Jak zapomnieć o byłym i pogodzić się z tym,że ma inną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-03, 10:25   #1
karolcia150044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Angry

Jak zapomnieć o byłym i pogodzić się z tym,że ma inną?


W październiku po 4latach związku rozstałam się z chłopakiem. Później mielismy ze sobą bardzo dobry kontakt ale w w lutym przestał się do mnie odzywać. Pogodziłam się z tym,dopóki on pewnego dnia nie napisał,że ma nową dziewczynę. Są ze sobą od któregoś z ostatnich dni lutego. Cały marzec i kwiecień bardzo rozpaczałam jednoczenie godząc się z tym. Chciałam,żebysmy do siebie wrócili. Najwiekszy ból sprawiało mi to,że on do mnie wtedy pisal,będąc z nią. W maju było ze mną lepiej,czułam się z tym pogodzona ale zawsze gdy byłam pewna,że już wszystko dobrze on się odzywał. W marcu pisał do mnie,że jej nie ufa bo bedąc przy nim pisala wiadomosci z innym. Teraz na poczatku maja (4-5 maj) tez sie do mnie odezwal pod pretekstem mojej matury,pisal ze nie wie jak jeszcze dlugo bedzie z ta dziewczyna bo cierpi na tym jego psychika. Później przestał się odzywac a ja ponownie zaczelam sie z tym godzic. Dzisiaj zauwazylam,ze na portalu spolecznosciowym 9maja napisala do mnie jego dziewczyna, o dziwo to kilka dni po tym jak do mnie napisal on. Pisala,ze bardzo go kocha i ze chce ulozyc sobie z nim zycie. Teraz wszystkie emocje do mnie wróciły . Usunelam jego numer,jego znajomosc na portalach,schowalam wszystkie rzeczy ktore mi o nim przypominaly ale niestety wiem,ze oni razem studiuja i teraz co drugi weekend okropnie czuje sie wiedzac,ze sa oni wtedy razem. Bardzo bym chciala o nim zapomniec ale nie wiem jak,nie wiem czy go kocham czy po prostu to senstyment. Prosze was o pomoc,moze ktoras jest w podobnej sytuacji. ta cała sytuacja doprowadzila mnie do ciezkiego stanu,mam stwierdzona derpesje,nerwice i zblizam sie do stanu anoreksji (43kg,164cm) Dodam,ze jak napisal do mnie przed matura oklamalam go,ze sie z kims spotykam,chcialam zeby byl uczciwy wobec tej dziewczyny i nie pisal ze mna bedac z nia. Jak sie o ttym dowiedzial zaczal mnie bardzo wypytywac o tego mojego "kolege",nawet pisal z pytaniami o to do moim dwóch przyjaciolek,ktorym zabronilam mu cokolwiek pisac.

Edytowane przez karolcia150044
Czas edycji: 2016-06-03 o 10:45
karolcia150044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 11:18   #2
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 552
Dot.: Jak zapomnieć o byłym i pogodzić się z tym,że ma inną?

Cytat:
Napisane przez karolcia150044 Pokaż wiadomość
W październiku po 4latach związku rozstałam się z chłopakiem. Później mielismy ze sobą bardzo dobry kontakt ale w w lutym przestał się do mnie odzywać. Pogodziłam się z tym,dopóki on pewnego dnia nie napisał,że ma nową dziewczynę. Są ze sobą od któregoś z ostatnich dni lutego. Cały marzec i kwiecień bardzo rozpaczałam jednoczenie godząc się z tym. Chciałam,żebysmy do siebie wrócili. Najwiekszy ból sprawiało mi to,że on do mnie wtedy pisal,będąc z nią. W maju było ze mną lepiej,czułam się z tym pogodzona ale zawsze gdy byłam pewna,że już wszystko dobrze on się odzywał. W marcu pisał do mnie,że jej nie ufa bo bedąc przy nim pisala wiadomosci z innym. Teraz na poczatku maja (4-5 maj) tez sie do mnie odezwal pod pretekstem mojej matury,pisal ze nie wie jak jeszcze dlugo bedzie z ta dziewczyna bo cierpi na tym jego psychika. Później przestał się odzywac a ja ponownie zaczelam sie z tym godzic. Dzisiaj zauwazylam,ze na portalu spolecznosciowym 9maja napisala do mnie jego dziewczyna, o dziwo to kilka dni po tym jak do mnie napisal on. Pisala,ze bardzo go kocha i ze chce ulozyc sobie z nim zycie. Teraz wszystkie emocje do mnie wróciły . Usunelam jego numer,jego znajomosc na portalach,schowalam wszystkie rzeczy ktore mi o nim przypominaly ale niestety wiem,ze oni razem studiuja i teraz co drugi weekend okropnie czuje sie wiedzac,ze sa oni wtedy razem. Bardzo bym chciala o nim zapomniec ale nie wiem jak,nie wiem czy go kocham czy po prostu to senstyment. Prosze was o pomoc,moze ktoras jest w podobnej sytuacji. ta cała sytuacja doprowadzila mnie do ciezkiego stanu,mam stwierdzona derpesje,nerwice i zblizam sie do stanu anoreksji (43kg,164cm) Dodam,ze jak napisal do mnie przed matura oklamalam go,ze sie z kims spotykam,chcialam zeby byl uczciwy wobec tej dziewczyny i nie pisal ze mna bedac z nia. Jak sie o ttym dowiedzial zaczal mnie bardzo wypytywac o tego mojego "kolege",nawet pisal z pytaniami o to do moim dwóch przyjaciolek,ktorym zabronilam mu cokolwiek pisac.
Poblokuj ich wszędzie. Po kiego grzyba ona do Ciebie pisze? Nie bardzo mu się układa, pewnie liczy na powrót, nie daj się w to wkręcić.
tarkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 11:56   #3
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Jak zapomnieć o byłym i pogodzić się z tym,że ma inną?

