implanty mięśni klatki piersiowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-20, 13:16   #1
przemek511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 14

implanty mięśni klatki piersiowej


Witam wszystkich, wiem ze większość z nas to kobiety ale może akuratnie jest tu osoba która wie cos na temat implantów mięśni klatki piersiowej. Na ten temat wiem stosunkowo niewiele lecz jest to operacja plastyczna coraz częściej wykonywana przez lekarzy ponieważ coraz więcej mężczyzn chce dobrze wyglądać. Proszę nie pisać tekstów "idź na siłownie" bo nie o to w temacie chodzi(na siłownię chodzę - od razu uprzedzam) z mojej sylwetki w tym piersi jestem zadowolony acz kolwiek juz nie raz myślałem o operacji. Nie jestem zwolennikiem "chodzenia na skróty" lecz operacja raka jest niejednokrotnie jedynym rozwiązaniem dla osób które w wyniku różnych zdarzeń straciły czesc mięśnia ku od urodzenia mają asymetrie lub genetycznie płaską klatkpiersiową.

Jeśli są na forum osoby co wiedzą choć trochę na ten temat to proszę o informacje.

Pozdrawiam
przemek511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:38   #2
switeziankamarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 65
Dot.: implanty mięśni klatki piersiowej

pierwszy raz o tym słyszę, nie robi się czegoś takiego, każde dodatkowe obciążenie klatki piersiowej wpływa na układ oddechowy oraz na serce. Ewentualnie mogą wstrzykiwać sól fizjologiczną ale nie robione są implantacje, nawet osobom po operacjach
switeziankamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 16:56   #3
Agatha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: implanty mięśni klatki piersiowej

Słyszałam o takich implantach, na pewno gojenie się itp. będzie podobne jak w przypadku implantów w innych częściach ciała - na przykład w pośladkach, z tym, że klatka piersiowa jest mocno ruchliwa i po prostu narażona na obciążenia. Myślę, że lepiej w tym temacie zasięgnąć porady lekarza a nie przypadkowych osób na forum
Agatha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 17:56:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.