moralny kac - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-06, 10:35   #1
somekindofdrug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2

moralny kac


Hej, jestem tu nowa i chyba szukam poczucia że nie tylko ja mam taki problem... a więc chodzi mi głównie o to, że jestem osobą bardzo spokojną, grzeczną , ułożoną i takie zawsze miałam opinie wśród znajomych...niestety od jakiegoś czasu mam ze sobą spory problem jeżeli chodzi o picie alkoholu. Nie chodzi mi o to, że za często piję i za dużo tylko bardziej o to co robię po alkoholu...a mianowicie staję się bardzo jakby to powiedzieć śmiała, (chodzi mi o relacje damsko -męskie) tak jakbym nagle zatraciła wszystkie zasady moralne , wszystkie bariery... staje się jak jakaś marionetka z która można zrobić wszystko co się chce... nie wiem skąd mi się to bierze, wiem że na trzezwo w zyciu bym się tak nie zachowała jak po alkoholu... oczywiście po każdej takiej "sytuacji" przychodzą wyrzuty sumienia, kac moralny , bezsenne i przepłakane noce i plucie sobie w brode powtarzając "Boże co ja zrobiłam?". Pewnie niektórzy stwierdzą że robię z igły widły , ale jeżeli jest tu ktoś kto ma podobne problemy i chce się podzielić tym jak sobie z tym radzić i co robić to bardzo prosze o pomoc... dodam że jestem osobą religijną i taką która strasznie przejmuję się opinią innych, podejrzewam że przez to biorą sie te nienormalne wyrzuty sumienia ! jeżeli ktoś ma jakies rady co moge z tym zrobić zeby uniknąć tego pociągu do facetów po alkoholu to bardzo prosze o pomoc
somekindofdrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:44   #2
monisiakq
Przyczajenie
 
Avatar monisiakq
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 25
Dot.: moralny kac

Może po prostu bardziej się pilnować? wiesz jaka jesteś i możesz bardziej uważać na to co robisz pod wpływem
monisiakq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 10:46   #3
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: moralny kac

Mam fantastyczną radę jak tego wszystkiego uniknąć: NIE PIĆ
Wiesz, że po alkoholu zachowujesz się niemoralnie i zawsze coś wywiniesz, to dlaczego w takim razie pijesz? Ja wiem, że po alkoholu odwalam głupoty i nie piję. A jeżeli nie potrafisz przestać, to chociaż zmniejsz drastycznie ilość pitego alkoholu. Zrezygnuj z mocniejszych trunków na rzecz słabych i w małych ilościach.
Problem rozwiązany.
Dużo ludzi po alkoholu się zmienia, ale są dwa typy: ci którym to zwisa i ci, którzy po zdaniu sobie z tego sprawy przestają pić.
__________________
04.12.16 3kg 53cm

Edytowane przez PaniMigdalek
Czas edycji: 2016-04-06 o 10:47
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 11:38   #4
naliana
Przyczajenie
 
Avatar naliana
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: moralny kac

Skoro wiesz, że się tak zachowujesz po alkoholu i masz później wyrzuty sumienia to dlaczego pijesz tyle, że doprowadzasz się do takiego stanu?
naliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 11:40   #5
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: moralny kac

Faktycznie ogromny problem. Hoho. Wiesz jaka rada? Nie pić. Koniec.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 11:45   #6
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Faktycznie ogromny problem. Hoho. Wiesz jaka rada? Nie pić. Koniec.
Nie pij...z facetami
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 12:13   #7
Sharlottka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 228
Dot.: moralny kac

Na mnie też alkohol tak działa - robię się przylepna i pcham się łapami. Dlatego nie piję alkoholu w sytuacjach innych, niż sam na sam z mężem. Picie tylko we dwoje jest trochę smutne, więc jestem prawie abstynentką
Sharlottka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 13:46   #8
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: moralny kac

Ja po winie (co dziwne, po żadnym innym alkoholu nie) płaczę i uważam, że jestem najnieszczęśliwszą osóbką na świecie. Samotną i niekochaną, nawet jeśli właśnie wypłakuję się na ramieniu TŻ
Co robię? Wina piję najwyżej lampkę-dwie do posiłku i basta
Tobie też radzę picie alkoholu w ilościach homeopatycznych i tylko dla smaku.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 14:25   #9
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: moralny kac

