Przyjąć pomoc czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-24, 09:20   #1
leksi88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44

Przyjąć pomoc czy nie?


Pisałam tu ostatnio o rozstaniu moim, i jak bardzo cierpię z tego powodu (facet alkoholik, robił mi patolkę w domu).

Nie wiedziałam co zrobić żeby o nim zapomnieć, przestać myśleć więc postanowiłam umówić się z kimś,żeby po prostu przestać myśleć o tamtym. Spotkałam fajnego faceta, miły, opiekuńczy, zaradny i wesoły facet. Zauroczony mną bardzo, gotowy czekać na mnie. Powiedziałam mu szczerze,że mimo tego,że fajnie mi się z nim rozmawia i jest dla mnie bardzo miły, to ja nie jestem gotowa na związek i nie chce go zranić. On mi na to,że on na razie o związku też nie myśli chce się ze mną spotykać, a może z czasem ja coś do niego poczuje.

Teraz najważniejsze, zaoferował mi swoją pomoc w remoncie, potrafi zrobić coś co ja potrzebuje i uparcie mnie namawia żebym mu na to pozwoliła. Ja się czuję zakłopotana, ponieważ nie chcę go wykorzystywać, jednak myślę o tym,że gdyby on mi zrobił to szybko, to by mi bardzo pomógł. Jednak on nie chce nawet słyszeć o jakiejkolwiek zapłacie, ew. dasz mi buziaka - tak mówi.
Więc nie wiem, co mam zrobić wykorzystać go czy będę ostatnią świnią jak to zrobię? Co o tym myślicie dziewczyny?
leksi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:58   #2
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Przyjąć pomoc czy nie?

Jesteś wobec faceta szczera, a on jest dorosły i sam o sobie decyduje. Moim zdaniem możesz przyjąć pomoc, a wynagrodzić ją np biletami do kina, na koncert albo do teatru, skoro facet nie chce zapłaty.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 14:02   #3
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Przyjąć pomoc czy nie?

Myśle, że możesz spokojnie przyjąć jego pomoc.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 14:08   #4
prezent_od_losu
Zrodzona z burzy
 
Avatar prezent_od_losu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Przyjąć pomoc czy nie?

Według mnie nie powinnaś. Zdecydowanie widać, że chłopak liczy na coś więcej, już sam ten "żart", że za całusa. Tez miałam jednego takiego apsztyfikanta, gdzie NIBY dawał mi czas a jak się nie zgodziłam to była awantura... Tylko ja od razu byłam mądra i nie pozwoliłam nic zrobić w ramach tej "przyjaźni".
__________________
Obserwuję was... bardzo uważnie i z zainteresowaniem... nie mówię jak nie MUSZĘ
prezent_od_losu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 17:59   #5
ellen72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 483
Dot.: Przyjąć pomoc czy nie?

Czemu powiedzialas mu, ze nie jestes gotowa na zwiazek? Pytal, czy zostaniesz jego dziewczyna, a Ty jeszcze nie wiesz, czy cos z tego bedzie czy tak po prostu chcialas go ostudzic, bo wiesz, ze na pewno nic z tego nie bedzie, bo on nie jest dla Ciebie atrakcyjny?

Jesli to pierwsze, to lepiej jak bedziesz spotykac sie na randki, a nie na remont, a jesli to drugie, to on jest teraz zmylony informacja, ze potrzebujesz czasu podczas gdy Ty potrzebujesz innego faceta. Moglas mu powiedziec, ze nie masz czasu spotykac sie z nim, a gdyby naciskal, ze nie sadzisz, ze cos z tego bedzie.

Ja bym tego remontu w to nie mieszala. Skonczy sie tak, ze on poczuje sie oszukany, a moze bedzie na Ciebie zly i ogolnie bedzie kiepska atmosfera i oboje sie bedziecie zle czuli. No chyba, ze w miedzyczasie on Ci sie zacznie podobac.
ellen72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 20:01   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Przyjąć pomoc czy nie?

a on byl juz u Ciebie w domu? na tym etapie zaproszenie do Ciebie bedzie kojarzone z zaproszeniem.na sex. Pod byle pretekstem.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-25 21:01:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.