Piszę do ciebie, bo mu zależy na tobie i chcę do ciebie wrócić. Z tą dziewczyna nic go nie łączy to pewnie tylko taka "pocieszycielka". Początkowo było piękne, ładnie a teraz zaczął tęsknić za tobą. Typowe. Ja na twoim miejscu zerwałbym z nim wszelki kontakt, gdy będzie do ciebie pisał to po prostu nie odpisuj tym bardziej jego "dziewczynie". W sumie to po co ona w ogóle do ciebie piszę? Chcę wzbudzić w tobie zazdrość?
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:11   #4
karolcia150044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zapomnieć o byłym i pogodzić się z tym,że ma inną?

nie mam pojecia. ostatnio on odezwal sie do mnie po maturach i wtedy tez pytal co byloby gdyby po jakims czasie chcial moze wrocic,moze ona przeczytala jego wiadomosci do mnie i dlatego wtedy napisala. od tamtego czasu nie mamy ze soba kontaktu. nie zalezy mi na tym,zeby on chcial do mnie wrocic lub sie odezwac chociaz mam z nim pare niewyjasnionych kwestii
karolcia150044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:46   #5
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Jak zapomnieć o byłym i pogodzić się z tym,że ma inną?

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Piszę do ciebie, bo mu zależy na tobie i chcę do ciebie wrócić. Z tą dziewczyna nic go nie łączy to pewnie tylko taka "pocieszycielka". Początkowo było piękne, ładnie a teraz zaczął tęsknić za tobą. Typowe. Ja na twoim miejscu zerwałbym z nim wszelki kontakt, gdy będzie do ciebie pisał to po prostu nie odpisuj tym bardziej jego "dziewczynie". W sumie to po co ona w ogóle do ciebie piszę? Chcę wzbudzić w tobie zazdrość?
Taaa... to, że facet pisze do byłej, od razu nie oznacza, że chce do niej wrócić, no proszę cię. Bardziej bym się zastanawiała po co jego nowa dziewczyna pisze do Autorki. Znaczy teren czy co?
Ale faktem jest, że najlepiej zerwać kontakt definitywnie i zablokować ich oboje.
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 12:49   #6
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jak zapomnieć o byłym i pogodzić się z tym,że ma inną?

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Piszę do ciebie, bo mu zależy na tobie i chcę do ciebie wrócić. Z tą dziewczyna nic go nie łączy to pewnie tylko taka "pocieszycielka". Początkowo było piękne, ładnie a teraz zaczął tęsknić za tobą. Typowe. Ja na twoim miejscu zerwałbym z nim wszelki kontakt, gdy będzie do ciebie pisał to po prostu nie odpisuj tym bardziej jego "dziewczynie". W sumie to po co ona w ogóle do ciebie piszę? Chcę wzbudzić w tobie zazdrość?
Albo nie chce do niej wrócić a pisze, żeby sobie pisać i jej robić nadzieje. Tacy ludzie też są.

Autorko, olej dziada. Masz sporo problemów na głowie, zajmij się leczeniem, skup się się na sobie. Masz przyjaciółki, zaraz pójdziesz na studia albo do pracy, poznasz nowych ludzi. Szkoda nerwów

Edytowane przez 201607111050
Czas edycji: 2016-06-03 o 12:51
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-03 13:49:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.