie połówki pomarańczy i że jestes moim słoneczkiem - dlatego mam dla Ciebie slonce z pomarańczy". Gdy jestem smutna obsypuje mnie kwiatami. Ostatnio, gdy płakalam i nie chcialam powiedziec dlaczego, przyniósl mi na talerzyku kwiatuszka zrobionego z ananasa.Chcialabym zrobic cos dla niego milego. Pracujemy razem i jesli moge prosic o podpowiedz to cos co da sie zrobic w pracy.
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:20   #2
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Cos zaskakującego

Cytat:
Napisane przez Olivka33
Chcialam Was prosić o pomoc. Moja Milosc ciagle mnie zaskakuje jakimis jak to mówimy "widowiskowymi" rzeczami. Takimi, których nigdy, nikt dla mnie nie robil. Może podam przyklady tego w jaki sposób jestem mile zaskakiwana. Gdy bylismy na kolacji, poprosil mnie abym jeżeli moge zaczekala na niego w samochodzie a On zaplaci za posilek. Bylo to dla mnie dziwne, poniewaz nigdy tak sie nie zachowywal. Jak sie okazalo gdy wyszlam poprosil kelnetra aby wyciął z pomarańczy dwa słoneczka i przyniósl mi je do samochodu. powiedział" Kochanie, zawsze mowiłem Ci ze jestesmy jak dwie połówki pomarańczy i że jestes moim słoneczkiem - dlatego mam dla Ciebie slonce z pomarańczy". Gdy jestem smutna obsypuje mnie kwiatami. Ostatnio, gdy płakalam i nie chcialam powiedziec dlaczego, przyniósl mi na talerzyku kwiatuszka zrobionego z ananasa.Chcialabym zrobic cos dla niego milego. Pracujemy razem i jesli moge prosic o podpowiedz to cos co da sie zrobic w pracy.
Bardzo fajnego masz partnera A mogę zapytać gdzie pracujecie???
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:33   #3
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Cos zaskakującego

Wiem, ze jest niesamowity, cudowny, boski. Takich mężczyzn juz nie ma, a może dlatego tak jest ze Go bardzo kocham? Pracujemy w biurze i nie jestesmy raczej niczym ograniczeni no chyba, ze obecnościa innych. Siedzimy w innych pokojach, ale niedaleko siebie. Czy może masz jakies pomysły?
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 18:38   #4
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Cos zaskakującego

Myśmy swego czasu obdarowywali się jakimiś ciekawymi pocztówkami, raz Misiak zrobił z naszego zdjecia właśnie serię pocztówek (po prostu bawił się efektami w programie graficznym). Wiueć może coś wykombinować z fotką - jeśli macie komputery i możliwość pobawienia się zdjeciem (możesz np. zrobić jakis zabawny i miły komiks).
A jeśli jesteście tka bardzo "kulinarni" - to może zrób serduszko z kanapek (wystarczy tylko przyciąć skośnie połówki - mam nadzieję, ze pisze w miarę zrozumiale)...
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 19:47   #5
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: Cos zaskakującego

Moj tez jest typen Pana Niespodzianki
zeby sie zrewanzowac, kupilam nam krotkofalowki, zebysmy mogli byc zawsze w kontakcie (nawet jak wyjdzie ze smieciami )
(wiem,wiem-od tego sa komorki )
a poza tym, wystarczy namalowac ketchupem serducho na kanapce i juz jest milej


aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:56   #6
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Cos zaskakującego

Dziękuje za podpowiedz. Napewno wykorzystam. Na jutro przygotowałam mozarelle z pomidorkami, wiec może z tego uda mi sie ułożyc serducho

.... ale jak macie jeszcze jakies pomysły, to piszcie, pewnie niejedna z Nas cos wykorzysta w swoich związkach
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:51   #7
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Cos zaskakującego

Ja do swojego TŻ-a piszę listy, opisuję wrażenia dotyczące spędzanego razem czasu, słowami próbuję oddać to jak bardzo Go Kocham. Może taki liścik zostawiony na biurku sprawiłby przyjemność Twojemu TŻ-owi?
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 22:22   #8
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Cos zaskakującego

Tak tak. Listy to piszemy do siebie non stop. dzisiaj tez napisalam
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 02:02   #9
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: Cos zaskakującego

Lisciki to dobry pomysl! Ukryj je w najmniej oczekiwanych miejscach: w jego bucie, w jego plecaku, pod wieczkiem jego pianki do golenia, w kieszeni kurtki itp. Na kazdym napisz cos milego. Bedzie sie na nie natykal przez jakis czas i na pewno bedzie mu za kazdym razem bardzo milo.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:31   #10
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Cos zaskakującego

Pralinko - listy ukryte tez juz byly. Bylo ich 11 i tak dlugo szukal az wszystkie znalazl. Od razu moj ukochany pobiegl do kwiaciarni i przyniósl mi za kazdy list jedna różyczke. Dostalam 11 herbacianych róż )
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 22:15   #11
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Cos zaskakującego

Chyba wyczerpały sie nam pomysły
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 11:39   #12
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Cos zaskakującego

moj misiak wczoraj zrobil mi niespodzianke, kupujac mi... misia uszatka, ktory ma prawie z metr wielkosci ja mu w rewanzu zrobilam kanapki, gdzie na wierzchu wycisnelam serce z keczupu. Byl mile zaskoczony i chcial jeszcze
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 17:17   #13
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Cos zaskakującego

