Wciąż nie mogę zapomnieć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-22, 22:53   #1
Maciexs335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2

Wciąż nie mogę zapomnieć


,Hej,
Jestem z Częstochowy po zakończeniu szkoły średniej zacząłem pisać do swojej koleżanki z klasy, bardzo długo starałem się o to żebyśmy byli razem. No ale w końcu się udało, niestety było to tuż przed moim wyjazdem na studia. Ogólnie ona nie potrafiła okazywać uczuć przez pół roku związku nie mogła powiedzieć że mnie kocha, nie okazywała mi uczuć, mnie strasznie to bolało. Jednego wieczoru była impreza i było dużo alkoholu, taki wiem to nie wymówka, powiedziałem jej przyjaciółce coś bardzo złego o naszych sprawach łóżkowych, dowiedziała się oczywiście i strasznie ją zraniłem i straciłem jej zaufanie, ale byliśmy po tym jeszcze jakiś czas no ale w końcu się rozpadło. Minęło już pół roku i wiem że strasznie ją kocham próbowałem zapomnieć spotykałem się z innymi ale dalej ją kocham i wiem że zrobię dla niej wszystko, niestety nie mamy kontaktu nie chce odbierać odpisywać itd. Myślicie że warto walczyć, co do tego co powiedziałem wiem że to było dla niej ważne i strasznie tego żałuję, no ale czasu się nie cofnie ?

Edytowane przez Maciexs335
Czas edycji: 2016-05-22 o 22:58
Maciexs335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 22:57   #2
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Wciąż nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Maciexs335 Pokaż wiadomość
Hej,
Jestem z Częstochowy po zakończeniu szkoły średniej zacząłem pisać do swojej koleżanki z klasy, bardzo długo starałem się o to żebyśmy byli razem. No ale w końcu się udało, niestety było to tuż przed moim wyjazdem na studia. Ogólnie ona nie potrafiła okazywać uczuć przez pół roku związku nie mogła powiedzieć że mnie kocha, nie okazywała mi uczuć, mnie strasznie to bolało. Jednego wieczoru była impreza i było dużo alkoholu, taki wiem to nie wymówka, powiedziałem jej przyjaciółce coś bardzo złego o naszych sprawach łóżkowych, dowiedziała się oczywiście i strasznie ją zraniłem i straciłem jej zaufanie, ale byliśmy po tym jeszcze jakiś czas no ale w końcu się rozpadło. Minęło już pół roku i wiem że strasznie ją kocham próbowałem zapomnieć spotykałem się z innymi ale dalej ją kocham i wiem że zrobię dla niej wszystko, niestety nie mamy kontaktu nie chce odbierać odpisywać itd. Myślicie że warto walczyć?
- dziewczyna nie kochała Cię
- nie okazywała Ci uczuć
- raniło Cię jej zachowanie
- nagadałeś nieodpowiednich rzeczy przyjaciółce
- ona Ci nie ufa
- nie chce z Tobą rozmawiać

Nie warto.

Pół roku to trochę czasu już minęło, ale znowu nie tak długo. Tym bardziej że piszesz do niej i starasz się nawiązać kontakt. Odetnij się od niej, tak będzie Ci łatwiej zapomnieć. Jeszcze parę miesięcy, pół roku, rok i minie.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 23:07   #3
Maciexs335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Wciąż nie mogę zapomnieć

Ale czy nie jest tak że jeśli kogoś tak naprawdę się Kocha to powinno się walczyć, przecież te rzeczy co były mogą się zmienić chodzi o uczucia odbudowę zaufania.
Maciexs335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 23:42   #4
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Wciąż nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Maciexs335 Pokaż wiadomość
Ale czy nie jest tak że jeśli kogoś tak naprawdę się Kocha to powinno się walczyć, przecież te rzeczy co były mogą się zmienić chodzi o uczucia odbudowę zaufania.
Jeśli ona by Cię kochała to może byłoby się o co starać ale ona nie chce nawet rozmawiać nie oszukuj się,nic z tego nie bedzje. Im prędzej sobie to uswiadomisz tym lepiej dla Ciebie. Ona nie chce odbudowywać zaufania ani uczuć (których być może z jej strony nigdy nie było skoro tego nie okazywała). Sam nic nie zdzialasz. Zostaw to i idź naprzód, naprawdę.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 07:18   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wciąż nie mogę zapomnieć

Zgadzam się z powyższym.

Zapomnij o niej. Chyba wyhodowałeś sobie w głowie jakiś jej idealny obraz, a tak naprawdę wam się nie układało - ona raczej nic poważnego do Ciebie nie czuła, w łóżku też coś zgrzytało. Gdybyście nawet wrócili do siebie, to nie wiele by się zmieniło. Skoro za pierwszym razem nie zaskoczyło, to teraz też.

Co do walki o miłość - nie ma czegoś takiego . To takie romantyczne bzdury.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 16:03   #6
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Wciąż nie mogę zapomnieć

Cytat:
Napisane przez Maciexs335 Pokaż wiadomość
Ale czy nie jest tak że jeśli kogoś tak naprawdę się Kocha to powinno się walczyć, przecież te rzeczy co były mogą się zmienić chodzi o uczucia odbudowę zaufania.
Masz racje,warto walczyc,ale jezeli ktos Ciebie nie kocha to i nie pokocha.Trzeba wiedziec KIEDY walczyc o cos, kiedy cos ma sens,kiedy iskierka nadziei.. a jak nie ma to po co ? bedziesz sie tarzał przed Panną ile czasu?
Widocznie jest Tobie i jej pisany ktos inny ,ktos kto was zaakceptuje. Ona widocznie Cie nie akceptowala jakim jestes,to po co marnowac dalej czas?

Jeszcze rozumiem ,jakby chciala..
ale tez mam wlasny przyklad- nie chcialam za bardzo miec tego chlopaka, faceta, z ktorym potem bylam.. Niestety on nie chcial sie zmienic w zadna srone i co wtedy mozesz zrobic?
Czulam cos do niego,ale on nie byl wobec mnie w ogole romantyczny, ukrywał uczucia.. A to niby ja nie chcialam na poczatku a teraz cuezko bylo mi sie rozstac i to jemu na koncu nie zalezalo chyba wcale.. takze wiesz.. trzeba glowe podniesc do gory i isc dalej,a walczyc jak jest sens, a jak jedna osoba sie stara .. no to sorry, po co..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3

Edytowane przez Clemence
Czas edycji: 2016-05-24 o 16:06
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 18:20   #7
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: Wciąż nie mogę zapomnieć

Nie warto się starać, czas zapomnieć o tym co było i zacząć od nowa.
Gdyby chciała się odezwać do ciebie to już by to zrobiła.
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-24 19:20:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.