Wybór szkoły po gimnazjum - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 00:24   #1
sanpaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 12

Wybór szkoły po gimnazjum


Witam ,jak chyba już wiadomo po tytule niedługo kończę trzecią klasę gimnazjum. Już od wakacji zaczęłam intensywnie myśleć o wyborze dalszej szkoły. Na początku byłam przekonana, że pójdę do szkoły o profilu prawniczym ,później informatycznym ,jednakże oba kierunki definitywnie u mnie odpadły. Jednakże od pewnego czasu interesuję się fotografią, jakieś swoje osiągnięcia już w tym mam i w przyszłości raczej chciałabym robić coś właśnie z tym związanego,ale nie wiem do jakiej szkoły powinnam pójść. Od pewnego czasu myślałam ,żeby udać się na technika organizacji reklamy, opcja nawet mi pasuje. Jednakże dokładnie nie wiem na czym polega taka praca. Orientuję się tzw. po łepkach. Na czym konkretnie w przyszłości polega zawód technika organizacji reklamy? Gdzie można pracować? Jakie są zarobki np. po samym technikum ,po technikum i studiach itp. ? Co do szkoły po gimnazjum nurtuje mnie także pytanie ,czy lepiej dojeżdżać codziennie do niewielkiego miasta niedaleko mojego miejsca zamieszkania ,ale do szkoły o profilu ,który mnie mniej interesuje ,czy jednak pójść do miasta oddalonego o ok.60 km do szkoły o profilu, który mnie bardziej interesuje + mieszkać tam w internacie?
sanpaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 18:12   #2
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Wybór szkoły po gimnazjum

Najlepiej wybrać coś, co bardziej interesuje Miej na uwadze to, że w tym wieku możesz jeszcze zmienić swoją ścieżkę, po szkole ponadgimnazjalnej wybrać inny kierunek studiów. Znam kilka osób, które poszły na biol-chem, a potem na prawo, filologię angielską itp.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 19:12:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.