Uuuu to słodkie to co on robi Takich facetów,to ze świeczką tylko szukac
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 17:23   #14
studentka
Rozeznanie
 
Avatar studentka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mOje mIastO To Biały100k :)
Wiadomości: 740
GG do studentka
Smile Dot.: Cos zaskakującego

Kurcze dziewczyny tylko Wam pozazdrościć tAKICH TO TYLKO Z LUPĄ



SZUKAĆ Gdzie Wy znalazłyście takie skarbeńka;D??:P heheh POZDRÓFKA
__________________
studentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 13:30   #15
aurinko
Raczkowanie
 
Avatar aurinko
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 62
Dot.: Cos zaskakującego

czesc dziewczynki musze przyznac ze ten pomysl z podkladanymi liscikami to fajny pomysl moj mezczyzna i ja jestesmy studentami. niestety on studiuje w innym miescie..widzimy sie tylko w weekendy czesto mowi mi jak mu tam teskno za mna.. mowi "patrzylem dzisiaj na twoje paputki i smutno mi bylo ze cie tutaj nie ma" hihi ale niedlugo jade do niego i pochowam gdzies lisciki.. a co do innych pomyslow to kiedys na imieninki upieklam ciasteczka z galaretka na kazdym wykroilam po jednej literce i w pudelku ulozylam z tego jego imie bardzo sie ucieszyl moglabys polozyc taki upominek na jego biurku.. przeciez mile sie je slodycze wykonujac codzienne rutynowe czynnosci w pracy pozdrowionka
aurinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 23:20   #16
misio-gumisio
Raczkowanie
 
Avatar misio-gumisio
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 310
Dot.: Cos zaskakującego

olivka bo sie porycze przez ciebie gdzie poznalas tak słodkiego faceta???
misio-gumisio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 23:38   #17
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: Cos zaskakującego

zawsze tez mozna wysłac miłosna kartke z internetu. wiem wiem - malo twórcze i oryginalne, ale od czasu do czasu tez mozna i z tego skorzystac

a moze jak ma własne biurko to schowaj mu do szuflady jakąś częśc swojej bielizny żeby sie rozmarzył
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:05   #18
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Cos zaskakującego

Misio, ten slodki facet przebywał obok mnie, dzień w dzień 5 lat. Az w koncu uczucie wybuchnęło. Potwierdza sie, ze szukamy daleko a mamy szczęscie pod nosem. Zawsze uważalam go za wspanialego ale taki jaki jest gdy jest ze mna - to jest nie do uwierzenia. I jestem tego swiadoma.

A ja Mojej Milości, gdy pojechal na delegacje i wrócil po 5 dniach takeze zrobilam ostatnio niespodzianke. Mialam klucze z jego pokoju w pracy. Wydrukowalam na czerwonym papierze ponad 90 serduszek (potem stracilam rachube), wyciełam a potem przykleilam w jego pokoju, wszedzie gdzie sie dalo. Kleilam na tasmie dwustronnej, więc sie obawialm, czy nie zostana slady, ale pomyslalam ze tym sie bede martwila później. Gdy wszedl rano do pokoju - byl zachwycony. Nie chciał ich wcale odklejać. Do dzisiaj sie zastanawiamy, jaka mine miala rano Pani Sprzataczka, ktora wchodzi przed nami
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:06   #19
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Cos zaskakującego

A na jutro przygotowałam (może malo oryginalne, ale dla mnie zawsze urocze) noc przy świecach. Pisze NOC - nie kolacje
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 19:09   #20
Olivka33
Raczkowanie
 
Avatar Olivka33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 433
Dot.: Cos zaskakującego

Ostatnio, z tydzien temu, napisal mi smska w sobote, ze musi mnie zobaczyc. Choc na chwileczke. Bylam u fryzjera, ale nie pozwolilam mu tam przyjśc - rozumiecie, folia i te sprawy. Czekal 3,5 godziny i jak przyszlam to dostalam slodki, pomaranczoy futeral na telefon komorkowy. Przemilutki. Dzien wczesniej zpadla mi komorka i troszeczke sie porysowala. On umie od razu wszystko odnieśc do zaistnialej sytuacji.


A najslodsze jest, ze mnie nazywa Swoja Mała Dziewczynka, Slodyczkiem. Uwielbiam to
Olivka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 19:40   #21
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: Cos zaskakującego

Olivko, uwielbiam czytać o tym jak ludzie są ze sobą szczęśliwi. Jak starają się zaskakiwać siebie czy to drobną niespodzianką czy postawą. Mój TŻ dzisiaj bronił mnie jak lew. I wiem, że przy nim żadna krzywda mi się nie stanie. Mam nieciekawą sytuację w domu, ciągłe konflikty z rodzicami, a on gdy był u mnie rozmawiał z moją mamą, dzisiaj przez telefon też mnie bronił sypiąc argumentami, że moja mama nie wiedziała co powiedzieć. I dzwoni do mnie co chwilę, by powiedzieć, abym trzymała się dzielnie. A co do niespodzianek... może masz w sobie jakiś ukryty talent, potrafisz coś zrobić, coś własnoręcznie mu sprezentować. Mój TŻ jest wniebowzięty jak tylko dla Niego lub dzięki jego inspiracji napiszę mu np. opowiadanie albo namaluję rysunek.
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.