Nie będę oryginalna: NIE PIJ!!!
Swoją drogą musisz niezłe akcje odstawiać skoro:
Cytat:
oczywiście po każdej takiej "sytuacji" przychodzą wyrzuty sumienia, kac moralny , bezsenne i przepłakane noce i plucie sobie w brode powtarzając "Boże co ja zrobiłam?"
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 14:44   #10
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez somekindofdrug Pokaż wiadomość
Hej, jestem tu nowa i chyba szukam poczucia że nie tylko ja mam taki problem... a więc chodzi mi głównie o to, że jestem osobą bardzo spokojną, grzeczną , ułożoną i takie zawsze miałam opinie wśród znajomych...niestety od jakiegoś czasu mam ze sobą spory problem jeżeli chodzi o picie alkoholu. Nie chodzi mi o to, że za często piję i za dużo tylko bardziej o to co robię po alkoholu...a mianowicie staję się bardzo jakby to powiedzieć śmiała, (chodzi mi o relacje damsko -męskie) tak jakbym nagle zatraciła wszystkie zasady moralne , wszystkie bariery... staje się jak jakaś marionetka z która można zrobić wszystko co się chce... nie wiem skąd mi się to bierze, wiem że na trzezwo w zyciu bym się tak nie zachowała jak po alkoholu... oczywiście po każdej takiej "sytuacji" przychodzą wyrzuty sumienia, kac moralny , bezsenne i przepłakane noce i plucie sobie w brode powtarzając "Boże co ja zrobiłam?". Pewnie niektórzy stwierdzą że robię z igły widły , ale jeżeli jest tu ktoś kto ma podobne problemy i chce się podzielić tym jak sobie z tym radzić i co robić to bardzo prosze o pomoc... dodam że jestem osobą religijną i taką która strasznie przejmuję się opinią innych, podejrzewam że przez to biorą sie te nienormalne wyrzuty sumienia ! jeżeli ktoś ma jakies rady co moge z tym zrobić zeby uniknąć tego pociągu do facetów po alkoholu to bardzo prosze o pomoc
najprościej będzie nie pić.

a najlepiej - zastanowić się, czy opinia innych jest aby na pewno tak ważna i czy zaspokajasz swoje potrzeby seksualne - być może je tłumisz i stąd takie odreagowanie po alkoholu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 15:38   #11
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
najprościej będzie nie pić.

a najlepiej - zastanowić się, czy opinia innych jest aby na pewno tak ważna i czy zaspokajasz swoje potrzeby seksualne - być może je tłumisz i stąd takie odreagowanie po alkoholu.
Pisała że jest wierząca.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 15:39   #12
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: moralny kac

Dlaczego nie pić? Pić, ale w takim towarzystwie, w którym ludziom nie przeszkadza że jesteś "trochę mniej ostrożna".
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 16:10   #13
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Pisała że jest wierząca.
są różne stadia
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 16:13   #14
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
są różne stadia
Eh no tak, jest jeszcze wybiórcza wiara
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 16:56   #15
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: moralny kac

A próbowałaś pić mniej?
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:02   #16
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez using namespace std Pokaż wiadomość
Dlaczego nie pić? Pić, ale w takim towarzystwie, w którym ludziom nie przeszkadza że jesteś "trochę mniej ostrożna".
Ale ludzie którym to przeszkadza najbardziej, to... ona sama.
To jak ma pić bez siebie samej? Po narkozie?

Poza tym, seks po pijaku, to raczej słabe rozwiązanie + bardzo nieodpowiedzialne i niebezpieczne, więc radzenie zeby się nie przejmowała tylko piła bo "najwyraźniej ma potrzeby które blokuje" , to raczej jest dośc nieodpowiedzialne, zeby nie powiedzieć w prost: wyjątkowo głupie.

