Punkt gastronomiczny typu street food - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 09:08   #1
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74

Punkt gastronomiczny typu street food


Coraz poważniej zastanawiam się aby rzucić pracę w sieciówce/korporacji i otworzyć jakiś własny punkt gastronomiczny. Najlepiej typu street food. Bydgoszcz nie jest takim małym miastem, bo liczy sobie ponad 300 tys ludzi, jest więc pewien potencjał. Może są tutaj jakieś koleżanki które prowadza podobny biznes i mogłyby podpowiedzieć lub wypowiedzieć się na ten temat?
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 09:44   #2
elennna
Raczkowanie
 
Avatar elennna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: Punkt gastronomiczny typu street food

A masz jakieś doświadczenie w gastronomi, czy zaczynasz od zera?
Pytam, bo jeżeli nie czujesz sie na siłach aby otworzyć coś własnego, to możesz zrobić tak jak moi znajomi, czyli wejść we współpracę z jakąś siecią na zasadzie franczyzy. Poczytaj sobie np o Makarun - czyli makaronach z różnymi sosami sprzedawane raczej jest to na wynos. Smaczne, pod gust masowy, jest w tym potencjał.
elennna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 07:43   #3
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Punkt gastronomiczny typu street food

Tak, trochę pracowałam jako pomoc kuchenna w domach weselnych. Nigdy niczego sama nie prowadziłam, ale chyba już dorosłam do tego, aby przejść na swoje. Ten Makarnu, masz na myśli to: http://franchising.pl/franczyza/1447...tti-and-salad/ ??

Jadłaś? Wydaje się ciekawe, chociaż też są pewne wymagania finansowe z sieci. Hmm. Pytanie, czy uda się tyle zarobić, aby to spłacić?
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 09:43   #4
jagnapik
Raczkowanie
 
Avatar jagnapik
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 149
Dot.: Punkt gastronomiczny typu street food

Cytat:
Napisane przez izzsa Pokaż wiadomość
Tak, trochę pracowałam jako pomoc kuchenna w domach weselnych. Nigdy niczego sama nie prowadziłam, ale chyba już dorosłam do tego, aby przejść na swoje. Ten Makarnu, masz na myśli to: http://franchising.pl/franczyza/1447...tti-and-salad/ ??

Jadłaś? Wydaje się ciekawe, chociaż też są pewne wymagania finansowe z sieci. Hmm. Pytanie, czy uda się tyle zarobić, aby to spłacić?
U nas w Warszawie przy Rondzie Waszyngtona mają punkt. Czasami kupujemy u nich makarony na wynos wracając z pracy. Mi bardzo smakuje. Duża zaleta jest taka, że zamówienie realizowane jest niemal błyskawicznie. Dla mnie pycha
No i makaron to nie frytki czy hanburger. Nie ma tak, negatywnego wpływu na zdrowie.
jagnapik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 07:53   #5
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Punkt gastronomiczny typu street food

Hmm.... ten makarun wydaje się być chyba najrozsądniejszym pomysłem ze wszystkich jakie do tej pory udało mi się przestudiować.
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 16:28   #6
agunia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Punkt gastronomiczny typu street food

Cytat:
Napisane przez izzsa Pokaż wiadomość
Hmm.... ten makarun wydaje się być chyba najrozsądniejszym pomysłem ze wszystkich jakie do tej pory udało mi się przestudiować.
Pamiętaj tylko, że warto wcześniej pokusić się o stworzenie biznes planu. Swoja firma to nie samograj, musisz pomyśleć o tym, w jaki sposób się zareklamować, kto może być Twoim potencjalnym klientem. Owszem, wchodząc w system franczyzowy otrzymasz pewne wsparcie, ale w wielu tematach będziesz musiała radzić sobie sama. Przestudiuj dokładnie umowę franczyzową, żeby nie było żadnych niedomówień
__________________
www.franczyzabanku.pl
agunia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 17:28:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.