Seks po pijaku, z partnerem upatrzonym po pijaku, moze się skończyć bardz źle. I nie ma to nic wspólnego z czyimkoliwek wyznaniem czy poglądami, ateista sekszacy się po pijaku z partnerami wybranymi po pijaku jest tak samo zagrożony jak pijany "mocher" i bynajmniej nie o zagrozenie późniejszymi wyrzutami sumienia chodzi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:08   #17
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Poza tym, seks po pijaku, to raczej słabe rozwiązanie + bardzo nieodpowiedzialne i niebezpieczne, więc radzenie zeby się nie przejmowała tylko piła bo "najwyraźniej ma potrzeby które blokuje" , to raczej jest dośc nieodpowiedzialne, zeby nie powiedzieć w prost: wyjątkowo głupie.
ja nie radziłam, żeby piła. ja radziłam, żeby nie piła i żeby zastanowiła się, czy przypadkiem nie jest tak, że blokuje swoje potrzeby seksualne.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:12   #18
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ja nie radziłam, żeby piła. ja radziłam, żeby nie piła i żeby zastanowiła się, czy przypadkiem nie jest tak, że blokuje swoje potrzeby seksualne.
No skoro jest wierząca to na pewno blokuje.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:16   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
No skoro jest wierząca to na pewno blokuje.
Cis w tym jest. Jak ktos lubie siebie..jest pewny swojej seksualnosci...jest zaspokojony to raczej po pijaku nie ma az takiej zmiany. Pasuje zeby autorka sie nad tym zastanowila.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 17:24   #20
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
No skoro jest wierząca to na pewno blokuje.
Karkołomna teza.
Taka w stylu samopostrzelenia się w stopę.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:29   #21
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Karkołomna teza.
Taka w stylu samopostrzelenia się w stopę.
Czemuuuu

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Cis w tym jest. Jak ktos lubie siebie..jest pewny swojej seksualnosci...jest zaspokojony to raczej po pijaku nie ma az takiej zmiany. Pasuje zeby autorka sie nad tym zastanowila.
Ale jak może być zaspokojona skoro jest katoliczką i nie ma męża? Wtf
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:47   #22
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
a najlepiej - zastanowić się, czy opinia innych jest aby na pewno tak ważna i czy zaspokajasz swoje potrzeby seksualne - być może je tłumisz i stąd takie odreagowanie po alkoholu.
Tutaj jest pies pogrzebany. Ty odgrywasz w życiu jakąś rolę, nie zachowujesz się naturalnie. A po wypiciu alkoholu zaczynasz zachowywać się naturalnie. Myślę, że powinnaś zacząć postępować w codziennym życiu bardziej w zgodzie ze swoimi potrzebami, a mniej w zgodzie z oczekiwaniami społecznymi. Wtedy Twoje zachowanie na trzeźwo i po wypiciu alkoholu będzie bardziej koherentne.

Znam osobę, która zachowuje się podobnie do Ciebie. Na trzeźwo jest osobą bardzo wierzącą, dbającą o swój wizerunek i niezainteresowaną jakimikolwiek relacjami z facetami. Ale niewiele alkoholu wystarczy, żeby cały jej świat przesłoniło przyklejanie się do chłopaków, których na trzeźwo w ogóle nie dostrzega.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:36   #23
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez AlaZala Pokaż wiadomość
Tutaj jest pies pogrzebany. Ty odgrywasz w życiu jakąś rolę, nie zachowujesz się naturalnie. A po wypiciu alkoholu zaczynasz zachowywać się naturalnie. Myślę, że powinnaś zacząć postępować w codziennym życiu bardziej w zgodzie ze swoimi potrzebami, a mniej w zgodzie z oczekiwaniami społecznymi. Wtedy Twoje zachowanie na trzeźwo i po wypiciu alkoholu będzie bardziej koherentne.

Znam osobę, która zachowuje się podobnie do Ciebie. Na trzeźwo jest osobą bardzo wierzącą, dbającą o swój wizerunek i niezainteresowaną jakimikolwiek relacjami z facetami. Ale niewiele alkoholu wystarczy, żeby cały jej świat przesłoniło przyklejanie się do chłopaków, których na trzeźwo w ogóle nie dostrzega.
Ale serio uważacie, ze po alko to jest taka naturalnośc i sama prawda z człowieka wychodzi
Serio
No normalnie nowy eliksir prawdy sie na Wizazu widzę kreuje

A co z watkami w których panny pytają, czy jak romantyczny romeo po pijaku lepi sie łapami, obiecuje małżeńństwo i wyznaje wielką love a najbardziej na kanapie z lapami pod spódnica owej, choć na trzeźwo ma pannę w 4 literach, olewa po całosci a lata za innymi?
Radzicie pannom owym, ze to szczera prawda i pana brać i wierzyć?

Czy Was oczadziło tylko dlatego, ze ona wspomniała cos o katolicyźmie?

A co z nie katoliczkami, które nie mając na stanie nikogo szczgólnego, a majac zasadę ze tylko z takimi sypiają a nie z kimkolwiek byle z krzyża spuscić? No też się ograniczają seksualnie. I co? mają sobie przemyślć i zacząc sypia z kimkolwiek byle się nie ograniczać?
(to ten strzał w stopę)
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 18:54   #24
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Czy Was oczadziło tylko dlatego, ze ona wspomniała cos o katolicyźmie?

A co z nie katoliczkami, które nie mając na stanie nikogo szczgólnego, a majac zasadę ze tylko z takimi sypiają a nie z kimkolwiek byle z krzyża spuscić? No też się ograniczają seksualnie. I co? mają sobie przemyślć i zacząc sypia z kimkolwiek byle się nie ograniczać?
(to ten strzał w stopę)
Ale ja nie pisałam nic o tym że ona ma coś przemyśleć, więc czemu do mnie było o strzale w stopę? ja tylko pisałam że powinna nie pić. A jakby była katoliczką i tak się zachowywała to dałabym jej podobną radę. Mówiłam o tym że jest wierząca w fromie skrótu- jest wierząca czyli seksu nie uprawia i też nie może się masturbować, sorry popęd jest naturalny dla człowieka a to jest zamiatanie go pod dywan. Ale ja jej nie radzę sypiania z kimkolwiek ani przemyślenia niczego, niech nie pije skoro nie umie się zachować po alko.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 19:22   #25
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
No skoro jest wierząca to na pewno blokuje.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Cis w tym jest. Jak ktos lubie siebie..jest pewny swojej seksualnosci...jest zaspokojony to raczej po pijaku nie ma az takiej zmiany. Pasuje zeby autorka sie nad tym zastanowila.
może być nawet, gdy jest zaspokojony - np. szuka atencji, pomocy.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Czy Was oczadziło tylko dlatego, ze ona wspomniała cos o katolicyźmie?
ja się nigdzie do jej wiary nie odniosłam.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A co z nie katoliczkami, które nie mając na stanie nikogo szczgólnego, a majac zasadę ze tylko z takimi sypiają a nie z kimkolwiek byle z krzyża spuscić? No też się ograniczają seksualnie. I co? mają sobie przemyślć i zacząc sypia z kimkolwiek byle się nie ograniczać?
(to ten strzał w stopę)
nie, tu nie chodzi o to, że ma sypiać z kimkolwiek. tu chodzi o to, że nie akceptuje siebie, własnego ciała, własnej seksualności (taka jest moja pierwsza hipoteza), mimo potrzeb, które ma. że gardzi nimi. sporo osób tak robi i wcale nie ma to wiele wspólnego z wiarą. nigdzie nie pisałam o przypadkowych kontaktach seksualnych, bo nie to miałam na myśli (uderz w stół?). bardziej chodzi mi o to, czy na trzeźwo pozwala sobie czuć się podniecona, pozwala sobie czuć pociąg seksualny do mężczyzny - bo jeśli nie, to być może dlatego tak się zachowuje po alkoholu. a być może, jak wspomniałam wyżej, problem nie leży w zduszonej seksualności, a np. w jakimś ważnym problemie i takie zachowanie po pijaku to desperacja (kierowana przez podświadomość) próba zwrócenia na siebie uwagi, by ktoś jej pomógł - wszak trupów z szafy jeszcze nie poznałyśmy, to można dywagować
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 19:53   #26
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość


może być nawet, gdy jest zaspokojony - np. szuka atencji, pomocy.

ja się nigdzie do jej wiary nie odniosłam.


nie, tu nie chodzi o to, że ma sypiać z kimkolwiek. tu chodzi o to, że nie akceptuje siebie, własnego ciała, własnej seksualności (taka jest moja pierwsza hipoteza), mimo potrzeb, które ma. że gardzi nimi. sporo osób tak robi i wcale nie ma to wiele wspólnego z wiarą. nigdzie nie pisałam o przypadkowych kontaktach seksualnych, bo nie to miałam na myśli (uderz w stół?). bardziej chodzi mi o to, czy na trzeźwo pozwala sobie czuć się podniecona, pozwala sobie czuć pociąg seksualny do mężczyzny - bo jeśli nie, to być może dlatego tak się zachowuje po alkoholu. a być może, jak wspomniałam wyżej, problem nie leży w zduszonej seksualności, a np. w jakimś ważnym problemie i takie zachowanie po pijaku to desperacja (kierowana przez podświadomość) próba zwrócenia na siebie uwagi, by ktoś jej pomógł - wszak trupów z szafy jeszcze nie poznałyśmy, to można dywagować
Mam znajomą, która zachowuje się w identyczny sposób, a:
1. nie jest zagorzala katoliczka, a nawet praktykującą
2. jest obiektywnie oceniając atrakcyjna i lubiana
3. ma powodzenie wśród płci przeciwnej.

Dlatego nie dorabialabym jakiś teorii o ukrytych powodach.

Rozumiem, że jako osoba mająca nowoczesne i liberalne podejście do kwestii seksu i związków starasz się je nieść jak kaganek oświaty po wszystkich wątkach , ale są po prostu tacy ludzie, którym po alkoholu odbija i całkowicie się zmieniają : wsiadaja po pijaku za kółko, podnoszą rękę na partnerkę, zaczynają palic czy przystawiac się do przedstawicieli płci przeciwnej.
Zachowanie Autorki jest zenujace zarówno dla niej jak i dla innych. Jest także niebezpieczne pod względem zdrowotnym- choroby weneryczne. Może spowodować ostracyzm społeczny, gwałt, ciążę.

W ogóle nie rozumiem czemu pije wiedząc jak zachowuje się po alkoholu.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 19:57   #27
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
ale są po prostu tacy ludzie, którym po alkoholu odbija i całkowicie się zmieniają : wsiadaja po pijaku za kółko, podnoszą rękę na partnerkę,
taaaak, z mądrych i odpowiedzialnych ludzi demon wody ognistej robi brutali i kretynów. mów nam więcej.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:00   #28
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
taaaak, z mądrych i odpowiedzialnych ludzi demon wody ognistej robi brutali i kretynów. mów nam więcej.
A gdzie ja napisałam, że Ci ludzie są mądrzy...? Ech...
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:01   #29
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Rozumiem, że jako osoba mająca nowoczesne i liberalne podejście do kwestii seksu i związków starasz się je nieść jak kaganek oświaty po wszystkich wątkach , ale są po prostu tacy ludzie, którym po alkoholu odbija i całkowicie się zmieniają : wsiadaja po pijaku za kółko, podnoszą rękę na partnerkę, zaczynają palic czy przystawiac się do przedstawicieli płci przeciwnej.
Zachowanie Autorki jest zenujace zarówno dla niej jak i dla innych. Jest także niebezpieczne pod względem zdrowotnym- choroby weneryczne. Może spowodować ostracyzm społeczny, gwałt, ciążę.

W ogóle nie rozumiem czemu pije wiedząc jak zachowuje się po alkoholu.
i to zawsze z czegoś wynika.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:08   #30
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: moralny kac

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
A gdzie ja napisałam, że Ci ludzie są mądrzy...? Ech...
napisałaś że się zmieniają kompletnie pod wpływem alkoholu, skoro po alkoholu są idiotami, to stąd prosta dedukcja że przed tą magiczną przemianą byli mądrzy.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-07 12:40:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.